Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2018., 16:54   #7781
Ukrajinci su se pobunili upravo zbog toga sto je tadasnji predsjednik Janukovic odlucio prodati svoju zemlju Putinu za 15 bilijuna dolara umjesto sklapanja ugovora s Unijom
__________________
My love is stronger than your
Hate will ever be
Ivan Grozny is offline  
Old 07.02.2018., 17:27   #7782
Ukrajince su zapadne obavjestajne sluzbe gurnule u gradjanske sukobe i sad im je zemlja raspolucena na pola.Bili su u SSSR-u zemlja supersila a sad su kanta za otpatke.
Sad kad ih i svi naftovodi zaobidju neka se griju paleci ruske zastave,moroni.
Tako je to kad ti zemlju vode placenici,zao mi je te ljude ali sami su htjeli.

Послато са SM-A500FU уз помоћ Тапатока
__________________
Za vas onaj Glembay drži u ruci crkvu, a za mene krvavi nož! Kako za koga!
podgoričanin is offline  
Old 07.02.2018., 17:58   #7783
Crnogorcima se nudi izbor izmedju clanstva u EU/subvencija/slobodnog trzista robe i rada, a pri tome jos i bez Mila, i "srpske Sparte"/Oj, Kosovo, Kosovo i Sprem'te se, sprem'te ... pri tome sto se ona druga opcija unaprijed proglasava neprihvatljivom
__________________
My love is stronger than your
Hate will ever be
Ivan Grozny is offline  
Old 08.02.2018., 02:31   #7784
Quote:
Praznoglavi kaže: Pogledaj post
Poštujem ovaj forum i nastaviću da ga čitam, ali ću pisati samo na ovoj temi da ne dam tebi priliku da širiš takve gluposti.
Bilo bi dobro da se prosiris i na teme Rusija i Ukrajina da vidis ko se krije iza Ivana Groznog.
tihobl is offline  
Old 09.02.2018., 10:25   #7785
Ja da sam Crnogorac s pravom glasa, glasao bih za Calovicku, ako bude odlucila kandidirati se za Predsjednicu
A ni Dritan nije losa opcija
__________________
My love is stronger than your
Hate will ever be
Ivan Grozny is offline  
Old 11.02.2018., 08:51   #7786
Izgleda da DF je izgubio dobar dio naklonosti Rusa zbog otvoreno tupave i neuspjesne politike. Novi kremaljski miljenik koji muze rusku kravu je Marko Milacic kojem su Rusi cak izdvojili pare za njegovu stranku Prava Crna Gora.
Sto jednostavno znaci da ce DF izgubiti odredjeni postotak glasova.
DPS je vec dobio pradsjednicke izbore
__________________
My love is stronger than your
Hate will ever be
Ivan Grozny is offline  
Old 11.02.2018., 13:19   #7787
Evo dobre vijesti: konacno je formiran predmet protiv najveceg nacista u CG zvanog Risto Sotona http://portalanalitika.me/clanak/293...-fazi-izvidaja
__________________
My love is stronger than your
Hate will ever be
Ivan Grozny is offline  
Old 11.02.2018., 23:15   #7788
Ukoliko se pokrene takav postupak, to je znak da je DPS u panici i da mu treba ozbiljno talasanje,možda i više, u Crnoj Gori.
Stradi is offline  
Old 11.02.2018., 23:29   #7789
Quote:
Ivan Grozny kaže: Pogledaj post
Crnogorcima se nudi izbor izmedju clanstva u EU/subvencija/slobodnog trzista robe i rada, a pri tome jos i bez Mila, i "srpske Sparte"/Oj, Kosovo, Kosovo i Sprem'te se, sprem'te ... pri tome sto se ona druga opcija unaprijed proglasava neprihvatljivom
Zato što razumno gledajući i jeste neprihvatljiva. Kakva srpska Sparta kad je Crna Gora u NATO?!
__________________
Слава Україні!
Stuteley is offline  
Old 12.02.2018., 12:19   #7790
Quote:
Stuteley kaže: Pogledaj post
Zato što razumno gledajući i jeste neprihvatljiva. Kakva srpska Sparta kad je Crna Gora u NATO?!
Vojvoda Mandic kaze da ako prosrpska oporba bude dosla na vlast, odmah ce povuci priznanje Kosova, raspisati referendum o izlasku iz Nato-a,ukinuti proturuske sankcije pa ce nastaviti sa "srpskom Spartom"
__________________
My love is stronger than your
Hate will ever be
Ivan Grozny is offline  
Old 21.02.2018., 00:29   #7791
https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=cvAjHiRVD8w

Brutalnost policije nad dvojicom mladića koji nikog nisu ni pipnuli.

E Crnogorci jadni vi s tim vašim Milom i njegvom bandom.
__________________
Nismo ti i ja skupa pecali Megalodone po Privlaci.
Bubochka is offline  
Old 21.02.2018., 11:18   #7792
Quote:
Bubochka kaže: Pogledaj post
https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=cvAjHiRVD8w

Brutalnost policije nad dvojicom mladića koji nikog nisu ni pipnuli.

E Crnogorci jadni vi s tim vašim Milom i njegvom bandom.
Je li samo "milova banda" u pitanju? Evo jedan od komentara u Vijestima:
Quote:
Vezir 3 sata i 9 minuta
Da li vam je sada jasno što su PRIMJERI ČOJSTVA I JUNAŠTVA. Zašto je Marko Miljanov navodio primjere...jer su bili izuzeci od pravila .Nije ovdje procenat loš a ostali dobri već je 95% ološ ljudska a 5% pošteni i dobri policajci koji na žalost su na margini službe.Isto je i sa sudijama, tužiocima...u administraciji većina je DNO DNA jer LJUDI ne pristaju da gledaju torturu zbog plate od 450 eura.Na to pristaju ološ ljudi.
__________________
My love is stronger than your
Hate will ever be
Ivan Grozny is offline  
Old 21.02.2018., 14:14   #7793
Quote:
Bubochka kaže: Pogledaj post
https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=cvAjHiRVD8w

Brutalnost policije nad dvojicom mladića koji nikog nisu ni pipnuli.

E Crnogorci jadni vi s tim vašim Milom i njegvom bandom.
A moš misliti brutalnosti.
Par ćuški.
WarrenYoung is offline  
Old 21.02.2018., 15:58   #7794
Nije da branim rezim jer ga ne podnosim , ali ova prica veze nema sa Milom, pa da mu ne privezujemo sve jer se onda skrece paznja sa vaznijih stvari.

Odje su momci stojali, prolazila interventna i pred djevojkama rekli policiji "evo ih ova go**a smrdljiva policiska", ovi se zaustavili i izbili ih.
To bi interventa uradila u svakoj drzavi, pod svakim rezimom, samo sto su ovi uhvaceni na kameru i automatski suspendovani.
A i nije da ih nisu dobro izbili, znam jednoga (mala je Crna Gora ) onako povrsno i vidio sam ga, sav je izubijan bio u predjelu glave sa vidljivim povredama, no se na snimku ne vidi bas najbolje).
GP85 is offline  
Old 21.02.2018., 16:54   #7795
Quote:
GP85 kaže: Pogledaj post
Nije da branim rezim jer ga ne podnosim , ali ova prica veze nema sa Milom, pa da mu ne privezujemo sve jer se onda skrece paznja sa vaznijih stvari.

Odje su momci stojali, prolazila interventna i pred djevojkama rekli policiji "evo ih ova go**a smrdljiva policiska", ovi se zaustavili i izbili ih.
To bi interventa uradila u svakoj drzavi, pod svakim rezimom, samo sto su ovi uhvaceni na kameru i automatski suspendovani.
A i nije da ih nisu dobro izbili, znam jednoga (mala je Crna Gora ) onako povrsno i vidio sam ga, sav je izubijan bio u predjelu glave sa vidljivim povredama, no se na snimku ne vidi bas najbolje).
Ponasanje onih "momaka" (18, 23 i 27 godina) JE CISTA IDIJOTARIJA. Samo me zanima zasto su policajci isprebijalu svu trojicu, jer sam negdje citao da je samo jedan od njih viknuo nesto uvredljivo
I da, brutalno ponasanje policajaca u odgovor na verbalne uvrede ili "uvrede" je dosta tipicna stvar za zemlje gdje vladaju nedemokratski, kvazidemokratski iliti diktatorski rezimi, kao sto su naprimjer Turska, Rusija, Iran, Bjelorusija, da ne kazem Sjeverna Koreja, ex-SSSR srednjoazijske drzave i td
Krace receno, "Udri milicijo moja" (c)
__________________
My love is stronger than your
Hate will ever be
Ivan Grozny is offline  
Old 21.02.2018., 17:40   #7796
Neka se biju,neka jedni drugima oči izvade.Nisu bolje ni zaslužili ni jedni ni drugi.
Pućko is offline  
Old 21.02.2018., 18:09   #7797
Evo ih: uhapseni su pripadnici interventnog voda koji su isprebijali trojicu ljudi u PG https://m.cdm.me/hronika/uhapseni-po...janja-mladica/
Stvarno ne shvatam zasto se u medijima ponavlja rijec "mladici" - oni su momci vec navrsili 18, 23 odnosno 27 godina
__________________
My love is stronger than your
Hate will ever be
Ivan Grozny is offline  
Old 21.02.2018., 18:13   #7798
Quote:
Ivan Grozny kaže: Pogledaj post
Ponasanje onih "momaka" (18, 23 i 27 godina) JE CISTA IDIJOTARIJA. Samo me zanima zasto su policajci isprebijalu svu trojicu, jer sam negdje citao da je samo jedan od njih viknuo nesto uvredljivo
I da, brutalno ponasanje policajaca u odgovor na verbalne uvrede ili "uvrede" je dosta tipicna stvar za zemlje gdje vladaju nedemokratski, kvazidemokratski iliti diktatorski rezimi, kao sto su naprimjer Turska, Rusija, Iran, Bjelorusija, da ne kazem Sjeverna Koreja, ex-SSSR srednjoazijske drzave i td
Krace receno, "Udri milicijo moja" (c)


Slazem se.
Dokle ce policija da izigrava neki strah i trepet i neka visa nedodirljiva bica? Sta sad treba i neki lekar da isprebija pacijenta koji ga uvredi, ili prodavac na pijaci musteriju?
Samo je muriji to dozvoljeno i opravdano?


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
phanatique is offline  
Old 21.02.2018., 18:37   #7799
Quote:
Ivan Grozny kaže: Pogledaj post
Evo ih: uhapseni su pripadnici interventnog voda koji su isprebijali trojicu ljudi u PG https://m.cdm.me/hronika/uhapseni-po...janja-mladica/
Stvarno ne shvatam zasto se u medijima ponavlja rijec "mladici" - oni su momci vec navrsili 18, 23 odnosno 27 godina
A ne eto starci su u tim godinama. Naravno da su mladići, to što je netko mladić ne znači da je automatski maloljetan.

Quote:
phanatique kaže: Pogledaj post
Slazem se.
Dokle ce policija da izigrava neki strah i trepet i neka visa nedodirljiva bica? Sta sad treba i neki lekar da isprebija pacijenta koji ga uvredi, ili prodavac na pijaci musteriju?
Samo je muriji to dozvoljeno i opravdano?

Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
Istina, najgori su mi oni debili kad kažu "dobacivali su im" pa šta jebote, lupi im neku prekršajnu zbog narušavanja javnog reda i mira ili zbog vrijedjanja službenog lica i sve u redu.

Kakav je to mentalitet iskompleksirani.
__________________
Nismo ti i ja skupa pecali Megalodone po Privlaci.
Bubochka is offline  
Old 22.02.2018., 10:56   #7800
U PG je ex-Yu vojnik bacio rucnu bombu na americko veleposlanstvo pa je izvrsio samoubojstvo aktiviranjem druge rucne bombe http://www.vijesti.me/vijesti/polici...se-ubio-976870
UPDATE: Izgleda da je bombu bacio drzavljanin Srbije Dalibor Jaukovic - nosilac ordena Slobe Milosevica i protivnik ulaska u NATO https://www.b92.net/info/vesti/index...nav_id=1361593
__________________
My love is stronger than your
Hate will ever be
Ivan Grozny is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:33.