Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2010., 12:09   #61
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
a kaj s onim Rrrrr ma onaj prek puta importannea u veži, nemrem se sad sjetit točno kako se zove
nisam nikad bila, ali po nekim komentarima to bi dolazilo u obzir
Rossini?

Tamo sam pjevao s klapom prije mjesecak dana, na jednoj omanjoj svadbenoj večeri.

Jako lijepo uređeno, 2 prostorije, u svakoj po 5, 6 stolova- ugodno, intimno, fensi.

Evo linka, pa pročitajte ako vas zanima.

Inače, mi kao radna snaga tamo (pjevanje), smo dobili predjelo, fine nareske i bruschette i to je bio kraj našeg gastronomljenja tu večer.
Konobari su odlični, nenametljivi i tihi, a konkretni.



(u zadnjem pasusu linka ima riječi i o svježoj ribi- mislim da je gazda (sad već) ex od Nine Badrić)



Preporuka blondie: Angažiraj klapu u restoranu makar na kratko i rasturi strance...

Nego, Korčula je mjesto vrlo ukusnih jela (posebice hobotnica pod pekom uz krumpir, a kao prilog preporučam rikulu, te crni rižoto od sipe ili pak odrezak od tune na žaru)- to su im naj jela tamo.... no Korčula nije fensi mjesto. Fensi mjesto mora biti uređeno iznimno, Korčula to nije.

Kao ni ostala navedena 2 restorana. Ali su svi redom pristojni riblji restorani s dobrom klopom.
Ali nisu fensi.
(ako nisam bio dovoljno jasan, hehe)
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 12:33   #62
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
a kaj s onim Rrrrr ma onaj prek puta importannea u veži, nemrem se sad sjetit točno kako se zove
nisam nikad bila, ali po nekim komentarima to bi dolazilo u obzir
Često odem u Rossini ,ali to je osrednji restač.
Niš posebno.
Imaju dobar plavac,izbor ribe ograničen,mekušci iz zamrzavanja...
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 12:41   #63
Quote:
dlap1307 kaže: Pogledaj post
Često odem u Rossini ,ali to je osrednji restač.
Niš posebno.
Imaju dobar plavac,izbor ribe ograničen,mekušci iz zamrzavanja...
očito imaju dvostruka mjerila
kod stričeka koji tam ide redovno ne bi prošao oskudan izbor ni frizer
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 14:53   #64
dobro, jesmo porodili više taj fensi riblji restoran?
Izbor je relativno oskudan, ne znam kaj još očekuješ, sve što je imalo biti rečeno, navedeno je u prethodnim postovima... pusti sad Rossinije i leve ulice, zna se kaj je fensi i tocka.
__________________
you'll shoot your eye out,kid!
la-di-da is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 15:26   #65
Quote:
la-di-da kaže: Pogledaj post
dobro, jesmo porodili više taj fensi riblji restoran?
Izbor je relativno oskudan, ne znam kaj još očekuješ, sve što je imalo biti rečeno, navedeno je u prethodnim postovima... pusti sad Rossinije i leve ulice, zna se kaj je fensi i tocka.


točno to, neš ti austrijanaca, kao da oni nešto znaju

iako ja smatram galo baš fancy iako nije isključivo riblji
Coldplay25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 15:39   #66
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
očito imaju dvostruka mjerila
kod stričeka koji tam ide redovno ne bi prošao oskudan izbor ni frizer
Bila u Rossiniju prije 2 godine na svadbi sestre od zaposlenika. Restoran bio zatvoren za javnost, domaća atmosfera, ugodno, mada meni malo premračno.
A klopa tak-tak. Svi objašnjavali kako su se za tu prigodu posebno potrudili i da je klopa bila san-snova, a eto, meni se nije činilo.

Što se ribljeg restorana tiče, može i konoba Čiho, ali ta nikako nije fensi. Ni približno. Osim možda cijenom....

Zadnje uređivanje mauna : 04.02.2010. at 15:46.
mauna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2010., 21:00   #67
eto, stranci se sami odlučili za Brevijar
znaju da nije uređenjem fensi ali navodno je klopa izvrsna + imaju jake reference... tako da me živo zanima kakvi će dojmovi biti u petak

a opet, ništa neznas s njima - mogu se i sutra opet predomislit
miss blondie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2010., 22:04   #68
Quote:
Neona kaže: Pogledaj post
Pauza definitivno nije zalogajnica, to kaj imaju dnevne menue nije razlog da ih se tak nazove. To je jedno od rijetkih mjesta u ZG gdje ne moram razmišljati da li kuhar ima dobar ili loš dan, da li je hrana svježa ili nekaj uvaljuju itd

OT:
Mislim da je Takenoko dobar izbor, ak si ziher da ti gosti vole japansku kuhinju. Da ti ne bi posao slučajno propao jer miceki ne jedu japanese. Možda je neki internacionalni ili bolje rečeno standardni restoran tj s takvom ponudom bolji izbor
meni je ta pauza bila bezveze. narucila sam neki vok s kozicama, unutra je trebalo biti i cherry poma, pitala sam jesu li i one przene, jer ne volim sirove, rekli da jesu. nisu bile, nista nije bilo przeno, kozice su bile tak. deckovi njoki su bili oni najlosiji iz frizidera u ducanu. never more, rece gavran.
a takenoko nije iskljucivo japanski, nego fusion
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:40.