Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2017., 22:21   #2221
Dakle ovako, necu se nikom opravdavati za svoje postupke. Ocisto sam na krivoj temi pa se ova moze zvati Razlika u godinama-optuzbe a ja glupaca podijelila svoju pricu. Prvo i osnovno ja decka znam od njegove

.godine al to ne znaci da sam ga vidjala ili druzila se s njime. Njegov otac je znao zvat jednom na mjesec il svratit i to je to. Pisete o tome da ga je mater napustila i da bi mi tu sve trebalo bit jasno... Jeste li se pitali jel ga ona napustila zato jer je bila svetica ili je nasla nekog daleko od sina i otisla? Jel bilo bolje za njega da je ostao u ondasnjoj obitelji gdje otac mlati more a mater ostavlja sina kuci usred noci i odlazi na pevaljke? Sorry ocito sam s krivim ljudima podijelila pricu, jer ovdje ste sve svetice i ne znate sta je seks... Iskreno samo mislim da svaka od vas masta o nekom mladjem od sebe, jer sex je fantastican... A ako nemate takve "prljave" misli ispricavam vam se duboko... I sta ima veze ima li on kao moj sin ili ce jednog dana gledat moju kcer? Ljudi jednom se zivi gledajte svoja posla... Pometite ispred svojih vrata a onda dolazite pred moja... Ima Boga i on ce svima suditi... Ako je moj grijeh uzivanje u zivotu s covjekom/djetetom koji me obozava onda sa zadovoljstvom primam njegovu kaznu...
bojana1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 22:33   #2222
Quote:
bojana1977 kaže: Pogledaj post
Dakle ovako, necu se nikom opravdavati za svoje postupke. Ocisto sam na krivoj temi pa se ova moze zvati Razlika u godinama-optuzbe a ja glupaca podijelila svoju pricu. Prvo i osnovno ja decka znam od njegove

.godine al to ne znaci da sam ga vidjala ili druzila se s njime. Njegov otac je znao zvat jednom na mjesec il svratit i to je to. Pisete o tome da ga je mater napustila i da bi mi tu sve trebalo bit jasno... Jeste li se pitali jel ga ona napustila zato jer je bila svetica ili je nasla nekog daleko od sina i otisla? Jel bilo bolje za njega da je ostao u ondasnjoj obitelji gdje otac mlati more a mater ostavlja sina kuci usred noci i odlazi na pevaljke? Sorry ocito sam s krivim ljudima podijelila pricu, jer ovdje ste sve svetice i ne znate sta je seks... Iskreno samo mislim da svaka od vas masta o nekom mladjem od sebe, jer sex je fantastican... A ako nemate takve "prljave" misli ispricavam vam se duboko... I sta ima veze ima li on kao moj sin ili ce jednog dana gledat moju kcer? Ljudi jednom se zivi gledajte svoja posla... Pometite ispred svojih vrata a onda dolazite pred moja... Ima Boga i on ce svima suditi... Ako je moj grijeh uzivanje u zivotu s covjekom/djetetom koji me obozava onda sa zadovoljstvom primam njegovu kaznu...
E da..moral.Javno sveto a u 4 zida razvratno,pohotno,jebački ukratko.
Ne obaziri se,uživaj u onome što te ispunjava,u svakom smislu
Bernd is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 02:24   #2223
Meni cijela ta priča s filozofskog stajališta pije vodu.
Neka ljudi rade što hoće. Koga briga tko se s kim jebe dok god je u zakonskim okvirima.

Kao majka pjevam drugu pjesmu. Imam sina i ne bi mi bilo drago da s 20 godina bude s ženom od 40. Ali sin nije moje vlasništvo, pa će sa svojim životom sutra činiti što ga je volja.
Osobno me ne privlače dečkići od 20 godina. Jednostavno ih ne doživljavam seksualno koliko god zreli i lijepi bili. Iskustveno nismo niti možemo biti na istim valnim duljinama, a i fizički mi nisu privlačni (valjda jer vidim još uvijek nešto djetinje u njima).

Inače, bojanina priča je sentimentalna verzija Paklene naranče. Iz krajnosti deprivirajućeg trpnog nesretnog bračnog života do krajnosti potpunog hedonizma (bez razmišljanja o ičemu drugom osim o tome kako popuniti emotivne rupe nastale prijašnjim lošim izborima).
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 13:53   #2224
,

Da dobro pitanje. Na mene se lijepe mlađi dečki i što je simptomatično svake godine sve mlađi.Kad sam imala 16 udvarao mi se dečko od 12. Rekla sam mu da je velika razlika u godinama. Pa sam se skoro udala za 6 godina mlađeg. I to je bila velika razlika u godinama. Pa me smuvao jedan 15 godina mlađi. Održala sam distancu iako sam ga jako cijenila jer nije bio premazan kao moji matori vršnjaci.Razgovarali smo 6 punih godina i ništa više od toga. Pa me što je još gora i najgore smuvao još mlađi a da ga nisam ni vidjela (online)... Užas. Srtariji su prosti, proračunati, i uopće im ne mogu vjerovati ... Ma ne vjerujem više nijednom,,,solo sam
Kleopatre is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 12:02   #2225
Može li mi tko iskreno reći zašto mlađi dečki traže starije. Zar nisu djevojke ljepše, življe ....Ja imam ogledalo i kalendar kod kuće i vidim što se događa s godinama.
Kleopatre is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 12:09   #2226
Quote:
Kleopatre kaže: Pogledaj post
Može li mi tko iskreno reći zašto mlađi dečki traže starije
Seks i malo zabave
Vecina zeli sa starijima nesto jednokratno, ono "milf sada popularan pa ajde da i ja probam" shema

Ne vidim bas puno takvih parova da se drže za rukice i secu po gradu
betty boop 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 12:12   #2227
Quote:
betty boop 1 kaže: Pogledaj post
Seks i malo zabave
Vecina zeli sa starijima nesto jednokratno, ono "milf sada popularan pa ajde da i ja probam" shema

Ne vidim bas puno takvih parova da se drže za rukice i secu po gradu
Pa zar nije ljepši seks sa nekom od 20?
Kleopatre is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 12:15   #2228
Ne znam što se točno ovdje smatra starijima, ali brijem da većina puca na iskustvo i izostanak ograničenja i blokada.

Brijem da neka od 35, 40 ili 50 neće imati potrebu natjeravati se s nekim kao mačak oko vruće kaše, nego će uzeti što ju zanima. P.S. Da, nekolicina frajera koja traži starije, traži ih zbog seksa.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 12:20   #2229
Quote:
Kleopatre kaže: Pogledaj post
Pa zar nije ljepši seks sa nekom od 20?
A gle, neki neiskusni deckic mozda misli da bu ga starija dama nekaj i naucila, drugima je to neki fetis, ima svega.....

Ako ti je samo do malo seksa zasto ne, ali graditi neke kule na odnosu gdje je on puno mladi mi je onak ...
betty boop 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 12:23   #2230
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post

Brijem da neka od 35, 40 ili 50 neće imati potrebu natjeravati se s nekim kao mačak oko vruće kaše, nego će uzeti što ju zanima. .
U prijevodu, oni se nadaju da bu im starija sto prije dala pice
betty boop 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 12:28   #2231
Quote:
betty boop 1 kaže: Pogledaj post
U prijevodu, oni se nadaju da bu im starija sto prije dala pice
Nisam sigurna....Ali mogu oni slobodno misliti što hoće. I tražiti.Možda i dobiju
Kleopatre is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 12:33   #2232
Quote:
betty boop 1 kaže: Pogledaj post
U prijevodu, oni se nadaju da bu im starija sto prije dala pice
Ne. Da bi bila bolja. Mislim da bi starija uzela što želi prije nego on skuži o čemu se radi, u praksi
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 12:41   #2233
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Ne. Da bi bila bolja. Mislim da bi starija uzela što želi prije nego on skuži o čemu se radi, u praksi
E kad bi rekla koliko sam ponuda imala od mladih,,,I ne pada mi napamet uzeti to nešto,,Na kraju ne želim to nešto. To je površno...Bilo od nekog od 30 ili 60 . Ja nisam zabava niti su moji osjećaji i tijelo za zabavu, a svoje potrebe za intimom i dodirom mogu iskontrolirati. Ali nisam normalna
Kleopatre is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 12:47   #2234
Quote:
bojana1977 kaže: Pogledaj post
Dakle ovako, necu se nikom opravdavati za svoje postupke. Ocisto sam na krivoj temi pa se ova moze zvati Razlika u godinama-optuzbe a ja glupaca podijelila svoju pricu. Prvo i osnovno ja decka znam od njegove

.godine al to ne znaci da sam ga vidjala ili druzila se s njime. Njegov otac je znao zvat jednom na mjesec il svratit i to je to. Pisete o tome da ga je mater napustila i da bi mi tu sve trebalo bit jasno... Jeste li se pitali jel ga ona napustila zato jer je bila svetica ili je nasla nekog daleko od sina i otisla? Jel bilo bolje za njega da je ostao u ondasnjoj obitelji gdje otac mlati more a mater ostavlja sina kuci usred noci i odlazi na pevaljke? Sorry ocito sam s krivim ljudima podijelila pricu, jer ovdje ste sve svetice i ne znate sta je seks... Iskreno samo mislim da svaka od vas masta o nekom mladjem od sebe, jer sex je fantastican... A ako nemate takve "prljave" misli ispricavam vam se duboko... I sta ima veze ima li on kao moj sin ili ce jednog dana gledat moju kcer? Ljudi jednom se zivi gledajte svoja posla... Pometite ispred svojih vrata a onda dolazite pred moja... Ima Boga i on ce svima suditi... Ako je moj grijeh uzivanje u zivotu s covjekom/djetetom koji me obozava onda sa zadovoljstvom primam njegovu kaznu...
Hja...gledaj, kada ovdje izložiš svoju priču, moraš očekivati različita viđenja. Uključujući i vrijeđanje onih kojima je to stil, a ne razumiju te uopće.
No, to ne znači da se i ostali, većina, čak i svi, moraju s tobom slagati i da su tvoji stavovi najlogičniji, univerzalni, bilo što takvo. Ne osuđivati te je jedno, ali to ne znači misliti isto. Ne biti svetica, ne znači da sve maštamo o klincima u postelji. Ja primjerice nikada nisam, dapače, neke od najsajnijih iskustava s tog područja doživjela sam s toliko starijim. To ti ovisi što te uzbuđuje, što tražiš. Mene zanimaju iskusni, oni koji itekako dobro znaju što rade, što mogu i što žele, a ne obratno. Vjerujem da se slažeš kako je to legitimno? Kao i da ne znati što je sex, ne znači ne sexati se s klincima, možda čak dapače, posve obratno.
Ne možeš biti, kao kakav curetak, tako sigurna da je tvoje prvo, drugo, treće, sexualno iskustvo koje te zbilja oduševilo, baš jedino sjajno, najbolje, ili isključivo oduševljavajuće. Jer to naprosto nije moguće, sutra je novi dan.
Također, ne možeš se praviti luda u svezi budućnosti. Ne mislim da ne trebaš uživati u bilo čemu što nikome ne šteti, ne glumim moralnu vertikalu, ali vidim, kao što sam i u svezi sebe vidjela, da ćeš ti za 15 godina biti stara žena, vršnjakinja mnogim bakama, a on u najboljim godinama! Što hoće biti veliki problem za oboje ako potrajete, a i prilično nefer prema njemu.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 12:50   #2235
Htio sam ovo pitati nekog, a pošto prijatelji nisu od velike pomoći ... Vidio sam ovdje temu pa ....

Zapela mi je za oko jedna cura. Ne želim pisati detalje, ugl. mlađa je od mene 5 godina. Tek je počela studirati, a ja sam, da je sve prošlo po planu, prošle godine trebao diplomirati.

Koliko je to velika razlika?

Pitam jer su mi uvijek za oko zapinjale starije cure, ovo je prvi put da mi je simpatičan neko dosta mlađi.

Vaša mišljenja?

PS. zbilja me nemojte pitati za detalje. Neću ih pisati.
OrangeTurtle is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 12:50   #2236
Quote:
Kleopatre kaže: Pogledaj post
E kad bi rekla koliko sam ponuda imala od mladih,,,I ne pada mi napamet uzeti to nešto,,Na kraju ne želim to nešto. To je površno...Bilo od nekog od 30 ili 60 . Ja nisam zabava niti su moji osjećaji i tijelo za zabavu, a svoje potrebe za intimom i dodirom mogu iskontrolirati. Ali nisam normalna
Ali tvoje, i moje, tijelo itekako jesu i za zabavu! Ne misliš? Bez obzira što obje ne podržavamo, ili bar ne želimo, takav način zabave.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 12:53   #2237
Quote:
OrangeTurtle kaže: Pogledaj post
Htio sam ovo pitati nekog, a pošto prijatelji nisu od velike pomoći ... Vidio sam ovdje temu pa ....

Zapela mi je za oko jedna cura. Ne želim pisati detalje, ugl. mlađa je od mene 5 godina. Tek je počela studirati, a ja sam, da je sve prošlo po planu, prošle godine trebao diplomirati.

Koliko je to velika razlika?

Pitam jer su mi uvijek za oko zapinjale starije cure, ovo je prvi put da mi je simpatičan neko dosta mlađi.

Vaša mišljenja?

PS. zbilja me nemojte pitati za detalje. Neću ih pisati.
Ja mislim da je to posve OK i ne vidim nikakve zapreke. Pogotovo ako si u stanju prihvatiti je kakva vjerojatno je, modernija i s više znatiželje, prepuna energije.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 12:55   #2238
Quote:
Kleopatre kaže: Pogledaj post
E kad bi rekla koliko sam ponuda imala od mladih,,,I ne pada mi napamet uzeti to nešto,,
Ne znam da li ja krivo čitam, ili ti krivo pišeš. Ali iz dosada napisanog, dalo bi se zaključiti da si ponešto od tog mladog što se nudilo ipak uzela......
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 13:01   #2239
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Ali tvoje, i moje, tijelo itekako jesu i za zabavu! Ne misliš? Bez obzira što obje ne podržavamo, ili bar ne želimo, takav način zabave.
Da nažalost, nekima sam bila zabava,,,Boli poslije i osjećam se prljavo i iskorišteno..
Kleopatre is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 13:04   #2240
Quote:
Kleopatre kaže: Pogledaj post
Da nažalost, nekima sam bila zabava,,,Boli poslije i osjećam se prljavo i iskorišteno..
Mda...ali ima i lijepih zabava tu i tamo, makar da, kada se počneš igrati sa svinjama, zna se desiti i da završiš u blatu. Ne treba ipak obeshrabriti, svijet je pretežno lijep.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger