Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2011., 01:07   #241


Žao mi je !

Žmegač mi djeluje kao kvalitetan i sposoban čovjek !

Uglavnom, opći potop !

Darinko sada može dati otkaz sebi ! Neka se, dosljedno, i on i Budiša okane politike i zaposle kod nekog poduzetnika.



Profesor_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2011., 01:11   #242
Quote:
Profesor_ kaže: Pogledaj post


Žao mi je !

Žmegač mi djeluje kao kvalitetan i sposoban čovjek !
Da, nažalost, makar je i bilo za očekivati - izborne jedinice u Kutini i okolo gdje je poznat i popularan su manje i prije se izbroje od onih u Velikoj Gorici i Zagrebu, gdje ga ljudi ne poznaju.

Pretpostavljam, da je umjesto Kosora bio izabran za predsjednika stranke, da bi dobio taj neophodan 1% i ušao u Sabor.

Inače, jest kvalitetan i sposoban čovjek!
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2011., 01:24   #243
POsljednje se koliko vidim broje Glina, Gvozd, Kukuruzari itd. Uglavnom - ne djeluju mi baš kao utvrde HSLS
Profesor_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2011., 09:56   #244
i ova je stranka zaslužila ispast iz parlamenta vratili su Budišu u stranku pa nismo svi glupi pa da se ne sjećamo kakav je to čovjek.
__________________
Steklovata - Novi god
mr. torture is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2011., 10:16   #245
Quote:
mr. torture kaže: Pogledaj post
i ova je stranka zaslužila ispast iz parlamenta vratili su Budišu u stranku pa nismo svi glupi pa da se ne sjećamo kakav je to čovjek.
Bio sam im clan pa sam bas zbog Budise i otisao iz stranke tamo negdje 93-e. Zao mi je sto nisu usli jer su imali najbolji program, ali glasati za stranku koja ima teret:

1. Povratka Budise koji je najodgovorniji za neefikasnost vlade od 2000-2003
2. Koaliranja s HDZom

Nema sanse. Meni je zao i sto Prkacin iz HSPa nije usao zbog elokvencije i Srica i Jurcic zbog znanja. I mozda ne bih glasao za moju opciju koja nije presla prag, da sam za barem jednog od ovo troje bio ziher da nikad i nikad nece koalirati sa HDZom koji je za mene najveca hrvatska nesreca nakon Slobodana Milosevica. Moze ljevica, moze desnica, ali HDZ NE NE i NE barem jos par godina u kojima se mozda uspiju rjesiti lopina ...
__________________
Integrate and fire - The first commandment of every neuron
Stribor cumez is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2011., 10:29   #246
HSLS je bio rasadnik intelektualaca za HDZ. Pa su sklopili neprincipjelnu koaliciju s SDP-om- Pa su ih zavisni mediji dodatno pokopali.
Evo puta čelnika Županije HSLS-a u Rijeci: HSLS, HDZ.Napredovanje na poslu gdje glavnu riječ vodi jedan od stupova vlasti SDP-a,
povratak u HSLS. Ponovo po zadatku prvi u županijskoj organizaciji HSLS-a. Izlazak na izbore. Priča za narod. Postoci za SDP. E to je
riječki HSLS, od onih koji su ostali. Služenje vlasti na lokalnoj razini koja je postala vlast na državnoj razini. Tako djeluje režim.Bit će i za njega
koja mrvica sa stola vlasti.
__________________
V.Gotovac: "Ono što je umrlo u Moskvi, umrijet će i ovdje."
Fantom47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2011., 10:44   #247
Bilo bi moralno od The Kosor - a da sada ponudi ostavku na mjesto predsjednika stranke, iako to mi baš ne izgleda moguće.
Chronos is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2011., 10:47   #248
Kurvanje sa HDZom se nije isplatilo. Stranka kojoj je jedini cilj bio sudjelovati u vlasti (kakva god ona bila) je spala na ono što zapravo je: velika prijevara glasača.

Počivala u miru.
daz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2011., 10:54   #249
Liberalna stranka koja je dopustila talibanski zakon o MPO-u? Koja dopušta da se osobna konzumacija lakih droga tretira kao ozbiljan zločin?
Vrijeme je da u ovoj zemlji, stranke počnu djelovati sukladno svojim nazivima. A do toga će se doći, da će ovakvi hibridi, kao HSLS i HSS, otići u ropotarnicu. Di im je i mjesto. Vrijeme je za neke nove klince, stranke pravih zelenih, piratske, liberalne, konzervativne. Traje to predugo, no opet, bolje ikad, nego nikad.
__________________
suntzu72: "alexis, možeš ti ovdje drukati kontra crnog 24/7, al taj će sutra preuzet sve ključne poluge vlasti. tebi na maštu prepuštam što će to onda značiti za tvoje favorite - od medija do ngo-scene. gospodarstvo je najmanji izazov s kojim će se suočiti karamarkova vlada. meni osobno, i najmanje važna zadaća. ima puno važnijih stvari."
Alexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2011., 11:05   #250
Quote:
daz kaže: Pogledaj post
Kurvanje sa HDZom se nije isplatilo. Stranka kojoj je jedini cilj bio sudjelovati u vlasti (kakva god ona bila) je spala na ono što zapravo je: velika prijevara glasača.

Počivala u miru.
Sada su otjerali HDZ-ove satelite, krenuli samostalno i obećali rezove- što Hrvati baš i ne žele...

Za godinu dana ćete vidjeti da je Darinko bio u pravu
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2011., 11:09   #251
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Sada su otjerali HDZ-ove satelite, krenuli samostalno i obećali rezove- što Hrvati baš i ne žele...

Za godinu dana ćete vidjeti da je Darinko bio u pravu
Hrvati s razlogom ne žele rezove. Rezovi su posljedica njihovog lošeg vođenja države i narod s tim nema ništa. Kad kažem njihovog, mislim na kompletnu političku elitu, ne samo na HSLS. Neka rade rezove na sebi.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2011., 11:22   #252
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Hrvati s razlogom ne žele rezove. Rezovi su posljedica njihovog lošeg vođenja države i narod s tim nema ništa. Kad kažem njihovog, mislim na kompletnu političku elitu, ne samo na HSLS. Neka rade rezove na sebi.
Da se razumijemo, nismo krivi baš kao Grci,ali svima je bilo dobro npr. oko 2007., NITKO NIJE PITAO ODAKLE LOVA,kako ćemo izdržati takav gospodarski sustav i sl...
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2011., 11:41   #253
A lijepo su mi govorili da je glas za HSLS uzaludan. Srića ili Žmegač na čelu stranke, i vjerojatno bi bili ušli.
PilotInstruktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2011., 11:45   #254
Quote:
PilotInstruktor kaže: Pogledaj post
A lijepo su mi govorili da je glas za HSLS uzaludan. Srića ili Žmegač na čelu stranke, i vjerojatno bi bili ušli.
Nije mi žao, a dao sam im čak u 5.,gdje nisu imali ni teoretske šanse
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2011., 11:46   #255
Quote:
PilotInstruktor kaže: Pogledaj post
A lijepo su mi govorili da je glas za HSLS uzaludan. Srića ili Žmegač na čelu stranke, i vjerojatno bi bili ušli.
tu ne bi pomogli ni sv.Kuzma i sv.Damjan zajedno dok god je ona nesreća od Bludiše u blizini
džaba Darinko onoliku lovu potrošio
__________________
viva el joint
mali febo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2011., 12:44   #256
Žao mi je što Srića nije upao u Sabor. Ali mora se reći kako je HSLS upravo tu u Zagrebu gdje bi trebao tražiti najviše glasača posve zakazao u kampanji. Malobrojni žuti plakati s kojih ni nije baš na prvu jasno o kojoj stranci i ljudima se radi. Uz bolji marketing su mogli do 5% u jednoj od ZG jedinica.

Ali da, dobro je već netko napisao, danas ta stranka nema jasan profil. Ne može se istodobno vući i na lijevo i na desno. Ja bih volio da zaista budu glas liberalne struje jer sam i sam po svjetonazoru takav. Vraćanje mrtvacu Budiši koji s liberalizmom nema nikakve veze je pucanje u vlastitu nogu.
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2011., 13:02   #257
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Sada su otjerali HDZ-ove satelite, krenuli samostalno i obećali rezove- što Hrvati baš i ne žele...

Za godinu dana ćete vidjeti da je Darinko bio u pravu
1. Koje satelite? Jel' Darinko koalirao s HDZ-om? Je. Kraj priče.
2. Pokazali su karakter time što su godinama dizali rukice za HDZ, a kad je krenula neslužbena kampanja onda su kakti izašli iz koalicije. HSS je barem do kraja bio konzistentan u svom služanjstvu.
3. Krenuli samostalno? Pa oni bi koalirali i sa Mladenom Schwartzom da ih je ovaj htio... Kukuriku ih nije želio jer su smrdjeli po HDZ-u.
4. Koji su oni faktor da obećavaju rezove. Da li su biračima na prošlim izborima obećali da će koalirati s HDZom? Koliko birača HSLSa je time razočarano? Može li im se vjerovati? Vidimo iz priloženog.

Zadnje uređivanje daz : 05.12.2011. at 13:08.
daz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2011., 13:26   #258
Quote:
daz kaže: Pogledaj post
1. Koje satelite? Jel' Darinko koalirao s HDZ-om? Je. Kraj priče.
Koliko ja znam, nije. On je izišao iz te koalicije.

Quote:
daz kaže: Pogledaj post
2. Pokazali su karakter time što su godinama dizali rukice za HDZ, a kad je krenula neslužbena kampanja onda su kakti izašli iz koalicije. HSS je barem do kraja bio konzistentan u svom služanjstvu.
Istina, i zaslužuju ovakav izborni potop - i jedni,i drugi.

Quote:
daz kaže: Pogledaj post
3. Krenuli samostalno? Pa oni bi koalirali i sa Mladenom Schwartzom da ih je ovaj htio... Kukuriku ih nije želio jer su smrdjeli po HDZ-u.
Odličan potez Kukurikua - za ovo prvo ne znam, ali


Quote:
daz kaže: Pogledaj post
4. Koji su oni faktor da obećavaju rezove. Da li su biračima na prošlim izborima obećali da će koalirati s HDZom? Koliko birača HSLSa je time razočarano? Može li im se vjerovati? Vidimo iz priloženog.
Slažem se, osobito s ovim boldanim. Kampanja je svakako bila suviše prepotentna. Njihov jedini realni protivnik na izbornoj sceni bio je Lesar, koji je izabrao - očito - bolji pristup.
__________________
Spasite život...
TurbulentFluid is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2011., 13:31   #259
Quote:
TurbulentFluid kaže: Pogledaj post
Kampanja je svakako bila suviše prepotentna. Njihov jedini realni protivnik na izbornoj sceni bio je Lesar, koji je izabrao - očito - bolji pristup.

nije stvar u pristupu, već sadržaju.
hsls je za kapitaliste - laburisti za narod
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2011., 14:00   #260
Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post
nije stvar u pristupu, već sadržaju.
hsls je za kapitaliste - laburisti za narod
Lesar je populist. Vrijeme će ga razotkriti baš kao što je i Bandića.

Neke stvari koje je kao sindikalac radio se nikako ne slažu sa njegovim "programom" i retorikom. Vuk, dlaka, ćud.
daz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:17.