Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver

Hardver Hardverske teme, sve osim pitanja, problema i oglasa.
Podforumi: Stolna, Prijenosna računala, Periferija

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2016., 16:29   #21
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Naslotiv tipa Battlefield 1, Doom, CoD IW, i slicni popularni. Za Mass Effect Andromedu se jos ne zna al sumnjam da ce bit ispod 12.
Ja sam do prije par mjeseci bio na 8 GB RAM pa bi uz browser sa nekoliko tabova + neka jaca igra znao bit na 6-7 GB usage.
Uzmi u obzir da ima i dosta igri koje nisu optimizirane, poput No Man Sky ili Batman Arkham Knight pa ti niti 12 GB RAMa nije dosta.

Da se naci RAM i do 100€, ne mora bit soma kuna. Ili bas mora biti od G. Skill? Uostalom, kaj ce mu RAM od 3000 MHz?
Kako god autoru pase. Nek starta sa 8 GB pa nadogradi za jos 8 ako zeli.

Ja bi na njegovom mjestu pikirao ovo RAM za PC DDR3 16GB, PC1866, 16GB(2x8GB) HyperX Fury black - 595 kn
Ili ovo ako bi se naslo jos na lageru Mushkin Blackline 16GB (2x8GB) DDR4 2400MHz 710 kn.
nije ram 3000 nego 2133
ugl, hvala svima na odgovorima
neno_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2016., 00:15   #22
Quote:
number47 kaže: Pogledaj post
Bože podzemlja, što će mu DDR3 ram u Skylake konfi?
Nisam vidio koja je arhitektura. Al tehnicki moze ic i DDR3, samo nize voltaze

Jel bas mora bit Skylike konfa?
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 15:08   #23
kakvi su nadolazeci intel kaby lake procesori 7. generacije, isplati li se njih cekati? ne znam kakvi ce biti sa cijenama a mozda i ovima trenutno znacajnije padne cijena pa se mozda bolje strpiti sa kupnjom jos mjesec dana
neno_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 19:52   #24
Bit će zanimljivo, ne zbog "novih" Intelovih procesora već zato jer i AMD izbacuje novu arhitekturu. Stoga će i Intel vjerojatno imati nove cijene, a i vidjet ćemo na što će ličiti AMD Zen serija...
Tiki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:19.