Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2013., 16:38   #481
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Jedna slika - tisuću riječi. Ovo je slikano nakon 3 (slovima TRI) mjeseca nakon Damirovog "truda" oko moje kose...a samo sam htjela zurku kakvu ima Frankie iz The Saturdays.



Iza mojeg posta javilo se još forumašica s negativnim komentarima...ne znam zašto netko odmah ne napiše kako je prošao...zar je ljudima cilj da tamo neka Marica, Barica, Štefica s drugog kraja grada koju niti ne poznaju naježi kao i oni ili da takav frizer nema posla?

https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...ostcount=10589
ajme meni majko moja....pa ovo je blago reci katastrofa!!!!!!
zao mi je da ti se to dogodilo, zapravo zao mi je da se bilo kome dogodi ovakva katastrofa.....
i ja sam imala u trecem mjesecu isto sok sa frizerkom u glamuru i jos uvijek se oporavljam
kajjetebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 17:09   #482
Drage moje,
evo nekako osjećam da mi je dužnost napisati svoje dojmove iz frizerskog salona incognito zagreb. Naime, cijeli život imam kosu do guze, vrlo dugačku i vrlo vrlo mi je važna kosa, a time i njezina njega. Nedavno je moja frizerka otišla na porodiljnji te sam na preporuku otišla u ovaj salon. Na žalost frizerka koja se dočepala moje kose jest jedina gospođa koja tamo radi a da ima porpilično kilograma, te ju ne budete mogli zamijeniti sa nekom drugom. Ovo što ću dalje napisati se odnosi isključivo na njezin rad! - Najprije smo dogovrili cijenu na moja zahtjev za šišanje , skidač boje (na donji dio kose jer puštam svoju boje kose, te želim približiti ofarbani dio kose sa izrastom), i preljev na samo dio kose na kojem je bio skidač boje (ovo je bio moj zahtjev, jer ne želim ništa na prirodnu boju stavljat , jer vrlo dugo puštam kosu ) . Dotičnoj frizerki jest za 5cm "pobjegao" skidač boje na moju prirodnu kosu, skidač boje mi je saprala nakon 5 minuta pod izlikom da vrlo brzo djeluje na ofarbani dio (imala sam nekoliko puta to na svojoj glavi, nikada nisam držala samo 5 minuta!). Nakon toga mi nanjela preljev, te me ošišala. konačna cijena jest na kraju bila 60kn VEĆA nego dogovreno. Ošišala me groznooo, jedna strana je bila dulja od druge, te na moj zahtjev je to popravljala. Naknadno sam nalazila neošišane pramenove za 3cm duže od ostatka kose. Trenutno, eto imam izrast svoj prirodni, onda boblajhanu prirodu kosu i još stari dio kose na kojoj je farba. Užasno sam razočarana i ne mogu vjeroavati da se tako nešto naziva frizerkom. Inače sam imala uvijek dobra iskustva, al ovo mi je užas. Nakon toga polako sam čula slične priče za dotični salon, pa zbog toga želim ostale obavijestit jer sumnjam da netko želi platit za ovakvu uslugu i neporofesionalni pristup.
eichhornchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 18:15   #483
Ja sam prehodala cijelu zagrebačku Trešnjevku i prošla sito i rešeto pa da konačno i ja pohvalim nekoga. Bar nekog tko nije na porodiljnom, umro, zatvorio i tako

Frizeraj Noa, Ul. grada Vukovara mislim da je 19. To je ona strana Vukovarske od Savske prema placu, a ne prema Žitnjaku. Uglavnom, u onim zgradama gdje je knjižnica, kad se ide od Savske prema placu, na lijevoj strani, mali salon. Ženska se zove Katarina. Brza, efikasna, kulturna, dobro radi i ne davi mušterije ni ne glumata, kaže kako jest. Šišanje i pranje, a valjda i feniranje, 100 kn. Mislim da sam konačno našla svoju novu frizerku!

@bubamara, ne znam kakvu si frizuru htjela, ali to što imaš na glavi meni se i ne čini tako loše. čak ti dobro i stoji sorry

@frizerski salon Moni, na Remizi, vidjela sam da ga neki muškarac hvali po netu. to je totalno pogrešno. ženska koja je vlasnica i tamo radi je simpa, ali šiša katastrofa. bila sam nekoliko puta tamo jer sam mislila da ja to nešto ne razumijem, pa sam nakon nekog vremena došla opet, ali vjerujte mi - žena ne zna šišati!!! nema pojma! sve frizure izgledaju ista, "izricano" trimerom ili "odrezano ravno" i gotovo. žena je prava seoska frizerka koja djeluje priučeno i u osnovi ne poznaje tehnike šišanja. mislim da je taj "pohvalni komentar" ostavio frajer s kojim živi i koji je ovisnik o internetu i forumima. dakle, frizer moni na remizi - ni u ludilu!!!!

@vidim da se vi razbacujete tu nekim ciframa, ali meni je sve što je preko 150 kn previše. ne znam koliko vi zaradjujete, ali za šišanje i pranje i 100 kuna smatram sasvim solidnim troškom. ne znam što si ti frizeri umišljaju? ono? halo?

Zadnje uređivanje chaterica40 : 24.06.2013. at 18:23.
chaterica40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 19:20   #484
Ima tko iskustva u frizerskom studiju Wox ?
Odnosi se na bojanje, ne šišanje.
__________________
It's not true i had nothing on. I had the radio on ! ;)
Sugar_blondie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 21:28   #485
Quote:
chaterica40 kaže: Pogledaj post
@bubamara, ne znam kakvu si frizuru htjela, ali to što imaš na glavi meni se i ne čini tako loše. čak ti dobro i stoji sorry
Molim te reci da se šališ...ovo je nakon tri mjeseca, dakle s više od 3 cm novonarasle kose...žao mi je što nisam slikala odmah kad sam došla iz salona. Osim toga kosa ne da je samo bila jako skraćena, ona je bila u podslojevima užano stanjena...unutarnje slojeve mi je čupkao škarama kao da imam ne znam kakvu grivu koju treba prorijediti...na kraju su od toga ostali tanki čuperci.
Inače na slici desno je Frankie Standford i takvu sam zurku htjela, a na osnovu lijeve slike ne znam kako možeš procijeniti da mi dobro stoji kad se ne vidi lice.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 23:19   #486
Quote:
chaterica40 kaže: Pogledaj post

@bubamara, ne znam kakvu si frizuru htjela, ali to što imaš na glavi meni se i ne čini tako loše. čak ti dobro i stoji sorry
ti mora da se šališ....ovo je upropaštena kosa i očito je toliko upropaštena kad je ovo slikano nakon 3.mj od posjeta frizeru....mogu mislim kako je onda bilo kad je tek izašla iz salona....štetu će još morati dugo sanirati...

bubamara - stvarno mi je žao....nadam se da mu nisi platila, ja bih ga tužila da mi to napravi
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 07:58   #487
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Mogu ja to shvatiti, poimanja dobrog šišanja i friziranja su različita. Nas 4 frendice već dugo godina idemo k Petri i sve smo zadovoljne, s time da smo različitih kosa od ultra slabe preko kovrčave do lavlje grive. No kad sam je preporučila mojoj poznanici koja voli klasičnije frizure, isto nije bila najsretnija, ispalo joj je premoderno, nikako se nije pronašla u toj frizuri.
Ja osobno volim kad me šiša 45 minuta i na brzinu posuši, nikakvo natezanje kose na četke, nego svaka vlas sjedne na svoje mjesto kako treba biti, jer ni sama ne feniram kosu s nekim pomagalima. Jedino me ona u ZG-u (i nekad davno jedna frizerka u Mona Lisi) uspjela ošišati tako da kosu samo operem i posušim fenom i uvijek imam frizuru, bez kovrčanja, natezanja, peglanja, tapiranja i sličnih stvari. Nekome to sigurno ne odgovara.
Ali eto nikada do sada nisam čula da bi netko za Petru rekao da je gruba pa me to totalno iznenadilo.
Isto tako. Ja presretna Petrom i savrseno osisanom kosom, svaka vlas na svom mjestu i tako dok opet ne moram na farbanje izrasta za dva mjeseca, inace bi mi frizura potrajala.

Nikada me ne fenira, kao ni ja sebe, ne vidim zasto, mada iz iskustva znam da se u nekim salonima to ocekuje i radi. Bila jednom silom prilika u drugom gradu i salonu i ostala uzasnuta sisanjem od par minuta i dugotrajnim feniranjem nakon kojeg nisam mogla smisliti kosu pa je odmah je po dolasku kuci oprala.
Razliciti smo pa stoga i te razlike u ocekivanju i poimanju frizure.
tiziana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 11:52   #488
Quote:
Lehane kaže: Pogledaj post
Bila sam u Etri na svečanoj frizuri, odlično je ispalo, cura je baš neki micek i cijena je stvarno OK.
A pesekiiiiii

E da i povlačim sve dobro što sam rekla za Toni & Guy

Nikad.Više.
Kod koga si bila u T&g da si tako razocarana?
novabbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 12:07   #489
Quote:
kajjetebi kaže: Pogledaj post
a joooj sto je se sad dogodilo kod toni&guy ????????
napisi nam......
koliko si platila kod petre svecanu frizuru????
Quote:
novabbb kaže: Pogledaj post
Kod koga si bila u T&g da si tako razocarana?
U Etri je svečana bila 150 kn, što je stvarno OK cijena, a ispalo je baš onako kako sam željela.

Što se tiče T&G, izašla sam iz salona užasno žuta, jer mi stalno kad se ofarbam još neki klinac prčkaju po glavi. Užasno me živcira kod njih što te jedan šiša, drugi farba, treći fenira... za takvu uslugu su zbilja prepreskupi. Kod svoje stare frizerke se isključivo ona posvetila meni. I mogli bi bar zapisati kombinaciju boje koje stavljaju na glavu, malo premasno koštaju da bi im ja svaki put morala objašnjavati što da rade, a stvarno nije neka umjetnost.
Ne osjećam se dobro u tom salonu i tamo više neću ići. sve je ko na nekoj traci.

E da i SUŠENJE (ne feniranje) kose su mi naplatili 50 kn
Lehane is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 13:23   #490
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
ti mora da se šališ....ovo je upropaštena kosa i očito je toliko upropaštena kad je ovo slikano nakon 3.mj od posjeta frizeru....mogu mislim kako je onda bilo kad je tek izašla iz salona....štetu će još morati dugo sanirati...

bubamara - stvarno mi je žao....nadam se da mu nisi platila, ja bih ga tužila da mi to napravi
Platila sam, a umjesto računa sam dobila vizitku. Nisam odmah reagirala jer kad mi suše kosu s metalnom četkom skroz mi ubiju volumen, pa još dodaju hrpu styling proizvoda, tako da mi kosa ni kad je dobro ošišana ne liči na ništa nakon feniranja u salonima. No kad sam doma oprala kosu vidjela sam katastrofu u svoj svojoj veličini. Razmišljala sam da odem tamo, da ga prijavim Sudu časti i na kraju bi dobila natrag tih 150kn, ali ne i kosu...previše živaca, goriva, parkinga za 150kn. Mislim da mu je ova slika dovoljna "reklama" za ubuduće.
Sad mi je skoro pa ok kosa, ali mi fali još dosta cm za željenu frizuru...no bar nemam rupe, štenge i sl.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 23:14   #491
Quote:
tiziana kaže: Pogledaj post
Isto tako. Ja presretna Petrom i savrseno osisanom kosom, svaka vlas na svom mjestu i tako dok opet ne moram na farbanje izrasta za dva mjeseca, inace bi mi frizura potrajala.
Ja bih te molila ako znaš cijenu za šišanje, poluduga kosa - može i na pm!
I imam komentar za Marcelu - na Prečkom. Dvije su frizerke, jedna je hm...prilično odbojna i iskreno ne bih voljela dopasti njoj u ruke (jedva da pozdravi, uopće, ali uopće ne komunicira s mušterijama!), druga koja je mene šišala, Vlatka, je skroz ok i ošišala me točno kako sam htjela. Posušila me ne baš kako sam joj rekla, izgledala sam 10 god starije, ali to se možda nekome i bi svidjelo - jako je odigla kosu od tjemena i baš sam si bila "baba"
Uglavnom, srednja žalost, no dok ne nađem bolje ostajem sa šišanjem kod Vlatke
__________________
Row Your Boat :)
Beata Kahlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2013., 05:18   #492
Quote:
Beata Kahlo kaže: Pogledaj post
Ja bih te molila ako znaš cijenu za šišanje, poluduga kosa - može i na pm!
I imam komentar za Marcelu - na Prečkom. Dvije su frizerke, jedna je hm...prilično odbojna i iskreno ne bih voljela dopasti njoj u ruke (jedva da pozdravi, uopće, ali uopće ne komunicira s mušterijama!), druga koja je mene šišala, Vlatka, je skroz ok i ošišala me točno kako sam htjela. Posušila me ne baš kako sam joj rekla, izgledala sam 10 god starije, ali to se možda nekome i bi svidjelo - jako je odigla kosu od tjemena i baš sam si bila "baba"
Uglavnom, srednja žalost, no dok ne nađem bolje ostajem sa šišanjem kod Vlatke
Mogu ti i ja odgovoriti Šišanje je 250 kn bez obzira na duljinu kose.

Prošlo je dva tjedna od mog šišanja kod Petre, jako sam zadovoljna, ne trebam feniranje-što mi je najvažnije
Pravnica Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 12:30   #493
evelin, ruža, renata - kvaliteta znatno opala i to u svakom pogledu..

kamo dalje? zna li netko za kakav kvalitetan salon, a da nužno ne šišaju na kratko. razmišljala sam o kinclu al me obeshrabrilo par postova na koje sam naletila ovdje. petra je kvalitetna al čini se da ima problem sa svakom nekratkom frizurom

dakle? gdje u zagrebu naći kvalitetan i pristojan frizerski salon?
deidre66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 19:13   #494
Quote:
deidre66 kaže: Pogledaj post
dakle? gdje u zagrebu naći kvalitetan i pristojan frizerski salon?
http://www.frizer-anita-zg.hr/
u Draškovićevoj
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 09:06   #495
Quote:
bela flor kaže: Pogledaj post
tx na prijedlogu. razmotrit ću

ti si njihova mušterija? može malo detaljnije o tome što i kako rade?
deidre66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 09:44   #496
estetic uvema, u prolazu ilica,
jel bio netko tamo kod anite?
J&B is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 09:46   #497
Quote:
Sugar_blondie kaže: Pogledaj post
Ima tko iskustva u frizerskom studiju Wox ?
Odnosi se na bojanje, ne šišanje.
pripremi se na cjelodnevni boravak tamo.
ja sam radi toga odustala od njih. uopće nema reda i taj raspored im je vlajda za ukras i foru

ivana dobro šiša, martina dobro farba.
J&B is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 09:59   #498
Da li znate kakav je friz. salon Venus u Španskom? Vidjela sam da daju ponudu preko Ponude dana za 159kn šišanje, farbanje, pramenovi, njega kose, fen friz. pa me zanima. Hvala!
pixie007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 15:48   #499
Moram se požalit na rad vlasnice u frizerskom salonu In u Zagrebu. Inače sam zaista bila zadovoljna njihovim uslugama, ali kada sam došla napraviti Ombre pramenove, žena me unakazila i naplatila mi to 470,00 kn. Bila sam toliko očajna da sam odmah sljedeći dan otišla u drugi salon i platila još 220 da mi stave tamno smeđi preljev preko tih groznih izblajhanih pramenova, koji nemaju veze s Ombre stilom. Eto, pazite ako ćete raditi Ombre, mislim da i inače dobri frizeri ako nemaju iskustva s time mogu napraviti užas.
Ja sam ovim izletom upropastila svoju prirodnu smeđu nefarbanu kosu, da bi se na kraju vratila u tamno smeđe i siromašnija za 100 EUR.
JackBlack is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 16:30   #500
Kolike su cijene muškog šišanja u Toni&Guy?
NOD14 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:26.