Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2015., 21:23   #1081
Naši su u potuponsti inertni...da me lagano iritira. Rekli smo im prije mjesec dana da smo zaručeni, sve super veseli. Od tada nijednom nas nitko nije pitao NIŠTA. Još mogu razumijeti svog tatu...muško je pa nekako drugačije gleda na svijet vjenčanja:P.

Njegovi nista,čak ni moja buduća sekrva. Kaj nije to čudno?
veka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 23:22   #1082
Quote:
veka123 kaže: Pogledaj post
Naši su u potuponsti inertni...da me lagano iritira. Rekli smo im prije mjesec dana da smo zaručeni, sve super veseli. Od tada nijednom nas nitko nije pitao NIŠTA. Još mogu razumijeti svog tatu...muško je pa nekako drugačije gleda na svijet vjenčanja:P.

Njegovi nista,čak ni moja buduća sekrva. Kaj nije to čudno?
Ovisi? Kad je vjenčanje?

Evo, mi se zaručili u 12/2014. Tek ponekad; čitaj, jednom u 2mj netko pita kako teku pripreme i to je to ...

Vjenčanje je u 07/2016.
Tinchy_09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 07:39   #1083
Naši isto nisu ništa pitali.
Rekli smo im koliko su trebali znati, ostatak smo željeli sami i oni su nas pustili. Nije da ih nije zanimalo, jednostavno se nisu htjeli gurati.
(Da ne bude da nisu pomogli - jesu, puno, pogotovo s hendlanjem rodbine.)

Možda vaši samo misle da biste vi htjeli isto tako, pogotovo ako i inače već imate s njima uspostavljene granice neke privatnosti vas kao para, i ne žele se postati klasični poludjeli starci kojima nije jasno da se ne žene oni nego njihova djeca.
Možete pogledati kako da ih uključite pa pokušati tražiti njihovo mišljenje o nečemu ili otvorenije razgovarati s njima.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 08:49   #1084
Quote:
veka123 kaže: Pogledaj post
Naši su u potuponsti inertni...da me lagano iritira. Rekli smo im prije mjesec dana da smo zaručeni, sve super veseli. Od tada nijednom nas nitko nije pitao NIŠTA. Još mogu razumijeti svog tatu...muško je pa nekako drugačije gleda na svijet vjenčanja:P.

Njegovi nista,čak ni moja buduća sekrva. Kaj nije to čudno?

Nije! Budi sretna!

Meni je odgovaralo da nas se niš ne pita i da radimo po svom, da su se i htjeli miješati opet im ne bi dali, tako da...

Ako očekuješ nešto, pomoć, uključivanje, nekakav angažman, onda to i otvoreno traži...
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 19:05   #1085
Mi smo sve iznenadili...iako imamo oboje 30 godina nismo bas jaaako mladi da se to ne očekuje.

Nemam mamu pa bi valjda voljela da me svekrva bar nesto pita...kakvu haljinu planiram...nešto.
veka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 20:14   #1086
Ne znam kakva ti je svekrva, ali ako je normalna, stvarno neće htjeti gurati nos, možda upravo zato da ne ispadne da se gura na mjesto tvoje mame. A možda bi i ona voljela malo sudjelovati, pogotovo ako ima samo sina/sinove.
Možda da tvoj budući ispipa stvar s njom, ako je tebi bed? Da vidi je li ona zaista nezainteresirana, nezainteresirana uz dozu poštovanja ili bi htjela biti uključenija, ali se boji da ne završi na temi o svekrvama?

Druga stvar, zaručeni ste, ali znaju li oni da to znači da zaista odmah počinjete s planiranjem?
Danas više nema pravila, zaruke ne znače svima da stvarno kreću konkretno u to, neki odmah imaju datum, neki razmišljaju još malo što žele prije nego krenu u kontakte...
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 10:55   #1087
Mislim da ti je puno bolje da se ne petljaju.
Čitaj samo iskustva cura čije majke/svekrve u potpunosti preuzimaju njihovu svadbu na sebe.
I nama su svekrići nudili da, ako želimo proširiti priču, da će nam uletjeti s parama - međutim mi smo rekli hvala vam lijepa, ali za sada smo se dogovorili ovako. Što se iz plaća da pokriti, toga će biti.

Ne ispituju puno, samo pristojno smiju li nam tortu oni kupiti i tako. Sitnice.
Sve to ovisi, i ja i dragi smo osobe koje ne pričaju puno o nekim stvarima pa su shvatili i jedni i drugi da ćemo mi sami u svoje vrijeme sve reći.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=D5Y11hwjMNs
Snjeska.Bijelic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 14:09   #1088
Bez obzira na mušice i sve, meni je buduća svekr(i)va puno pomogla.
Majka također .

Jest da su me nekad i izludile
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 15:07   #1089
Kod nas je situacija dobro čudna

Dakle moji roditelji samo upitaju "Jel ti se javio ovaj/onaj" da oni nazovu/potaknu nekoga da potvrdi nama direktno.
Njeni roditelji su friško rastavljeni, ali niti tu nemamo problema. Pomalo se stvara gužva među prijateljima koji se guraju da nešto rade, a mi nemamo još uloge za sve njih
Dudeson is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:55.