Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2015., 00:15   #41
Diners je ok .
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 07:00   #42
Quote:
z_k kaže: Pogledaj post
Ček malo, da razjasnimo - imam ovakvu karticu (ja sam dodatni korisnik) http://www.diners.com.hr/Kartice/Pri...l?Y3JcNixwXDcx

i mogu u sve lounge-ove besplatno... Godinama mi već u novčaniku, praktički ju ne koristim, a mogao sam ga koristiti na skoro svakom putovanju

Amexova Premium CA mi je glavna kartica, te sam uz nju dobio i onu crnu za ulazak u lounge (ali koji moram plaćati 27$). Koliko kuzim, treba mi Platinum za to, ali za nju ne mogu skupljati milje
Ne možeš u sve, ima na webu Dinersa u koje možeš.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 09:50   #43
Quote:
z_k kaže: Pogledaj post
i mogu u sve lounge-ove besplatno... Godinama mi već u novčaniku, praktički ju ne koristim, a mogao sam ga koristiti na skoro svakom putovanju
same here, ako ti je lakše da nisi jedini.
otkad sam saznala za ovo, samo mi se vrte po glavi višesatna čekanja u londonu, istanbulu, beču prošle i ove godine..

al bolje ikad nego nikad, jel tak?

ja sam u nedjelju bila u Sky lounge baru u Beču. Uzmite u obzir da mi je to bilo prvi put pa da sam bila oduševljena, ali probat ću realno opisati:

super čisti wc-i, tuš, ugodne fotelje za chill, hrpa novina..
cuga: kava i čajeva hrpa, frizider sa sokovima, vodom i nekim pivama i fakat impresivni bar sa cugom: hennesy, gin, martini bianco, rosso, viskiji, votke...fakat hrpa cuge i sve neka skupa...šteta kaj ne cugam
bilo je i vina u kiblama, pjenušca, prosecca...

od hrane tri vrste toplog jela ( ja sam jela rižu sa piletinom i šafranom i curryem- bilo je više nego dobro), salat bar
dvije vrste kolača, bananko čokoladice na tacni, i grickalice: štapići, kikiriki i čips

eto...do jet lounge nisam išla, jer mi se nije dalo gubit sat vremena na otić tamo i natrag...
provinci alka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 10:06   #44
He he... mislim da će se prvo čudit u Dinersu, zašto odjednom toliko zahtjeva za kreditnom karticom.
A onda će se polako počet čuditi po ložama... Najezda Hrvata.

Kao što se čude u Istanbulskim muzejima, zašto je najednom sve to toliko popularno među novinarima u HR.

P.S. Mogli bi jednom organizirati party pdf. Turizam u nekoj biznis loži na aerodromu...
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 10:22   #45
Quote:
nukac kaže: Pogledaj post
He he... mislim da će se prvo čudit u Dinersu, zašto odjednom toliko zahtjeva za kreditnom karticom.
A onda će se polako počet čuditi po ložama... Najezda Hrvata.

Kao što se čude u Istanbulskim muzejima, zašto je najednom sve to toliko popularno među novinarima u HR.

P.S. Mogli bi jednom organizirati party pdf. Turizam u nekoj biznis loži na aerodromu...
Meni na zahtjev za izdavanje za karticu još napisali ŽURNO zbog putovanja do tog i tog datuma
__________________
www.putoholicari.com
Cartman is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 11:02   #46
Meni nije jasno zasto u Dinersu ne reklamiraju tu opciju da se moze u loungeve. Ja Diners koristim samo za loungeve vec kojih 3 godine i vise manje svuda funkcionira. Jedino nema na Ataturku i Dohi.
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 11:03   #47
Quote:
provinci alka kaže: Pogledaj post
same here, ako ti je lakše da nisi jedini.
otkad sam saznala za ovo, samo mi se vrte po glavi višesatna čekanja u londonu, istanbulu, beču prošle i ove godine..

al bolje ikad nego nikad, jel tak?

ja sam u nedjelju bila u Sky lounge baru u Beču. Uzmite u obzir da mi je to bilo prvi put pa da sam bila oduševljena, ali probat ću realno opisati:

super čisti wc-i, tuš, ugodne fotelje za chill, hrpa novina..
cuga: kava i čajeva hrpa, frizider sa sokovima, vodom i nekim pivama i fakat impresivni bar sa cugom: hennesy, gin, martini bianco, rosso, viskiji, votke...fakat hrpa cuge i sve neka skupa...šteta kaj ne cugam
bilo je i vina u kiblama, pjenušca, prosecca...

od hrane tri vrste toplog jela ( ja sam jela rižu sa piletinom i šafranom i curryem- bilo je više nego dobro), salat bar
dvije vrste kolača, bananko čokoladice na tacni, i grickalice: štapići, kikiriki i čips

eto...do jet lounge nisam išla, jer mi se nije dalo gubit sat vremena na otić tamo i natrag...
Prosle godine u 11. mjesecu sam prespavao na terminalu u Becu, a mogao sam se fino zgrijat s pokojim picem prije zatvaranja

Dvije su pouke ove price - citati forum turizam, a i newslettere od miles&more-a i slicnih
z_k is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 11:28   #48
mene sad čekaju Rim, pa Barcelona, i baš se veselim nadoknaditi sve ovo propušteno u zadnjih par godina :klap:

a Doha - jel netko zna jel ima tamo više loungeva?
Pisala sam apt za onaj Oryx lounge(jedini koji je na webu)- tamo prolaze samo neke kartice koje kod nas ne možeš ni nabaviti.
a ne vjerujem da nemaju baš niti jedan drugi lounge :-/
provinci alka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 12:03   #49
nesto mi nije sad bistro. jel s diners karticom potpuno besplatno jedes i pijes po tim loungevima odredenim ?
vave10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 12:05   #50
Quote:
vave10 kaže: Pogledaj post
nesto mi nije sad bistro. jel s diners karticom potpuno besplatno jedes i pijes po tim loungevima odredenim ?
Da.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 13:19   #51
Quote:
provinci alka kaže: Pogledaj post
mene sad čekaju Rim, pa Barcelona, i baš se veselim nadoknaditi sve ovo propušteno u zadnjih par godina :klap:

a Doha - jel netko zna jel ima tamo više loungeva?
Pisala sam apt za onaj Oryx lounge(jedini koji je na webu)- tamo prolaze samo neke kartice koje kod nas ne možeš ni nabaviti.
a ne vjerujem da nemaju baš niti jedan drugi lounge :-/

Presjedas na neki drugi let u Rimu i Barceloni ili ti je to konacno odrediste?
Jer ako je konacno onda neces moc uc na departure gdje su obicno smjesteni svi loungevi...
Tresnjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 14:44   #52
ja računam da sam propustio nekih 50ak posjeta, a kad vidi Nukija tješim se jer je on 2x više.
Tyrion the Lion is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 14:49   #53
Prasac. Samo to mogu reć. Naslađuje se iz tuđe nesreće. Samo ja do sada nisam ni mogao dobit karticu. Zato sam propuštao prilike za uživanje u biznis ložama.
Koliko sam samo čekao u Londonu, i naplaćao se love za klopu. Ovako lijepo dođeš gladan i ždereš za cijeli dan. Jebeš njih i njihovu hranu na avionu.

I sad kad idem u Grčku, eto sranja. Treviso nema lože, a u Heraklionu je zatvorena utorkom. Majčicu im njihovu usranu.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 14:58   #54
Meni je žderanje zadnja stvar.
Više od svega volim klimatizirani prostor bez puno buke i gužve.
Druga važna stvar mi je neko osvježavajuće piće tipa gin&tonic ili viski s ledom.
Tyrion the Lion is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 15:16   #55
Quote:
Tresnjaa kaže: Pogledaj post
Presjedas na neki drugi let u Rimu i Barceloni ili ti je to konacno odrediste?
Jer ako je konacno onda neces moc uc na departure gdje su obicno smjesteni svi loungevi...
presjedam
u rimu imam 5 sati i ne mislim van apt, u bcn 9...to ću ipak izać van malo, ali ću se vratiti sat-dva ranije da provjerim kakav je tamo lounge :klap:
provinci alka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 16:37   #56
Upravo predan zahtjev za diners studentsku karticu. Bez upisnine. Godisnja clanarina 50kn. uhh kako je divno biti student
vave10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 17:17   #57
Quote:
funkster kaže: Pogledaj post
Meni nije jasno zasto u Dinersu ne reklamiraju tu opciju da se moze u loungeve. Ja Diners koristim samo za loungeve vec kojih 3 godine i vise manje svuda funkcionira. Jedino nema na Ataturku i Dohi.
A zašto to nisi prije tri godine ovdje napisao za tu mogucnost? .
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."

Zadnje uređivanje nasmijanonebo : 09.06.2015. at 18:47.
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 08:46   #58
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
A zašto to nisi prije tri godine ovdje napisao za tu mogucnost? .
Pa i jesam ali na nekoj drugoj temi
Btw, uz taj Diners u zadnje vrijeme koristim i site Rocketmiles.com, nesto kao Booking.com sa istim cijenama hotela ali kad preko njih bukirate, dobijete min 1000 nagradnih milja za jednu noc i odaberete program na koji zelite staviti milje. Ima i oneworld i staralliance i svi bitni.
Ja sam preko njih skupio vec 25000 milja
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 09:40   #59
Quote:
funkster kaže: Pogledaj post
Pa i jesam ali na nekoj drugoj temi
Btw, uz taj Diners u zadnje vrijeme koristim i site Rocketmiles.com, nesto kao Booking.com sa istim cijenama hotela ali kad preko njih bukirate, dobijete min 1000 nagradnih milja za jednu noc i odaberete program na koji zelite staviti milje. Ima i oneworld i staralliance i svi bitni.
Ja sam preko njih skupio vec 25000 milja
hmm zanimljivo zvuci ovaj rocket, al koliko sam skuzio to su samo odredjeni hoteli za koje i inace dobijas milje a to su uglavnom hiltoni sheratoni itd
ima sta socijale?
__________________
Sve informacije za put u Tajland
http://thaimer.net/
https://www.facebook.com/thaimerr
ajvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 10:05   #60
Quote:
ajvan kaže: Pogledaj post
hmm zanimljivo zvuci ovaj rocket, al koliko sam skuzio to su samo odredjeni hoteli za koje i inace dobijas milje a to su uglavnom hiltoni sheratoni itd
ima sta socijale?
Obicno jesu hoteli 4* ili 5*, nekih jeftinijih za sada nisam nasao.
Osim rocketmiles, pojavio se jos i kaligo.com
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:42.