Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Pogledaj rezultate ankete: Da li vjerujete da su ljudi doista bili na mjesecu?
Da,vjerujem da su ljudi bili na mjesecu 866 59.93%
Ne,sve je to ogromna laž 579 40.07%
Glasovatelji: 1445. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2017., 02:02   #6361
Nego, sto je s neuspjesnih lansiranjima raketa?
Nije valjda da si to zaboravio?
antet is offline  
Old 03.11.2017., 10:45   #6362
Quote:
antet kaže: Pogledaj post
Nego, sto je s neuspjesnih lansiranjima raketa?
Nije valjda da si to zaboravio?
Kolko puta da ti se ponovi da je to skroz nebitan opste poznat podatak kako su se ameri naspram rusa mucili sa pocetnim lansiranjima kad su svi snimci ocigledno lazirani cak nema ni autenticne slike zemlje iz svemira pa pogotovo sto nikakve logike nema da se u moderno doba nije ponovio let!

Mislim izgradjene su piste, tehnologija razvijena , imaju se svi podaci.... sta je skupo? skupo je razviti program a posle je vec sve neuporedivo jeftinije..razmisli malo.

Mislim ko od poreznika ima volje finansirati neke bespotrebne vojne projekte ili skroz bespotrebne naucne projekte na koje se bacaju miliarde.. pa svi bi pre te pare dali za let na Mjesec a ne?
__________________
end
iormas is offline  
Old 03.11.2017., 14:32   #6363
Quote:
antet kaže: Pogledaj post
Te dvije slike su autenticne.
Naime, 1969, kad su snimljene nije bilo photoshopa i ostalih alata.

Tko kaze da nitko vise ne leti na Mjesec?
Misije bez ljudske posade Indijci spremaju za 2018, Kinezi za 2019.
Ante, Tražene argumente nisi dostavio.
Jel ti tako teško priznati da ih nemaš Ante ?
Skretanje i migoljenje znaš da ti nema smisla Ante.
Istina oslobađa Ante.
Ante, Remember to forget dogmatic delusion!!!
Rorion is offline  
Old 03.11.2017., 16:45   #6364
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
Kolko puta da ti se ponovi da je to skroz nebitan opste poznat podatak kako su se ameri naspram rusa mucili sa pocetnim lansiranjima kad su svi snimci ocigledno lazirani cak nema ni autenticne slike zemlje iz svemira pa pogotovo sto nikakve logike nema da se u moderno doba nije ponovio let!

Mislim izgradjene su piste, tehnologija razvijena , imaju se svi podaci.... sta je skupo? skupo je razviti program a posle je vec sve neuporedivo jeftinije..razmisli malo.

Mislim ko od poreznika ima volje finansirati neke bespotrebne vojne projekte ili skroz bespotrebne naucne projekte na koje se bacaju miliarde.. pa svi bi pre te pare dali za let na Mjesec a ne?

Ma gle, ako je negacijska strana spominjala neuspjesna lansiranja raketa kao dokaz necega, onda je valjda bitno, zar ne?
Ne moze biti bitno kad negirate, a kad se traze dokazi o neuspjesima onda odjednom vise nije bitno!

I kako mislis da cak ni danas nema autenticne slike iz svemira?
Ne znam pratis li, ali u prvih 10 mjeseci 2017 bilo je vise od 70 lanisranja raznih raketa, ukljucujuci i one s ljudskom posadom.
Cak i ne racunajuci Sjeverno Korejske.....
Ili je to sve lazirano?

Ako je opce poznat podatak, onda daj neke argumente koji to potvrdjuju!
Da, bilo je neuspjeha, ali neusporedivio vise uspjesnih lansiranja.

I reci, cemu piste trebaju za poletanje raketa?
Skupa je sama raketa, a da o ostalome i ne govorimo.
Sam Saturn V je kostao 1,3 milijarde dolara (kad se uracuna inflacija).
Budjet NASA-e je danas vise od dva puta manji od onoga iz 1960-ih.
Ili u postotku, 1960-ih je to bilo 4,5% saveznog budjeta SAD, danas je manje od 0,5%.

Da, trose se pare na vojne i druge projekte.
Vise bi volio da je to nesto drugo, tipa istrazivanje svemira.
Ali sto je tu je, nisam ja taj koji odredjuje gdje se trose pare americkih poreznih obveznika.
Ne moze i jedno i drugo.

Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Ante, Tražene argumente nisi dostavio.
Jel ti tako teško priznati da ih nemaš Ante ?
Skretanje i migoljenje znaš da ti nema smisla Ante.
Istina oslobađa Ante.
Ante, Remember to forget dogmatic delusion!!!
Koje argumente vise zelis?
Dobio si pitanja na svoje odgovore i imas sliku Zemlje s Mjeseca.
To sto ti se odgovori i same slike ne svidjaju, tvoj problem.
Ili mozda tvrdis da je 1969 bilo photoshopa?

Sovjeti su 1976 te Kinezi 2013 sletjeli letjelicama bez posade na Mjesec.
Sovjetska se i vratila nazad na Zemlju.
Ili tvrdis da je i to laz?

Zasto ne idu cesce?
Nazalost, vaznije su druge stvari nego istrazivanje svemira.

I ako 5 puta spomenes moje ime, mislis da to nesto znaci tvojoj argumentaciji?!

I naravno, jos nitko da izadje sa tom gomilom neuspjesnih lansiranja.
Nije valjda da ste to izmislili u nadi da nitko nece provjeravati?!?!!?
antet is offline  
Old 03.11.2017., 18:32   #6365
@ antet

Ti si jedan od onih tipova koji sviraju jos i kad je brod vec potonuo...

Sad da ti ponavljam postove jel tebe mrzi pogledati ili ti tesko poverovati da je nasa lagala i da laze jos uvek..

nemoj da si lenj i proskrolaj malo stranice unazad, samo probaj da se usput ne drzis ko pijan onoga sto pise na wikipediji...
__________________
end
iormas is offline  
Old 03.11.2017., 18:57   #6366
Ajde ponovi postove, pogotovo one na kojima si pokazao te silne neuspjehe lanisranja raketa!

I, sto je to "lenj"?!
A ne sviram, niti se nesto vozim brodovima.
antet is offline  
Old 05.11.2017., 23:12   #6367
Quote:
antet kaže: Pogledaj post
Ajde ponovi postove, pogotovo one na kojima si pokazao te silne neuspjehe lanisranja raketa!

I, sto je to "lenj"?!
A ne sviram, niti se nesto vozim brodovima.
Nije "to" lenj nego si ti lenj i da cekiras postove i da shvatis neke stvari..medjuostalom kako neuspesna lansiranja nemaju mnogo veze pored ostalih navedenih cinjenica..

pitanje je jel istina ili laz da su sleteli na Mesec.. ja kazem da je u pitanju laz.. moja vidjenja sam izneo a podataka ima na temi unazad dovoljno za potvrdu mog vidjenja stvari u vezi teme.

Mislim i rusenje wtca smo svi pojeli sem arhitekata spocetka ali kad se malo spustila prasina izaslo je na videlo sta se zbilo.. isto je i sa sletanjem na Mesec.
__________________
end
iormas is offline  
Old 05.11.2017., 23:51   #6368
Ali opet mi nisi objasnio sto rijec "lenj" uopce znaci?
I naravno, i dalje nista o tim silnim neuspjesnim lansiranjima...
Covjek bi mogao pomisliti da je to bezobrazna laz, i da se negacijska strana koristi lazima i obmanama da bi dokaza svoju teoriju!

I kakve veze WTC ima sa sletanjem na Mjesec?
antet is offline  
Old 06.11.2017., 00:17   #6369
Quote:
antet kaže: Pogledaj post
Ali opet mi nisi objasnio sto rijec "lenj" uopce znaci?
I naravno, i dalje nista o tim silnim neuspjesnim lansiranjima...
Covjek bi mogao pomisliti da je to bezobrazna laz, i da se negacijska strana koristi lazima i obmanama da bi dokaza svoju teoriju!

I kakve veze WTC ima sa sletanjem na Mjesec?
Covek bi mogao pomisliti svasta ali cinjenice govore same za sebe..

lenj sta znaci... https://www.google.rs/search?q=trans...hrome&ie=UTF-8 to znaci da te jako ali jako mrzi razmisljati samo malo.. kamoli pregledati malo unazad postove bez uprogramiranog wiki chipa.

A wtc.. sad ne znam ili si jos uvek lenj da povezes malo stvari.. vidim da je beznadezno stobom razgovarati jer sve sto mi znas reci je isto sto bi mi i google izbacio.
__________________
end
iormas is offline  
Old 06.11.2017., 00:25   #6370
[=antet;]
Quote:
Ali opet mi nisi objasnio sto rijec "lenj" uopce znaci?
A ja tebi kažem da nije lijepo praviti se glup.
Lijen, ljen, lijenjiv, lenjiv, veliki ljenivac, lenjivac.....
Lenčina, ljenčina, neradnik, zgubidan, niškogović....
Quote:
I naravno, i dalje nista o tim silnim neuspjesnim lansiranjima...
Ne izvrči bezobrazno. I dalje ništa o tvojim dokazima sa Mjeseca i dalje ništa od autentičnih slika Zemlje iz svemira.
Quote:
Covjek bi mogao pomisliti da je to bezobrazna laz, i da se negacijska strana koristi lazima i obmanama da bi dokaza svoju teoriju!
Svašta, kako loš zaključak stvaraš Ante. Afirmacijska strana je bez ijedniga dokaza, bez validnih argumenata, a višestruki pokušaji proturanja bedastoča su odavno oboreni kao dokazane bajke NASA-e, Disney-a....
Osporili smo vašu zbrdazdola koncipiranu afirmacijsku interpretaciju teze pošto smatramo da ona nije razumna.
Quote:
kakve veze WTC ima sa sletanjem na Mjesec?
Laž je oboje, prvo je laž kako se dogodilo i tko su krivci, a drugo se nije niti dogodilo a predstavlja se da se dogodilo. Možda to Ante nećeš moći da povežeš, pa razmisli da poradiš na razvoju analitičkih misaonih vještina.
Rorion is offline  
Old 06.11.2017., 00:32   #6371
Ante smatram da si odabrao liniju rasprave, ispod Tvojih mogućnosti upotrebivśi taktiku "napad je najbolja odbrana", kada Ti je ponestalo argumenata.
Ta taktika joś je "prożvakljiva" kada ne traje predugo i ne na principu pokvarene ploće u nedogled.

Istaknuli smo bitne ćinjenice koje "slijetanje" na Mjesec prije 50-ak godina svrśtavaju na policu żelja pod podrubrikom SF.
A neuspjeśna lansiranja o kojih svatko zna (manje je bitna ćinjenica koliko je bilo takvih ali dobro svi znamo o zatajanju svake vlade/vojske toga śto ide u njihovu nekorist, pa tako możda nikad nećemo saznati, koliko je takvih bilo ukupno, prije polijetanja prvog Apollo-a) samo su jedna karika, u dużem lancu dokaza protiv bajke slijetanja na M.

A Ti se izvoli dalje koristiti izabranom taktikom ali ja se na takvu ne "hvatam", pa kada ju promijeniś ja ću możda opet "veni, vidi, vici"

PS: U PM sam Ti slikovito objasnio, kako izgleda Tvoja sadaśnja taktika.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Old 06.11.2017., 00:38   #6372
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
[=antet;]
A ja tebi kažem da nije lijepo praviti se glup.
Lijen, ljen, lijenjiv, lenjiv, veliki ljenivac, lenjivac.....
Lenčina, ljenčina, neradnik, zgubidan, niškogović....
Aha!
Pa sto je bio toliki problem dodati slovo "i"?!
Gotovo da bi covjek pomislio da je osoba koja je napisala "lenj", lijena dodati to slovo "i"....


Quote:

Ne izvrči bezobrazno. I dalje ništa o tvojim dokazima sa Mjeseca i dalje ništa od autentičnih slika Zemlje iz svemira.
Slike si dobio, to sto ti ne vjerujes u njih, tvoj problem.
A ja jos nisam dobio te dokaze o silnim neuspjesnim lansiranjima.

Quote:

Svašta, kako loš zaključak stvaraš Ante. Afirmacijska strana je bez ijedniga dokaza, bez validnih argumenata, a višestruki pokušaji proturanja bedastoča su odavno oboreni kao dokazane bajke NASA-e, Disney-a....
Osporili smo vašu zbrdazdola koncipiranu afirmacijsku interpretaciju teze pošto smatramo da ona nije razumna.
To sto ti smatras da nema dokaza o sletanju na Mjesec, opet tvoj problem.
Ima vise nego dovoljno dokaza s mnogo strane da je covjek sletio na Mjesec.
Opet, to sto ti ne zelis vjerovati tome, nego svoje uvjerenje pocivas na youtubu, tvoj problem.
Nikakva kolicina tvog vjerovanja nece promijeniti cinjenicu, a to je da su ljudi bili na Mjesecu!

I usput nisi nista osporio.
Nastupas sa pozicije sveznajuce osobe, a sam si priznao da ne znas koliki je mlaz motora kad se LEM spustao na Mjesec.


Quote:


Laž je oboje, prvo je laž kako se dogodilo i tko su krivci, a drugo se nije niti dogodilo a predstavlja se da se dogodilo. Možda to Ante nećeš moći da povežeš, pa razmisli da poradiš na razvoju analitičkih misaonih vještina.
Sto je istina, ako je sve laz?
I opet, sto WTC ima s lansiranjem i sletanjem ljudi na Mjesec?

I naravno, jos nitko da podastre dokaz tih silnih neuspjesnih lansiranja!
antet is offline  
Old 06.11.2017., 00:48   #6373
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Ante smatram da si odabrao liniju rasprave, ispod Tvojih mogućnosti upotrebivśi taktiku "napad je najbolja odbrana", kada Ti je ponestalo argumenata.

Istaknuli smo bitne ćinjenice koje "slijetanje" na Mjesec prije 50-ak godina svrśtavaju na policu żelja pod podrubrikom SF.
A neuspjeśna lansiranja o kojih svatko zna (manje je bitna ćinjenica koliko je bilo takvih ali dobro svi znamo o zatajanju svake vlade/vojske toga śto ide u njihovu nekorist, pa tako możda nikad nećemo saznati, koliko je takvih bilo ukupno, prije polijetanja prvog Apollo-a) samo su jedna karika, u dużem lancu dokaza protiv bajke slijetanja na M.

A Ti se izvoli dalje koristiti izabranom taktikom ali ja se na takvu ne "hvatam", pa kada ju promijeniś ja ću możda opet "veni, vidi, vici"

Ne, ne, Benny, nemoj izvrtati cinjenice!!
Ti si sam poceo o neuspjesnim lansiranjima raketa kao argumentu.
Kad sam ja trazio da to argumentiras, odjednom vise nije vazno.

Ako svatko zna, pa doboro onda, pokazi ih!
Sto je to toliki problem?!

Nisi nigdje pobjedio, u 5 dana nisi sposoban odgovoriti na jednostavno pitanje.
Budi faca i priznaj da si pogrijesio, ako dokazes ta silna neuspjesna lansiranja Mercury/Gemini/Apollo programa, ja cu priznati da sam ja pogrijesio.
Meni nije problem nauciti nesto novo i priznati pogresku, sto je s tobom?

Vec si se sam osramotio spomenuvsi Apollo 1 i Columbiu kao primjere neuspjeha lansiranja.
Cak si i sam priznao da si pomijesao Challenger i Columbiu.
Sad se zapitaj koliko toga jos ne znas.
antet is offline  
Old 06.11.2017., 01:01   #6374
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
Nije "to" lenj nego si ti lenj i da cekiras postove i da shvatis neke stvari..medjuostalom kako neuspesna lansiranja nemaju mnogo veze pored ostalih navedenih cinjenica..

pitanje je jel istina ili laz da su sleteli na Mesec.. ja kazem da je u pitanju laz.. moja vidjenja sam izneo a podataka ima na temi unazad dovoljno za potvrdu mog vidjenja stvari u vezi teme.

Mislim i rusenje wtca smo svi pojeli sem arhitekata spocetka ali kad se malo spustila prasina izaslo je na videlo sta se zbilo.. isto je i sa sletanjem na Mesec.
Mogu ja cekirati postove do sudnjeg dana, ali sto bih iz toga trebao shvatiti?
Da ljudi nemaju pojma o svemirskom programu i sletanju na Mjesec?

Ma vidi, kad se sere po svemirskom programu, onda argument neuspjesnih lansiranja ima veliku snagu.
Kad to treba dokazati, odjednom neuspjesna lansiranja nemaju mnogo veze.
Odlican nacin za biti u pravu, samo ignorias ono sto ti se ne svidja.
Daleko ces doci s tim stavom.

Ti kazes na nisu sletjeli na Mjesec, no gdje su argumenti za to?
Youtube i crackpot stranice definitivno nisu dokaz nicega.

Ima vise nego dovoljno dokaza neovisnih izvora o sletanju.
To sto ti i ekipa zatvarate oci pred time, vas problem.
Nece ti dokazi nestati zato sto zatvarate oci pred njima.
antet is offline  
Old 06.11.2017., 01:05   #6375
Quote:
antet kaže: Pogledaj post
Vec si se sam osramotio spomenuvsi Apollo 1 i Columbiu kao primjere neuspjeha lansiranja.
Ante ne izvrći istinu jer izgorjelog austronauta sam (kao śto sam Ti poslije istumaćio ovdje u temi) napomenuo radi njegovog znanja iz prve ruke o slabostima projekta Apollo a ne u vezi lansiranja.

Ako ćeś sada i treći puta ćitati kako biś żelio vidjeti, ne mogu Ti pomoći, nego samo saućuti, pa sretno
Śto se tiće Columbie ćitaj niże.
Quote:
antet kaže: Pogledaj post
Cak si i sam priznao da si pomijesao Challenger i Columbiu.
Sad se zapitaj koliko toga jos ne znas.
Priznao, preżivjeo i Tebe zadovoljio pa se sada rumeniś od satisfakcije
Neznam śta sam jeo prije tri dana a kamoli da pamtim cijelu povijest ćovjećanstva

Śta ne znam?
Npr ne znam kako i kada je nestao film, ponos NASA-e, jer zaśto je nestao zna stotine miliona ljudi na Zemlji, samo ne oni koji slijepo vjeruju svemu śto im politićari i vojska serviraju a zna se iz povijesti i sadaśnjosti kakvi su.
Dali i kako priznaju svoje poraze i kako izvrću i kombiniraju istinom, da ispadne kako oni slażu -pardon, każu.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Old 06.11.2017., 01:18   #6376
Znaci, i dalje nista o dokazima neuspjelih lansiranja?
A dobro...

A sto se samo Gusa i ekipe tice.
Pa covjek je trebao s tom raketom ici na Mjesec.
Naravno da se brinuo i zelio da se sve bude u redu.
Nekako mi se cini da bi svatko od nas tako postupio.
Ili negacijska strana ocekuje da sve savrseno radi od samog pocetka?!

I nekako mi se cini da negacijska ekipa misli da je NASA ubila tu trojicu astronauta?!
Znaci, pored same zavjere o sletanju na Mjesec, dodajete i trostruko ubojstvo?
Sve bolje od boljega!

Zadnje uređivanje antet : 06.11.2017. at 01:32.
antet is offline  
Old 06.11.2017., 01:56   #6377
Quote:
antet kaže: Pogledaj post
I nekako mi se cini da negacijska ekipa misli da je NASA ubila tu trojicu astronauta?!
Znaci, pored same zavjere o sletanju na Mjesec, dodajete i trostruko ubojstvo?
Sve bolje od boljega!
Możda ima u tome istine ako sam o time spominjeś

Btw inaće je opće poznato da nikad niti jedna vlada ili vojska nije smaknula nikog, tko im je stao bolje na żulj ili je jednostavno bio/postao neugodnim svjedokom koji previśe zna i/ili govori
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Old 06.11.2017., 02:53   #6378
Znaci, Gus i ekipa su postali neugodni svjedoci i poginuli 30 mjeseci prije samog dogadjaja kome su trebali svjedociti?!

I naravno, i dalje se nastavlja sutnja o silnim neuspjesima lanisranja!
antet is offline  
Old 06.11.2017., 07:52   #6379
Antet ja se tebi cudim koliku energiju trosis na te neznalice.
Oni su tu za sprdanje,a ne za ozbiljnu raspravu.
__________________
Fortes Fortuna Adiuvat
Hawker is offline  
Old 06.11.2017., 10:57   #6380
Quote:
Hawker kaže: Pogledaj post
Antet ja se tebi cudim koliku energiju trosis na te neznalice.
Oni su tu za sprdanje,a ne za ozbiljnu raspravu.
Sve sto antet trazi je vec 100 puta postano na temi... samo sto i on i ti izgleda sve to vidite sa uprogramiranim razmisljanjem da wiki ne laze i nasa ne laze i vlada ne laze... u svakom slucaju izgleda nema energije vec mora da se napaja preko toga sto su mu rekli na wiki casovima.

mnogo je nelogicnosti oko sletanja na Mesec i kad se o njima pricalo nisi uletao ...

A i pazi ti fanatika anteta kad kaze kako bi coveka mozda mrzelo napisati jedno "i" .. sta mozes ocekivati od jednog takvog.. pa naravno da ce verovati u svaku glupost koju mu vlada kaze...
__________________
end
iormas is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:23.