Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest > Vojna povijest i tehnologija

Vojna povijest i tehnologija Od praćke do ratova zvijezda.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2016., 20:14   #1
MiG-21 u HRZ i PZO, vol. II

Stara tema je došla do tehničkog limita, nastavak rasprave ovdje.

Link na prethodnu temu: https://www.forum.hr/showthread.php?t=730564

Pridržavajte se pravila podforuma i standarda civilizirane rasprave.
__________________
Anti-denialist - Success: 7 down
Pizvo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 20:23   #2
Za početak, mali osvrt na događaje od zadnjih tjedana.

Svjestan sam koliko svima idu na živce pojedini forumaši, no dok god donekle kamufliraju svoje nakane i pridržavaju se pravila, nije na nama niti vama da ih s foruma maknemo. Ja nisam urednik nego moderator, moje nije da ulazim u sadržaj ili istinitost onoga što se posta, dok god se ne radi o vrijeđanju ili otvorenom provociranju. Takvi se s vremenom sami pobrinu za svoje banove, tako da je uvjerljivo najpametniji savjet koji vam mogu dati ujedno i najpametniji savjet internet komunikacije generalno - ne hranite trolove. Ignorirajte ih i otići će sami.

Ja sam zadnjih tjedana, pa i mjeseci bio samo sporadično aktivan, uslijed obiteljske tragedije. Umro mi je otac, hrvatski branitelj, časnik i dragovoljac, nakon teške bolesti. Trebao bi se uskoro malo više aktivirati, do tada sam tu u prosjeku jednom u dva dana, što je u normalnim uvjetima na ovom podforumu zapravo sasvim dovoljno.

S moderatorima smo trenutno tanki, pregovaramo o mogućem proširenju tima, bit ćete obaviješteni na vrijeme.
__________________
Anti-denialist - Success: 7 down
Pizvo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 20:34   #3
Pizvo žao mi je. Iskrena sućut.

Nikakvi provokatori neće spriječiti čitati i sudjelovati na temi one koji vole i cijene HRZ te su ponosni na naše vitezove u Mig-ovima.
Samo neka lete i čuvaju hrvatsko nebo.
__________________
The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why.
Winter Snake is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 21:38   #4
Iskrena sućut kolega.
Buck is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 22:19   #5
Moja iskrena ljudska sućut.
Šokirao sam se da je u prošloj godini umrlo 3000 branitelja.

Nadam se da ćemo do novih 10 000 upisa imati novu eskadrilu nadzvučnih aviona.
__________________
Pola sata ćete ostati na ručku i onda možete otići, Franjo Tuđman generalima, Brijuni 31. VII 1995.
"Prije će Sava uzvodno poteći nego Hrvati dobiti državu", J. B. Tito, Karađorđevo, 2. XII 1971.
"Republika Hrvatska najveći je pobjednik u ovom ratu, najveći su gubitnik hrvatski Srbi, najviše zbog vlastite nesposobnosti i tvrdoglavosti", lord David Owen, 27. I 1996, UN, New York. "Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, na blagdan sv. P&P 1942.
pp5d6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 22:52   #6
Moja iskrena sućut.


Quote:
utvrđeno je da je u razdoblju od 1998. – 2011. Godine od 501 702 hrvatska branitelja njih 207 644 odnosno 41,38% bilo hospitalizirano, a prosječna dob kod hospitalizacije bila je 43,8 godina. Kod smrtnosti hrvatskih branitelja u razdoblju od 1998. – 2010. godine utvrđena je srednja dob od 50,5 godina za žene, odnosno od 50,3 godina za muškarce, te je ukupno umrlo 24 249 branitelja, u odnosu na ukupan broj od 501 702

Eto i ja sam u klubu 50,3 i svaki dan prema statistici ispada poklonjen od Boga i u njemu teba uživati, treba ljubiti bližnje pomagati potrebite, jer je lakše s ti mislima otići stvoritelju kada te pozove.


Ove glupe i jadne svađe koje kreira pinkiheroj i njegov alter ego iz Beograda dočaravaju izvrsno prokletstvo Hrvata da ih je lakše zavaditi i podmetnuti im nego da se udruže oko zajedničkog cilja, u koji ispada nas može jedino udružiti "srbijanska opasnost" a istu izmišljaju i generiraju hrvatski otpadnici koji ne mogu doći do pažnje, bogatstva i moći.

Meni se sve gadi.
__________________
extraordinary and plenipotentiary ambassador of Croatia
AirBag is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 23:00   #7
Kolega iskrena sucut!
vozilo2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 23:04   #8
Pivoz.

Tebi i tvojoj Obitelji iskrena sućut. Pokojnom ti Ocu neka je pokoj Vječni i neka daruje mu Gospodin i svjetlost viječna svijetlila njemu.

Nije vrime za pismu ali neka Klapa iz moje Župe di sam odradio 12 godina u čast odradi ovu pismu:

https://m.youtube.com/watch?v=s9ajWv5SVqs
__________________
Copyright © an_02. All rights reserved.

Slike, tekstovi i ostali podaci sa ovog sajta se ne mogu kopirati i koristiti u bilo kom smislu bez dozvole vlasnika.
an_02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 00:03   #9
Iskrena sućut Pizvo, svi smo s tobom

Kao što je kolega pp5d6 svi se nadamo da cemo dok ova tema dosegne tehnicki limit imati novu EBA... dodao bi tome i Hellfire na Kiowama kao i novi PZO sustav.
__________________
Death in flight when the Eagle screams, and the boom shakes down from the edge of my wings.
Fullback is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 00:34   #10
Quote:
Pizvo kaže: Pogledaj post
Za početak, mali osvrt na događaje od zadnjih tjedana.

Svjestan sam koliko svima idu na živce pojedini forumaši, no dok god donekle kamufliraju svoje nakane i pridržavaju se pravila, nije na nama niti vama da ih s foruma maknemo. Ja nisam urednik nego moderator, moje nije da ulazim u sadržaj ili istinitost onoga što se posta, dok god se ne radi o vrijeđanju ili otvorenom provociranju. Takvi se s vremenom sami pobrinu za svoje banove, tako da je uvjerljivo najpametniji savjet koji vam mogu dati ujedno i najpametniji savjet internet komunikacije generalno - ne hranite trolove. Ignorirajte ih i otići će sami.

Ja sam zadnjih tjedana, pa i mjeseci bio samo sporadično aktivan, uslijed obiteljske tragedije. Umro mi je otac, hrvatski branitelj, časnik i dragovoljac, nakon teške bolesti. Trebao bi se uskoro malo više aktivirati, do tada sam tu u prosjeku jednom u dva dana, što je u normalnim uvjetima na ovom podforumu zapravo sasvim dovoljno.

S moderatorima smo trenutno tanki, pregovaramo o mogućem proširenju tima, bit ćete obaviješteni na vrijeme.
Najiskrenija sućut Pizvo, ja sam svog oca izgubio prije godinu i pol i znam kako je to.
Corvus27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 00:38   #11
Laka mu Hrvatska gruda.

Pivoz tebi i tvojima iskrena sućut. Vitezovi odlaze ali duh njihov ostaje.
castelo72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 01:24   #12
kolega Pizvo,

Tebi i tvojoj familiji iskrena sućut, tvom ocu neka je laka Hrvatska zemlja.
karabin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 09:32   #13
Iskrena sućut kolega Pizvo

Eto i ja sam u onom Airbagklubu ali se ne žalim previše
osim na sitan detalj:
Što smo mogli biti
u odnosu što stvarno jesmo,
kao država i zrakoplovstvo.
9aplus is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 10:57   #14
Iskrena sucut Vama i obitelji kolega Pizvo.

Poslano sa mog SM-G531F koristeći Tapatalk
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=iIi6OcbdeTE&ab_channel=Tam%C3%A1sK%C3%A9pe s
tutnplok is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 11:15   #15
pociva u miru bozjen, bog mu da pokoj
orilo-gorilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 11:36   #16
Moja najiskrenija sućut. Neka mu je laka Hrvatska gruda i počivao u miru božjem!
amile109 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 11:48   #17
Sućut kolegi Pizvu i njegovoj obitelji. Neka dragi Bog dugo poživi njegove potomke.
Sinji strijač is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 12:53   #18
moja iskrena sućut obitelji
Jo_Munja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 15:24   #19
Iskrena sućut kolega.
__________________
There are no good guns, There are no bad guns. A gun in the hands of a bad man is a bad thing. Any gun in the hands of a good man is no threat to anyone, except bad people.
MadMax- is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 16:46   #20
Iskrena sućut u moje ime...
__________________
Click
Berkut is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:52.