Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2018., 18:24   #1
Facebook ne dozvoljkava link

Nisam siguran jesam li na pravom mjestu, ali mislim da se ovdje brže dolazi do odgovora.

Do prije dan dva nisam imao problema a onda mi se pojavio sljedeći problem.

Kad postavim link na facebooku do svoje stranice sa igricama, facebook me blokira sa sljedećom porukom


Adminu facebooka sam slao poruku da ne bi trebao biti problem, no nikako nema odgovora.

Ovo mi se počelo događati nakon što sam priko cloudflarea aktivirao SSL certifikat (free).

Probao sam obrisati certifikat i vratiti na staro no facebook odgovara jednako.

Ja bez problema uđem u admin te stranice (wordpress) i normalno mogu pokrenuti igrice.

No kako facebook natjerati da me ukloni sa "crne liste"

Link do te moje stranice je OVDJE


P.S. Možda je problem u tome da su u postovima linkovi umjesto HTTPS na HTTP
Jerry_nidžo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 19:02   #2
Ne mogu tvrditi, ali možda je problem u .ga domeni (Gabon).
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 21:01   #3
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Ne mogu tvrditi, ali možda je problem u .ga domeni (Gabon).
ma ne može biti. Ovo je besplatna domena koju dobiješ na freenomu i skoro godinu dana je koristim. A osim toga imam još dva wordpressa na .ga. I sa njima nemam problema
Jerry_nidžo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 05:46   #4
Ispravak netočnog navoda.
Svi wordpressi na kojima je provedena procedura SSL certifikata imaju problema sa dijeljenjem na fejsu poput ovog s igricama. Bojim se da ću sad sve stranice prebacivati na novu domenu jer mi je dijeljenje na fejsu jako važno to mi je jedini oblik reklamiranja ovih stranica.
A nije to baš jednostavno sve prebacivati ne samo zbog prebacivanja već i zbog posjetioca tih stranica koje triba naučiti na novu domenu.
Zbog mijenjanja domene neće biti novčanih izdataka osim troška struje jer je sve free i domena i hosting..
Jerry_nidžo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 11:15   #5
Mislim da sam skužio zašto sam došao na crnu listu.

Imam dva cloudflare računa i ne znajući.
Jedan sam aktivirao priko control panela na hostingu, a drugi sam registrirao priko emaila, a kako mi hosting nije registriran priko istog emaila
tako sam dobio registriranu istu domenu na dva različita Cloudflarea, i to je vjerojatno stvorilo zbrku.

E sad sam ja obrisao sve domene na cloudflareu i sad što bi bilo pametnije, napraviti novu domenu pa krenuti sve iz početka, ili sačekati sa ovom postojećom da će me Facebook skinuti s crne liste.
Jerry_nidžo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 07:46   #6
kakvi su izgledi da me
facebook skine sa crne liste ili
je pametnije da krenem u
promjenu domene
Jerry_nidžo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 15:49   #7
izgleda da sve sjeda na svoje mjesto,
Nakon žalbe facebooku, sad je sve OK
Jerry_nidžo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:37.