Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2003., 19:31   #61
Re: Mora...

Quote:
atlantis kaže:
[B... da me voli, pazi, mazi, postuje, nosi ko kap vode na dlanu...

i da me postuje ko osobu, takvu kakva jesam... da me ne pokusava promijeniti i da ne radi od mene svog klona...

[/B]
Meni je ovo najbitnije. Čak sam i našla jedan primjerak koji to objedinjuje . Toleriranje PMS-a i moje mrzovolje je bonus.
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2003., 20:34   #62
Priznajem, zatekli ste me s ovim pitanjem, jer dugo nisam razmishljala na nachin "kriterija".Mislim da mi je to teshko i sada, no ipak dobro pitanje da malo prochachkam po sebi:-)

Koji mi je kriterij ili kriteriji?

Prvi - koji ne spushtam nikada - CHUKA - SRCE - ljudskost prije svega, ne bojati se pokazati emociju u bilo kojem obliku,onda MOZAK (inteligencija koja podrazumijeva dobar humor i vibru koju osjeti, a ne moram mu je crtati na zidu,u prirodnoj velichini) DUSHA -"unutra" dovoljno velik i shirok da je u stanju prihvatiti (ako ne i shvatiti) svaki odmak od njegove utemeljene vizije ili stava koji je zacementirao godinama i svojim iskustvom.

BORAC.Da ne odustane niti kada vidi da se sprema najgora oluja, pa da nam je za potrazhit sklonishte.
Da se ne boji oluje,bilo kakve zhivotne vrste ( ne, ne vitez - ako ste pomislili) - CHOVJEK - onako, kada to kazhem, da su mi ispunjene i usne i misao.

Takav mi je u viziji.I to su mi kriteriji.Hvala na ovom topicu, dobar je za prisjećanje.
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2003., 21:19   #63
Quote:
Drito Konj kaže:
dopuna prijedloga:

~guta
~nastavlja lizat nakon kaj svrsim, onak, sve je mljeckavo, ko pravo
~voli u dupe


Uh!...Nisam ta!!
Jessica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2003., 21:27   #64
koji je ovo kurac, pomislio sam da je ovo Timor zabrijo da je treba (doduše, tip igra simse, ...) ali daj promjeni avatara, ovaj ti za kurac i samo zbunjuje
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2003., 21:30   #65
Quote:
slafko kaže:
koji je ovo kurac, pomislio sam da je ovo Timor zabrijo da je treba (doduše, tip igra simse, ...) ali daj promjeni avatara, ovaj ti za kurac i samo zbunjuje

...jeli ti to meni??
Jessica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2003., 21:40   #66
ne, ja to džesiki
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2003., 22:13   #67
meni mama uvijek govorila da imam preniske kriterije i da ja mogu naći puno bolje šta ću kad meni ne treba puno

Ali!

Uvijek postoji nešto osnovno....

a to je...

*visok
*crn
*lijepi nokti, prsti i podlaktice
*duhovit
*originalan
*otvoren
*iskren
*muškarac prije svega, ali opet osjećajan i sve to. Ali mora biti MUŠKO!
*mor se palit se na Angelinu Jolie
*mora pratit nogomet
*mora znati dobro i brzo voziti, i nek po mogucnosti vozi neku zvijer ( dobro, ovo su već neke puste želje)


Eto to je to. Neke osnove. I svi su moji imali sve to, ali su bili ne lijepi....većina..... i onda mama kaže da zato imam niske kriterije...a šta ćeš kad su svi lijepi niski, plavi i odmah time meni postaju ne lijepi
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2003., 22:16   #68
shit, tako blizu a tako daleko. zadovoljavam sve, osim... pogrizem si nokte...
a imam i jedan košarka ožiljak od nekoliko cm na laktu... grrrrrrrr
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2003., 01:24   #69
dzesika, reko dopuna...to ne treba ak ispunjavas one iz prvog posta
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2003., 02:19   #70
Ja sam u pijanom stanju došla na izjave...mora mi stvarat osjećaj da ja znam da je taj..da osjećam

I to je sve.
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2003., 02:23   #71
Quote:
indian kaže:
Ja sam u pijanom stanju došla na izjave..
Uuu bejbi, sad si zadovoljila moj kriterij...
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2003., 02:30   #72
Quote:
indian kaže:
Ja sam u pijanom stanju došla na izjave...mora mi stvarat osjećaj da ja znam da je taj..da osjećam

I to je sve.
pijana , ali dobro zbori


..ali sta kad neznas , ili nisi siguran
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2003., 02:31   #73
Quote:
indian kaže:
..mora mi stvarat osjećaj da ja znam da je taj..da osjećam

I to je sve.
Nemreš se ravnat samo po osjećaju... ima tu još stotinjak razumskih faktora...
Al iskreno: to sve skupa je stvarno full teško definirat... čitam vas - "mora ovo mora ono..." a baš me zanima s kim ćete završit...
Ja sam openminded... kužim da neke stvari koje su mi prije bile must više ne igraju - dapače: baš to više neću...
Prije bi možda uspio složit listu diskvalifikacijskih karakteristika....
Paragalactic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2003., 02:44   #74
Quote:
Paragalactic kaže:
listu....
ja se nebi tako izrazio



rekao bih ovako : "ja znam sta zelim i sta ne zelim i probat cu to ovome dole objasnit "

naravno mislio sam na srce , jer treba i srcu objasnit ,a to je tesko
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2003., 02:51   #75
Quote:
Eladio kaže:
treba i srcu objasnit ,a to je tesko
Da... razlika između toga na kaj padaš i na kakve padaš (ubojita a opet nedefinirana kombinacija ...al kad osjetim - znam)... Ja sam se odlučio klonit ovog drugog... nikad nije dobro završilo...
Paragalactic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2003., 02:56   #76
sto se tice vrste..svede ti se na jedno
ljubav

.. radije bi to nego sedmicu na lotu
zato cu svaki put riskirat , pa kako bude
(fuckin idealist)


pa makar i bez gefufne ostao


PS
kad prestane biti prava stvar vrijedna borbe , e onda sve ode u klinac
dok je mene , bit ce i borbe i nade
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2003., 03:00   #77
i jos jedan detalj..

original i klon (mentalno i fizicki) nikako ne potvrdjuju tvoju ideju da padas na foru
e kad bi se padalo na tako nesto , vec bi svi to naucili kao "kuharice"

di je tu nesvrsenost ljudi i svih nas

sta je s individualnoscu??


..ja mogu reci sta zelim, jednom sam to i nasao pa mi dosadilo za 2-3 mjeseca
..ali kad je srce reklo da ju zeli.. iako je razum govorio da sam papak ..e to je vec bila druga stvar , vrijedna svake sekunde borbe
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2003., 03:13   #78
Quote:
Eladio kaže:
original i klon (mentalno i fizicki) nikako ne potvrdjuju tvoju ideju da padas na foru
e kad bi se padalo na tako nesto , vec bi svi to naucili kao "kuharice"
Ja ću lako svakoj definirat kaj joj treba da me smota... al zahtjevna sam biljka. A kaj je najgore to uopće nisu neke nemoguće stvari a opet toliko ih malo ima inicijalnu želju da radi na sebi. I to zbog sebe da se razumijemo.

Quote:
..ali kad je srce reklo da ju zeli.. iako je razum govorio da sam papak ..e to je vec bila druga stvar , vrijedna svake sekunde borbe
Je: možda te razbuca iz temelja ali bar nisi hodajući mrtvac...
Paragalactic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2003., 09:04   #79
Re: Re: Re: Mora...

Quote:
atlantis kaže:
A kaj se ochiju tiche... znas, sad ima za kupit onih lecha u bojama
[/B]
Cuj mala sponzoruso .... odi vidi jesam li iza ugla
R2D2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2003., 09:47   #80
Quote:
Paragalactic kaže:
Da... razlika između toga na kaj padaš i na kakve padaš (ubojita a opet nedefinirana kombinacija ...al kad osjetim - znam)... Ja sam se odlučio klonit ovog drugog... nikad nije dobro završilo...
Joooooj sad me opet tjeraš da kukam ovuda

JE, SVE JE TO TAKO KAKO KAŽEŠ...al ja sam zaključila da neću više kontra sebe i pravit se da nešto nije, kao naučila na lošim iskustvima i te stvari, kad to tako je. Jebe me se najebat ću
indian is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:56.