Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2007., 09:35   #41
a moja se zove Nada
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 11:08   #42
Quote:
chiara kaže: Pogledaj post
a moja se zove Nada
hahahha, ma da? To mi je nekak cudno jer su garant obadvije Branke , jedna zivi u Novakima a druga u Dubravi kod benzinske....... mozda je ta bila na zamjeni zbog godisnjih ili bolovanja ili je to neka nova
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 12:39   #43
e pa nemam pojma
ali znam da smo zvali grižansku i da nam je ona došla.
i mislim da nije bila na zamjeni jer je to bio 3. mjesec
no, nema veze, glavno da su te tvoje dobre, a moja nije
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 12:43   #44
[QUOTE=Wedding;9900853]u Grizanskoj postoje dvije patronazne i obadvije se zovu vjerovala ili ne Branka .

Wedd, hvala ti! Odlicno mi je to sto kazes da su obje ok, jer sam izbezumljena od tog pupka. To mi je od svih misterija oko bebe s kojima ne znam kako cu vladati, najveca. I najveci strah da nesto ne smrdam.
Ollantay is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 12:50   #45
[QUOTE=Ollantay;9906946]
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
u Grizanskoj postoje dvije patronazne i obadvije se zovu vjerovala ili ne Branka .

Wedd, hvala ti! Odlicno mi je to sto kazes da su obje ok, jer sam izbezumljena od tog pupka. To mi je od svih misterija oko bebe s kojima ne znam kako cu vladati, najveca. I najveci strah da nesto ne smrdam.
ma nemas beda zbog pupka..... to ti je najlakse ( bar je meni bilo) samo ga treba natrackat sa H2O2 i sa byvacinom u prahu da bude suh i sto je susiji to ce prije otpast a ako ga i zapiski to nije uopce problem i nece se nista desit ..a zamotat sa gazom je isto lagano.. ma ustvari ako ce te to mucit javi mi se pa cu ja doskakutat do tebe .. mene je patronazna pohvalila i rekla da bolje ni ona nebi zamotala
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 12:56   #46
[QUOTE=Wedding;9907067]
Quote:
Ollantay kaže: Pogledaj post

ma nemas beda zbog pupka..... to ti je najlakse ( bar je meni bilo) samo ga treba natrackat sa H2O2 i sa byvacinom u prahu da bude suh i sto je susiji to ce prije otpast a ako ga i zapiski to nije uopce problem i nece se nista desit ..a zamotat sa gazom je isto lagano.. ma ustvari ako ce te to mucit javi mi se pa cu ja doskakutat do tebe .. mene je patronazna pohvalila i rekla da bolje ni ona nebi zamotala
Pa ti si srce, zeno! Thank you, thak you, thank you!
Daj mi jos reci, iako je off, da li ti je pedijatrica u Grizanskoj? Da mi preporucis i to.
Ollantay is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 13:01   #47
[QUOTE=Ollantay;9907209]
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post

Pa ti si srce, zeno! Thank you, thak you, thank you!
Daj mi jos reci, iako je off, da li ti je pedijatrica u Grizanskoj? Da mi preporucis i to.
nije..pedijatricu sam izabrala iz doma zdravlja Pescenica i nebi ju mjenjala za nista na svijetu tako da ako zelis mozes kod nje jer prima male pacijente....... zena je izvrsna i ako treba neka pretraga ( kao sto je bilo sad sa nama) zena ti da broj moba od doktora tako da se uguras omdah na pretragu ...ja je nebi mjenjala za nista na svijetu
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 18:00   #48
[QUOTE=Wedding;9907298]
Quote:
Ollantay kaže: Pogledaj post

nije..pedijatricu sam izabrala iz doma zdravlja Pescenica i nebi ju mjenjala za nista na svijetu tako da ako zelis mozes kod nje jer prima male pacijente....... zena je izvrsna i ako treba neka pretraga ( kao sto je bilo sad sa nama) zena ti da broj moba od doktora tako da se uguras omdah na pretragu ...ja je nebi mjenjala za nista na svijetu
baš vam hvala za sve ove informacije.... mi smo na Ravnicama, a vi ste nam do sada najbliži po mjestu stanovanja, pa me zanima da li mi možemo zvati tetu Branku iz Grižanske ili mora biti naš dom zdravlja....
i čula sam da ima neka super pedijatrica kod nas u domu zdravlja...
__________________
I,M i F ja sam na ovoj planeti da sretne Vas učinim......
Mijaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 11:30   #49
Quote:
mijaja kaže: Pogledaj post

baš vam hvala za sve ove informacije.... mi smo na Ravnicama, a vi ste nam do sada najbliži po mjestu stanovanja, pa me zanima da li mi možemo zvati tetu Branku iz Grižanske ili mora biti naš dom zdravlja....
i čula sam da ima neka super pedijatrica kod nas u domu zdravlja...
mora biti iz doma zdravlja kojem pripadas jer ove iz drugih domova nisu nadlezne za ostale kvartove
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 13:33   #50
a kako su onda tebi bile ove iz grižanske a ti si izabrala patronažnu sa pešćenice
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 14:04   #51
A kako ću onda ja? Ja naime živim na jednoj adresi a prijavljena sam na drugoj. Koga da ja zovem. Mislila sam na početku da mi neće niti trebati patronažna ali sad ste me podsjetile pupka i muke s njim u početku i sad sam opet u panici
__________________
Sizif je vjerojatno bio domaćica.
Durica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 15:13   #52
Quote:
Durica26 kaže: Pogledaj post
A kako ću onda ja? Ja naime živim na jednoj adresi a prijavljena sam na drugoj. Koga da ja zovem. Mislila sam na početku da mi neće niti trebati patronažna ali sad ste me podsjetile pupka i muke s njim u početku i sad sam opet u panici
ma nemojte se cure bojat pupka, to je stvarno najmanji problem, nema tu puno posla. a nama su i u bolnici na odlasku pokazali kako ćemo ga tretirati
maja m is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 16:46   #53
Quote:
Durica26 kaže: Pogledaj post
A kako ću onda ja? Ja naime živim na jednoj adresi a prijavljena sam na drugoj. Koga da ja zovem. Mislila sam na početku da mi neće niti trebati patronažna ali sad ste me podsjetile pupka i muke s njim u početku i sad sam opet u panici
Tako je i kod mene. Ja sam nazvala patronažnu ovdje gdje sad živim i došla mi je.
en@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 17:00   #54
Quote:
Durica26 kaže: Pogledaj post
A kako ću onda ja? Ja naime živim na jednoj adresi a prijavljena sam na drugoj. Koga da ja zovem. Mislila sam na početku da mi neće niti trebati patronažna ali sad ste me podsjetile pupka i muke s njim u početku i sad sam opet u panici
ma Durica nemoj biti u panici, ja sam ti prijavljena na jednoj adresi, u zdravstvenoj mi je bila druga adresa a na trećoj živim i ta mi je u trudničkoj knjižici.. dakle važna je ona koja ti je u trudničkoj, jer je moja ginekologica javila patronaži da imaju trudnicu (mene dakle) na toj i toj adresi... ako si taj dio propustila nazovi sama patronažu i prijavi sama sebe na toj adresi na kojoj jesi.. uostalom kada te budu otpuštali iz rodilišta napomeni na kojoj ćete adresi biti ti i bebo i stvar riješena
__________________
Once you make a decision, the universe conspires to make it happen
... mama dva prekrasna djecaka i preslatke djevojčice
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 17:33   #55
Quote:
chiara kaže: Pogledaj post
a kako su onda tebi bile ove iz grižanske a ti si izabrala patronažnu sa pešćenice
nije uzela patronažu sa pščenice, već pedijatricu....
__________________
I,M i F ja sam na ovoj planeti da sretne Vas učinim......
Mijaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 19:34   #56
ahaaa onda sorry
i još jednom
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 20:34   #57
Quote:
chiara kaže: Pogledaj post
ahaaa onda sorry
i još jednom
ma nemoj se tako jako tući, nije greda, evo pusa da te ne boli
__________________
I,M i F ja sam na ovoj planeti da sretne Vas učinim......
Mijaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 21:33   #58
Quote:
*Lubenica* kaže: Pogledaj post
ma Durica nemoj biti u panici, ja sam ti prijavljena na jednoj adresi, u zdravstvenoj mi je bila druga adresa a na trećoj živim i ta mi je u trudničkoj knjižici.. dakle važna je ona koja ti je u trudničkoj, jer je moja ginekologica javila patronaži da imaju trudnicu (mene dakle) na toj i toj adresi... ako si taj dio propustila nazovi sama patronažu i prijavi sama sebe na toj adresi na kojoj jesi.. uostalom kada te budu otpuštali iz rodilišta napomeni na kojoj ćete adresi biti ti i bebo i stvar riješena

A super onda je to riješeno. Hvala vam puno
__________________
Sizif je vjerojatno bio domaćica.
Durica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 03:09   #59
Quote:
chiara kaže: Pogledaj post
a kako su onda tebi bile ove iz grižanske a ti si izabrala patronažnu sa pešćenice
citaj bolje
ja sam izabrala pedijatricu na Pescenici jer doktora biras za svoje dijete gdje i kako zelis a patronazna je iz Grizanske ( patronaznu zoves iz onog doma zdravlja kojem ti pripadas a ne dijete tj. po mjestu stanovanja )
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 14:24   #60
u bolnici nakon poroda šalju obavjesti u nadležni dom zdravlja i patronažna onda sama dođe, tak je u vinograd. bolnici
adren is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:32.