Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2012., 21:29   #301
a kad je to Stanis saznao da je Ricon živ
to znaju samo Davos i debeli

vitezovi doline prvo moraju probit blokade cesta koje drže gorski klanovi koje su naoružali Lannisteri,
i taj mi je dio tajnovit. Shega i ostala ekipa su se borili za Tyriona, naoruža ih je Tyvin i kasnije potjerao iz Kingslandinga natrag u dolinu naoružane do zuba a ovi ništa ne reagiraju već se ponašaju u stilu:
klanovi napadaju ceste i pljačkaju naoružani prvorazrednim oružjem i oklopima od najfinijeg čelika a do jučer su imali pokoju željezno sikiricu i magareću čeljust (ko Samson) a gdje su to nabavili
jesu li ukrali
jesu li kupili :nezna:
a da nisu u šumi našli

pa zar nisu trebali odgovoriti lannisterima na tu uvredu
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2012., 21:39   #302
Quote:
w1k1ng kaže: Pogledaj post
Pa to bi bilo fora zapravo. Onako, totalni autsajderi... Pogotovo što su svi Ironborn draga ekipa

Ovo za Arrynsku dolinu, eventualno će ući u rat ako je netko napadne, ili ako maloprsti utvrdi regentstvo, pa u nekoj kombinaciji ratne trgovine uleti u zadnji tren i preokrene rat. I sam je Sansi govorio da njemu zapravo odgovara situacija napetosti u kojoj on može doci do izražaja..

Pitanje: gdje je zavrsio Varys?
oštri sulica za samostrel
on kako na kraju ispada nikada nije napustio Kings landing a niti namjerava
tamo je gdje se najbolje snalazi i gdje može najviše pomoći Aegonovoj kampanji

Maloprsti ostaje zagonetan samo zato što ga Martin jedva i spominje
a on i Stanis su povezani na jednoj malo glupoj liniji
tko je zapravo ubio Joffreya?
Kraljica trnja otrovom iz Sansine mrežice za kosu ili Melisandre krvavom magijom
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2012., 22:04   #303
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
a kad je to Stanis saznao da je Ricon živ
Saznat će
i tada će imati cijeli sjever na svojoj strani.

Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
tko je zapravo ubio Joffreya?
Kraljica trnja otrovom iz Sansine mrežice za kosu ili Melisandre krvavom magijom
Ubili su ga Tyrelli i Maloprsti.
Ona Mellisandrina magija je bila samo predstava, naime mislim da je ona vidjela smrt 3 kralja u vatrama, a ovo što je izvodila kerefeke je bila čiri bu čiri ba predstava za oči.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2012., 22:59   #304
Quote:
Corvus kaže: Pogledaj post
Saznat će
i tada će imati cijeli sjever na svojoj strani.


Ubili su ga Tyrelli i Maloprsti.
Ona Mellisandrina magija je bila samo predstava, naime mislim da je ona vidjela smrt 3 kralja u vatrama, a ovo što je izvodila kerefeke je bila čiri bu čiri ba predstava za oči.
Hm, ok da je Melisandre vidjela smrt Robba i Balona jer (koliko znamo) nisu umrli direktno zbog njezinog utjecaja.
Ali kako onda objašnjavaš Renlyjevu smrt? I onog kastelana Penrosea?
Ajvz is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 00:36   #305
Quote:
Ajvz kaže: Pogledaj post
Hm, ok da je Melisandre vidjela smrt Robba i Balona jer (koliko znamo) nisu umrli direktno zbog njezinog utjecaja.
Ali kako onda objašnjavaš Renlyjevu smrt? I onog kastelana Penrosea?
Naravno da je kriva za Renlyevu i Penrosevu smrt(sjene), ja sam mislio samo na onu stvar kada je proklela Balona, Robba i Jofferya.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 00:45   #306
Ma bio sam dosao do kraja jucer, danas mi ostao samo epilog.. Taman sam se pitao gdje je debeli

Varys ionako godinama radi na povratku Targeryana na tron.

Bas me zanima sta ce se dogoditi na zidu sad kad je Jon "onesposobljen" da se tako izrazim. Hoce li se divljaci i straza međusobno potamaniti ili ?

Nadam se da ce Martin to zavrsiti u iducih 5 godina, sad kad ima ogroman hype oko serije i knjiga..

Zadnje uređivanje w1k1ng : 21.02.2012. at 00:54.
w1k1ng is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 00:54   #307
Quote:
Corvus kaže: Pogledaj post
Naravno da je kriva za Renlyevu i Penrosevu smrt(sjene), ja sam mislio samo na onu stvar kada je proklela Balona, Robba i Jofferya.
Ah, da, moja greška. Previše kraljeva, previše smrti...
Ajvz is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 08:17   #308
Quote:
Corvus kaže: Pogledaj post
Naravno da je kriva za Renlyevu i Penrosevu smrt(sjene), ja sam mislio samo na onu stvar kada je proklela Balona, Robba i Jofferya.
te sjene su malo ostale obavijene velom tajne
koji k... su one uopće i kako funkcioniraju

kad je nasamo sa stanisom gole legne i raširi noge a on joj pod svjetlom svijeća na međunožju izvodi one figure tipa patke, pasa, konja, ...
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 09:33   #309
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
te sjene su malo ostale obavijene velom tajne
koji k... su one uopće i kako funkcioniraju

kad je nasamo sa stanisom gole legne i raširi noge a on joj pod svjetlom svijeća na međunožju izvodi one figure tipa patke, pasa, konja, ...
Imam blagi filing da će ovo biti najzanimljiviji dio 2. sezone

a i mnogima će se tek onda upaliti lampica
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 10:20   #310
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
mislim da svi zaboravljamo što je Bloodraven rekao Branu kad ga je pitao hoće li opet hodati
- nećeš, ali ćeš letjeti

ko ziher jedan od jahača ili će moći ulazit u njih
ja u toj situa ciji nisam pomislio na zmajeve, nego na to da je "shapeshifter", mjenjac koze i moci ce ulaziti u gavranove..

To da ce Bran Stark biti jedan od jahaca ne vidim izgledno, s obzirom koliko je Vyseris s mrznjom i jalom pricao Danny o Starkovima i Baratheonovima. (pokretaci i vodje pobune njihove obitelji..)
Flamingo Noir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 13:47   #311
Quote:
Corvus kaže: Pogledaj post
Eh da železni i nisu toliko moćni, ali imaju nešto što drugi nemaju, a to je Euron koji je živa misterija, pitaj boga kakve je pizdarije našao na svojim plovidbama. Neki na westerosu idu toliko daleko da smatraju kako je on nekkao probudio the otherse.
Hehehe, Euron, imam osjećaj da je ponovno preveslao Victariona, poslavši ga sa SVOJIM rogom da mu dofura zmaja, puca njemu ona stvar za Dany, on želi zmaja, i ako rog "radi", onda će ga i dobiti...
Scythe is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 13:57   #312
Quote:
Flamingo Noir kaže: Pogledaj post
ja u toj situa ciji nisam pomislio na zmajeve, nego na to da je "shapeshifter", mjenjac koze i moci ce ulaziti u gavranove..

To da ce Bran Stark biti jedan od jahaca ne vidim izgledno, s obzirom koliko je Vyseris s mrznjom i jalom pricao Danny o Starkovima i Baratheonovima. (pokretaci i vodje pobune njihove obitelji..)
svaki zmaj ima svog jahača tj. jedan jahač ne može jahat na dva zmaja tako da su sad ova druga dva slobodna da si nađu svoje ljudove

a što se tiče Brana Bloodraven mu je moga tako reć: "da hodat ćeš, kao vuk, gavran ili bilo koja druga živina u koju uđeš a koja ima noge"

ali nije već mu je reka "letjet ćeš" a kad već letiš onda letiš sa stilom u prvoj tj. znajevoj klasi zar ne
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 14:15   #313
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
svaki zmaj ima svog jahača tj. jedan jahač ne može jahat na dva zmaja tako da su sad ova druga dva slobodna da si nađu svoje ljudove

a što se tiče Brana Bloodraven mu je moga tako reć: "da hodat ćeš, kao vuk, gavran ili bilo koja druga živina u koju uđeš a koja ima noge"

ali nije već mu je reka "letjet ćeš" a kad već letiš onda letiš sa stilom u prvoj tj. znajevoj klasi zar ne
Da ali da bi se zmaj mogao jahati osoba koja je jaše mora imati bar malo Tageryanske krvi, time po meni Brann otpada...

E sad,jahače ostača dva zmaja možemo tražiti između kvarteta ( Jon Snow, Jaime i Cersei Lannister i Aegona))

Druga stvar je dali Željezni mogu magijom roga na neki način staviti zmaja pod svoju kontrolu
w1k1ng is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 14:28   #314
zaboravljaš na Tyriona koji je od svih gore nabrojanih najizgledniji kandidat za jahanje zmaja bar meni

nemora nužno bit Tageryanske krvi,sjeti se kako je Quentin prošao kad je igrao na tu kartu
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 19:53   #315
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
zaboravljaš na Tyriona koji je od svih gore nabrojanih najizgledniji kandidat za jahanje zmaja bar meni

nemora nužno bit Tageryanske krvi,sjeti se kako je Quentin prošao kad je igrao na tu kartu
Rekao bih ovako. Jahaci su vezani za zmaja usudom i uvjetom da su zmajeve krvi. Quentinu sudbina nije predredila da bude jahac zmajeva.

Zasto Tyrion? Mislim da sam taj dio price propustio. Onaj gdje tetka kaze Jaimeu da je Tyrion jedini Tywinov sin nisam. Znaci da su Cersei i Jaime mozda djeca ludog Aerisa
w1k1ng is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 20:40   #316
Quote:
w1k1ng kaže: Pogledaj post
Rekao bih ovako. Jahaci su vezani za zmaja usudom i uvjetom da su zmajeve krvi. Quentinu sudbina nije predredila da bude jahac zmajeva.

Zasto Tyrion? Mislim da sam taj dio price propustio. Onaj gdje tetka kaze Jaimeu da je Tyrion jedini Tywinov sin nisam. Znaci da su Cersei i Jaime mozda djeca ludog Aerisa
Krivo, Martin je izjavio da treća glava zmaja neće nužno biti Targaryen.
Dakle, ja računam Dany, Jon, Tyrion (ako je R+L=J) ili Dany, Aegon, Tyrion/Bran (ako je Aegon pravi).
Ako stavi Jaimeja ili Cersei, dobit ću slom živaca. Koliko god da volim Jaimeja, to nije njegov stil, a Cersei jednostavno ne zaslužuje nešto tako kul kao što je zmaj. Osim da ju pojede.
Ajvz is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 21:00   #317
Quote:
Ajvz kaže: Pogledaj post
Krivo, Martin je izjavio da treća glava zmaja neće nužno biti Targaryen.
Dakle, ja računam Dany, Jon, Tyrion (ako je R+L=J) ili Dany, Aegon, Tyrion/Bran (ako je Aegon pravi).
Ako stavi Jaimeja ili Cersei, dobit ću slom živaca. Koliko god da volim Jaimeja, to nije njegov stil, a Cersei jednostavno ne zaslužuje nešto tako kul kao što je zmaj. Osim da ju pojede.
Onda bi Zeljezni mogli sa svojim rogom jednog dobiti... Jednog Danny, jednog Cersei i jednog Vranino oko i Westeros ce zavrsiti kao stara Valyrija
w1k1ng is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 00:04   #318
a možda Euron dobije sva tri
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 09:23   #319
Quote:
w1k1ng kaže: Pogledaj post
Zasto Tyrion? Mislim da sam taj dio price propustio. Onaj gdje tetka kaze Jaimeu da je Tyrion jedini Tywinov sin nisam. Znaci da su Cersei i Jaime mozda djeca ludog Aerisa
Tetka je rekla Tywinu da je Tyrion jedini njegov sin u smislu da mu je najbliži po karakteru i pameti, nije ta rečenica bila nužno vezana uz krvnog srodstvo. A teorija o Tyrionu kao Targu je vrlo populrna i ima dosta indicija za nju, a da li je točna to ćemo tek vidjeti...
Scythe is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 12:32   #320
Koje su to indicije da je Tyrion Targ? Indicije su da je Aerys spavao s ženom Tywina u vrijeme prije nego su rođeni Jamie i Cersei, nema nikakvih oko vremena Tyriona.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:45.