Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2007., 12:05   #61
I ovo mi je genijalna ideja za ulazak mladenaca u salu!
http://www.youtube.com/watch?v=LqYUP...elated&search=
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 15:49   #62
E, ovo mi je super: ti si genije..... joj, to zaista je sve tako.... joj kak je pak ovaj topic super,,,, jel smijem iskoristiti???
kokolina 05.02. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 16:00   #63
Moj dragi svira i drugi je vokal u bendu, pa sam mu lijepo rekla da necu izaci iz kuce ako ne dodje po mene s tamburom pjevajuci - kad zapjeva (samo nek ne pocne pjevat "curu il tamburu") - ja izlazim; inace, nis od toga
Naravno, nece mene nitko prodavat, nikakvih laznih mladih nece biti, samo ce me braco izvesti kad cujem njegovu tamburu...
Inace, ja sam isto mislila da nesto zajedno otpjevamo ili ja njemu neku lijepu, al s toliko sluha koliko ga imam - znam da se malo previse gubim dok pjevam sama
__________________
QuadMummy - Velkili, Princeza na zrnu graska, Zvrkica i Gremlincica
JednoTamburasko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 16:42   #64
Ja sam mislila pjevat kad mi se bude tjeralo svatove doma Kako mi ide, to ću za čas postići
Možda on bude svirao nešto i to je to Samo to onda neće biti nama iznenađenje, ali nekima hoće
__________________
Svatko na svijetu je jednako dobro mjerilo za to što je normalno
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 16:47   #65
Quote:
Magg kaže: Pogledaj post
ana77, ako se usudis onda uradi to!!! i ti newbiee!!! meni je to super kad jedno ili oboje pjevaju... ja nazalost nemam nikakav sluh i uzasno pjevam ali da znam.. raspjevala bi se na bini
moja frendica i njen muz su oboje jaako dobri pjevaci, on je prije i svirao u jednom bendu pa su jedan set odpjevali zajedno, pa svako posebno.. on rasturao na gitari.. ma super je bilo.. zato - ja sam ZA
Ma ja bi ali moj dragi ne pjeva... A glupo mi je da mu ja cijelo veće pjevam. Već ionako mislim uzeti definitivno ovo iznenađenje sa pjesmom umjesto zavjeta ili prije...to sigurno ne očekuje A za poslje imam ljubavnu pjesmicu koju sam napisala i skladala mjuzu (frendica sa akademije-klavir mi je puuuuno pomogla, ja sam izmislila refren ona ostalo - draga ako čitaš ovo ) A bit će ionako dosta iznenađenja i za goste i za roditelje i djecu raznoraznog sadržaja pa mislim da je 2 pjesme od mene dovoljno da ne postanem dosadna
Odlučila sam da nam pjesmu iz crtića Aladin Show me new wordl pjevaju frend i njegova draga u duetu (imaju obadvoje preeedivan glas-nadam se da će pristati) za npr ulazak u salu (šator, ili što već bude) a za prvi ples Sway. Pošto je cijela svadba romantična mislim da to nitko neće očekivati pogotovo jer nas skoro nikad nisu vidjeli da plešemo. Do sad baš nismo znali Dragi je pristao da nam neko složi koreografiju jer je pjesma jako ritmična pa da znamo točno što radimo i da izgleda profi! Ja happy!!
Jedna od najluđih ideja koje sam do sad dobila je da imamo svadbu pod sjenicama. Vidjela sam predivne šestorokutne i zaljubila se. Ispadne cc isto kao i šator ali poslje ih mogu prodati pa vratim bar dio. Sad sa tim razbijam glavu Jedino me muće podnice koje bi morala iznajmiti (jer su one četvrtaste). Inaće sjenica je jako stabilna i jednostavna za montažu.već vidim kako bi romantično to izgledalo i preeedivno... Cure pomagajte....
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 16:59   #66
Quote:
ana77 kaže: Pogledaj post
Ma ja bi ali moj dragi ne pjeva... ....

Jedna od najluđih ideja koje sam do sad dobila je da imamo svadbu pod sjenicama....

Ma meni to super zvuci... Ne trebas pjevat cijelu noc (vec vidim kako te odvlace sa podija ) ali ovu pjesmicu koju su planirala/komponirala obavezno, to je nesto najljepse sto mozes dragome pruziti kao iznenadjenje a i ostali gosti ce biti sigurno odusevljeni... Pa tako usput mos jednu odpjevat A dragoga nemoj navlacit ako ne zeli Znam ja kako bi meni bilo da me moj gnjavi oko toga Iako bi ja volila....
A "Sway"
I onda jos frendovi pjevao.. Mislim, imat ce te super program!

E sad sjenice.. Su to kao paviljoni??? Ako da, onda Nesto drugo.. Satori su mi vec jako lijepi ali to bi bilo jos malo vise od satora... Ako je cijena gotovo ista i ak mozes kasnije prodat onda se nebi opce razmisljala...
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 17:36   #67
Quote:
ana77 kaže: Pogledaj post
Hej cure jeste da ovdje mladoženja malo previše plaće ali ovo je najljepša razmjena zavjeta koju sam vidjela do sad:
lea salonga - two words
http://www.youtube.com/watch?v=4oMeY...elated&search=
Ja bih riknula od smijeha da moj tako počne plakati.
A vidi miceka, on se baš guši u suzama, siroče.
__________________
"My life wasn't as glamorous as my webpage made it look."
Leela
krokodajl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 18:49   #68
Quote:
krokodajl kaže: Pogledaj post
Ja bih riknula od smijeha da moj tako počne plakati.
A vidi miceka, on se baš guši u suzama, siroče.
Ja sam malo plakala s njim, a malo se valjala od smjeha. Ipak, slatko je.
Tiho jezero is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 15:31   #69
[QUOTE=Newbiee;7814744]Ja bih isto otpjevala dragom nešto. Zapravo, htjela bih ga iznenaditi s Ti si genije od Josipe Lisac (obožavam tu pjesmu ), ali malo me sram. Ono, nisam neki talent za pjevanje, ali snalazim se. barem mislim.


Pjevaj to obožavam tu stvar! Bilo bi baš super!
Zairra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 20:21   #70
super je tema!
ja bi da ples otvorimo s twistom iz zezancije, a i iz praktičnih razloga jer to je jedino kaj moj dragi od plesa može improvizirati, a i kum nije puno bolji.ali twist im ide.
planiramo razne igrice- sada smo u fazi smišljanja! npr.hodanje po ravnoj crti(naravno kad si ekipa već malo pocuga-tko nebu mogao kazna je gemišt) i sl. u svima su kazne gemišti ili neka žestica. pjevanje s bandom će sigurno doći spontano jer je to u mojoj familiji normalno kad se nacugaju.morati ću se suzdržati da je ne pjevam, jer sluha imam kao da mi je krava prdnula u uho.
mislim da bi me frendice razapele da im ne bacim buket, ali pozvati ću sve slobodne žene, pa i one koje su starije od 50( npr. mamu) da love buket.samo još moram smisliti kak ću to izvesti,neka glupost mora biti...
kućica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 21:14   #71
Bok curke!
Evo, već neko vrijeme pratim "vjenčanja" i mogu reći da ste mi dale hrpu ideja za vlastito vjenčanje koje je 30.06.2007. I zato mi je baš ova tema posebno super...i sama razmišljam učiniti nešto ludo i opičeno (neuobičajeno)..i zato samo naprijed sa savjetima... svima
Marija_lj is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 09:33   #72
meni se sviđa ono s čaknutim zavjetima (pročitah to negdje ovdje na forumu) i već znam jedan od redaka zavjeta svoga: "obečajem da ću ti ne samo dopustiti nego i s tobom jednom godišnje gledati sve filmove iz serijala Umri Muški, Smrtonosno Oružje, Indiana Jones, Star Trek ..." Mislim i meni su ti filmovi ok, ali on kad pretjeruje, onda zbilja pretjeruje
tamburaško, divno je ovo da te pozove pjesmom van. ne daj mu da se izvuče.
purpurna kiša is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 16:30   #73
Quote:
purpurna kiša kaže: Pogledaj post
meni se sviđa ono s čaknutim zavjetima (pročitah to negdje ovdje na forumu) i već znam jedan od redaka zavjeta svoga: "obečajem da ću ti ne samo dopustiti nego i s tobom jednom godišnje gledati sve filmove iz serijala Umri Muški, Smrtonosno Oružje, Indiana Jones, Star Trek ..." Mislim i meni su ti filmovi ok, ali on kad pretjeruje, onda zbilja pretjeruje
tamburaško, divno je ovo da te pozove pjesmom van. ne daj mu da se izvuče.
Gdje si ti našla te ć aknute zavjete i kad bi mu to pročitala?
Tiho jezero is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 17:02   #74
netko je na forumu već pričao o tome. možda bi mogli i on i ja smisliti tako nešto pa negdje kad već budemo u restoranu i kad se ljudi opuste zamoliti bend da nam malo prepusti mikrofon.
purpurna kiša is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2007., 14:22   #75
Dobra ideja. Još samo da nđem gdje se to pisalo među tolikim postovima.
Tiho jezero is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 11:30   #76
http://www.videoone.tv/video5.asp


ovih dvoje su mi prelijepi...on je isto takav nekakav uplakan cijelo vrijeme

...drage moje, vaše vjenčanje će biti čarobno u svakom slučaju, jer je vaše, jer je čudesni trenutak jedne prekrasne ljubavi, zajedno sa svim ljudima koji vam znače puno...i znate šta je meni najbitnije...to je osmijeh...bijah na masu svadbi di su ljudi jednostavno preoptereceni svim, nimalo ne uzivaju u toj jedinstvenoj noci i danu...samo budite nasmijani...a sve drugo ce sjesti na svoje mjesto, jer tada ce i svi oko vas biti veseli i onda vam ne trebaju dejvidkoperfildske ludorije da ta svadba bude i ostane nezaboravna...detalji cine savrsenstvo...

...ja i moj dragi smo u fazi "mi iznenadujemo ostale" jer jednostavno tu noc zelimo posvetiti onima koji su nam dali sve, nasoj obitelji i prijateljima...pa smo uposlili brata njegova, moju seku da citaju poslanice...Framu da pjeva i svira u Crkvi...dragi obiteljski prijatelj svecenik dolazi nas vjencati..nas dvoje cemo u Crkvi citati jedno drugome pisamca, ali ce to biti vise pisma upucena roditeljima, braci, prijateljima...svima sto su uz nas i sto nas vole...i tram, taram, starcima u restoranu dogadjaj za pamcenje...osim naseg plesa (jer misle ad smo dibidus za ples, joooj kad nas vide.... ) dolazi jedan nas pjevac, njihov omiljeni na kratko, ali dovoljno da ih srce strefi

I iznenadjenje sutradan...mojim i njegovim roditeljima posto se super slazu i fenemenalna su epika, uplatili smo 4 dana Dubrovnika, da se malo izgustaju i opuste, te im tako zahvalimo na svemu, sto se izvrću na glavu praktički da bi sve bilo super...

Tako da smo sve podredili roditeljima....Mislim da je to najmanje sto mozemo...
Hebi ga...jedna smo vezana obitelj, pa ce bit emotivno
provincijalka_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 14:17   #77
Quote:
provincijalka_24 kaže: Pogledaj post
http://www.videoone.tv/video5.asp


ovih dvoje su mi prelijepi...on je isto takav nekakav uplakan cijelo vrijeme

...drage moje, vaše vjenčanje će biti čarobno u svakom slučaju, jer je vaše, jer je čudesni trenutak jedne prekrasne ljubavi, zajedno sa svim ljudima koji vam znače puno...i znate šta je meni najbitnije...to je osmijeh...bijah na masu svadbi di su ljudi jednostavno preoptereceni svim, nimalo ne uzivaju u toj jedinstvenoj noci i danu...samo budite nasmijani...a sve drugo ce sjesti na svoje mjesto, jer tada ce i svi oko vas biti veseli i onda vam ne trebaju dejvidkoperfildske ludorije da ta svadba bude i ostane nezaboravna...detalji cine savrsenstvo...

...ja i moj dragi smo u fazi "mi iznenadujemo ostale" jer jednostavno tu noc zelimo posvetiti onima koji su nam dali sve, nasoj obitelji i prijateljima...pa smo uposlili brata njegova, moju seku da citaju poslanice...Framu da pjeva i svira u Crkvi...dragi obiteljski prijatelj svecenik dolazi nas vjencati..nas dvoje cemo u Crkvi citati jedno drugome pisamca, ali ce to biti vise pisma upucena roditeljima, braci, prijateljima...svima sto su uz nas i sto nas vole...i tram, taram, starcima u restoranu dogadjaj za pamcenje...osim naseg plesa (jer misle ad smo dibidus za ples, joooj kad nas vide.... ) dolazi jedan nas pjevac, njihov omiljeni na kratko, ali dovoljno da ih srce strefi

I iznenadjenje sutradan...mojim i njegovim roditeljima posto se super slazu i fenemenalna su epika, uplatili smo 4 dana Dubrovnika, da se malo izgustaju i opuste, te im tako zahvalimo na svemu, sto se izvrću na glavu praktički da bi sve bilo super...

Tako da smo sve podredili roditeljima....Mislim da je to najmanje sto mozemo...
Hebi ga...jedna smo vezana obitelj, pa ce bit emotivno
Sva sam se raspekmezila. To je baš lijepo od tebe. Mislim da će svi biti dirnuti.
Tiho jezero is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 14:48   #78
svaka čast. da bar i mi u buđetu da svoje pošaljemo nekamo, ovako će im biti odmor jedino kad mi odlepršamo na medeni mjesec baš super da se vaši roditelji odlično slažu. sigurno će svi biti jako razdragani kad ih spomenete
purpurna kiša is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 22:48   #79
ima li tko ideju (ludu, otkacenu ili bilo kakvu drugu) kako organizirati primanje darova u ponoc? htjeli bismo izbjeci onaj red gostiju i primopredaju - mi vama sliku, vi nama zahvalnicu...
Dzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2007., 15:53   #80
Quote:
Dzo kaže: Pogledaj post
ima li tko ideju (ludu, otkacenu ili bilo kakvu drugu) kako organizirati primanje darova u ponoc? htjeli bismo izbjeci onaj red gostiju i primopredaju - mi vama sliku, vi nama zahvalnicu...
Joj i ja se pridružujem ovom pitanju, i meni je to malo bljak da mi se napravi red kroz cijelu salu... najrađe bi da toga ni nema, nego neka gosti ostave poklone već kod nas doma, ili kad odlaze da donesu poklon...naše teglice s medom će ih i ovako i onako čekati na ulasku u salu na njihovim mjestima...
tincica31 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:03.