Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2015., 02:35   #141
a ova ostala praznovjerja mislim da su to jednostavno ostatci vremena kada se mladenci nisu poznavali ni približno dobro kao današnji...pa se pribjegavalo tim ritualima
__________________

For I am a sinner in the hands of an angry God. Bloody Mary full of vodka, blessed are you among cocktails. Pray for me now and at the hour of my death, which I hope is soon. Amen
Tourette is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 10:01   #142
Quote:
don_lucifer kaže: Pogledaj post
ja sam praznovjerna. okrenem se kad mi crna macka prode preko puta, ne otvaram kisobran u kuci, izbjegavam lojtre, i slicne gluposti. a sve to zato sto su mi sve svakakve stvari dogodile, a tek mi je 20. prosle godine, na petak 13 sam skoro zavrsila u lisicama od nekod debelog policajca, jer sam u superkonzumu pridrzala frendicinu torbicu koja je bila otvorena, u kojoj je neka teta nasla nivea kremu za jebenih 19kn!! mislim stvarno bas mi treba da ukradem niveicu za 19kn!! grozno. jedva sam ih uvjerila da nismo mi to zapravo strpale u torbicu. e da i brojevi 11, i 22 su grozni brojevi, pogotovo za bilo kakvo sklapanje ugovora, braka, i slicne stvari. moji roditelji su se vjencali u lipnju. 22-og. sad su rastavljeni, need i say more...
(kad ste na putu iz crkve, kaze se, auto koji presijece kolonu, na kojeem broju auta, toliko godina braka....
Udala se 22.11. i rastala nakon 3 godine . I izgubila veru. I nisam prebacila jabuku preko kuce.....vidis vidis
gg sitna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 10:18   #143
a fak..em mi je godišnjica sa zaručnikom 22. a vjenčat ćemo se 11.
ništ, najbolje da ja to prekinem, nemamo budućnosti ionako
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 12:44   #144
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
a fak..em mi je godišnjica sa zaručnikom 22. a vjenčat ćemo se 11.
ništ, najbolje da ja to prekinem, nemamo budućnosti ionako
hahaha! I nas prati broj 11 al tjesim se da su se moji vjencali 11. u mjesecu i evo, nakon 27 godina, jos uvijek guraju. Ima nade i za nas
fostoq7alabi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:22.