Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2012., 10:21   #221
Quote:
Astrobobo kaže: Pogledaj post
Znači niste mjerili do sada?
Tu diskusiju smo već prošli pa nema potrebe da ti govorim sto puta jedno te istu stvar. Tako da ili hoćeš ili nečeš, sam si predložio eksperiment pa ajde sada ne skreći s teme nego idemo dogovoriti termin. Preporučam da dođeš danas, odluka je na tebi. Sad ili češ se složiti ili se opet izvlačiti izokretanjem mojih riječi i postavljanjem jedno te istih pitanja. Ili, ili?? Ukoliko izabereš ovo drugo, lijepo ću se u miru povući zato jer ovo više nema smisla. Vrtimo se u krug

Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
Oprostit ćeš što me smetaju provizorno bačene floskule, a bacaju ih oni koji o tome uglavnom pojma nemaju. Sorry.
Oprosti i ti ako mene smeta što netko ne zna postaviti pitanje jasno, glasno i razumno.

Quote:
Astrobobo kaže: Pogledaj post
Koje su točno te brojke?
Reći ćeš ti meni kad vidiš sam. Sad, ako idemo, super. ako ne, zaboravi. Čaoos

Zadnje uređivanje Bat Kol : 11.03.2012. at 11:46.
Silver222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 13:31   #222
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Treba samo svaki dan polokati 50 grama sode bikarbone i nema više raka
Ne diraj u sodu bikarbonu!
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 14:42   #223
Quote:
Silver222 kaže: Pogledaj post
Tu diskusiju smo već prošli pa nema potrebe da ti govorim sto puta jedno te istu stvar.
Ne razumijem..pitanje je jednostavno - ako ste mjerili, gdje su ta mjerenja?

Quote:
Tako da ili hoćeš ili nečeš, sam si predložio eksperiment pa ajde sada ne skreći s teme nego idemo dogovoriti termin. Preporučam da dođeš danas, odluka je na tebi.
Na žalost nemam mjerač pH pa nema smisla dolaziti na takve sastanke. kao što rekoh, mogu dogovoriti mjerenje na IRBu.

Najžalosnije od svega je što se sad dogovaraju nekakva mjerenja koja su trebala biti već odavno napravljena da bi potkrijepila tvrdnje o funkcionalnosti žezla. Koliko vidim takvih mjerenja nema niti ih itko od vas ima volje javno prezentirati. Prema tome, cijela priča oko žezla je jedna obična farsa i prijevara.

Quote:
Sad ili češ se složiti ili se opet izvlačiti izokretanjem mojih riječi i postavljanjem jedno te istih pitanja.
Pitanja su jednostavna. Traže se dokazi koje očito ne možete pružiti.

Meni to stvarno nije važno jer mi je potpuno jasno da su žezla obična prijevara. Pitanje je samo kako ćete to sve objasniti policiji kada zakuca na vrata.
Astrobobo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 16:13   #224
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Ne diraj u sodu bikarbonu!
Nema problema. Ako ne soda, onda se može pojesti 100 grama praha kalcijevog karbonata. On isto smanjuje kiselost. Ako može u tlu, može valjda i u tijelu
http://www.malafarma.net/kalifornijs...e-u-leglu.html
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 15:18   #225
Quote:
Skoczimish kaže: Pogledaj post
Gospođa Ananda uredno je prijavljena MUP-u. Vidjet ćemo što će napraviti institucije.

Neizdavanje računa, ilegalno stjecanje dobiti prijevarom...vidli bumo.
Sad je red na institucijama da obave svoj posao.
A jel netko prijavio i Bracu sa Srebrnjaka i bar još tucet njemu sličnih? Onog marokanca, pa Dumančića (koji su odgovorni za smrti ljudi s imenom i prezimenom, ja znam za mladića čiju bolest bolest klasična medicina liječi u 90% slučajeva, no on je odbio i otišao k Dumančiću, a sad živi na Mirogoju) - pa je li to osobna odgovornost ili krivično djelo?
A što se neizdavanja računa tiče, pola zemlje spada bar djelomično u sivu ekonomiju, od raznih terapeuta, pa onih koji se takvima predstavljaju, majstora, vodoinstalatera, frizera, taksista, preprodavača s placa, plesnih tečajeva, držanje instrukcija, čuvanje djece, čišćenje, iznajmljivanje stanova, cvjećari... you name it. Postoje cijele profesije koje ne izdaju račune... kad će netko sve njih prijaviti, svakoga ponaosob? Očito je gđa Ananda najveće zlo...

Zadnje uređivanje Lisbeth : 14.03.2012. at 15:40.
Lisbeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 18:54   #226
Quote:
Lisbeth kaže: Pogledaj post
... kad će netko sve njih prijaviti, svakoga ponaosob? Očito je gđa Ananda najveće zlo...
Naravno...najveće dobro uvijek ispadne zlo.. Ako ćemo religijski, i Isus je završio na križu. Jel? .. Uglavnom, u svakom slučaju žalosno! Ma pustite ih, neka govore.. Očito sjedenjem doma za kompjuterom (a dalje od njega nisu vidjeli...) i pljuvanjem po alternativi hrane svoj ego. Njihov odabir... Ja samo znam da ne želim biti dio toga i još manje živcirati se

Zadnje uređivanje Silver222 : 14.03.2012. at 19:13.
Silver222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 14:54   #227
Quote:
Lisbeth kaže: Pogledaj post
A jel netko prijavio i Bracu sa Srebrnjaka i bar još tucet njemu sličnih?
Ne znam da li njih netko prijavio u RL, ali po njihovim temam je bilo svakakvih prijedloga. I puno gorih kvalifikacija od svega što je napisano na ovoj temi.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 15:01   #228
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Nema problema. Ako ne soda, onda se može pojesti 100 grama praha kalcijevog karbonata. On isto smanjuje kiselost. Ako može u tlu, može valjda i u tijelu
http://www.malafarma.net/kalifornijs...e-u-leglu.html


da bar igdje ima neki tvoj dobar post...igdje na alternativi
šepurite se kao purančići po svom dvorištu (alternativi) sve znate..prepametni ...izrugujete se...da bar išta ima korisnog u tom nadmetanju mozgova...
vedera is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 15:04   #229
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Ne znam da li njih netko prijavio u RL, ali po njihovim temam je bilo svakakvih prijedloga. I puno gorih kvalifikacija od svega što je napisano na ovoj temi.
forum=mjesto za razmjenu informacija

ili sam pobrkala lončiće pa je to zapravo neki ring..korida za borbu bikova?????
zašto oni koje nešto ne zanima stalno guraju nos i kvare temu onima koje zanima...je je sloboda govora ..da,naravno
vedera is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 15:18   #230
Quote:
vedera kaže: Pogledaj post
forum=mjesto za razmjenu informacija

ili sam pobrkala lončiće pa je to zapravo neki ring..korida za borbu bikova?????
zašto oni koje nešto ne zanima stalno guraju nos i kvare temu onima koje zanima...je je sloboda govora ..da,naravno
Sve što nije zabranjeno pravilima foruma i podforuma je dopušteno.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 15:53   #231
Quote:
Lisbeth kaže: Pogledaj post
A jel netko prijavio i Bracu sa Srebrnjaka i bar još tucet njemu sličnih? Onog marokanca....
Jel netko od njih naplaćivao 2000 kuna i tvrdio da to što je naplatio liječi rak?

Braco je smijurija i vrhunac new age gluposti koji se teško može nadmašiti. "Liječenjem pogledom", ne dao bog da mora nešto raditi ili bar mrdnuti rukom.
Čovjek liječi pogledom
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 16:43   #232
Mislim da Dumnačić ne radi besplatno. A što se Brace tiče, njegov pravi posao je veletrgovina cvijećem. Odite do rotora na kraju Domjanićeve, uvalite se u kafić i promatrajte tko dolazi i što nose.
Lisbeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 19:06   #233
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Sve što nije zabranjeno pravilima foruma i podforuma je dopušteno.
da naravno ...možda je previše za očekivati od odraslih osoba da se ponašaju odraslo
vedera is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 16:22   #234
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
Oprostit ćeš što me smetaju provizorno bačene floskule, a bacaju ih oni koji o tome uglavnom pojma nemaju. Sorry.
Oprosti, ali da razumiješ što su provizorno bačene floskule, znao bi da moji postovi to nisu, jer već u početku objasnih da sam ovdje da odgovorim koliko sam u moći, i podjelim malo iskustva i ono što znam. A nisam sveznalica, niti osoba koja izrađuje žezla (to je Ananda, pa za više informacija je poželjno da se njoj obratiš za točne brojke i molekularni mehanizam), ja sam njihov korisnik, tako da neznam cijeli znanstveno-biološki proces djelovanja žezla na ljudski organizam, ali mogu objasniti ono što znam, kako je djelovalo osobno na mene, promjene koje osjećam i trenutak kad primih žezla (osobno kod mene nesvjestica tjekom inicijacije, i odmah ću ti reći da ovdje nije moguć mentalni uzrok takve posljedice jer placebo ne može djelovati toliko intezivno). Takvo nešto mogu slobodno podjeliti, jer ja isto osobno znam koliko pitam i koliko znanja primim. Tako da osoba koju možeš pitati SVE i koja će ti automatski dati SVE odgovore na tvoja pitanja i informacije jest Ananda. I ako onda ne zna kako djeluje, onda bi se to moglo nazvati ''provizorno bačene floskule'', što se, odmah ću ti reći, možeš sam uvjeriti bez ikakvih problema i komplikacija.

Hvala!

Zadnje uređivanje Silver222 : 18.03.2012. at 16:31.
Silver222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 23:32   #235
Quote:
vedera kaže: Pogledaj post


da bar igdje ima neki tvoj dobar post...igdje na alternativi
šepurite se kao purančići po svom dvorištu (alternativi) sve znate..prepametni ...izrugujete se...da bar išta ima korisnog u tom nadmetanju mozgova...
Imam ja i dvije teme ovdje. Jedna se tiče labirinta, a druga seksa
A najbolji mi je post
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 23:36   #236
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Jel netko od njih naplaćivao 2000 kuna i tvrdio da to što je naplatio liječi rak?

Braco je smijurija i vrhunac new age gluposti koji se teško može nadmašiti. "Liječenjem pogledom", ne dao bog da mora nešto raditi ili bar mrdnuti rukom.
Čovjek liječi pogledom
Pa čovjek je rom. A romi se baš ne ubijaju od rada.
A ima i jedan koji je vrlo dobro liječio:

Bizaran je primjer Louisa XIV., degenerika i shizofrenog francuskog kralja koji si je nadjenuo titulu Kralja Sunca. Svake godine jednom u Parisu se skupljala gomila od 30 tisuća ljudi, a svakom bi kralj jednom dodirnuo tjeme. Tadašnji kroničari, doduše temeljito sumnjivi zbog mogućeg falsifikata, opisuju da je bolesti nestalo čak kod 30% onih koji su imali duboku vjeru u ekscentrika kojem je samom trebala pomoć.

https://www.forum.hr/showthread.php?p=38508634
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 21:19   #237
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Imam ja i dvije teme ovdje. Jedna se tiče labirinta, a druga seksa
A najbolji mi je post
naravno da se tiče sexa a čega drugoga...jesi znao npr da držeći žezla imaš otisak na koži i metalan okus u ustima?
vedera is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 20:49   #238
Quote:
krena kaže: Pogledaj post

Bizaran je primjer Louisa XIV., degenerika i shizofrenog francuskog kralja koji si je nadjenuo titulu Kralja Sunca. Svake godine jednom u Parisu se skupljala gomila od 30 tisuća ljudi, a svakom bi kralj jednom dodirnuo tjeme. Tadašnji kroničari, doduše temeljito sumnjivi zbog mogućeg falsifikata, opisuju da je bolesti nestalo čak kod 30% onih koji su imali duboku vjeru u ekscentrika kojem je samom trebala pomoć.

https://www.forum.hr/showthread.php?p=38508634
takvih još dan danas imaš u Indiji u svakom većem gradu.
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 21:56   #239
Valery , Ananda, žezla

Antik je napisao na str. 7
Quote:
da, sori, vratimo se Žezlima

dakle tko ih koristi?

iskustva...hvala
Pozdrav svima.Slučajno sam ovamo naišla.Osobno poznajem Valerija i imam njegova (Horusova žezla) vec par godina.Nemam nikakva senzacionalna iskustva ali imam veoma dobru energiju (70 god).penjem se na najvisu srpsku piramidu(Rtanj), pa na bosansku. .a štapove držim svako veče i zaspim s njima..
Ali nisu me spasili nedavno u Indiji od upale pluća)(doduse intenzivno putovanje i neredovitost dryanja štapova, jela, spavanja, je ipak oslabilo moj imuni sistem..)
.......
Moja prijateljica iz Zagreba ima više iskustva sa Anandinim štapovima. U Travnju 2014 upoznala sam je u Visokom (piramide) sa Valerijem.Evo sto mi je opet napisala danas o tom momentu.
"Tada dok smo razgovarali nije znao(Valery) za nju(Anandu), koliko sam shvatila. Sastav (štapova) mi nije rečen, a to je ono što se nije svidjelo Valeryu. Dala sam ih njemu da ih isproba. Inače, ne bih dala nikome da ih stavi u svoje ruke, jer su osobna, programirana za mene. Nakon prvotne skepitčnosti, rekao je dok ih je držao u rukama da funkcioniraju. Mene je to nekako približilo tim žezlima, jer sam dotad imala prema njima otpor.
U svakom slučaju, tu noć dok sam ih držala doživljela sam, prvi put s njima, veliku bol na površini kože i unutar tijela. Pa sam ih instiktivno odbacila. Pretpostavljam, jer ih je Valery dugo imao u svojim rukama.
...........................
Nova godina 2015 je katastrofalno zapocela za moju prijateljicu( unatoc Anandinim štapovima) evo sta mi je sad napisala:
"Inace, moja nova godina je zapocela s teskim osipom. Prije Bozica sam imala krvavo grlo i otisla k doktoru da nekog ne zarazim preko praznika. Dao mi je neki antibiotik, to nisam pila valjda preko 20 godina. Prekjucer sam nesto osjetila da me svrbi, jucer navecer sam shvatila da imam osip. Danas je jos jace i otisla sam k svojoj doktorici. Tako da sam nakon godisnjeg odmora sad do daljnjeg na bolovanju. Ne znam jel to alergija na antibiotik, ili na neku hranu (jer nije danas tesko biti alergican na nesto u hrani), ili sampona ili vec neceg.
Mene sad zanima s vise razine zasto mi se to dogodilo."
Meni nisu jasne te "igracke" ali one koje koristim bar do sad nisu bile opasne..moje iskustvo u svemu, treba jacati imun sistem meditacijom , dobrim mislima i biljkama..
__________________
Ti si jedini moderator u svom srcu.
kakosi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 22:15   #240
Silver222 je 22.02.2012 napisao: (str 7) Istina o žezlima
Quote:
ps. taj rus je istraživao stara žezla koja su pronađena u iskopinama.

Ujedno on ima već nekih godinu dana Anandina žezla i upoznat je sa njom i njenim radom osobno. Ali on nema kompletno znanje niti moć izradu originalnih žezala.
istina je da je Valery u Aprilu 2014 prvi puta vidio Anandina žezla i čuo za nju. (Bar tako je nama rekao).

kako znaš da on nema kompletno znanje i moć za izradu originalnih žezala ?(štapova ja to zovem )
a tko može posvjedočiti koja osoba ima kompletno znanje i moć za izradu originalnih "štapova"?
__________________
Ti si jedini moderator u svom srcu.
kakosi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:41.