Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2006., 16:58   #1
HNL transferi

Nema više topica HNL, pa evo ovaj za HNL transfere. Što se tiče Dinama, mislim da će Eduardo otići ove zime.
http://www.sportnet.hr/index.aspx?pa...drucje=nogomet
Osobno, mislim da bi jedino njega i trebalo pustiti. Ugovor mu još kratko traje, čisto sumnjam da bi bio zainteresiran za produžetak, već je dugo u Dinamu, pun mu je kufer HNLa i to je već više puta rekao, igra u sjajnoj formi i za njega bi se trebalo moći dobiti 10 milja eura. Nažalost, čisto sumnjam da će se taj iznos potrošiti za dovođenje pojačanja.
Za Dinamo izgleda da potpisuje još jedan anonimni Brazilac, Samir. Šuška se ponovo o Morenu i Sotu, te o Jerki Leki i Bišćanu. Mislim da za Lekin povratak ima šanse pošto je uspio dobiti nogu i u Monacu.
Grgić najavljuje povratak Rapaića?
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Old 02.11.2006., 17:10   #2
Quote:
banderas kaže:
Grgić najavljuje povratak Rapaića?
Da, priča se o tome.

Hajduk je još zagrizao i za Rukavinu i Subašića, a tu je i odprije poznat Jertec.
Al sumnjam da će išta od toga ić prije ljeta.

E da, Kalinić se vraća na zimu iz Pule
MEP is offline  
Old 02.11.2006., 17:18   #3
http://www.index.hr/sport/clanak/redir/331397.aspx

Čisto sumnjam, al eto, nek stoji
MEP is offline  
Old 02.11.2006., 17:20   #4
Mene jako brine Dinamov napad, jer osim vjerojatnog Eduardovog odlaska, najavljuje se i škartiranje Andersona, te posudba Pandeva. To bi značilo da bi bez dolazaka imali slovom i brojkom 0 (nula) napadača.
Od potencijalnih pojačanja, Leko nam treba kao kruh. U očajnoj je formi ali je i takav nogometno božanstvo za sadašnje zadnje vezne (Mamić, Agić, Vukojević). Ono što me jako smeta kod njega je što ima isti odnos prema klubu kao i Pletikosa prema Hajduku. Doći će u Dinamo ako mu propadne apsolutno i zadnja šansa za bilo koju europsku pripizdinu, a kad dođe u Dinamo, želi da mu to bude odskočna daska za sljedeći odlazak u Europu...
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Old 02.11.2006., 17:24   #5
sad ce jos imat i problem napadaca

jerko leko, soto i jedan obrambeni bi rijesili 90% dinamovih problema, a ako prodaju eduarda onda treba i napadace trazit.. to je vec pola ekipe
Serse is offline  
Old 03.11.2006., 12:48   #6
Moglo bi nešto biti od ovog Samira u Dinamu, ofenzivni vezni, ljevak. Prije godinu dana je igrao za brazilsku U18 repku. Etto je igrao s njim:
http://www.jutarnji.hr/sport/nogomet...11,2,,48747.jl
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Old 03.11.2006., 13:03   #7
Koliko uopće stranaca smije igrati u HNL-u? Iduće sezone bi mogli imati u prvoj postavi: Chaga, Etta, Nowotnya, Sammira, Carlosa. Još uz tog potencijalnog Sota i Costu mogli bi imati i problem viška...
__________________
Integrate and fire - The first commandment of every neuron
Stribor cumez is offline  
Old 03.11.2006., 13:58   #8
carlos nije igrac za prvu postavu, nowotny ce vjerojatno biti ozljedjen, etto ce dobit hr drzavljanstvo, a chago ga vec ima.. inace 4 stranca se smije imat

sta se tice igre u brazilskoj u18 repki.. igrao je i anderson košta

al napokon lijevi vezni, ako ce bit dobar ne treba dovodit sota.. al nista ne vjerujem dok se ugovor ne potpise
Serse is offline  
Old 03.11.2006., 14:35   #9
A koliko vremena treba proboraviti u Hrvatskoj da bi se dobilo drzavljanstvo? U normalnim zemljama to je obicno barem 5 godina.
__________________
Integrate and fire - The first commandment of every neuron
Stribor cumez is offline  
Old 03.11.2006., 16:40   #10
Quote:
Stribor cumez kaže:
A koliko vremena treba proboraviti u Hrvatskoj da bi se dobilo drzavljanstvo? U normalnim zemljama to je obicno barem 5 godina.
I u nas, ali postoje iznimka za sportaše koji tako da bi prema toj stavci moga dobit odma...
Sve je to trulo
MEP is offline  
Old 03.11.2006., 17:02   #11
Bome jest. Pred koju godinu je njemac, kojem su nudili profesuru na Princetonu, htio zbog djevojke raditi kod nas na fakultetu, ali se zakonski stranca moglo zaposliti samo ako je "vrhunski strani sportas". Znaci vrhunski strani znanstvenik 0 bodova, reprezentativac konga u klizanju - no problem

Ja stvarno nemam nista protiv toga da stranci igraju u nasim klubovima, pa niti da igraju za repku ako su dugo zivjeli u Hrvatskoj, usvojili obicaje, pricaju jezik, ali sta je previse je previse... Sto je najgore jasno je da je interes onih koji su provukli taj zakon samo da jeftino kupuju rbu i poslije je skuplje prodaju - prokleti svercerski mentalitet... Gdje su ona vremena kad su se ovdje stvarali igraci ...
__________________
Integrate and fire - The first commandment of every neuron
Stribor cumez is offline  
Old 03.11.2006., 17:19   #12
Quote:
banderas kaže:
Ono što me jako smeta kod njega je što ima isti odnos prema klubu kao i Pletikosa prema Hajduku. Doći će u Dinamo ako mu propadne apsolutno i zadnja šansa za bilo koju europsku pripizdinu...
A mene smeta da je HNL i destinacije gdje se kao takav odigrava - sam shoopak nogometnog svemira... tako da i najveca europska pri3,14zdina (Sahtar i Monaco tesko da jesu) je metropola za nase peezdine...

Inace, nikad dosta Brazilaca u Dinamu...
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Old 03.11.2006., 20:36   #13
Navodno je PSV zagrijan za Da Silvu ?

Cijena koju je Dinamo stavija je 10M € ? Malo pretjerano ? ili pak ne
MEP is offline  
Old 04.11.2006., 12:24   #14
mislim da bi realna cijena za eduarda bila 6-7 milja eura. Kaj se tiče samira, ne vjerujem da je dobar dok to ne dokaže. I Andersona su hvalili kak je igral ovdje i ondje, pa nije ništa pokazal. Da ne pričam za Carlosa za kojeg su pisali da je bio kapetan juniora Sao Paula, i da se je Sao Paulo teška srca odvojio od njega, a dečko nezna dodat loptu na 10 metara.
Kaj se tiče onog priloga o Rukavini, rado bi ga vidio u Dinamu, ali neznam bas.
Ako se mene pita, ja bi rađe i Jerteca nego Samira. dosta mi je tih "ekstraklasnih" igrača iz Brazila koji ništa ne pokazuju, dok Hrvatski igrači nemogu dobiti priliku zbog njih
__________________
sex bez kondoma i zvijezda iz hong konga
dane18 is offline  
Old 04.11.2006., 13:13   #15
Quote:
dane18 kaže:
ja bi rađe i Jerteca nego Samira. dosta mi je tih "ekstraklasnih" igrača iz Brazila koji ništa ne pokazuju, dok Hrvatski igrači nemogu dobiti priliku zbog njih
slažem se, evo pišu da je taj sammir igrao, ako se ne varam, za brazilsku u-19 reprezentaciju koja je na svjetskom prvenstvu osvojila prvo mjesto, a na tom istom prvenstvu hrvatska je bila treća i od tog brazila izgubila 1-0, znači da ni naši dečki nisu toliko lošiji od tih brazilaca
-što se tiče Jerteca-Mamić ga je otpisao jer ovaj nije bio presretan što će otići iz sredine u kojoj je proveo tko zna koliko godina, u kojoj je uspio dokazati svoju vrijednost...., ali mu nije palo na pamet da oni koji jedva čekaju da odu u dinamo,koji je kao neki veći klub ,će isto tako jedva čekati da odu u neki još veći klub-možda shathar ili dnipro; a istodobno dovodi neke igrače koji dok nisu potpisali ne samo da nisu čuli za dinamo, nego nisu čuli i za Hrvatsku
-kažu da u hrvatskoj nema igrača koji bi bio pojačanje za Dinamo,možda nema, ali ako se mene pita(al me nitko ne pita) bolje naši osrednji nego strani osrednji
-inače ovo se ne odnosi samo na Dinamo, nego i na puno naših drugih klubova, ali dinamovo pitanje je ipak najpoznatije
whitestone is offline  
Old 05.11.2006., 18:34   #16
http://www.24sata.hr/articles/view/37430/

24 sata su pa treba uzeti s rezervom. Jedino se bojim da dolazak Sota ne znači i prodaju Modrića jer je već dovučen jedan ofanzivi vezni - Samir. Osobno bih Modrića povukao na zadnjeg veznog kao što igra u repki.
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Old 05.11.2006., 18:52   #17
bit ce dobro ako samo jedan (ja se nadam sotu) od ove navedene trojice potpise za dinamo al da, sve se cini da ce neko od dinamovih reprezentativaca odleprsati, mozda cak i svi.
Serse is offline  
Old 05.11.2006., 20:34   #18
Oće u Dinamu igrat koji Hrvat
MEP is offline  
Old 05.11.2006., 20:39   #19
Quote:
Mr.Ex.President kaže:
Oće u Dinamu igrat koji Hrvat
I ja se pitam

Dudu je Hrvat
łvek is offline  
Old 05.11.2006., 22:21   #20
Quote:
Mr.Ex.President kaže:
Oće u Dinamu igrat koji Hrvat
Pravi se javio, u Hajduku sve sami Hrvati!
__________________
a sad adio!
shurda is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:24.