Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2013., 12:30   #5281
Izvanredni predškolski

Pozdrav, zanima me plaća li se praksa i ispiti ako izvanredno studiraš predškolski? Kad su predavanja?
ave-eva is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2013., 12:33   #5282
Quote:
dajanaa kaže: Pogledaj post
Može li se nakon modula hrvatski završiti diplomski na kroatistici?? Naravno uz razliku predmeta?
Ne možeš jer su na UF preddiplomski i diplomski integrirani. Znači, 5+0.
__________________
Jedino što se mora je - umrijeti.
dejjja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2013., 12:39   #5283
znaci potvrdeno je da domovnica i rodni list ne mogu biti stariji od 6.mj i moraju bit orginali?
otto linel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2013., 12:41   #5284
Quote:
otto linel kaže: Pogledaj post
znaci potvrdeno je da domovnica i rodni list ne mogu biti stariji od 6.mj i moraju bit orginali?
evo ja po deseti put čitan ovaj slijed upisa i piše samo da moraju biti originali, nigdi ne piše da ne smiju bit stariji od 6 miseci
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2013., 13:48   #5285
Quote:
ave-eva kaže: Pogledaj post
Pozdrav, zanima me plaća li se praksa i ispiti ako izvanredno studiraš predškolski? Kad su predavanja?
ispiti se ne plaćaju, a praksa je 1000kn
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2013., 14:07   #5286
Pozdrav zna li netko može li se nakon završene prve godine predškolskog odgoja na izvanrednom studiju prebacit sljedeće godine na redovni? Unaprijed zahvaljujem na odg
UFZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2013., 14:38   #5287
pošto mi je matematika malo lošija strana, zanima me kakva je ona na učiteljskom. već godinu dana se nisam bavila nikakvom matematikom pa me zanima kako ću sad sve pohvatati. i tepeš, kakav je profesor?
ulysses1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2013., 15:05   #5288
Quote:
UFZ kaže: Pogledaj post
Pozdrav zna li netko može li se nakon završene prve godine predškolskog odgoja na izvanrednom studiju prebacit sljedeće godine na redovni? Unaprijed zahvaljujem na odg
nažalost, to ne odobravaju. možeš poslati molbu ali teško da će proći. ti možeš profesore zamoliti da slušaš sve sa redovnima, kod mene su tako neki ljudi, ali naravno nemaš ostala prava kao redovni..
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2013., 15:26   #5289
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
nažalost, to ne odobravaju. možeš poslati molbu ali teško da će proći. ti možeš profesore zamoliti da slušaš sve sa redovnima, kod mene su tako neki ljudi, ali naravno nemaš ostala prava kao redovni..
hvala ti a znas li možda prebacivanje s razredne nastave na predškolski to isto nije moguće ili? mislim da su oba redovna
UFZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2013., 16:26   #5290
Unhappy

Quote:
fruit2 kaže: Pogledaj post
Može samo još jednom potvrda ove informacije da svi koji su studirali kao redovni prije na nekom od fakulteta sada plaćaju 7200 kn ako upisuju kao redovni? Ta informacija je sto posto točna?
Nigdje na faksu ni na stranicama i uputama za upis nema te informacije ili nisam uočila.
Da, može li to još netko potvrditi jer referadu ne mogu dobiti, a ništa ne piše na internetu.
2011miaema is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2013., 16:35   #5291
Postoji li mogućnost slušanja predavanja u Zagrebu ako se upiše redovni uciteljski studij u Petrinji? Može li mi netko potvrditi da ne postoji mogućnost prebacivanja sa izvanrednog studija na redovni predškolski u Zagrebu?
Rimma is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2013., 17:16   #5292
Quote:
Rimma kaže: Pogledaj post
Postoji li mogućnost slušanja predavanja u Zagrebu ako se upiše redovni uciteljski studij u Petrinji? Može li mi netko potvrditi da ne postoji mogućnost prebacivanja sa izvanrednog studija na redovni predškolski u Zagrebu?
NE! ne mogu se slušati predavanja u Zg jer nisu isti profesori
Nema prebacivanja sa izvanrednog na redovni,a kako kažu nema više ni prebacivanja iz odsjeka Petrinja i Čakovec u Zagreb
dajanaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2013., 17:18   #5293
Quote:
ulysses1 kaže: Pogledaj post
pošto mi je matematika malo lošija strana, zanima me kakva je ona na učiteljskom. već godinu dana se nisam bavila nikakvom matematikom pa me zanima kako ću sad sve pohvatati. i tepeš, kakav je profesor?
matka nije problem,više kao nastavak na srednju školu,a zapravo sve se ponavlja. Ako nisi učila u srednjoj na faxu ćeš morati
dajanaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2013., 18:48   #5294
Quote:
dplazin2 kaže: Pogledaj post
evo ja po deseti put čitan ovaj slijed upisa i piše samo da moraju biti originali, nigdi ne piše da ne smiju bit stariji od 6 miseci
a na sljedu upisa takoder ne pise da ljudi koji su prije studirali moraju platit 7200kn... to ce na dan upisa bit svasta... :/
otto linel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 13:16   #5295
zato upisi traju 3,4 dana pa dođeš prvi dan pa saznaš
dajanaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 15:02   #5296
Oni studenti koji su bili upisani vec na neki fakultet s placanjem, sada trebaju donijeti potvrdu o tome i bit ce oslobodeni placanja, tako mi je rekla zenskica u referadi.
2011miaema is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 15:02   #5297
Ja sam zvala da ih pitam da li mi vrijede dokumenti koje sam vadila za novu putovnicu prije vise od godinu dana i oni su rekli da je to oke....tako da se ne brinite da vam nece bit dobri ako su stariji od 6 mjeseci
Maree :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 16:50   #5298
Imala bih pitanjce vezano za izvanredni studij za predškolski odgoj u Zg-u. Naime, postoji li mogućnost da se troškovi onih 7.200 kuna ne plate odmah na dan upisa, već kasnije ili barem na dvije rate ili nešto tako?? Ako netko nešto zna bila bih zahvalna da kaže.
Lu uu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 17:14   #5299
Quote:
Lu uu kaže: Pogledaj post
Imala bih pitanjce vezano za izvanredni studij za predškolski odgoj u Zg-u. Naime, postoji li mogućnost da se troškovi onih 7.200 kuna ne plate odmah na dan upisa, već kasnije ili barem na dvije rate ili nešto tako?? Ako netko nešto zna bila bih zahvalna da kaže.
Najbolje ti je nazvat ili otic u referadu. Pa javi i nama
2011miaema is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 17:17   #5300
Quote:
2011miaema kaže: Pogledaj post
Oni studenti koji su bili upisani vec na neki fakultet s placanjem, sada trebaju donijeti potvrdu o tome i bit ce oslobodeni placanja, tako mi je rekla zenskica u referadi.
oni koji su vec studirali jednu godinu na teret ministrastva trebaju donjet potvrdu? kakvu?
otto linel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:35.