Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2017., 12:35   #621
Negativna je korelacija između IQ-a i EQ-a. Da li znaš što to znači ?

Evo kolega ti je odgovorio isto što i ja.

Ti za sebe smatraš da si pametan i inteligentan. Možda i jesi, a možda ti je to i okolina potvrđivala izjavama. No vrati se u prošlost; ti nisi oduvijek bio pametan i inteligentan. To si vremenog stekao. Takva je ista stvar sa socijalnom interakcijom s ljudima. Ona se stječe, a to ti nisi stekao. Ti se možeš postaviti da nije problem u tebi već u drugima. Kako je kolega prije napisao, na taj se način samo utješiš i ne želiš pristupiti problemu s drugog kuta gledanja; a taj je da si za problem ti krivac. Puno je lakše pobjeći nego iskoristiti alat za rješavanje problema.
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 12:38   #622
Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
Pa u komunizmu npr. Tada je vladala društvena avangarda.
ti si urnebesan..
ako ništa drugo hraneći trola sam se i dobro nasmijala
izabela f is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 12:40   #623
[QUOTE=Wayfaring S;64299135]Meni je nejasno dokle. Nije mi nejasan on, nego dokle će ljudi hraniti. Ajd da je bar neka zanimljiva priča.


ma samo mulj izlazi:-)
u pravu si, dosta papice
izabela f is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 12:42   #624
Quote:
john newman kaže: Pogledaj post
Negativna je korelacija između IQ-a i EQ-a. Da li znaš što to znači ?

Evo kolega ti je odgovorio isto što i ja.

Ti za sebe smatraš da si pametan i inteligentan. Možda i jesi, a možda ti je to i okolina potvrđivala izjavama. No vrati se u prošlost; ti nisi oduvijek bio pametan i inteligentan. To si vremenog stekao. Takva je ista stvar sa socijalnom interakcijom s ljudima. Ona se stječe, a to ti nisi stekao. Ti se možeš postaviti da nije problem u tebi već u drugima. Kako je kolega prije napisao, na taj se način samo utješiš i ne želiš pristupiti problemu s drugog kuta gledanja; a taj je da si za problem ti krivac. Puno je lakše pobjeći nego iskoristiti alat za rješavanje problema.
Da, da, ali ja sam svejedno slobodan kukati ako tako želim, i odbiti slušati ičije savjete.
Revolucion is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 12:43   #625
[QUOTE=izabela f;64299201]
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Meni je nejasno dokle. Nije mi nejasan on, nego dokle će ljudi hraniti. Ajd da je bar neka zanimljiva priča.


ma samo mulj izlazi:-)
u pravu si, dosta papice
Želiš li da umrem od gladi?
Revolucion is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 12:51   #626
Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
Da, da, ali ja sam svejedno slobodan kukati ako tako želim, i odbiti slušati ičije savjete.
Tako je.
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:23.