Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2014., 19:48   #101
Quote:
NafNaf kaže: Pogledaj post
Da se i ja priključim temi.

Kupio sam tuš negdje početkom godine i od tada ga koristim. Rekao bih da mi pomaže oko mojih problema s kožom, naravno to zavisi i od stresa, prehrane itd. Neke stvari su se popravile manje, neke više, a neke jače. I ako je placebo, dosta dugo traje.

Ono što sam primijetio je da se, bez obzira na taj tuš, i dalje stvara neka plijesan i druga čuda na dnu kupaonske zavjese (koja je ponešto preduga pa se onda moči više nego što bi trebala, ali nisu imali kraću kada sam kupovao). Na njih srebro očito ne djeluje.

Tuš ima konstruktivnu manu, a to je onaj kut pod kojim je napravljen nastavak za pričvršćivanje na crijevo. Kako naš držač tuša nema zatezač, već se ručka u njega samo postavi - ako je crijevo i malo uvrnuto mlaz vode će rotirati ručku (po onda treba crijevo odvrnuti da se ručka ne miče). Osim toga, ta titanska kapa i brtva ispod nisu napravljene savršeno, pa bez obzira kako se dobro očisti kamenac, mlaz nikad nije savršen i uvijek ima nešto kapanja.

Nakon ovih devet mjeseci korištenja u oba uloška srebrne kuglice su dosta potamnile. Onaj uložak s bijelim kuglicama (valjda protiv klora) se potrošio oko trećine ili možda nešto više, a kuglice na njegovom vrhu su nešto posmeđile.
i mene zanima odgovor na ovo pitanje, a silverx team nije odgovorio, ako ih još ima ovdje...........?????????
__________________
Traži puno, dobit ćeš malo.
Traži malo, dobit ćeš sve.
m arta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:19.