Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2007., 15:27   #41
E da, mi smo oko 3-4 god. imali fazu: mogu još malo ? Znači: treba ići jesti, spavati, van iz kade... uvijek je bilo jel mogu još malo? I bili bi se mi i nervirali da ne smislismo divnu i jednostavnu taktiku: ako je trebalo nešto za 2-3 min. mi smo rekli odmah, pa kad je on rekao još malo bilo je taman na vrijeme, a osobito je volio da smije ostati još minutu, to mu je valjda lijepo zvučalo... a nama drago
__________________
Borna
Goga_fina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 15:34   #42
Quote:
Goga_fina kaže: Pogledaj post
E da, mi smo oko 3-4 god. imali fazu: mogu još malo ? Znači: treba ići jesti, spavati, van iz kade... uvijek je bilo jel mogu još malo? I bili bi se mi i nervirali da ne smislismo divnu i jednostavnu taktiku: ako je trebalo nešto za 2-3 min. mi smo rekli odmah, pa kad je on rekao još malo bilo je taman na vrijeme, a osobito je volio da smije ostati još minutu, to mu je valjda lijepo zvučalo... a nama drago
to smo i mi radili
još uvije zna reći - još samo minutu
Sad mu je jedna od fora- mamica, možeš mi molim te maziti leđa al kad kažem dosta onda je dosta
Kikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 21:16   #43
Quote:
Kikica kaže: Pogledaj post
mamica, možeš mi molim te maziti leđa al kad kažem dosta onda je dosta
moja gospođica hedonistica se namjesti čim vidi da spremam ulje; ade mama (m)asiraj leđa
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 22:08   #44
Moja je danas ko med slatka. Za svaku sitnicu (koja ju ide pod normalno, tipa jogurt za večeru): mama, mogu sad početi jesti mooooolim te, sve uz šarmantan osmjeh. Da je malo starija, mislila bih da nekaj treba .

Sad imam super foru: kad dođem s posla, utovarim nju i njen bicikl u auto i pravac Bundek. Ona vozi, a ja brzo hodam okolo jezera po biciklističkoj stazi. Napalim ju da moramo napraviti 3 kruga. Tako ja konačno imam redovnu rekreaciju, a ona spava ko top. Ali čovječe, usta ne zatvara, cijeli Bundek ju čuje.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 08:51   #45
Quote:
Blue Racer kaže: Pogledaj post

Tija, iz svega što sam dosad pročitala... ti si moj idol... idem k tebi na instrukcije o roditeljstvu

nemoj meni majketi , previše sam živčana i histerična i nikako se ne smatram uzorom, baš suprotno, nekad imam osjećaj da sam fulala u svemu.

A što se tiče tih jagoda i sličnih gluparija, ja sam pobornik da dijete proba ono što mu nije jasno (pod uvjetom da mu ne može naškoditi), znači slobodno probaj jagode sa soli, stavi punu žlicu papra u juhu, hvataj mrave i trpaj ih u autiće (ne vjeruje mi da mravi ne znaju voziti), skoči u blato (ne vjeruje da će biti jako prljav) i sl.....
slatko , stvarno je bilo situacija za krepat
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 09:34   #46
Quote:
Tija kaže: Pogledaj post
ne vjeruje mi da mravi ne znaju voziti


e drage tete sjedim u računalnoj na faksu i valjam se od smijeha


Quote:
plavva kaže:
zašto si mi dala hladni sladoled? trebaš ga prvo ugrijati, mama, sad su mi hladni zubi
srami se.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 12:24   #47
Quote:
Tija kaže: Pogledaj post
nemoj meni majketi , previše sam živčana i histerična i nikako se ne smatram uzorom, baš suprotno, nekad imam osjećaj da sam fulala u svemu.
Al svjetski rješiš situaciju

Nije samo zbog ovoga, dugo već čitam ovaj podforum, jer, jelte, trudna sam pa se pripremam, pa sam već naišla na brdo tvojih postova o klincima. Možda ti misliš da si fulala, al meni se nekak čini da si na pravom putu, bar imaš smisla za humor

Ajd živjela sto godina, čitam te i dalje.
Blue Racer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 23:21   #48
Quote:
Tija kaže: Pogledaj post
nemoj meni majketi , previše sam živčana i histerična i nikako se ne smatram uzorom, baš suprotno, nekad imam osjećaj da sam fulala u svemu.
nda..svi roditelji koji uopce razmisljaju o odgoju nekad imaju osjecaj da su u svemu fulali.
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 05:51   #49
Ma sa kim god razgovaram o roditeljstvu ,svi imaju svoje dileme i sumnje.Ja ih imam svakodnevno i uvijek si mislim,uh mozda sam trebala ovak ili onak ali na kraju samim tim sto se mucimo svime time nas cini dobrim roditeljima jer oni losi se ne bi uopce preispitivali .Bar si ja tak mislim.
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 09:16   #50
Quote:
putnica kaže: Pogledaj post
nda..svi roditelji koji uopce razmisljaju o odgoju nekad imaju osjecaj da su u svemu fulali.
ja sam baš jučer imala ispad tipa "totalni sam promašaj". a jebiga.
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 09:31   #51
znate šta je moj nekidan napravio? Ubrao u dvorištu tratinčice i nekakav korov šta se njemu učinio kao lijepo cvijeće, otišao u naš lokalni dućan u kojem poznaje sve tete i zamolio ih da mu taj divan buket zamotaju u papir da odnese mami Beat that

Samo dva dana nakon toga je rekao da će iseliti i tražiti novu mamu i tatu
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 16:24   #52
Quote:
plavva kaže: Pogledaj post
ja sam baš jučer imala ispad tipa "totalni sam promašaj". a jebiga.

ja ga imam danas.....
__________________
Nekako mi je dosta mushkih....ono..ne toliko dosta da bi preshla igrat za suprotni tim, a opet sasvim dovoljno da ostanem sjedit na klupi...

"Frankly, my dear, I don't give a damn..."
Nerea is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 18:31   #53
[QUOTE=Tija;8650670]znate šta je moj nekidan napravio? Ubrao u dvorištu tratinčice i nekakav korov šta se njemu učinio kao lijepo cvijeće, otišao u naš lokalni dućan u kojem poznaje sve tete i zamolio ih da mu taj divan buket zamotaju u papir da odnese mami Beat that

Ah, kakav divan osjecaj! Ja mom malenom od 6 mjesci dan cvijet u ruku a on hoce da ga pojede
Katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 21:14   #54
Quote:
Tija kaže: Pogledaj post
znate šta je moj nekidan napravio? Ubrao u dvorištu tratinčice i nekakav korov šta se njemu učinio kao lijepo cvijeće, otišao u naš lokalni dućan u kojem poznaje sve tete i zamolio ih da mu taj divan buket zamotaju u papir da odnese mami Beat that

Samo dva dana nakon toga je rekao da će iseliti i tražiti novu mamu i tatu
Predivno, vidiš što je kavalir.

Što se iseljavanja tiče, moja je tati rekla da joj više ne odgovara i da će ga zamijeniti (usudio se zašpotati ju oko nepospremljenih igračaka, ili tako nešto), a meni se potom obratila oštrim tonom i mašući prstom me obavijestila: a ti ćeš se s novim oženiti!

Računam da bih trebala valjda biti sretna što se i mene ne sprema mijenjati
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 21:15   #55
E da, nakon toga sam i ja imala napadaj: sve smo fulali i krivo napravili.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 21:18   #56
vi biste trebale drzat predavanja tinejdzerima o sigurnom seksu...
tjeskobna pastrva is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 00:18   #57
Quote:
bigblue2010 kaže: Pogledaj post
Računam da bih trebala valjda biti sretna što se i mene ne sprema mijenjati


moj je nekoliko puta rekao da će potražit nove roditelje, prvi put me to malo zbediralo pa postavljaš pitanja 'jebote jel stvarno ne valjam'
A onda sam se opametila pa si mislim ma klinjo klinjasti pametnija sam ja od tebe (i to je upitno ) i zadnji put sam mu rekla 'oke ljubavi, sad ću donit torbu pa se ti spakiraj i kreni u potragu za roditeljima'
Od tada više ne spominje novu mamu, jedan nula za mene dok ne smisli neš drugo
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 17:08   #58
Quote:
Tija kaže: Pogledaj post
znate šta je moj nekidan napravio? Ubrao u dvorištu tratinčice i nekakav korov šta se njemu učinio kao lijepo cvijeće, otišao u naš lokalni dućan u kojem poznaje sve tete i zamolio ih da mu taj divan buket zamotaju u papir da odnese mami Beat that
ajme ja bih dijete.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 00:28   #59
Sinoć sam ovaj topic čitala do dva ujutro žene klinci su vam zakon jedva čekam da moj progovori, pa da se naslušam bisera
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 04:05   #60
Smile

sva sreca da sam naisla na ovu temu, ja sve mislim da se samo ja zivciram :-)

ali biseri su za krepati, moja klinceza ce uskoro 3:

poslije vecere, prije kupanja dize se od stola i pita: mogu se sad jos cetiri sata igrati?

ja se tusiram, ona uleti u kupaonu, zabezeknuto mi pogleda grudi i veli vow, kak su veliki, kad ja budem velika i moji se budu tresli
Seathorn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:56.