Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Trčanje

Trčanje Još samo 500 m...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2017., 20:19   #3101
Quote:
mtbxc kaže: Pogledaj post
Ja uglavnom kupujem direktno od amazona (piše sold by Amazon pored proizvoda), dostava je bila za tenisice oko 10 gbp.
Ako nije direktno od amazona nego od drugih dućana nekad ni nema dostava u HR, možda onda ispiše cijenu dostave u UK?
pojma nemam, došla sam skroz do potvrde plaćanja i nisam htjela dalje. adresa za dostavu je bila moja u HR
janis2102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 20:23   #3102
Quote:
avogadro44 kaže: Pogledaj post
Mislim da ću ja ubosti ovu kinvaru ☺☺

Ako će je biti do sutra ujutro
Bome dobra cijena. Ali nisam nikada ni probao Saucony pa ne znam da li bi ih naslijepo uzimao.
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 21:21   #3103
Quote:
janis2102 kaže: Pogledaj post
pojma nemam, došla sam skroz do potvrde plaćanja i nisam htjela dalje. adresa za dostavu je bila moja u HR
samu sebe kvotam, kasnije mi je ispalo 6.80 gbp estimated delivery


recenzija nema baš puno, ali su sve vrlo dobre
janis2102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 23:49   #3104
Je li se bojis narucivati preko Amazona ili si odustala zbog neceg drugog?

(Obavila sam troznamenkasto kupovina na Amazon UK, rijetko kupujem bas od Amazona jer uglavnom netko drugi nudi jeftinije.
Jednom mi nesto od Amazona nije doslo, kontaktirala ih, poslali opet, sve 5.
Jednom mi nije dosao proizvod od jednog drugog sellera, nisam mogla cekati da ponovno posalje, trazila povrat novca, sve 5.
Jednom sam vracala proizvod, sve glatko.
Ostale pute nikad nikakav problem.
Jednom sam narucivala poklon preko Amazon DE, nikako da ga dostave, kontaktirala ih, poslali ponovno, javila mi se prijateljica da je dobila
S Amazon FR sam narucivala sebi (nije Amazon bio seller) i sve bilo ok.
Vjerujem sellerima s dobrim ocjenama i to je to )


OT: Nosim Saucony Guide 9. Kupila prvi put prosle godine pa sam sad na snizenjima uzela jos 2 para jer sam bila lijena traziti neki drugi model, a one bile skoro -50%.
Imala sam bolove u stopalima od random tenisica, otisla u ducan s gait analizom i od predlozenih modela one mi sjele.
Mami me Mizuno
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 07:01   #3105
Ma prvo me zbunilo jer nisam nasla iznos postarine. A sad cekam da se muz izjasni hoće ili neće
janis2102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 08:50   #3106
Quote:
janis2102 kaže: Pogledaj post
samu sebe kvotam, kasnije mi je ispalo 6.80 gbp estimated delivery


recenzija nema baš puno, ali su sve vrlo dobre
Tih prvotnih funtu i nesto ti amazon preracuna u hrv pdv.to znaci da je pdv veci u rh nego odakle proizvod dolazi,a tek poslije vidis postarinu,a ona je 6,80. Kod skupljih stvarni zna dosta varirati prvotna cijena od konacne( veci pdv plus postarina)
far-pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 11:18   #3107
Skuzila sam to kasnije Malo je drugacije nego na SS ili SD
janis2102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 14:59   #3108
Quote:
listopad kaže: Pogledaj post
Bome dobra cijena. Ali nisam nikada ni probao Saucony pa ne znam da li bi ih naslijepo uzimao.
Nisam ni ja nikad probao Saucony, ali eto, naručio sam 43, to je japanskih 275cm, tako da bi to trebalo biti to.

Mamile su me još davno kada su bile 1000kn, a te pare ipak ne bi dao ni u ludilu, a i bitno mi je da su lagane, one će biti samo za utrke ( ta veličina ima 200grama)
avogadro44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 15:12   #3109
Quote:
avogadro44 kaže: Pogledaj post
Nisam ni ja nikad probao Saucony, ali eto, naručio sam 43, to je japanskih 275cm, tako da bi to trebalo biti to.

Mamile su me još davno kada su bile 1000kn, a te pare ipak ne bi dao ni u ludilu, a i bitno mi je da su lagane, one će biti samo za utrke ( ta veličina ima 200grama)
Da to je veličina koja bi i meni trebala odgovarati i iskreno skoro sam kliknuo kupi ali razum je prevladao jer čekam da mi stignu nove glide boost 8 :junky:

Vidim da više nisu dostupne ove Saucony tako da je dobro da si ih pokupio
Ali od Sauconya me iskreno zanimaju Freedom ISO koje apsolutno svi hvale. ISO materijal je jako sličan adidasovom boost materijalu tako da bi to trebalo probati. Ali još su jako skupe.
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 15:30   #3110
Quote:
listopad kaže: Pogledaj post
Da to je veličina koja bi i meni trebala odgovarati i iskreno skoro sam kliknuo kupi ali razum je prevladao jer čekam da mi stignu nove glide boost 8 :junky:







Vidim da više nisu dostupne ove Saucony tako da je dobro da si ih pokupio



Ali od Sauconya me iskreno zanimaju Freedom ISO koje apsolutno svi hvale. ISO materijal je jako sličan adidasovom boost materijalu tako da bi to trebalo probati. Ali još su jako skupe.


Ha ha.. vidim da imamo isti stil, što se tiče patika i meni je boost zakon

Ako nije tajna, koliko su koštale glide boost 8?
avogadro44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 15:37   #3111
Nije tajna. Zadnji broj na wiggle-u izašao me sa dostavom 460kn

Trebale bi doći do kraja tjedna. Barem se nadam.
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 15:40   #3112
Quote:
listopad kaže: Pogledaj post
Nije tajna. Zadnji broj na wiggle-u izašao me sa dostavom 460kn



Trebale bi doći do kraja tjedna. Barem se nadam.
Super cijena.. 😉

I ja bi trebao neke takve za dužinske treninge, da preveniram ozljede ☺😁
avogadro44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 16:47   #3113
Ljudi, pa kolko vi pari tenisica koristite? Ja imam jedne za trening, utrke i to je to.
ExCenTric is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 17:14   #3114
Quote:
ExCenTric kaže: Pogledaj post
Ljudi, pa kolko vi pari tenisica koristite? Ja imam jedne za trening, utrke i to je to.
Tenisice se na žalost troše pa uvijek treba imati spremnu zamjenu. Kako budeš više trčao to će potreba za novim tenisicama biti sve veća. Ali uvijek je preporučljivo imati tri para u rotaciji.
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 17:39   #3115
Quote:
listopad kaže: Pogledaj post
Tenisice se na žalost troše pa uvijek treba imati spremnu zamjenu. Kako budeš više trčao to će potreba za novim tenisicama biti sve veća. Ali uvijek je preporučljivo imati tri para u rotaciji.
Ček, jel tenisice koristite i za sve ostalo?
Ja imam 5-6 pari, ali se točno zna koje su za kaj. Za trčanje imam samo jedne. Ajd još jedne stare. Ove koje koristim mi imaju 214 km, znači lagano gledat za nove.
ExCenTric is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 17:59   #3116
To će ovi napredniji bolje odgovoriti. Ja svoje koristim za sve

Ali evo i pitanja. Koliko otprilike km prijeđete u jednom paru?
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 18:03   #3117
Za trcanje 3, za grad posebne

Mizuno sam promjenila poslije cca 600 km ( mislim) jer su me pocele boljeti noge ( gleznjevi, potkoljenice), mislim da će bustice izdrzati vise
janis2102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 18:05   #3118
Quote:
listopad kaže: Pogledaj post
Ja svoje koristim za sve

Ali evo i pitanja. Koliko otprilike km prijeđete u jednom paru?
To je onda druga stvar. Moje Salomonke nakon 214 km još uvijek izgledaju i drže se ko nove. Koristim ih samo za trčanje po asfaltu sa 92 kg.

Ja sam u Garmina stavio da nakon 500 km obavijesti. Pa bumo videli kak se budu ponašale.
ExCenTric is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 18:11   #3119
Pa evo moje glide boost 7 imaju skoro 1300km a dobre su još uvijek iako su mi na knap pa malo prsti pate.
Adios boost 2 imaju sad nekih 550km i one će još dati dosta.

Prije njih sam imao neke Nike revolution i u njima sam imao oko 400km i nisu više bile za ništa.

I kad sam rekao sve ne koristim ih za modno nošenje okolo. Samo za trčanje (treninzi, utrke).
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 18:21   #3120
Quote:
ExCenTric kaže: Pogledaj post
Ček, jel tenisice koristite i za sve ostalo?



Ja imam 5-6 pari, ali se točno zna koje su za kaj. Za trčanje imam samo jedne. Ajd još jedne stare. Ove koje koristim mi imaju 214 km, znači lagano gledat za nove.


Evo ovako: Adidas Kanadia 7 - koristim ih za blato, makadam, brdske, blatne utrke (380km)



Adidas response boost- u njima trčim po asfaltu, makadamu i veće dužine, jedne od najboljih, nažalost, gotove su (1100km)



New Balance v890 zamjena za response, ali ispostavlja se loša zamjena (380km)



Adidas adizero adios boost 2 - samo za utrke i brzinske dionice na treninzima (210km) odlične



Skechers gorun ride 4 - jako mekane i lagane, otrčim tu i tamo nešto u njima, obavezno mi poplavi nokat nakon 10km ili više trčanja u njima, tak da ih izbjegavam, imam ih par godina cca 500km



Eto, to je to
avogadro44 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:39.