Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2007., 20:49   #41
http://img410.imageshack.us/img410/484/703167hr9.jpg
http://img119.imageshack.us/img119/5360/703015dp7.jpg
http://img118.imageshack.us/img118/4950/703014mv7.jpg

Curke ne mogu se odlučiti između ova tri. Može vaše mišljenje.
Tiho jezero is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 10:08   #42
Hm.. zaboravila sam koja je od vas ono zaljubljena u suncokrete.. pa evo jedna fotkica buketa
http://www.foto-terra.hr/galerije/klasika/015.jpg
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 20:45   #43
Evo napravila sam vam slideshow s ostalim reverima koje imam na kompu pa si birajte ako se niste odlučile.
http://img442.imageshack.us/slidesho...106108ujh.smil
Tiho jezero is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 18:11   #44
Cure, ovdje imate lijepih buketa i revera sortiranih po boji.......
http://www.bellafioreweddings.com/portfolio.html
Kikica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 23:09   #45
Quote:
mila78 kaže: Pogledaj post
Imaš pravo, breza...al kad sam ja sucker koji uvijek gleda na nečije osjećaje, a zapravo je to sve ekonomija...
Moj mozak definitivno ne radi po tržišnim pricipima...
Ja sam da dan vjencanja bude zaista poseban i nezaboravan. Ali mi je glupo dat za nesto 1000 kn ako to isto mogu imati za 200 kn. To je moja matematika. Radje potrosim razliku novaca na put u neke tropske zemlje, a imat cemo sve kao i svi ostali mladenci, jos i vise Zato cure: samo se bacite u manufakturu
lunalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 08:00   #46
Po meni su reveri totalno bespotrebni, jest da je to neka tradicija, ali ne vidim u njima baš neku posebnu svrhu.
Zato naši gosti neće dobivati revere, već će reveri biti namjenjeni samo kumovima i roditeljima, s time da će za žene biti oni reveri kao narukvice. I to je to.
oko_zeleno is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 08:42   #47
Quote:
mila78 kaže: Pogledaj post
Imaš pravo, breza...al kad sam ja sucker koji uvijek gleda na nečije osjećaje, a zapravo je to sve ekonomija...
Moj mozak definitivno ne radi po tržišnim pricipima...
moj mozak je počeo raditi po (kako veliš) tržnim principiima kad sam došla u cvjećarnu i vidjela prekrasan buket za 150 kn, a kada sam rekla da bih ja takav s dr.bojom ruža i (magična riječ) za vjenčanje - teta mi bez kompleksa veli da onda dođe 350 kn mislim halo !!!

lunalu potpisujem sve napisano
breza76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 09:05   #48
Quote:
breza76 kaže: Pogledaj post
moj mozak je počeo raditi po (kako veliš) tržnim principiima kad sam došla u cvjećarnu i vidjela prekrasan buket za 150 kn, a kada sam rekla da bih ja takav s dr.bojom ruža i (magična riječ) za vjenčanje - teta mi bez kompleksa veli da onda dođe 350 kn mislim halo !!!
Da , tak se meni nešto slično dogodilo. Buket od 100kn koji mi je bio simpa, s riječju "vjenčanje" postao je 500kn! Zahvalila sam se i krenula dalje.

A narukvice za djeveruše... u ponedjeljak sam vidjela neke narukvice, ono ok su:malo šira trakica i na njoj ,mislim od papira, crveni cvijet, baš otprilike kako bi meni trebalo- i žena odvali cifru od 30kn po komad. Mislim ono...A treba mi oko 10tak, pa ti računaj.
A narukvice sa živim cvjećem ne bih, jer sam je ja jednom imala ko djeveruša i uništila sam si suknju. Mislim da je ruža imala još koji trn na sebi, a ja nisam skužila. Tako, pazite koje cvijeće stavljate na narukvice i koji materijal. Jer iako je to ljepše od revera, mislim da su reveri ugodniji za nositi, ali onda bušiš odjeću... ma ajd ti budi pametan!
Newbiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 09:19   #49
Quote:
Newbiee kaže: Pogledaj post
Da , tak se meni nešto slično dogodilo. Buket od 100kn koji mi je bio simpa, s riječju "vjenčanje" postao je 500kn! Zahvalila sam se i krenula dalje.

A narukvice za djeveruše... u ponedjeljak sam vidjela neke narukvice, ono ok su:malo šira trakica i na njoj ,mislim od papira, crveni cvijet, baš otprilike kako bi meni trebalo- i žena odvali cifru od 30kn po komad. Mislim ono...A treba mi oko 10tak, pa ti računaj.
A narukvice sa živim cvjećem ne bih, jer sam je ja jednom imala ko djeveruša i uništila sam si suknju. Mislim da je ruža imala još koji trn na sebi, a ja nisam skužila. Tako, pazite koje cvijeće stavljate na narukvice i koji materijal. Jer iako je to ljepše od revera, mislim da su reveri ugodniji za nositi, ali onda bušiš odjeću... ma ajd ti budi pametan!
hm, meni bi po nekoj logici narukvice od umjetnog cvijeć.bi trebale biti puno jeftinije, mislim 30 kn kaj to nije previše? .... ili

Ja cu raditi narukvice (kuma, djeveruše ...) od živog cvij., teta u cvj. mi je rekla da košta 25 kn / kom., e da napomenula mi je da na takve narukvice ide sitnije cvijeće (htjela sam ruže jer je moj buket takav).
breza76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 09:28   #50
Quote:
breza76 kaže: Pogledaj post
Ja cu raditi narukvice (kuma, djeveruše ...) od živog cvij., teta u cvj. mi je rekla da košta 25 kn / kom., e da napomenula mi je da na takve narukvice ide sitnije cvijeće (htjela sam ruže jer je moj buket takav).
Ja ću stavljat jedan veliki cvijet (gerber za djeveruše i orhideju za mamu i seku) i finito... sama ću radit i cijena će biti 3kn... heh već sam nekoliko puta stavljala "recept" kako se to radi
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 09:31   #51
Quote:
breza76 kaže: Pogledaj post
hm, meni bi po nekoj logici narukvice od umjetnog cvijeć.bi trebale biti puno jeftinije, mislim 30 kn kaj to nije previše? .... ili

Ja cu raditi narukvice (kuma, djeveruše ...) od živog cvij., teta u cvj. mi je rekla da košta 25 kn / kom., e da napomenula mi je da na takve narukvice ide sitnije cvijeće (htjela sam ruže jer je moj buket takav).
Ma lijepe su meni te narukvice od živog cvijeća, sad sam se sjetila da sam još jednom je imala, ali s orhidejom. Pazi ako budeš stavljala ružu (može ti staviti mini ruže) da ti stvarno ne ostane koji trn ili ono grublje lišće. A pitaj i cvjećarku još. Kuma i djeveruše će ti biti zahvalne i zadovoljne što imaju tako lijep dodatak.
Newbiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 09:35   #52
Quote:
Newbiee kaže: Pogledaj post
Ma lijepe su meni te narukvice od živog cvijeća, sad sam se sjetila da sam još jednom je imala, ali s orhidejom. Pazi ako budeš stavljala ružu (može ti staviti mini ruže) da ti stvarno ne ostane koji trn ili ono grublje lišće. A pitaj i cvjećarku još. Kuma i djeveruše će ti biti zahvalne i zadovoljne što imaju tako lijep dodatak.
Hvala ti , budem pripazila na to.
breza76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 09:51   #53
Quote:
crnka st kaže: Pogledaj post
ovaj je odličan ali moj favorit je buket kakav je imala Iva Majoli- bijele kale+ruže!
Pitanje!

Koliko kala treba za ovakav buket? Mislim ih kupiti na zelenoj trznici i napraviti ga sama... (za frendicu)
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 10:02   #54
Quote:
misiz S kaže: Pogledaj post
Pitanje!

Koliko kala treba za ovakav buket? Mislim ih kupiti na zelenoj trznici i napraviti ga sama... (za frendicu)
15 do 20 ovisno koliko su otvorene
Kandela is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 10:05   #55
THNX. Ja sam racunala 30, al ako je manje, jos bolje.
Jel etko bo nedavno na zelenoj, koliko su kale??
Znam da sam na Cvjetnom neki dan vidjela po 25 pa su valjda nesto jeftinije.
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 10:38   #56
Quote:
misiz S kaže: Pogledaj post
THNX. Ja sam racunala 30, al ako je manje, jos bolje.
Jel etko bo nedavno na zelenoj, koliko su kale??
Znam da sam na Cvjetnom neki dan vidjela po 25 pa su valjda nesto jeftinije.
Nedavno su bile po 10 ali se cijena zna mjenjat
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 10:47   #57
Ja sam isto mislila curama staviti narukvice sa umjetnim cvjetićima iz Dobrog partnera ili sl. Da li neko ko je to radio ili vidio ponudu kod njih misli da je to izvedivo? Napravila bih slično reverima ali stavila na trakicu oko ruke?
morfin@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 14:07   #58
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 14:11   #59
Ja još ne znam što ću s tim - starci, kumovi, braća, sestre i baka će imati revere od pravog cvijeća, a ove druge uopće ne znam da li da radim. Imam još vremena, valjda ću biti pametnija za koji mjesec
__________________
Svatko na svijetu je jednako dobro mjerilo za to što je normalno
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 15:54   #60
Kandela, kao prava iskusnjača , reci mi koji bi mi cvijet bio najizdržljiviji za staviti u kosu? Ja bi neki u narančastoj boji, onak malo veći? I jel onda on ide u onu malu epruveticu s vodom? Hvala,
Kikica26 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:08.