Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver

Hardver Hardverske teme, sve osim pitanja, problema i oglasa.
Podforumi: Stolna, Prijenosna računala, Periferija

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2017., 20:53   #1621
@osmi

ma frend mi je još od vrtića pa ću mu naplatit samo dijelove, rad je besplatan. Normalno da nekome drugom ne bi tako napravio.

@tiki
lol, triba kome od vas što?
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 07:16   #1622
Daj mi nabavi neku 1080 i ugradi, dati ću ti ovako 1000 kn kao dobri prijatelji sa foruma

EDIT: I jedan SSD od 500 gb mi donesi gratis čisto da se nađe, pratiti ću te po svim temama i podržavati (pogotovo na sekciji gospodarstvo gdje su svi milijunaši)
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 08:35   #1623
Nema frke. X-Plosiv, čim budem ima jednu viška, dolazim u Pulu montirati
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 08:39   #1624
Za 1080 te ugostim i još ti nabavim i apartman usred sezone
..i domaći pršut, sok od bazge, ma i vino i jaja i šparuge i sve nabavimo. Ljudi smo, dogovoriti ćemo se..
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 21:20   #1625
Ovo s apartmanom na moru usred sezone uz domace delikatese uopce nije losa trampa
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 09:25   #1626
Uh ljudovi, da sam znao da je polaganje vozačkog ovako stresno, nikad ne bi išao.
Na poligonu lako da ne može bit lakše. Na cesti sam se usro od straha, prošli put sam vozio prvi put u gradu.
Danas idem opet, više ni sam ne znam što očekivati.
Fl@Tron is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 09:27   #1627
Samo se opusti. Pogotovo još jer imaš znak AUTOŠKOLA pa ekipa pazi oko tebe. Samo pripazi kada skrećeš, a ima više traka, pogledaj obavezno mrtvi kut. Ja se sjećam kako mi je bilo prvi put na cesti, zamalo sam odvalio zid. Sada tjedno odvalim i po 1000km nekada, not a problem. Samo se opusti i polako.
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 09:28   #1628
Spij si jednu-dvi prije

Sent from my E6653 using Tapatalk
juretherebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 09:37   #1629
Zamisli još da polazes u Zagrebu pa ti frajer kaže da vozis prema Savskog mostu/Črnomercu, uhh, tamo sam prvi put pao ispit iz vožnje i ode 800kn iz đepa. Uostalom pravi ispit ce ti biti kada polozis autoškolu i kada sjednjes sam za volanom, ja sam tako najbolje naučio..
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 09:51   #1630
Ja sam dobro odradio vožnju (ZG) i sada na kraju meni najiritantniji dio: parkiranje na krcatom parkiralištu. Kaže mi ispitivač da nađem mjesto i sparkiram auto. Parking krcat, ali ja vidio na kraju parkinga mjesto ravno ispred mene na kraju prolaza i sparkirao auto bez manevara, samo ravno 😂😂
Eto moraš nekad imati i sreće.

Sent from my E6653 using Tapatalk
juretherebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 10:34   #1631
Fl@tron to je normalno u početku. Ionako nemas šta zasrat kad instruktor ima duple komande i pazi
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 17:15   #1632
XP kud se ti vozis toliko da tuces po 1000 km na tjedan?

Kaj se skole tice, meh.. jebes to. Redovito vidjam svakakve majmune za volanom, pa mi ne treba da i mene jos netko u saobracajki ubije jer je neka zenska drkala po mobitelu tokom voznje ili neki balavac maturirao pa mu tata kupi BMWa.

Neki dan se vozim biciklom po onoj pjesackoj stazi i sa ceste mi neka plavusa presjece put sa Smarticem kako bi uletila u dvoriste nekog ducana pri cemu me za dlaku mogla udarit.
Isti taj dan prije toga na krizanju tip iz Pule sa semafora mi presjece put na zebri dok on skrece u krivu traku

Kad se samo prisjetim a i sam na svoje oci vidim kakvih sve bisera ima, autoskola mi nije ni na kraj pameti
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 17:21   #1633
Zato upises i vozis normalno Uostalom meni je nekakav zakon da muškarac kad tad položi, jer sam u prijasnjoj vezi 3.5 godine bio ko krumpirova vreča na suvozačevom mjestu, onaj feeling da te cura non stop vozi a ti nemas vozačku, nikad više (barem sam se ja tak osjecao)
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 18:30   #1634
Upisem, vozim, neka teen budala se vozi vikend navecer pijana, udari me, ja zavrsim invalid. Dobar recept nema kaj.
Koliko god ti bio dobar i iskusan vozac, uvijek moras bit na oprezu bas radi takvih, jer njih ima jako puno.

Ah 8... tebi je zakon i kupovat skupe tenisice Nista od materijalnog tipa prijevoz nije ''zakon'' ali podrazumjeva se da si stabilan, zaposlen i imas svoj krov nad glavom
Te cure koje daju vaznost imanju auta bi ja prve odjebao.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 19:20   #1635
Ah frende, pa nemres tako sve crno gledati. To ti je isto ko da planiras neko prekarsno putovanje sa boljom polovicom npr bora bora, dubai, meksiko, (bubam bezveze) i sad ju netko otme, ili te prevari, ili dobiš grč u mišiću i utopiš se u moru . Sve zavisi od osobe do osobe ali ja nisam takav da gledam sve sa pesimizmom, ako se treba dogoditi, dogodilo se sa razlogom.. Uostalom vozačka uvijek dobro dodje, da znas voziti auto, pa makar da ti treba jednom godisnje.. Opet ponavljam svako ima svoje, ja samo iznosim svoje osobno mišljenje.
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 19:51   #1636
hvala na savjetu, ali, meni je grč zadnja dva dana izaći na sate vožnje, točno jedva čekam da završe.
Fl@Tron is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 20:02   #1637
Quote:
Osmi kaže: Pogledaj post
Ah frende, pa nemres tako sve crno gledati.
Bolje gledat na svijet crno (ili bar sivo) nego kao mnogi danas- ruzicasto.
Realnije je.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 20:04   #1638
Fl@Tron u kojem autu polažeš?
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 20:46   #1639
I ja sam bio sav zgrčen u autoškoli, a uz to sam dobio i živčanog i umišljenog instruktora.

No ako ćeš biti zgrčen samo ćeš sebi još više naškoditi. Trebaš se opustiti i u glavu samo jednu misao - tamo si da nešto naučiš. Ako ti ne ide, imaš dalje cijeli život za naučit se
Tiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 21:03   #1640
Tiki kak si izaso na kraj sa takvim instruktorom?
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:26.