Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2017., 22:14   #101
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Teško me nešto može šokirati u ovoj državi, ali to da HRT nema live coverage ovoga je bogami uspjelo.
HRT se ne bi posramio ni S,Koreje
kakma is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:15   #102
Ne volim uvlačiti politiku u ovo, ali sami istupi Krstičevića i Božinovića su toliko demotivirajući i ne ulijevaju nadu, da će ovaj požar biti brzo pod kontrolom.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:15   #103
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
da nema vjetra požar bi bio ugašen dan ranije i 15 kilometara dalje i ne bismo o njemu pričali
Idemo opet na priču o uzrocima i posljedicama. Ali vjetra ima, zadnjih nekoliko dana je počeo puhati, evo kod mene je jučer i danas bilo jakih udara. Znači požar nije izbio ima 7 dana kad su temperature bile još više, ali bez vjetra.
__________________
.....žensko.....
ajduk a šimić is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:16   #104
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Ne volim uvlačiti politiku u ovo, ali sami istupi Krstičevića i Božinovića su toliko demotivirajući i ne ulijevaju nadu, da će ovaj požar biti brzo pod kontrolom.
a što bi trebali? lagati ?
ako je situacija ozbiljna onda to treba i reći, a ne pričati da će sve biti u redu dok ljudima gore kuće
vojvo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:16   #105
Splićani kakva je situacija s vremenom, puše li vjetar?
__________________
MOST je najbolja stvar koja se dogodila Hrvatskoj.
Irfani is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:16   #106
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
Zašto ne, javno sam na ovom forumu dao izjavu da ovoj državi želim sve najgore...
I evo baš guštam gledajući ministra obrane koji jedva digne 200 vojnika i razvlaći crijeva a prije dva dana se hvalio kako bu kupovao eskadrile vojnih aviona i šalje našu vojsku na Rusku granicu da nas valjda tamo brane od Tatara ...

Tražili ste gledajte.....
Bi li tako gušta da ti požar prijeti kući/zgradi u kojoj živiš?
__________________
.....žensko.....
ajduk a šimić is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:17   #107
Quote:
ajduk a šimić kaže: Pogledaj post
Nema filozofije kod piromana, ali ima kod naroda koji to dopušta i države sa kaznenim zakonom. Bolesnika će uvijek biti, ali uvjeren sam da bi im se broj smanjio kad bi npr. za ovaj požar prijetila zakonska kazna kao za ubojstvo.
Slažem se.
Tomo1972 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:17   #108
Quote:
vojvo kaže: Pogledaj post
a jebem vas debile koje koristite ovu situaciju da bi ste liječili komplekse i obračunavali se s predsjednicom, ministrom ili kime već
Nitko se ne obračunava, samo pitam gdje je. To je valjda legitimno pitanje, gdje je poglavarica i zapovjednica vojske.

Btw meni su sestra, šogor i nećak sada u Splitu i ovaj čas ne mogu u svoj stan niti iz grada. I podrška svim Splićanima.
ViktorViktorija is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:19   #109
Quote:
ViktorViktorija kaže: Pogledaj post
Nitko se ne obračunava, samo pitam gdje je. To je valjda legitimno pitanje, gdje je poglavarica i zapovjednica vojske.

Btw meni su sestra, šogor i nećak sada u Splitu i ovaj čas ne mogu u svoj stan niti iz grada. I podrška svim Splićanima.
a kakve veze im gdje je?
ministar je taj koji zapovijeda vojskom u ovakvim situacijama ne predsjednica.
Onaj tko mora biti na terenu je na terenu, tko ne mora nije i bok.
Za koji dan kad se požar smiri onda udri i liječite komplekse
vojvo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:19   #110
Quote:
ajduk a šimić kaže: Pogledaj post
Nema filozofije kod piromana, ali ima kod naroda koji to dopušta i države sa kaznenim zakonom. Bolesnika će uvijek biti, ali uvjeren sam da bi im se broj smanjio kad bi npr. za ovaj požar prijetila zakonska kazna kao za ubojstvo.
Stas govorit o zakonima u državi kad je lik koji je župan usmrtija dvoje ljudi i opet je na slobodi
__________________
And peace all around may be your fortune.
Ostat ćemo sami ti i ja u svijetu kome rod i ne treba
Nevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:19   #111
Quote:
ViktorViktorija kaže: Pogledaj post
Nitko se ne obračunava, samo pitam gdje je. To je valjda legitimno pitanje, gdje je poglavarica i zapovjednica vojske.

Btw meni su sestra, šogor i nećak sada u Splitu i ovaj čas ne mogu u svoj stan niti iz grada. I podrška svim Splićanima.
Mene više zanima zašto Plenki nije dolje. KGK ima opravdanje, ali on je Hrvatskoj.
Tomo1972 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:20   #112
Quote:
vojvo kaže: Pogledaj post
a što bi trebali? lagati ?
ako je situacija ozbiljna onda to treba i reći, a ne pričati da će sve biti u redu dok ljudima gore kuće
Ne bi trebali lagati, ali kada vidim ovog Krstičevića imam dojam da je jednostavno nije dorastao situaciji.

Slažem se, političkim prepucavanjima nije ovdje mjesto.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:20   #113
Quote:
Tomo1972 kaže: Pogledaj post
Mene više zanima zašto Plenki nije dolje. KGK ima opravdanje, ali on je Hrvatskoj.


Pa anemija čini svoje brate mili.
Propatriamori is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:20   #114
Dolaze i BBB-ovci u pomoć.
Tomo1972 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:22   #115
Quote:
ajduk a šimić kaže: Pogledaj post
Bi li tako gušta da ti požar prijeti kući/zgradi u kojoj živiš?
Da, samo ja se znam sam za sebe pobrinuti što sam dokazao nebrojeno puta i sigurno nebi gledao 20 sati kako gori oko mene i ponavljao sve bu to kanaderi pogasili...
Na Jutarnjem ima snimka od jutros kako se vatra spušta s brda prema naseljima . Doslovno gori kamenjar i tamo se ova vatra morala i mogla zaustaviti...
Još jutros se moglo skupiti crijeva iz cjelog grada da se pošalje gdje treba....
Ponavljam ministar obrane umjesto da kordinira razvlaći crijeva jer to valjda jedino zna
__________________
Ja sam mentalni uhljeb..
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:23   #116
KGK se ranije vraća iz Austrije

Predsjednica Kolinda Grabar Kitarović u službenom je posjetu Austriji, a sutra će ranije završiti predviđene sastanke i vratiti se u Hrvatsku, ekskluzivno saznajemo.

Zbog dramatične situacije u Splitu direktno će iz Salzburga doći u Split, a očekuje se da će stići oko podne.
Tomo1972 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:24   #117
Korektno od nje.
ViktorViktorija is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:24   #118
Zanima me samo kakva će biti reakcija EU zemalja ako zatražimo pomoć. Ne bi me čudilo da ga po tko zna koji put dobijemo u pak.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward, then, brother, that person is a piece of shit.
JollyRoger13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:24   #119
Sto se proziva vojska? Kad je sve ok smanjivali bi im pare jer su trosak, a sada su odjednom potrebni, kao i kod poplava?
__________________
“Bird box, a movie where they survive by acting like they don’t see a thing.. a bit like working for Harvey Weinstein”
SergioRamos is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:25   #120
Ajmo malo smirit tenzije i realno prokomentirat situaciju.

Zakazale su sve institucije od vatrogasaca, vlade i i svih nadležnih organa.

Požar gori od jučer navečer, cilu prošlu noć i tek danas od 14 popodne je " Stanje je alarmantno"..

Svi ovi mještani ovih sela se prave ludi i mutavi i djeluju tek kad im vatra dođe na 5 metara od kuće i onda se pada u afan, zaziva boga u pomoć i krsti jer kako to da je kuća izgorila.
Pa izgorila je jer se nije djelovalo na vrijeme i ne mislim pod time na vrijeme od juče rili danas nego od početka lita jer taj prostor o kojem se radi je najobičnija vlaška vukojebina sa mahom ruralnim narodom koji nije u stanju pokosit travu, očistit okučnicu, uklonit suha granja na svojoj parceli i zemlji koja se obrađuje ili stoji zapuštena. DA ne spominjem masu ilegalnih deponija di se dlaže sve od mesarskih otpadaka klaonice, raznih tekučih ulja, maziva i kemikalija do suhog i metalnog otpada i to sve izzmeđu kuća u šumarcima. I onda dođe vatra.
Pa se mjestani čude i čekaju 20 sati da dođu vatrogasci. Pa dođe 1 cisterna, malo poprska vodomo i to je to... Psli sve izgori...
Neznam koliko ste upoznati ali u americi svake godine imaju ogromne požare di gore šume i nacionaln parkovi i jel znate kako to sprječavaju ? Tako da čiste ispred vatre raslinje u određenoj širini i spriječe vatri dovod goriva.. nakon toga vatra se stavi pod kontrolu.

Ovdi je vojska zakazala jer je čekala pola dana u lori , ali ne krivi mlade momke u vojsci koliko nesposobni komandni kadar koji im nije osigurao opremu, jer nemaju ni moiku ni lopatu u kurčevoj lori.
Ugl cila situacija je dokaz da se ne može živit na seljački način otprije 100 godina na 1 km zračne linije od grada.
Zlotvor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:40.