Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service > Security

Security Antivirusi, firewalli, patchevi, service packovi, updatei, ... Sve o sigurnosti vašeg računala.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2015., 12:49   #4301
Quote:
Arendelle kaže: Pogledaj post
A onda ću u suživot s avast!om. Valjda je bolji od Defendera, a ima onaj igraći mod. Usto, nije prenatrpan kao što znaju biti besplatne inačice AV-a.
Da, izgleda da je avast još najblaži:

http://www.howtogeek.com/218675/bewa...-free-anymore/

Ovakve stvari mi se gade, instaliraš security software koji ti na kraju nakelji toolbarove i gluposti

Inače avast izbjegavam jer je dosta trom, na novijim mašinama se ne osjeti tako jako ali na starim je to užas
Tiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2015., 13:01   #4302
A dobro, takve se stvari lako izbjegnu pri instalaciji. Ne treba samo klikati bez čitanja. Nisam primijetila da je avast! trom niti da nešto pretjerano usporava podizanje sustava, ali tko zna, možda se na slabijim računalima to osjeti.
Arendelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2015., 13:34   #4303
Avast sam korisio godinama, međutim nasao sam na emsisoft anti-malware koji ima i antivirus u sebi i naravno anti-malware zaštitu.. Na youtubu ga pun kufer hvale, steta sto nije besplatan te ga svakih 30 dana moram aktivirat ponovno
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2015., 23:48   #4304
za potrebe doma koristim comodo internet security uparen sa mbamom, i jednom mjesecno proskeniram sa spybot search and destroy... nista "teze" od kojeg tracking cookija nisam imao godinama.
Fl@Tron is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 07:32   #4305
Quote:
Fl@Tron kaže: Pogledaj post
za potrebe doma koristim comodo internet security uparen sa mbamom, i jednom mjesecno proskeniram sa spybot search and destroy... nista "teze" od kojeg tracking cookija nisam imao godinama.
Comodo sam isprobao na 4 računala, 3 mi je usporavao, na jednom mi radi perfektno i još je tamo
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 15:45   #4306
Quote:
Fl@Tron kaže: Pogledaj post
za potrebe doma koristim comodo internet security uparen sa mbamom, i jednom mjesecno proskeniram sa spybot search and destroy... nista "teze" od kojeg tracking cookija nisam imao godinama.
Šta če ti taj ofucani i podrapani Spybot, realno gledano taj program je več odavno zastario.U usporedbi sa Malwarebytes, taj program je obično ofucano magare dakle skeniraš potpuno bezveze.Ako bi usporedio Malwarebytes i Spybot, znači detekcija i čiščenje/uklanjanje gamadi, to bi bilo kao da uspoređujemo Golf 7 i Jugo 45.
tirox is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 10:35   #4307
Istina da, spybot je najevece smece ikada. Fl@Tron Deinstaliraj to odmah..
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 11:02   #4308
Bitdefender Total Security + Ad-Aware
gangnamstyle0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 20:59   #4309
Sad da ne listam unazad stranice, jel bi mi netko molim vas mogao reći o Kaspersky anti-virusnom programu? Da se razumijemo ne kužim se uopće u informatiku, svi ljudi su mi dosad preporučivali upravo ovaj program. Sad ljudi pričaju svakakve priče, a tih anti-virusnih programa na tržištu ima dosta, stoga po vama da li je taj Kaspersky toliko kvalitetan kao što o njemu govore?
__________________
Two worlds, separated by a jagged chasm. Above, faceless spectators mocking the tragedy. Below, helpless victims losing everything.
Arum is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 23:07   #4310
Što mislite o kombinaciji avira + malwarebytes-premium?

Brine me što avira ne nalazi ništa u realnom vremenu ( online ) dok malwarebytes da...
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 23:27   #4311
Quote:
Arum kaže: Pogledaj post
Sad da ne listam unazad stranice, jel bi mi netko molim vas mogao reći o Kaspersky anti-virusnom programu? Da se razumijemo ne kužim se uopće u informatiku, svi ljudi su mi dosad preporučivali upravo ovaj program. Sad ljudi pričaju svakakve priče, a tih anti-virusnih programa na tržištu ima dosta, stoga po vama da li je taj Kaspersky toliko kvalitetan kao što o njemu govore?
Instaliraj besplatni antivirus, ako je Kaspersky besplatan, instaliraj ga i mozak na pašu, niti jedan antivirus nije "neprobojan" tako da i ne postoji najbolji antivirus na svijetu, netko kaze avast mu je dobar, netko kaze biddefender, netko avira itd itd... Ponavljam, ako je besplatan instaliraj i to je to.

Quote:
deckozgslavonac kaže: Pogledaj post
Što mislite o kombinaciji avira + malwarebytes-premium?

Brine me što avira ne nalazi ništa u realnom vremenu ( online ) dok malwarebytes da...
Kako mislis tocno? Malwarebytes ti izbacuje da imas zarazeni file na kompjuteru ili?
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 07:21   #4312
Quote:
Osmi kaže: Pogledaj post
Instaliraj besplatni antivirus, ako je Kaspersky besplatan, instaliraj ga i mozak na pašu, niti jedan antivirus nije "neprobojan" tako da i ne postoji najbolji antivirus na svijetu, netko kaze avast mu je dobar, netko kaze biddefender, netko avira itd itd... Ponavljam, ako je besplatan instaliraj i to je to.



Kako mislis tocno? Malwarebytes ti izbacuje da imas zarazeni file na kompjuteru ili?
Izbacuje da me određena web stranica sa navedenom ip adresom želi zaraziti i da je blokirana dok avira spava izgleda hehe...
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 18:23   #4313
Zato što avira ne može prepoznati malware
__________________
https://t.me/pump_upp
Dr.House007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2015., 19:18   #4314
Thumbs up

Quote:
Dr.House007 kaže: Pogledaj post
Zato što avira ne može prepoznati malware
Za zaštitu Vašeg kompa koristite kaspersky,najbolji je ,doduše je skuplji ali...
ima trenutno jedna ponuda na njuškalu,prodaje se kaspersky za 3 računala mislim...
ja osobno uzeo od njih,brzo odgovaraju,odmah se jave na poziv,imaju tehničku podršku,super su!
nikakvih problema nisam imao.
evo link pa pogledajte malo,mislim da je super ponuda.

http://www.njuskalo.hr/softver/kaspe...-oglas-8181611
jux1100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 07:57   #4315
Quote:
jux1100 kaže: Pogledaj post
Za zaštitu Vašeg kompa koristite kaspersky,najbolji je ,doduše je skuplji ali...
ima trenutno jedna ponuda na njuškalu,prodaje se kaspersky za 3 računala mislim...
ja osobno uzeo od njih,brzo odgovaraju,odmah se jave na poziv,imaju tehničku podršku,super su!
nikakvih problema nisam imao.
evo link pa pogledajte malo,mislim da je super ponuda.

http://www.njuskalo.hr/softver/kaspe...-oglas-8181611

nemoj se začuditi ako ti ključ dođe na blacklist...
štupser is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 12:25   #4316
Zašto bi placao antivirus, da me stiti od virusa? Koja firma tj proizvodac daje 110% garanciju da mi kompjuter nece bit zarazen.. To je više do korisnika kompjutera, ako je neki laik, skidat ce sve i svasta sa torrenta, klikat ce na skočne prozore, instaliravat ce gluposti, da imas antivirus od tisucu kuna, nema sanse da ce te zastit. Ja godinama koristim avast free + malwarebytes free i nikad nikakvih problema.
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 16:42   #4317
antivirusi su isisavanje novaca i resursa.

ja stavim XP bez upadteova i miran sam 10 godina uz skidanje svakojakih programa...
9009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 16:45   #4318
antivirus je hrpa govna pomocu kojeg kompanije izvlace pare od korisnika koji nemaju blage o racunalu, ak znas kak radit na racunalu nes imas virusa, za skinut virus trebas zbilja bit debil posto su obicno preociti
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 17:19   #4319
Quote:
randy101 kaže: Pogledaj post
antivirus je hrpa govna pomocu kojeg kompanije izvlace pare od korisnika koji nemaju blage o racunalu, ak znas kak radit na racunalu nes imas virusa, za skinut virus trebas zbilja bit debil posto su obicno preociti
Recimo ovako:

Quote:
9009 kaže: Pogledaj post
antivirusi su isisavanje novaca i resursa.

ja stavim XP bez upadteova i miran sam 10 godina uz skidanje svakojakih programa...


Odličan recept za kupljenje virusa i ostajanje bez osobnih podataka, novca s bankovnih računa...
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 18:41   #4320
Quote:
mr-crime kaže: Pogledaj post
Recimo ovako:





Odličan recept za kupljenje virusa i ostajanje bez osobnih podataka, novca s bankovnih računa...
da, xp je uzasan mamac za viruse, ne znam kako netko moze uopce pomisljati na xp u 2015toj godini

da ne govorim kolko je nestabilniji od novijih windowsa
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:08.