Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2016., 15:50   #261
Zna li netko sto točno znaci da je stan rezerviran? To su ljudi dali kaparu ili? Vidim ima ih preko 80 rezerviranih.
exatulso is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 20:15   #262
Imao bi pitanje, ima li kakav ducan u blizini i kakav nocni prijevoz do Ivera , jer bice stanovi opet u prodaji i zanima me .
Hvala unaprijed
__________________
NI PROSLI PUT NISAM VJEROVAO U REINKARNACIJU
To Stupid To Understand Science?Try Religion!
LazyCroat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2016., 15:44   #263
Pozdrav, također imam brojne upite u vezi naselja... Planiram tamo doseliti s bebicom od 4 mjeseca. Kakav je vrtić? Ima li dosta djece, jer ne bih voljela da maleni nema s kim igrat se... Nekako se i meni čini dosta pusto, ima li kakav kafić u blizini za popiti jutarnju kavu? Market da se ne ide autom svakodnevno u kupovinu? Za koliko vremenski se otp. stiže na Kvatrić, te kako često prometuje vlak- noćna linija? No prvenstveno, kakva je kvaliteta vrtić ( ima li npr. program njemačkog engleskog, montessori etc.), škola? Hvala!
violetlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 11:14   #264
Quote:
violetlight kaže: Pogledaj post
Pozdrav, također imam brojne upite u vezi naselja... Planiram tamo doseliti s bebicom od 4 mjeseca. Kakav je vrtić? Ima li dosta djece, jer ne bih voljela da maleni nema s kim igrat se... Nekako se i meni čini dosta pusto, ima li kakav kafić u blizini za popiti jutarnju kavu? Market da se ne ide autom svakodnevno u kupovinu? Za koliko vremenski se otp. stiže na Kvatrić, te kako često prometuje vlak- noćna linija? No prvenstveno, kakva je kvaliteta vrtić ( ima li npr. program njemačkog engleskog, montessori etc.), škola? Hvala!
Možda malo kasno ,ali možda još nekog zanima odgovor vezan za vrtić,
Ne stanujem u samom naselju nego u blizini,moje 2,5 godišnje dijete ide u vrtić u Iver već godinu dana,vrtić je podružnica vrtića Šegrt Hlapić iz Sesveta i to je gradski vrtić.
Vrtić je uređen i moderan,grupe su standardne i vrtić je pun,neznam točan broj grupa ,mi smo u prizemlju i tu su 4 grupe ,mlađa jaslička,starija jaslička,engleska grupa Stars koja ima program na engleskom jeziku,djeca su mješovitog uzrasta,i još jedna grupa sa djecom 3-4 godine,na katu su starije grupe.
Vrtić funkcionira kao i bilo koji drugi vrtić grada Zagreb.

(Nadovezaću se na jedan raniji post vezano za nedobiveno mjesto u vrtiću,
mi smo prvu godinu dijete vozili u Sesvete u matični vrtić ,jer u Iveru nije bilo mjesta,tražili smo premještaj i dobili iduću godinu mjesto u vrtiću koji je u našem mjestu stanovanja.
Sumnjam da u vrtić idu djeca iz druge županije, jer su pravila kod upisa dosta stroga,a dali je netko iz druge županije po registarciji vozila mi nije mjerodavno,ljudi danas registriraju u drugim gradovima i kupe vozilo s iz drugog grada.)

Osnovna škola radi i u sklopu je naselja.

Postoji ljekarna,zubar,kozmetički salon,logoped...


Naselje izgleda na prvi pogled pusto, ali ima puno stanara koji predpostavljam rade pa nisu na ulicama naselja cijeli dan.
Ja vidim dosta ljudi jer sam ujutro i popodne u naselju,i nisu to samo ljudi koji su dovezli djecu u vrtić.

Dućana u samom naselju nema,ali nedaleko je dućan do kojeg se može pješice i koji ima kafić.Malo dalje je Cenar Elez koji u skolpu ima i Konzum i druge sadržaje.

Prijevoz,postoji gradski autobus 269 koji vozi svakih 10-15 minuta do Borongaja,koliko mu treba nisam baš sigurna jer se nisam već dugo vozila busom, rekla bih po sjećanju 20-25 min.,u špici možda duže.

Vlak ide isto često ,može se vidjeti na HŽ-ovim stranicama,Gl.kolodvor -Dugo Selo.

Zadnje uređivanje City : 15.06.2016. at 02:37.
BaaLoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 04:59   #265
20-25 minuta autobusom??Aautobusom ti treba do Borongaja za vrijeme radnog tjedna 1 sat ako imas srece!

Uglavnom,naselje izbjegavati u širokom luku.Mi smo živjeli tamo jedno vrijeme i pobjegli glavom bez obzira.
Imali smo problema s vlagom unutar stana po zidovima,u kupaoni kada sam sjeo u kadu se doslovno rasklimala,plastika.U garažama je često curila voda iz cijevi.Tri kata iznad mene se čula đukela koja konstantno laje,izolacija od buke katastrofa.
Jedino što valja su protuprovalna vrata.

Najveći problem su nam ipak bili susjedi.Ne želim vrijeđati ali teška seljačija od ljudi.Od svih raspoloživih mjesta su se skupljali ispod našeg prozora i večinu dana pričali,tj.to ne mogu nazvati razgovorom nego deranjem.Ljudi su tamo jednostavno užasno glasni.Svašta bi još mogao reći o pojedinim susjedima ali cu se ovdje zaustaviti.

Ako imate imalo pameti,što dalje od Ivera.Učite na tuđem iskustvu i nemojte se opeći,a ovi ljudi što pišu bajke o naselju možete i sami shvatiti zašto to rade.
sherTra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 22:22   #266
Zna li itko kad kreće ponovno prodaja stanova na Iveru? Govorilo se da će Heta prodati cijelo naselje drugom investitoru ali čini mi se ništa od tog posla.

Hvala
wasp11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2016., 01:42   #267
vidim vijesti da se u OŠ Iver otvaraju dvorana i bazen, lijepo, čestitam

zanima me je li u praksi istina što prikazuje vozni red vlaka od Sesvetskog Kraljevca do Gl. kolodvora, vrijeme vožnje 17 - 21 min?

https://prodaja.hzpp.hr/hr/Ticket/Jo...&Benefit1Id=11

i postoji li mjesto na toj želj. stanici gdje bi se mogao ostaviti bicikl?

Zadnje uređivanje uzadnjicas : 12.09.2016. at 01:58.
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 15:58   #268
Quote:
wasp11 kaže: Pogledaj post
Zna li itko kad kreće ponovno prodaja stanova na Iveru? Govorilo se da će Heta prodati cijelo naselje drugom investitoru ali čini mi se ništa od tog posla.

Hvala
Ja samo znam da sam cekao 5 mjeseci da to srede , stalno su mi govorili da ce sve biti gotovo do kraja mjeseca i stavili su me na neku svoju listu na kraju sam odustao i kupio drugi stan jer vidim da to nikud ne ide.
__________________
NI PROSLI PUT NISAM VJEROVAO U REINKARNACIJU
To Stupid To Understand Science?Try Religion!
LazyCroat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 20:03   #269
Ma da ista stvar totalno neozbiljno pristup od Heta-e NULA, vjerojatno me čeka ista sudbina :-)

Hvala na odgovoru
wasp11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 13:08   #270
Quote:
sherTra kaže: Pogledaj post
20-25 minuta autobusom??Aautobusom ti treba do Borongaja za vrijeme radnog tjedna 1 sat ako imas srece!

Uglavnom,naselje izbjegavati u širokom luku.Mi smo živjeli tamo jedno vrijeme i pobjegli glavom bez obzira.
Imali smo problema s vlagom unutar stana po zidovima,u kupaoni kada sam sjeo u kadu se doslovno rasklimala,plastika.U garažama je često curila voda iz cijevi.Tri kata iznad mene se čula đukela koja konstantno laje,izolacija od buke katastrofa.
Jedino što valja su protuprovalna vrata.

Najveći problem su nam ipak bili susjedi.Ne želim vrijeđati ali teška seljačija od ljudi.Od svih raspoloživih mjesta su se skupljali ispod našeg prozora i večinu dana pričali,tj.to ne mogu nazvati razgovorom nego deranjem.Ljudi su tamo jednostavno užasno glasni.Svašta bi još mogao reći o pojedinim susjedima ali cu se ovdje zaustaviti.

Ako imate imalo pameti,što dalje od Ivera.Učite na tuđem iskustvu i nemojte se opeći,a ovi ljudi što pišu bajke o naselju možete i sami shvatiti zašto to rade.
Bravo...
predpostavljam da ste zivili na ulazu broj 3.
Da pas laje istina,curenje vode u garazi laz, susjedi da klinci se igraju u parku i naravno da se cuje galama između dvije zgrade nije uvjek ali dobra izolacija prozora i skoro se ne cuje nista,vlaga e to je problem nije u svakom stanu ali postoji ali uz prvovjetravanje i taj problem je rijesiv...Mi zivimo u naselju 3 godina i stavrno nemamo nikakvih problema osim nezadovoljnih bivsih stanara koji iznose notorne gluposti i lazi,ali valjda je to jal ili sta god...Uglavnom heta totalno neozbiljna sto se tice prodaje stanova navodno se prodaje cijelo naselje i ceka se proljece,vrtic skola bazen sve je u pogonu i radi odlicno na proljece ce se otvorit ducan u samom sredistu naselja...Naselje nije bilo naseljeno sto se u zadnjih godinu dana promjenilo tako da ostale su prazne mislim 6 zgrada ovo je sve popunjeno, ostalo uglavnom naselje za preporuku sto se tice mladih obitelji jer su svi sadrzaji tu od vrtica skole bazena i ostalih sadrzaja jer kad gledate da ste mirni minimalno 10 god da vam djete ne izlazi iz kvarta,promet je reguliran postoje zebere lezeci policajci itd. Ako treba koj info slobodno postavite pitanje odgovorim vam ....
ruting is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 21:07   #271
Pozdrav ekipi,
ima li kakvih novosti vezano uz prodaju? Jel se stanovi prodaju? Bilo je nekakve priče da bi sve neprodane stanove netko u kompletu otkupio. Možda stanari Ivera imaj više informacija?

Hvala.
Prvacrta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 18:55   #272
Mene su jucer zvali da opet prodaju stanove ,ponudili su mi stan od 50m2 po 790 eura po m2 .
__________________
NI PROSLI PUT NISAM VJEROVAO U REINKARNACIJU
To Stupid To Understand Science?Try Religion!
LazyCroat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 14:43   #273
Pozdrav!
Dali je netko isao gledat stanove? Navodno se prodaje 20-etak stanova ali koristenih. Cujem da su sad neko vrijeme prazni,prepuni vlage,vise manje svi na sjevernoj strani i puni rupa od namjestaja. Neznam dali se isplati ici gledati i razmatrati kupnju
audi q is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 20:14   #274
Pozdrav, ima li tko kakvu informaciju, kontakt broj kome se javiti za prodaju stanova? Vidio sam da je jako velik broj stanova prazan, barem sudeći po spuštenim roletama po stanovima, a nigdje oglasa da se stanovi prodaju.
santorini89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 14:50   #275
Quote:
santorini89 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, ima li tko kakvu informaciju, kontakt broj kome se javiti za prodaju stanova? Vidio sam da je jako velik broj stanova prazan, barem sudeći po spuštenim roletama po stanovima, a nigdje oglasa da se stanovi prodaju.
Mi smo na njuskalu nasli jedan oglas i nazvali taj broj, zena nas je uputila za razgled stana uz dogovor. Dosli smo na dogovoreni termin i docekala nas je ljubazna zenskica koja nas je vodila kroz razgled i dala osnovne informacije o stanovima i naselju. stan koji smo htjeli od 91 kvadrat je prodan te su nam pokazali 2 manja. Nigdje nikakvih oglasa, a navodno da su sve rasprodali. Oni ne daju nikakve vise informacije neg za sve vise smo mi kontaktirali dalje gospodu, a kontakt smo dobili taj dan. Mi smo rekli da smo zainteresirani za jedan stan od 56 kvadrata i pocela je procedura. Muka mi je od svih tih papira trenutno :/
Monikag5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 18:59   #276
Pozdrav ljudi, ima li netko iskustva sa stanovanje u prizemlju na rubnom dijelu zgrade gdje se nalazi ulaz u garažu? Kakva je izolacija iznad garaže? Je li jako hladno? Kakve su režije zimi otprilike?

I druga stvar, da li znate kakva je situacija s iznajmljivanjem? Može li se stan iznajmiti relativno lako?
sybirian is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 18:05   #277
Pozdrav svima,zanima me kupnja stanja u Iver naselju ali na Zalost nikako ne mogu doci do nikakvog kontakta. Da li netko od Vas ima kontakt nekoga vezanog za prodaju ili me moze uputiti. Na stranici Iver naselja nema nista,niti stanova niti kontakt. Trenutno nisam u Zagrebu pa nisam ni u mogucnosti direktno otici u naselje. Hvala unaprijed na pomoci,nadam se, buduci susjedi.
Taliaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 09:38   #278
Ima kakvih novosti vezano za prodaju stanova? Čekamo već par mjeseci...
__________________
Tipo primitivo
catus69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 11:57   #279
Update: dosta stanova je u prodaji. Hint: Njuškalo.
__________________
Tipo primitivo
catus69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 10:54   #280
Dali je isao tko ovih dana gledati stanove koji su trenutno u prodaji? Sto se nudi? Kakva je zgrada/ulaz koji su trenutno pusteni u prodaju? Ja planiram iduci tijedan ici pogledati jednu garsonjeru.. zanima me najvise u kakvom su stanju stanovi i opcenito zgrada obzirom na cinjenicu da stoje prazni i neuseljeni vec cca 7,8 godina..
Jellle is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:40.