Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2017., 05:12   #81
Ajme, DV i ja napišemo po jedan post i nastala galama, forum se ruši...mislim si, jbt, da tako na vladu se dernjate i s njima raspravljate, RH bi funkcionirala kao Norveška.

ObeČajem narode, NeČem više.


Quote:
srp hammer kaže: Pogledaj post
razmišljam o tome svaku sekundu svog života,volio bi da ljudi koji tvrde da nisam u pravu,dođu u istu situacija pa da se osobno uvjere!
Što ovdje vidiš krivo?

__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 05:21   #82
Quote:
srp hammer kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,neznam kako bih opisao ovu svoju nestvarnu situaciju jer sam prilično siguran da se radi o jedinstvenom primjeru,odkad znam za sebe patim od nezamisleve samoće i tuge,razlog tome su prevelika sramežljivost i to što sam u skoro svemu drugačiji od svojih vršnjaka,još od prvog razreda osnovne škole dobivao sam užasna poniženja i maltretiranja od druge djece i fizička i psihička,a kad bi se nekom obratio u vezi toga,uvjek bi ispalo ili da sam ja sam kriv za to ili da nije bilo tako kako sam ja reko,a želim naglasit da su se ta maltretiranja događala bez apsolutno ikakvog razloga,nikad nisam nikom ništa ni rekao ni napravio,taj problem je sada već par godina prošlost,jedino je stvar u tome da je to izvor onoga što mi sada događa, več godinama nemam apsolutno nikakav kontakt sa drugim ljudima,ako se ovako nastavi još malo ču zaboravit pričat,osječam se kao neka izgubljena ovca koja luta po svijetu bez cilja,svaki dan vidim kako drugi imaju prijatelje,djevojke,društvo,obitelj, a meni jedino društvo prave vlastite suze,također želim naglasit da mi ne jedan član obitelji ništa ne znači,radi se o posesivno zatucanim luđacima,od kojih ni jedan jedini nije psihički normalna osoba,e sada ono najglavnije što ja želim,želio bi nači djevojku sa kojom ču provesti ostatak svog života u sreći,to mi je isključivo jedini cilj ništa drugo me ne zanima,imam 21 godinu.
Nemaš što izgubit.
Namjerno se izlaži tebi osobno neugodnijim situacijama (poput upoznavanja djevojaka), dok se ne naučiš snalazit u istima.
Nitko ti ne može točno reći što trebaš učiniti.
Vlastito iskustvo je daleko najveći izvor znanja.

Znam da se moj odgovor čini malo presurov i prepojednostavljen, ali možda je to baš ono što će ti pomoći (barem se nadam).
Sretno!
__________________
100% riječi, 0% djela!

Zadnje uređivanje Peep Durple : 03.02.2017. at 05:37. Reason: preštur prvotni odgovor
Peep Durple is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 09:10   #83
Quote:
paraparadise kaže: Pogledaj post
Zato si i sam.

Plus, ne znam zasto sad ljudima toliko smeta to sto je nekima bitna pismenost. Mislim, kriterij ko kriterij. Nekome je kriterij da je netko visok, drugome da je nizak, trecemu da je pismen. Vrlo jednostavno.


Bas to, koliko butrica me otkantalo jer sam samo prosjecan visok
Osobno, meni je bitno da su zubi na mjestu jer gdje bi ja jedan s holivudskim osmijehom bio s nekom skrbavom
__________________
top liste svih vrsta
kung-fuhrcak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 10:08   #84
Quote:
kung-fuhrcak kaže: Pogledaj post
Bas to, koliko butrica me otkantalo jer sam samo prosjecan visok
Osobno, meni je bitno da su zubi na mjestu jer gdje bi ja jedan s holivudskim osmijehom bio s nekom skrbavom
Bas si snob.
__________________
"Ova krv je puna nemira, to čovjek ne bira,
to se tako rodi!"
paraparadise is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 10:40   #85
Prestanite sa pravopisom, dosadni ste.

Radije bi slušao nekog jadnička kako ispušta dušu.
BORO1054 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 11:01   #86
Quote:
BORO1054 kaže: Pogledaj post
Prestanite sa pravopisom, dosadni ste.

Radije bi slušao nekog jadnička kako ispušta dušu.
Moja duša je zarobljena u zatvoru samoče gdje su bol i patnja veči od kugle zemaljske,ostaje mi jedino lažna nada,da če jednoga godinama udaljenog dana doči trenutak kada ču moči konačno reči znam što je to sreća,a do tada ostaju mi snovi u kojima me ljube usne neke predivne djevojke
srp hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 11:03   #87
Jebote, natipkam s moba oveci komad teksta...i...tapatalk greskom koja iskrsla mi je na ekranu, ode sve u kurac...pa cu se samo zakljucno kao...nadovezati na Pissmenost onom starom latinskom- a nikad aktualnijom- quot linguas calles....- sve ne BiH li pojasnila u kojoj- presudnoj- mjeri korelacija neuhodanih u vlastiti jebeni jezik s pozeljnoscu odabira ih postoji.
Autore, tvoja mladost vec jeste izgubljena imo, ne mislec pritom na analizu ove tvoje prakse -s ljudima ne-susretanja.
scarletlemur is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 11:23   #88
Quote:
Bredon kaže: Pogledaj post
Sve što se treba razumjeti kako bi se shvatilo ovu "želimo pismenost kod muškaraca" priču je to kako pismenost korelira s obrazovanjem koje korelira sa statusom.
Slazem se s tobom jer smatram da vjerodostojnost statusa itekako iz slova cijih razabrati mozes. Moje te -iz slova- analize idu i korak dalje, do masovnog samounistenja svih onih koji 'pamecu' se iskupljuju za prethodno nanizane lapsuse, medjutim to ovdje nije tema. Ikako.

Mislim da je netko vec primijetio da se ekipa na forumima cesto napaja nacitanoscu a onda, tragicno, izgube svaki smisao na eksperimentalnoj kavi say -porazavajuca iskustva koja i rezultirala su tim -hocu pismenog!! probirom. Jebiga, intelektualci dominiraju raznovrscu nad ranije pomenutim 'kaubojima'-doza mistike kakva oduvijek je u err vesternima nedostajala.

Zakljucno, taj aspekt pismenosti (kod obrazovanih ljudi) zaista jeste presudan jer upravo pisanim signalima daje do znanja kakvom se tipu usmene komunikacije nadati mozemo.
Quote:
srp hammer kaže: Pogledaj post
Moja duša je zarobljena u zatvoru samoče gdje su bol i patnja veči od kugle zemaljske,ostaje mi jedino lažna nada,da če jednoga godinama udaljenog dana doči trenutak kada ču moči konačno reči znam što je to sreća,a do tada ostaju mi snovi u kojima me ljube usne neke predivne djevojke
S gorenapisanim u vezi, sto ti oslobodjenjem iz tog zatvora smatras? Sreca je inace grmolika biljcica koja raste u saksiji, sve sto trebas napravit- ukoliko, dakle, zelis biti sretan- je posegnuti i ubrati? Pa da, najlakse je tako. Ko je jos vidio suocavat se s izazovima i ne doci do rezultata preko noci -po mogucstvu najjednostavnijim putem

Dijete drago, da bi ostvario tu srecu o kojoj sanjas potrebno je daleko vise od ubiranja je iz teglice. Radi se naime o cjelozivotnom ucenju- napredak na osobnom planu kakav cini te samopouzdanijim, izgradjenijim, prihvacenijim, a samim time i privlacnijim suprotnom spolovilu. Onak, trgni se trnoruzice!!!! djecjih bajAka stivo vec si davno prerasti trebao. Zakoraci u svijet uzrasta vlastitog i prestani cviliti. Zle vile i kletve ne postoje. Sam si "miso-legenda" svoje srece i tako to
Ajde sad....
scarletlemur is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 11:28   #89
Quote:
scarletlemur kaže: Pogledaj post
...
Molim vas, klonirajte ovu ženu!
someonesomewher is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 11:40   #90
Quote:
srp hammer kaže: Pogledaj post
zanimljivo je kako svaki novi post sve više potvrđuje da če mi situacija ostati ista!!
a misliš li tu cmizdriti i sažaljevati se i tražiti potvrdu sa foruma u koliko si jadnoj tužnoj situaciji ili ??

gle, što očekuješ, da će neka cura pročitati ovu temu i željeti te upoznati, odtrčati u tvoje naručje i riješit te svih tegoba i donijeti sunce i sreću u tvoj šmrkavi život ?

gle to je radnja holivudskog filma, čiji je kraj promijenjen sto puta da se zadovolji publika

evo kako je to u stvarnosti....ti nemaš frenda, obitelj sucks, cure te neće pogledat, sramežljiv si i osamljen.

i ????

pa brate mili poduzmi nešto ! na tebi je da to središ, daj trgni se !

gle moj savjet je odi svom doktoru opće medicine i reci da se osjećaš loše i da ti da uputnicu za psihijatra, to nije sramota, niti to znači da si lud,

lijepo ćeš otići sa tom uputnicom, primit će te i pitati što je problem, pa ti sve reci kao što si tu rekao.

ti ljudi su obrazovani i znaju kako ti pomoći, vjerojatno će te poslati u grupnu terapiju za mladež, di ćeš sa vršnjacima i psihijatrom imati razgovore, kada shvatiš da nisi jedini, da su mnogi i gore od tebe, još i da su upali u drogu i da su si rezali žile, odahnut ćeš.

shvatit ćeš da ti nije tako grozno i da se možeš izvući iz toga

još jedan savjet, piši svoje osjećaje na papir, i čitaj ih i više puta, tako ćeš steći uvid u svoje probleme.

drž se i poduzmi nešto
kweli is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 11:42   #91
Quote:
someonesomewher kaže: Pogledaj post
Molim vas, klonirajte ovu ženu!
Ne treba, samo si uzmi komad kad se pojavi

Neće se ona ljutit
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 11:54   #92
Quote:
Peep Durple kaže: Pogledaj post
Nemaš što izgubit.
Namjerno se izlaži tebi osobno neugodnijim situacijama (poput upoznavanja djevojaka), dok se ne naučiš snalazit u istima.
ma upravo to ! izađi i pričaj sa bilo kime...da sa bilo baš bilo kime !

odi van, pitaj nekog lika za neku ulicu.

idi dalje i pitaj svakog kog sretneš di je ta ulica,

odi si kupit čarape, pričaj sa prodavačicom.

javi se na neki bezveze posao i dogovori intervju, bezveze tam pričaj o sebi

stavi oglas na njuškalo, da prodaješ kaj ja znam kaj,i nek te ljudi zovu.

stavi oglas na iskricu, i dogovori spoj sa bilo kojom curom,odi na spoj, pričaj sa tom curom,makar cjeli spoj otišao krivo i ne sviđa ti se ili nešto deseto

izlaži se neugodnim situacijama

sjedni nasuprot ogledala i zamisli da pred tobom sjedi neka osoba i pričaj,ispravi leđa, popravi kosu, i ispravljaj se dok ne budeš zadovoljan sa sobom.

odi u neku volontersku udrugu, i volontiraj, šta voliš već.

samo daj počni, kužiš brate korak po korak, putovanje od tisuću milja počinje prvim korakom
kweli is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 12:01   #93
Quote:
paraparadise kaže: Pogledaj post
Bas si snob.


Totalno
znas li ti zeno koliko novi gebist kosta?
__________________
top liste svih vrsta
kung-fuhrcak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 12:07   #94
Quote:
kung-fuhrcak kaže: Pogledaj post
Totalno
znas li ti zeno koliko novi gebist kosta?
Ne znam sta je gebist pa prema tome ni koliko kosta, ali to je off topic!
__________________
"Ova krv je puna nemira, to čovjek ne bira,
to se tako rodi!"
paraparadise is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 12:08   #95
crorens ma ne, pa gdje bih bila kad bih svakom zamjerala?

Ima tu sad dosta korisnih savjeta, najveci bi bio da se prestanes sazalijevati i radis na promjeni mindseta
wildfireB is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 13:07   #96
Quote:
Iceman1991 kaže: Pogledaj post
Dakako, moji limitirani mentalni kapaciti nisu dorasli ovakvom kompleksnom toku misli, niti blizu.
Eto ubrao si...mašala.

Quote:
Little-big-one U mojoj "knjizici" inteligentna osoba cita kriptirani tekst ko vodu pit. Ne prihvacam nista ispod toga!!
Slažem se.To je zapravo u globalu to.

Inače, forume izbjegavam jer redovito vrve samodopadnim ženskastim muškim spodobama (ženskasti- jer pretjeruju u svojim prikazima elkoventnosti što bi trebalo biti svojstveno ženama-eto, zajebane smo mi ,nikad zadovoljne-trebate znati mjeru!!!!) prepunim svojih osobnih frustracija i ženomrzačkih poriva, a zbog kojih ne izlaze na ulicu i dave svojom kvazi-načitanošću,sveudilj viseći po forumima i prosipajući svoje verbalno (ne)umijeće tesano godinama...šta reći..
Po tom pitanju, naš autor je daleeeko privlačniji i samouvjereniji, ako je uopće RL lik...i smatram da neće imati baš nikakvih problema na tom polju u životu...tak' da svi možemo lijepo back-offat.
nama pak ostalima dobra psihijatrija ne bi škodila...
Slijedom toga..čestitke autoru teme ,mislim da je lik kralj svih trolova,čak ako je i slučajno...jer u kratko vrijeme bez ikakvog upliva,izazvati ovakav raspad sistema je fascinantno i hvale vrijedno...edukativan forum

Niti jedna žena na ovom topicku, (neka me ispravi ako griješim), nije željela s nekom lošom namjerom komentirati pravopisne greške, prva je to navela pod točku 1. iz čistog humora...a ostale nisu govorile o tome da BEZUSLOVNO (niti jedna jedina nije tako definirala,kako naš forumaš inzistira) traže načitanog, dosadnog sveznadara, već smatram da su htjele ukazati da to u društvu žena može "smetati uhu", na isti način na koji smeta/ili netko možda voli- i težak dijalekt.
Istom, žene se ovdje više bave samom temom s tendencijom pomoći, gdje je to kod muškog dijela tek poneka iznimka od pravila, dok se u osnovi bave svime samo ne solucijom.
Začuđuje ovo poturanje ženama nekog bolesnog snobizma,a zapravo upravo su ovakvi ispadi s komentiranjem zareza i razmaknica-WTF?????- ogledni primjeri toga...Pogotovo iz razloga, što razmaknice iza zareza, i slične drkice (ne mogu vjerovati da to komentiram), ne spadaju u pravopis, već u strojopis, tj. daktilografiju...Pa moje uvažene muške tipkačice s fiksacijom na tastaturu.., želim vam ugodan dan

Još samo digresija,tek sada vidim da nam se oglasio autor u prethodnom postu:klap: i potvrdio moje osnovane sumnje da je TROL..znači kralju..DEEP RESPECT!!!! svaka ti dala

Zadnje uređivanje patt garrett : 03.02.2017. at 13:40.
patt garrett is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 13:36   #97
Quote:
zagrebačka cura kaže: Pogledaj post
pa ja najbolje znam da će cura odmah odustat i prije nego pokuša kada vidi da ne zna ni pravopis ni gramatiku, to malo koja cura podnosi
Ja opet ponavljam da sa snobicama ne treba biti pa je i ok da ga snobice koje susitne duse ne zele.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 13:39   #98
Quote:
paraparadise kaže: Pogledaj post
Ne znam sta je gebist pa prema tome ni koliko kosta, ali to je off topic!
zubalo

i citava frka oko pravopisa, a to sto je autor bogec nikom nis
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 13:43   #99
Quote:
paraparadise kaže: Pogledaj post
Zato si i sam.

Plus, ne znam zasto sad ljudima toliko smeta to sto je nekima bitna pismenost. Mislim, kriterij ko kriterij. Nekome je kriterij da je netko visok, drugome da je nizak, trecemu da je pismen. Vrlo jednostavno.
Jer je kriterij preglup i puno govori o onome tko ga ima.

Plitko, sitne duse, snobizam i obracanje paznje na formu, a ne na sadrzaj.

...,ali, dajem svakom za pravo da ima kriterije kakve god hoce.
Moj kriterij je da ne zelim biti s nekim tko ima takve kriterije.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 13:47   #100
Quote:
google1 kaže: Pogledaj post
Piše se rješenje, a ne riješenje. Hoćeš mi objasniti kako vi to cure padnete na dobru gramatiku, kad je ni same ne znate? Mislim daj ostavite dečka na miru s pravopisom, iznio je problem, nema potrebe lamentirati o pravopisu.

PS tekst ti je nečitljiviji od njegovog, probaj lupiti koji put space iza zareza.
Odlicni ste, kolega.

Ne samo da su snobovi vec imaju i previsoko misljenje o sebi.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:39.