Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2016., 00:00   #81
Fino je bilo danas, nikakav dramatičan ali ipak vidljiv napredak u odnosu na većinu prošle godine. Jako mi se sviđa backhand paralela, a i općenito ima više napadačkih ambicija. Da se razumijemo, i dalje je pretežito u okvirima svojeg osnovnog defanzivnijeg stila, što je OK, samo što je u kombinaciji s RBA-ovim sličnim pristupom to dalo neke dosta dosadne poene. Mislim da mu, što se same igre i taktike tiče, fali još koračić ili dva više gledanja prema naprijed i onda će s te taktičke strane biti gotovo idealan, pa onda ostaje samo napredovanje u smislu kvalitete udaraca. A nije žurba, to se sve može bez problema razviti u narednih par godina. Bolje što prije, jasno, jer je navike i naučeno teško ispraviti, no za neke stvari baš treba vremena.

Ponovno je briljirao kad je u pitanju mentalna snaga, stvarno me svako malo oduševi svojim pristupom u teškim trenucima, od hladnokrvnog izvlačenja brejk lopti do ovoga što je danas izveo. Svaka čast, ako će mu nešto donijeti velike titule to će biti baš psiha.

Bio je i nešto nervozniji/temperamentniji danas, više psovanja, ali mislim da mu to nije uteg i da ga ne sputava kao neke druge. A lako moguće da je to bilo u trenucima kad je gubio baš zato što je igrao protiv Bautiste koji ga je već dobio dva puta, i mislim da je Borna htio dokazati da ne želi postati igrač koji redovito gubi od takvih, "tek solidnih" igrača. Mislim, dobar je RBA, bio još i bolji prije godinu-dvije, no mislim da Borna već za sebe lagano misli da bi igrače te kvalitete i tog ranga trebao nešto češće, ako ne i redovito, pobjeđivati.
__________________
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAME!
Pangloss is offline  
Old 09.01.2016., 00:17   #82
Svaka čast Borni, sumnjao sam u njega, ali i još sumnjam. Ne sviđa mi se iskreno njegovo ponašanje ali vidim da mu to daje rezultate. Vidjet ćemo kako će biti dalje. Baš svi oko mene vjeruju da će biti top 10.
peter-petrelli is offline  
Old 09.01.2016., 00:31   #83
I ja vjerujem da će biti top 10.To svi vjeruju osim Keysa

Inace posložija se ovaj tjedan kako spada.Svi moji igrači su dobro ušli u godinu.Tomic i Thiem su u polufinalima,nadam se da je ova godina iskorak za njih.Nešto više očekujem od Thiema jer je Tomic ipak priča za sebe.

Rublev jednu pobjedu na početku i onda Wawrinka.Očekujem ove godine ulazak u TOP 100.

Zadnje uređivanje Zbornaja : 09.01.2016. at 00:44.
Zbornaja is offline  
Old 09.01.2016., 00:43   #84
Ako sve sto Coric postigne u karijeri jest da bude Top 10, onda se vec sada moze reci da bi to bilo jedno golemo razocaranje. Zadovoljiti se sa Coricevim ulaskom u Top 10 jest kao da se Barcelona zadovolji da svake godine bude medju prve 3 ekipe u spanjolskom prvenstvu. Taj momak mora biti broj 1, i nista manje od toga, jer o takvom je potencijalu rijec, nemojmo biti lazno skromni. Osim ako niste mislili na Top 10 do kraja ove sezone, u tom slucaju se slazem se ocekivanjima.
John_Wayne is offline  
Old 09.01.2016., 00:49   #85
Quote:
Ako sve sto Coric postigne u karijeri jest da bude Top 10, onda se vec sada moze reci da bi to bilo jedno golemo razocaranje.
Slazem se , Kyrgios > Coric > Ostali
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Old 09.01.2016., 00:51   #86
U koliko sati po našem vremenu su sutra polufinalni mečevi u Brisbane-u?Samo da nisu rano ujutro jer neću moći gledati onda..
naturelover is offline  
Old 09.01.2016., 00:54   #87
Raonik i Tomik 03:30h, Federer i Thiem 05h
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Old 09.01.2016., 01:47   #88
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Borna blista, hejteri pressirani ... super godina mu me smijesi.

Bedenea je dobio vise manje rutinski u Umagu, fejk britancu zemlja je jaca podloga od harda, tako da ocekujem finale.
Trebat će mu snage, danas 2:30 na terenu, plus ona sponza koja se zalijepila kao priljepak.
jpm is offline  
Old 09.01.2016., 05:22   #89
Quote:
jpm kaže: Pogledaj post
Trebat će mu snage, danas 2:30 na terenu, plus ona sponza koja se zalijepila kao priljepak.
namirisala zlato

sta je ovo Joko spao da sa nadalom finale turnira 250. kategorije igra. eeee na sta su spali
__________________
"Have you ever considered any real freedoms? Freedoms from the opinion of others... even from the opinions of yourself."
gradskodete is offline  
Old 09.01.2016., 08:28   #90
Federer i Raonić u finalu, jebena ću finala biti, 5 od 6 bi mogli biti top 10 igrači ovaj tjedan u finalima.
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Old 09.01.2016., 10:58   #91
Dakle repriza prošlogodišnjeg finala u Brisbane-u
Ćorić danas 2.meč poslije Wawrinke i Pairea
naturelover is offline  
Old 09.01.2016., 11:18   #92
Nadam se da i u Indiji necemo imati reprizu finala 2015.
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Old 09.01.2016., 13:18   #93
tesko je zasad donijeti neku zakljucak za bornu, imao je on sjajnih izdanja sa odlicnim forhendom i servisom i prosle pa i pretprosle godine, samo sto to nije uspijevao prenijeti na vise meceva/turnira

ako ovu razinu igre dovede na neki kontinuitet onda mozemo reci da je stvarno napredovao, a to cemo tek vidjeti, ali ovo zasad je stvarno obecavajuce.

defenziva mu je standardno sjajna(ne kao chungova :P), backhand odlican to se zna, a forhend takodjer na ovom turniru dobar. ima dosta spina i vise mu sluzi kao setup udarac za poen a kada treba potegne i forhend winer od kojih 150kmh. dobro razmislja u igri, iako je naivno dopustio par pasinga agutu, ali u kljucnim momentima je donosio sjajne odluke, ali ionako se zna da mu je glava jaca komponenta igre. jako dobro!

protiv "engleza" uvjerljivi favorit, ako bude koncetriran citavo vrijeme dobija u 2 seta
soprano23 is offline  
Old 09.01.2016., 14:26   #94
fina sansa propustena na pocetku ali ako ovako nastavi uzima ovo Borna bez problema..
since1981 is offline  
Old 09.01.2016., 14:44   #95
Slovenac je bolji, teško će ovo Ćorić dobit. Ja sam srećom uzeo na 2.60
Verter is offline  
Old 09.01.2016., 14:53   #96
^ *britanac

Coric odlicno servira danas

Stanko se plasirao u svoje 3. uzastopno finale ovdje, jos uvijek nije izgubio set u te tri godine ...
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Old 09.01.2016., 14:57   #97
4 asa i 2 SW u jednom gemu

Voleji su mu tragični danas
Smartic is offline  
Old 09.01.2016., 15:09   #98
bila je sansa da se rijesi ovo prije TB..

set za Corica u TB.
since1981 is offline  
Old 09.01.2016., 15:18   #99
Odličan meč zasad, nisam očekivao ovako dobrog Bedenea, posebno ne nakon prva 4 gejma u kojima nije ni postojao.

Bornu odlično služi servis, ali drop shotovi i igra na mreži su mu kriminalni.

Eto, dok sam to pisao, Borna odigra fantastično na mreži na set lopti
Uncle Jonny is offline  
Old 09.01.2016., 15:19   #100
borna

servis(i 1. i 2.)
soprano23 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:15.