Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2013., 15:06   #121
Quote:
randy101 kaže: Pogledaj post
wtf is this shit
__________________
"Da bi ti potkovica donela sreću, moraš raditi kao konj."
Goku ssj is offline  
Old 23.12.2013., 15:08   #122
ne znam vise sta da radim sa samim sobom

Ser Mark is offline  
Old 23.12.2013., 15:08   #123
Quote:
Solo761 kaže: Pogledaj post
Da, to pitanje ambadassoru je bilo više diskusije radi jer sam imao feeling da je krivo pročitao što piše, kao da bi netko htio djevicu jer nije premija u krevetu što mi nije imalo smisla .
Znaš, nekad si mislim da neki baš to i hoće.
Neki imaju tako krhki ego da ako cura ma samo nek je vještija i brže kopča, se osjete ugroženo 'da im je lagala, da nije djevica' itd.
U principu, neki jednostavno ne mogu hendlati da je netko bolji u nečemu od njih.

Od jednog sam nešto takvo explicitno i čula, ne sjećam se točno rečenice, bilo je davno, no znam da mi je dojam bio 'a jebote, fakat si seljačina, a i te koje se s tobom kresnu, su baš ono, jadni izgubljeni stvorovi koje nisu čule da postoje kvalitetnijii ljudi'.

Quote:
Po meni svaki novi partner je otkrivanje, jedina razlika je što kod ovih koji nisu djevice/djevci to možda ide malo brže jer već imaju neke preferencije ili barem znaju usmjeriti u generalnom smjeru. No opet, i oni mogu saznati nove stvari o sebi ako su otvoreni prema novim iskustvima...
Totalno.
Rekoh, znatiželja je po meni ključna. Ono, želja za istraživanjem.

Mene totalno oduševi kad skužim nešto novo, nešto drugačije, probam nešto, naletim na nešto... Ono, k'o dijete kad ga pustiš u dućan s igračkama i kažeš mu 'biraj'. Ne znaš odakle bi prije počeo


No recimo ima još jedna stvar i tu mislim da su djevci u prednosti nad djevicama. Upravo sexualna ne/inhibiranost. Mislim da se muški ipak lakše otkoče i prepuste (nakon početnog šoka) i ako jesu znatiželjni, i voljni učiti, i ako još dobro prate reakcije... Fakat to može biti super od samih početaka.

Meh, generalno, kad imaš partnera kojem je stalo do tebe, koji želi tebe kao osobu, a ne samo tebe kao muško/žensko, itekako se osjeti ta drugačija vibra i može biti jeben afrodizijak.
Osjetiti se poželjno, željeno.... hijao :klopa;

A to je nešto što možeš dati bio djevac ili ne.
No ne baš ako ti je sex tabu. Zato rekoh, mislimd as u muški u prednosti, jer žene su često jebeno pokočene

Ono, kad doživiš da žena koja nije djevica, i imala ih je ponešto što kakvih kategorija, ne zna gdje joj je klitoris i nije nikad svršila... Ono, moje je 'a u kurac, a u kurac, a u kurac'
Još nisam srela muškog koji ne zna gdje mu je kurac, i da mu se drkanje gadi. Možda mu nije najnapetija stvar na svijetu, no tu i tamo ima potrebu i izgušta ili se samo ispuca.
Tužno je koliko žena zapravo totalno prezire sebe i svoje tijelo, i misao da 'idu tamo dolje' im je hideous....

I proći TE barijere.... uf
Treba imati jebenu volju.
I jako jako mora surađivati i 'raditi na sebi' i rušenju tih tabua koji su se stvorili iz što kakvih razloga.

Tako da ono, djevci su definitvno u boljoj poziciji. Ok, hidraulika može štekati prvih par puta, no to nije ništa na što se čovjek ne može pripremiti.... Ali se barem ne gadite sami sebi...
enigma in red is offline  
Old 23.12.2013., 15:12   #124
Quote:
Goku ssj kaže: Pogledaj post
Samo da vas obavestim da sam na forumu (ne ovom) naso curu koja je solo. Eto konacno i jedna moja zemljakinja da je slobodna, nije mi nista, ni poznanica, ni drugarica nego pisao na temi i saznam da je solo. Samo to.
Ma daj, zar postoje solo cure tamo kod tebe? Pa do nedavno si tvrdio da samo nailaziš na zauzete. Vidiš i sam da nije tako kako misliš, tj. kako si mislio...
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 23.12.2013., 15:12   #125
Quote:
Ser Mark kaže: Pogledaj post
ne znam vise sta da radim sa samim sobom
nemoj ic na LJES, samo to znam

Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Ma daj, zar postoje solo cure tamo kod tebe? Pa do nedavno si tvrdio da samo nailaziš na zauzete. Vidiš i sam da nije tako kako misliš, tj. kako si mislio...
jebanje s kurvom ga je promjenilo
random101 is offline  
Old 23.12.2013., 15:15   #126
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Ma daj, zar postoje solo cure tamo kod tebe? Pa do nedavno si tvrdio da samo nailaziš na zauzete. Vidiš i sam da nije tako kako misliš, tj. kako si mislio...
Pa govorio sam kako jeste, nisam jos od osnovne upoznao niti cuo za neku solo, sad znam jednu sto ne znaci da se u Beogradu i dalje ne jebu ko zecevi i dalje je retkost naci slobodnu al to mi sad nije ni bitno....idem u ssj mod.
__________________
"Da bi ti potkovica donela sreću, moraš raditi kao konj."
Goku ssj is offline  
Old 23.12.2013., 15:17   #127
Quote:
enigma in red kaže: Pogledaj post
Ne znam, sex nisam nikad doživljavala kao nešto što kvari.
Quote:
Solo761 kaže: Pogledaj post
Neiskvareno je relativno . Osim ako misliš na seks. Mada ne vidim kakav bi to bio iskvareni seks . Definitivno ne vidim da li bi djevičanstvo ikako moglo utjecati na to. Osim ako ne misliš na nekoga tko nema blage veze kako bi seks trebao izgledati i što se tu zapravo radi.
Nismo se razumijeli, ne mislim na ikakvu pokvarenost. Mislim na nevinost.
Vama to nema neku lijepotu, čar?

Upravo sam reko da na to ne gledam kao nekakvu oštećenu robu ili kvar, no nebitno, neda mi se objašnjavat.

Quote:
Solo761 kaže: Pogledaj post
Da, to pitanje ambadassoru je bilo više diskusije radi jer sam imao feeling da je krivo pročitao što piše, kao da bi netko htio djevicu jer nije premija u krevetu što mi nije imalo smisla .
To je samo "nužno zlo", koje ni ne percipiram kao neko zlo.

Quote:
enigma in red kaže: Pogledaj post
?!

Površno?

Osjetiti da nekome vjeruješ, da se osjećaš sigurno u njegovim rukama, tebi je 'površan kriterij'?


Ajd odi na žud i potraži temu 'kako ste znali da je to to'.
Osjetiti da ti je netko sigurna luka, je mnogima THE osjećaj kad su jednostavno rekli - to je prava/pravi.

Ne možeš sigurnost pružiti svakome, niti svatko tebi.
Neki početni osjećaj povjerenja, predanosti, biti stalo, to se može. Ono, poštovanje, razumijevanje...

No, kad jednom sretneš što znači biti uz nekoga slobodan, disati punim plućima, a istovremeno osjećati veliki oslonac, sigurnost i mir... Osoba koja čim ste 15 minuta skupa u tišini, dan prestane biti sivi. Gdje jednostavno jedan drugoga inspirirate, punite energijom i uživate...
Onda možda skužiš o čemu je ovdje riječ.

Ne, osjetiti se sigurno nije nimalo površno. Zapravo je jebeno zahtjevno i teško dokučivo i generalno u hrpi odnosa ćemo ga tražiti, iako ćemo uživati možda u tome što je pred nama, onaj koji je zadnji je onaj u kojem se osjećaš sigurno.
Potpisujem A-Ž.

Quote:
randy101 kaže: Pogledaj post
a moja teorija je da ako se trebas truditi ko vrag da osvojis neku curu da to nije to, mislim da jednostavno treba se druziti i kad se klikne s nekom to je to
Sinko, sorry što ti to moram reć, al tebi neće kliknut nikad s nijednom ovako .

Ne, ne treba se trudit ko vrag. Odnosno, ne oko neke cure. Treba se potrudit oko sebe... A ona oko koje moraš plesat ionako nije vrijedna toga. Ali dok si takav, vjeruj mi, možeš zaboravit žene.

Quote:
i ne vidim kakve to veze ima sad s mindsetom, ne mozemo svi imati ovakav mindset, svi smo drukciji
Zato imamo i drukčiji izbor. A želiš li i dalje ostat na dnu?

Quote:
PUA mi se uvijek cinila ko forsanje nekih fora da se osvoji cura, tj. trudis se da se pokazes curi u nekom svjetlu di ce se ona instantno navlazit, to je cesto varka reko bih
Ne moraš posegnut za PUA-om, može to bit bilo što, ali bitno da je nešto kvalitetno i da te odvede u tom smjeru.
Nije to nikakvo forsanje, nit su ikakve fore u igri, tako gleda na to ograničen um pun predrasuda... Tako gleda netko tko bi u svemu samo quick fix, a quick fixova tu nema. Pitaj se oćeš li to riješit ili nećeš. Što ti je bitnije?

A glupe ljude sam ti reko da zanemariš, predrasude, ljubomora i još predrasuda. Jedino ako imaš volje sam proučit to ili stvorit svoje mišljenje o tome onda sudi. I probaj, daj si truda, pa onda sudi

Koliko ljudi razmišlja ko ti, pa je na kraju postalo nekakvo uvriježeno mišljenje da je to nekakvo šuplje sranje, a niđe veze. I taj marketing nikako ne pomaže - ako želiš zainteresirat nekog da nešto kupi, naravno da mu nećeš nabit na nos da se zapravo mora potrudit, ne?? On očekuje da kad kupi materijal, da je već riješio problem. I zato toliko razočaranja. E pa nemoj bit naivan.

Quote:
i kaj nisi rekao prije da si odustao od cura, pa sam mislio da je ocito da je nemas
Keyword: prije.
Možda se jednom vratim u to stanje, a možda i ne, ono bitno je da sam si našo onu pravu i da trenutno ne mislim kako sam prije mislio.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Old 23.12.2013., 15:18   #128
Quote:
richard kaže: Pogledaj post
Ispričavam se. Moj naklon do poda.
To je bio sarkazam, nemam namjeru cekati pretjerano u vezi, a do braka ne dolazi u obzir. Djevica mi nema apsolutno nista za ponuditi, a nije mi sexy bit tutor.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 23.12.2013., 15:19   #129
Quote:
randy101 kaže: Pogledaj post
nisam bas totalni papucar reko bih, al definitivno nisam velki zavodnik, percepcija da si frend je gadna stvar
Ni ne trebaš biti ogromni zavodnik- ali da je poželjno imati tu neku crtu flerta- jest.

Quote:
sigurnost se ipak gradi kroz dugo vremena i sumnjam da u mojim godinama ima ikakve sigurnosti u vezama
Nisam jako, jako starija od tebe i mislim da sigurnost jest bitna čak i sa 20g.

Quote:
randy101 kaže: Pogledaj post
a moja teorija je da ako se trebas truditi ko vrag da osvojis neku curu da to nije to, mislim da jednostavno treba se druziti i kad se klikne s nekom to je to
NIje cilj da se trudiš do besvjesti i da, još gore, glumiš nekoga tko nisi. Ja sam se ponašala prirodno da prirodnije ne može biti na faksu.
Nisam glumila nikoga, dolazila ujutro i ljuta i živčana, i nervozna, i tužna, i sretna, i kada mi nije do zezancija, i kada sam namigivala i "flertala" iz zezancije s nekim momkom, i kada ne, i kada se zezam do besvjesti i kada sam ozbiljna i neozbiljna.
Nisam se trudila nimalo, a eto- prije mjesec dva sam saznala da je momak koji je sada našao djevojku bio malo više od 2 godine zaljubljen u mene, priznao mi je to sam.

Hoću reći, vidio je i moje jako loše strane, i moje dobre strane, vidio je moja razmišljanja dok je bio pored mene me valjda i svidila sam mu se. Nisam glumila, i nisam se trudila da budem osvojena niti da osvajam. Jednostavno sam bila svoja.
__________________
Everloving.
Walk with me Pater, all alone this tedious journey. Ženskog roda. Piški uz vjetar. It's possible.
Ceres is offline  
Old 23.12.2013., 15:20   #130
Zar nitko meni ne moze pomoci !?!?!
Ser Mark is offline  
Old 23.12.2013., 15:21   #131
Quote:
enigma in red kaže: Pogledaj post
...

Prema onom što sretoh jel priznajem da očekujem sexualnu inhibiranost u žene koja je s 25+ djevica. Uz puno 'ne volims sebe ni svoje tijelo' i slično. Jel, efekt totalno damaged goods. Obzirom po pričama koje sretoh.

...
Obzirom da nekako muške nisam doživjela kao sexualno inhibirane, nego situacijom životno zajebani... Mislite li da je moguće 'iz prve' naletiti na the one i 'nikad više poželjeti nešto drugo'?

Generalno ja bih rekla da je moguće totalno, no nekako naginjem dosta razmišljanju da bi mi kategorija 'ošo je dalje' kod muških bila brojnošću sličnija 'nikad pomislila na drugog' kod žena, tj. da nekako dosta rijetkim bih očekivala da tip 'stane s prvom' kao i da sexualno inhibirana žena koja je do 25+ bila djevica otkrije libido i ne zna kud bi s njim pa juri dalje.
Efekt damaged goods mislim da je prisutan kod oba spola, realno je i uzrok dobrog dijela tih "problema". Osjećaj da si defektan može itekako nadjačati sve ostale osjećaje i slijedom događaja odnose sa drugim ljudima. Čak možeš biti i svjestan problema, ali to nije uvijek dovoljno da ga i riješiš.

Naravno da je moguće iz prve naletjeti na osobu koja ti odgovara, ima slučajeva (ako ne uljepšavaju istinu). Čak bih rekao da je to šansa za tako nešto veća kod osoba koje se poznaju od malih nogu pa su se zajedno "razvijale". Recimo kao dva stabla koja su preblizu pa su isprepletena. Naravno, ne kažem da je to garancija, nego samo da mislim da je tu šansa za tako nešto veća. U ostalim slučajevima, kako bi ameri rekli, possible, but highly improbable.

Quote:
enigma in red kaže: Pogledaj post
Rekla bih da bi mi očekivanje za rezultat trajnosti ovisilo o feelingu koliko jako si izabran/izabrao.
Ono, jel to više 'nek se nađe'/'super nam je skupa', ili je zbilja odluka pri punoj svijesti i zdravom razumu da je osoba pred tobom 'Jedina', znači onaj neki 'trenutak ozbiljnosti'.
Ja bih rekao da trajnost ovisi više o tome kako netko klikne kada krene u odnos. Jedno je kliknuti sa nekim da se zagrijete, a posve drugo kliknuti za suživot. Da zakompliciram stvari, onaj najčešće spominjani klik nije jedini koji postoji

Quote:
enigma in red kaže: Pogledaj post
A isto tako, ne mogu se othrvati dojmu da netko tko TRAŽI djevice, zapravo nema muda nositi se s osobom koja potencijalno može biti vrlo zahtjevna, jer zna što hoće, što joj paše, što ne, može imati jak libido itd itd... Treba to moći zadovoljiti... pa da neki jednostavno ziheraše jel bivajući svjesni svojih sposobnosti
Linija manjeg otpora, kod jednog dijela, ali ne zaboravi ni onaj faktor 'rvatina kod drugog dijela. Ipak imamo dovoljno ljudi takvog mentaliteta u HR, dovoljno je pogledati rezultate zadnjeg referenduma. No nećem' dalje u politiku...
Solo761 is offline  
Old 23.12.2013., 15:21   #132
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Nismo se razumijeli, ne mislim na ikakvu pokvarenost. Mislim na nevinost.
Vama to nema neku lijepotu, čar?
Ne, jer mi to znaci xyz tjedana, mjeseci pa mozda i godina dosade u krevetu. Pogotovo da je djevica od 30 godina, ne pusim foru - late bloomer.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 23.12.2013., 15:24   #133
Quote:
Ser Mark kaže: Pogledaj post
Zar nitko meni ne moze pomoci !?!?!
Tvoje upise, pogotovo nakon zadnje slike dozivljavam kao jeftinu sprdacinu. Ne samo da ti ne mogu pomoci, nego ti se i rugam.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 23.12.2013., 15:27   #134
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Tvoje upise, pogotovo nakon zadnje slike dozivljavam kao jeftinu sprdacinu. Ne samo da ti ne mogu pomoci, nego ti se i rugam.
moj zivot nije sprdacina!!!
Ser Mark is offline  
Old 23.12.2013., 15:27   #135
Quote:
randy101 kaže: Pogledaj post
jebanje s kurvom ga je promjenilo
To naravno.
Quote:
Goku ssj kaže: Pogledaj post
Pa govorio sam kako jeste, nisam jos od osnovne upoznao niti cuo za neku solo, sad znam jednu sto ne znaci da se u Beogradu i dalje ne jebu ko zecevi i dalje je retkost naci slobodnu al to mi sad nije ni bitno....idem u ssj mod.
Eto nije tako kako ti misliš.
Ipak ima dovoljno slobodnih cura, za sve.
Quote:
Ser Mark kaže: Pogledaj post
Zar nitko meni ne moze pomoci !?!?!
Psihijatar, definitivno.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 23.12.2013., 15:28   #136
Quote:
Ser Mark kaže: Pogledaj post
Zar nitko meni ne moze pomoci !?!?!
ovo nije grupa za samopomoc
__________________
Split happens
tommek13 is offline  
Old 23.12.2013., 15:29   #137
Quote:
randy101 kaže: Pogledaj post
ok ja jos ne mogu razmisljati uopce o zivotu u dvoje lol, brijem da brijemo na neke razlicite stvari, sigurnost se ipak gradi kroz dugo vremena i sumnjam da u mojim godinama ima ikakve sigurnosti u vezama
Pazi, ima i sigurnost više 'stupnjeva', ajmo reći.

Ovo je onaj 'the ultimate'. No svakako, važan je svaki. Ako ti ne vjerujem, ako nisam sigurna u stanje stvari.... ma nema šanse da te doživim kao dragu osobu, a kamoli išta emotivno/intimno kompleksnije.

No recimo, kako je moj dragi od lika 'koji mi je super, a mogli bi i spetljati' došao do 'u jebote, ovo preda mnom je '
1. bez imalo zadrške je pokazao da želi Mene, jel nakon što je dobio zeleno svjetlo, do tad sam generalno imala mišljenje da sam mu simpatična, zanimlijva, napeta na onoj razini 'u gle žensko'
2. osjetila sam da mu mogu vjerovati da će mi dati feedback, i upravo je to sigurnost na kojoj smo postavili temelje

Hrpa ljudi koju sam sretala, submisivnih, je 'padala ničice'.
Meni je to bilo onak...
Jer ono, ako ti je prva poruka da slinaviš po meni... aha, po meni i njih još 1o kojima si to kopi pejstao. Ono, bacaš se na koljena, a na kavi nismo bili? Oh da, baš se osjećam posebno

Drugo, takvi su ulijetali sa 'radio bih sve'. Strašno. Pojma nemaju što moj mozak može sve smisliti pod 'sve' i u principu imaju neke pretpostavke, i ne kapiraju da ih MORAJU REĆI, a ne podrazumijevati da je njihov 'sve' i moj 'sve' isti. Ako ništa drugo, daj mi pet minuta i dokazat ću svakom da se zajebao kad je napisao taj 'radit ću sve što poželiš'.
Jasno, ne bi priznali na riječima, no nije meni bed 'narediti' i gledati ih kako se cvrlje sa 'pa nisam tako mislio', jel, kad neki baš zainzistiraju

U principu, prva sigurnost koja je meni trebala je osjetiti da mi netko neće raditi gluposti, trpiti ovo ono, jer misli da treba... nego da možemo SKUPA uživati u isprobavanju, istraživanju i da će REĆI koja su granice kad ih osjeti...
Isto tako, važno mi je bilo osjetiti povjerenje i prepuštanje. Jasno, u određenoj mjeri...
Ravnopravnost je isto određena vrsta sigurnosti u cijelu priču.

No nekako, kad vidiš da s druge strane imaš osobu koju smatraš stabilnom i jakom, i koja zna što neće i ponešto od onoga što hoće, onda se usudiš igrati, jer znaš, jer imaš SIGURNOST da ne bude tu gutanja govana 'eto samo zato što se ukazala šansa da nešto pojebe'. Ili da neće raditi protiv sebe iz straha da ne pobjegneš.

Jedna od isto posebnih stvari je kad se s nekim toliko povežeš da se usudiš biti slab pred tim nekim, i dalje se osjetiš zaštićeno.

I ono, hrpu tih osjećaja možeš doživjeti fakat brzo, ne treba proći 10 godina poznavanja.

S tim da sam osjetila da mu mogu vjerovati, da je čvrst, da ima granice - sam se usudila upustiti u igranje. Ono, hedonizam. Playful. Bez takvog osjećaja to ne bi išlo, previše ljudi koji su spremni na lomljenje kičme sretoh i ne, ja kičmu ne želim lomiti i grozno mi je to i ono, bježim....

S tim kad sam osjetila da sam mu nešto posebno, točno se sjećam scene kad me to šupilo u glavu i zapravo me upravo s tim 'osvojio'. Zapravo, pala sam k'o pokošena.

To je egoboost na kojeg jednostavno ne možeš ostati ravnodušan. I napravio mi je, bez da je to ciljano radio, ono što sam ja nekima napravila, opet, bez da sam radila s ciljem da ih pokosim....
Doduše, to sam vjerojatno napravila i njemu totalno nesvjesno.... sad kad bolje razmislim ono, da nije pao, ne bi se predao

Dakle, ne, nismo bili u vezi, dapače, nije ni trebala biti veza idejno, no itekako je tih par osjećaja koji su se zaredali odmah pri prvom petljanju, i neki se još potencirali kroz narednih ponešto dana, dovelo do toga gdje smo sad. Definitivno u 'on je Pravi/ona je Prava', za nas kakvi smo sada.

Check this out:
http://www.ted.com/talks/esther_pere...ationship.html

Nije ovo samo u long term, to je nešto što mnogi trebaju, samo mnogi nisu svjesni da trebaju....
enigma in red is offline  
Old 23.12.2013., 15:29   #138
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Sinko, sorry što ti to moram reć, al tebi neće kliknut nikad s nijednom ovako .

Ne, ne treba se trudit ko vrag. Odnosno, ne oko neke cure. Treba se potrudit oko sebe... A ona oko koje moraš plesat ionako nije vrijedna toga. Ali dok si takav, vjeruj mi, možeš zaboravit žene.



Zato imamo i drukčiji izbor. A želiš li i dalje ostat na dnu?



Ne moraš posegnut za PUA-om, može to bit bilo što, ali bitno da je nešto kvalitetno i da te odvede u tom smjeru.
Nije to nikakvo forsanje, nit su ikakve fore u igri, tako gleda na to ograničen um pun predrasuda... Tako gleda netko tko bi u svemu samo quick fix, a quick fixova tu nema. Pitaj se oćeš li to riješit ili nećeš. Što ti je bitnije?

A glupe ljude sam ti reko da zanemariš, predrasude, ljubomora i još predrasuda. Jedino ako imaš volje sam proučit to ili stvorit svoje mišljenje o tome onda sudi. I probaj, daj si truda, pa onda sudi

Koliko ljudi razmišlja ko ti, pa je na kraju postalo nekakvo uvriježeno mišljenje da je to nekakvo šuplje sranje, a niđe veze. I taj marketing nikako ne pomaže - ako želiš zainteresirat nekog da nešto kupi, naravno da mu nećeš nabit na nos da se zapravo mora potrudit, ne?? On očekuje da kad kupi materijal, da je već riješio problem. I zato toliko razočaranja. E pa nemoj bit naivan.



Keyword: prije.
Možda se jednom vratim u to stanje, a možda i ne, ono bitno je da sam si našo onu pravu i da trenutno ne mislim kako sam prije mislio.
sad mi je jasno zasto su tvoji upisi stilom totalno drukciji od onih prije, cim se uđe u vezu postane se vrlo pametan oko tih stvari

i kliknut cu ja s nekom, ne trebaju mi nikakve fore, jednostavno cu bit svoj

Quote:
Ceres0 kaže: Pogledaj post
Ni ne trebaš biti ogromni zavodnik- ali da je poželjno imati tu neku crtu flerta- jest.


Nisam jako, jako starija od tebe i mislim da sigurnost jest bitna čak i sa 20g.


NIje cilj da se trudiš do besvjesti i da, još gore, glumiš nekoga tko nisi. Ja sam se ponašala prirodno da prirodnije ne može biti na faksu.
Nisam glumila nikoga, dolazila ujutro i ljuta i živčana, i nervozna, i tužna, i sretna, i kada mi nije do zezancija, i kada sam namigivala i "flertala" iz zezancije s nekim momkom, i kada ne, i kada se zezam do besvjesti i kada sam ozbiljna i neozbiljna.
Nisam se trudila nimalo, a eto- prije mjesec dva sam saznala da je momak koji je sada našao djevojku bio malo više od 2 godine zaljubljen u mene, priznao mi je to sam.

Hoću reći, vidio je i moje jako loše strane, i moje dobre strane, vidio je moja razmišljanja dok je bio pored mene me valjda i svidila sam mu se. Nisam glumila, i nisam se trudila da budem osvojena niti da osvajam. Jednostavno sam bila svoja.
dobro mislim da vecina ljudi ima bar malu crtu flerta, ne brinem se oko toga

i ne kuzim zasto ti nije uletio lik u te dvije godine, ja nebi bome 2 godine se jebo u mozak
random101 is offline  
Old 23.12.2013., 15:32   #139
sto sam ja ikome ucinio, da moram umrijeti nevin...
Ser Mark is offline  
Old 23.12.2013., 15:32   #140
Quote:
randy101 kaže: Pogledaj post
i ne kuzim zasto ti nije uletio lik u te dvije godine, ja nebi bome 2 godine se jebo u mozak
Zato sto se zene pouzdaju u te svoje super suptilne stvarcice koje mi muski skoro pa i ne vidimo. (Ili nas nije briga)
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:15.