Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2014., 12:34   #201
pred ovakvim dokazima mogu se samo pokloniti
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 09:43   #202
Quote:
Garofeeder kaže: Pogledaj post
pred ovakvim dokazima mogu se samo pokloniti
Malo proguglaj pa bus sa stolca pao na dupe.


Tapatalk 2 using mobile - Samsung Galaxy Fit S5670
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 16:00   #203
Kaj vi brijete?
U Hrvatskoj Lutriji nije nikad bilo i nema nikakvih nepravilnosti.
Počevši od kadroviranja...

http://www.vecernji.hr/hrvatska/sdp-...supruge-970303
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 18:02   #204
Quote:
mlajo kaže: Pogledaj post
Ma tko pametan može vjerovati da je izvlačenje uživo nego su pustili snimak kad njima odgovara , otkad je izumljen magnetoskop sve se može namjestiti.Ako se nevaram nedavno u Dnevniku 3 na HTV-u urednica nije unaprijed obavjestila da razgovor sa gostom u studiu nije uživo nego je ranije snimljen dobilla je suspenziju pa tako mogu snimiti sve ranije pa pustiti kao da je uživo.A kako onda ne manipulirati sa velikom lovom neželim nikog uvrijediti ali kod nas ima još toliko polupismenog i nepismenog naroda koji vjeruje da sve što mu se pokaže da je stvarnost i realnost.


Vidim da ovdje ima mnogo ovakvih poput tebe pa cu vam otkriti jednu malu tajnu - svatko od vas ima pravo prisustvovati izvlacenju lota na HRT-u. Dovoljno je da se javiš Ani Jazić ili u sketor marketinga HL s tom željom.
I pazi sad - čak smiješ ponijeti vlastitu vagu s ciljem da izvažeš kuglice iz bubnja. Šokantno, jel da?
A sad se pobjednički povlačim iz rasprave.
Vedranowsky is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 17:39   #205
jel igra tko?
znate li nekoga osobno tko je dobio neki znacajniji dobitak?
__________________
"Mislim da je za bijeg iskoristio selidbu divljih ptica. "
jin18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 17:49   #206
znam ovoga iz Slav.Broda što je dobio neki dan na eurojackpotu 26 mil.kn

a znam još jednoga što je prije 25god. dobio sedmicu iz istog grada doduše on je pokojni
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 01:42   #207
po meni bi bilo zanimljivije da dobitnik dode pred kameru i kaze neki osvrt.
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 20:22   #208
Quote:
po meni bi bilo zanimljivije da dobitnik dode pred kameru i kaze neki osvrt.
Vjerujem da nije lud da to napravi.
__________________
NE porezu na nekretnine!
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 12:27   #209
Quote:
VDCOTO kaže: Pogledaj post
Vjerujem da nije lud da to napravi.
kad nije lud, onda se lud pita kom se isplacuju novci. savaka tema ima korjen
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2018., 23:45   #210
Ljudi, koliko Vi vjerujete da je lutrija ustvari namještena igra ?

Ako smatrate da je posrijedi prijevara navedite metodu..
A-Letheia Enees is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2018., 00:03   #211
To moja žena govori stalno.
Ja ne virujem da je namješteno.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2018., 11:54   #212
Quote:
mlajo kaže: Pogledaj post
Ja igram tj.uplaćujem lovu HL ili vlasti u nekadašnjoj JUGI a sada u Lipoj našoj cca.35 god.Dok je standard bio bolji nisam toliko bio redovit svaki tjedan a sada u svakoj igri(namještaljki) svaki tjedan igram po nekoliko kombinacija cca. 6-9 kuna a da sam 100% svjestan da je sve namiješteno komjuterski od strane HL i navlače sirotinju da uplaćuje i da se nada sreći a glavne dobitke ne dobiva nitko nego ostaju u HL tj državi a one od nekoliko tisuća kuna to netko stvarno dobije da zamažu svoj lopovluk.Bez obzira na veliki broj kombinacija u svakoj igri tj.teoretska mogućnost dobitka je čista manipulacija sa ljudima jer veliki broj ljudi igra a nepoznati dobitnik bude tek kad je jack pot cca. 50.000.000 kn pametnom je sve jasno da HL provjeri u onom međuvremenu do izvlačenja sve uplaćene kombinacije i kompjuterski izvuku svoju nedobitnu kombinaciju brojeva ovo važi za sve igre HL.
Pravilo o nepoznatom dobitniku je prava fora,a mjesto dobitnog lisića još bolja jer kao da će se javiti taj netko da je tu uplatio što su oni objavili.
Kad dozvole uplate direktno na uplatnom mjestu ili internetom par minuta prije izvlačenja i prozirne kuglice biti će neke regularnosti a ovako čisti legalni lopovluk jer je to u interesu države.Neka objave kolike su plaće od onih na uplatnim mjestima pa do uprave HL bilo bi zanimljivo.
Znam da ovo što ću predložiti teško izvodivo jer svatko ima pravo trošiti svoj novac kako hoće i svoja uvjerenja a mnogo ljudi vjeruje da je sve sreća ali mislim da bi javno trebalo animirati ljude na bojkot uplata u igre na sreću u HL zato jer to je državna firma koja na perfidan način vara i pljačka ovaj osiromašeni narod.
Slazem se sa gore navedenim jer u protivnom bi se moglo uplatiti internetom i u zadnjoj minuti pred izvlacenje, sto bi skoro onemogucilo bilo kakvo namjestanje.
Cuo sam da postoji i problem da se mafija dokopa identiteta dobitnika i od njega pod prisilom otkupe dobitni listic i tako operu lovu. Kasnije jasno, dobitniku oduzmu lovu koju su mu dali za otkup dobitne srecke. Tako sve ostaje u krugu poduzetnika.
__________________
Sve je uzalud.
McFuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2018., 11:57   #213
Ozbiljno..Preporučam nekome da načini dokumentarac o Lutriji.

Znamo da je HDZ do sada izvukao gro milijuna kuna iz HL.
Znamo da se danas iz niz državnih institucija financira od uplate HL.

Od mnogih osoba sam doznao da su započeli ( prebacili svoje uplate ) igrati Eurojackpot jer više ne vjeruju HL.
No, tko vjeruje HL?!

Tko vjeruje onim likovima koji bulje u kameru kada ih hostesa prozove od bilježnika do predstavnika Ministarstva financija ?!
Što mi to znači ?!

Kako se može napraviti prijevara u lutriji ?

Jesu li kuglice punjene posebnim plinom ?
Jesu li premazane nekim slojem kemije ?
Imaju li neki čip u sebi ?

Zašto to ne bi objasnili u nekom video uradku da otklonimo sumnje i priznamo sebi da je matematička vjerojatnost dobitka na lutriji jednaka kao da svakih idućih deset dana sretnete istu osobu koja na istom mjestu izgubi lisnicu sa 500 eura žureći se ne posao..
A-Letheia Enees is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2018., 12:00   #214
Quote:
McFuck kaže: Pogledaj post
Slazem se sa gore navedenim jer u protivnom bi se moglo uplatiti internetom i u zadnjoj minuti pred izvlacenje, sto bi skoro onemogucilo bilo kakvo namjestanje.
Cuo sam da postoji i problem da se mafija dokopa identiteta dobitnika i od njega pod prisilom otkupe dobitni listic i tako operu lovu. Kasnije jasno, dobitniku oduzmu lovu koju su mu dali za otkup dobitne srecke. Tako sve ostaje u krugu poduzetnika.
Odgovaraš na post star 4 godine ako nisi primijetio.


Što se tiče prijevare od strane lutrije. Možete li mi reći kolika im je marža? Recimo da se uplati 10 milijuna kuna, koliko od toga isplaćuju?
Quorgyle is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2018., 15:40   #215
Quote:
Možete li mi reći kolika im je marža? Recimo da se uplati 10 milijuna kuna, koliko od toga isplaćuju?
Otprilike pola-pola. Polovica u maržu, polovica u fond za isplate.
Kmiček is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2018., 09:47   #216
Quote:
McFuck kaže: Pogledaj post
Slazem se sa gore navedenim jer u protivnom bi se moglo uplatiti internetom i u zadnjoj minuti pred izvlacenje, sto bi skoro onemogucilo bilo kakvo namjestanje.
Cuo sam da postoji i problem da se mafija dokopa identiteta dobitnika i od njega pod prisilom otkupe dobitni listic i tako operu lovu. Kasnije jasno, dobitniku oduzmu lovu koju su mu dali za otkup dobitne srecke. Tako sve ostaje u krugu poduzetnika.
a ja sam čuo da je lutrija nova fimi media. gospodarski subjekti više ne uplaćuju direktno vladajućima u crni fond nego uplate listić. ovi dignu jackpot kad im zatreba.

p.s. sorry ako sam im sad dao ideju za izvlačenje love. imam ih još, ako im zatreba, može na pvt, naravno uz malu nadoknadu, u vidu nekih 5+1 brojeva.
__________________
stres je zdrav.
all_or_nothing is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2018., 20:30   #217
Quote:
Kmiček kaže: Pogledaj post
Otprilike pola-pola. Polovica u maržu, polovica u fond za isplate.
Upravo to....zašto bi morali onda išta namještati kad imaju hebenu maržu od 50% ?
Quorgyle is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:19.