Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2011., 11:52   #1
Strahovi prije vjenčanja

evo cure otvaram topik o tremi i strahovima?

koji su vasi strahovi i dali postoje?
nirvanalna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 10:14   #2
ocito samo ja imam ogromnu tremu pred svadbu.. ni ne spavam normalno od brige dal ce sve proci ok i kako ce se ponasat od mog dragog rodbina..
nirvanalna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 10:18   #3
Postojat će kada se malo više približi datum ja već znam da ću se ponašati kao luđakinja, pošto se i inače previše opterećujem svime i svačime...al drž se ionako na ponašanje rodbine ne možeš utjecati...
sunnyme is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 10:19   #4
Quote:
nirvanalna kaže: Pogledaj post
ocito samo ja imam ogromnu tremu pred svadbu.. ni ne spavam normalno od brige dal ce sve proci ok i kako ce se ponasat od mog dragog rodbina..
Ma joj, ne sekiraj se. Važno je samo kako ćete se ti i tvoj dragi provesti na taj dan. Osim toga, ne možeš udovoljiti svima. Ako netko želi naći dlaku u jajetu, taj će ju i naći - ali zbog njih se ne treba sekirati.
Vivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 11:04   #5
ja sam imala neki dan panick attack

a imam još nešto manje od 5 mjeseci do... aaaaa kaj bude tek tjedan dana prije
anđeo-s-rogićima is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 11:08   #6
Vjenčanje je 19.5., a ja iman osjećaj kao da će proći deset godina do tad.. Nemam nikakvu tremu, vjerojatno ću je osjetiti par dana prije jer sam perfekcionist i volim da sve bude tip top... Za sad me jedino brine vjenčanica i ništa drugo.. i malo hrana, moram priznati, nadam se da će gosti biti zadovoljni iako je nemoguće svima ugoditi..
__________________
Jutro je pametnije od večeri. Ali kad si glup, sasvim je svejedno koje je doba dana.
yawanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 11:14   #7
vidiš ja imam najveću tremu i srah oko tog da nešto bitno ne zaboravim, te da mi gosti budu sjedili i da će bit svadba totalno trula. e to je moj najvei strah
anđeo-s-rogićima is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 11:18   #8
A molin te, taj ti je strah totalno neopravdan.. chill i uživaj u pripremama, bit će sve super.. nema se baš previše smisla opterećivat stvarima na koje ne možeš utjecat.
Ja znan tu i tamo imat noćnu moru na temu vjenčanja, neki dan san sanjala da nismo poslali pozivnice, da niko nije doša, da neman veštu...
__________________
Jutro je pametnije od večeri. Ali kad si glup, sasvim je svejedno koje je doba dana.
yawanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 11:31   #9
dobro to se meni standardno događa.
anđeo-s-rogićima is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 11:39   #10
Quote:
yawanna kaže: Pogledaj post
Vjenčanje je 19.5., a ja iman osjećaj kao da će proći deset godina do tad.. Nemam nikakvu tremu, vjerojatno ću je osjetiti par dana prije jer sam perfekcionist i volim da sve bude tip top... Za sad me jedino brine vjenčanica i ništa drugo.. i malo hrana, moram priznati, nadam se da će gosti biti zadovoljni iako je nemoguće svima ugoditi..

Nas dvije imamo isti datum
sunnyme is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 12:23   #11
Quote:
sunnyme kaže: Pogledaj post
Nas dvije imamo isti datum

hahahahaha, jeeeeeej
__________________
Jutro je pametnije od večeri. Ali kad si glup, sasvim je svejedno koje je doba dana.
yawanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 12:31   #12
Hehe.... cure nemojte se bojat.... meni je vjencanje krajem drugog mjeseca i jedva cekam :-)
Skoro sve sam rijesila... trebam samo narucit konfete ali vec znam koje, moram cvijece organizirat, sminku i frizuru... i to je to...
Uopce me nije briga sta mi drugi pune glavu sta ako bude kisa bla bla..... ja sam sebi rekla nista mi nece taj dan pokvarit :-)
Nije me briga oce se ko napit i radit gluposti, ako dode do toga, zapamtit ce me za cili zivot hehe bas super :-) sta se tice ljudi i sta ce se kome svidit.... a boze moj.. sto ljudi sto cudi.... ja radim da meni bude dobro a sad oce se nekome svidit moja vjencanica ili ne, njegov problem sta nema istancan ukus :-)
Cure ne dozvolite da taj dan provedete u panici, samo cete sebi ucinit gore...
udavaca- is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 12:36   #13
uf,
nisam trebala vidjet ovaj topic jer sam sad malo počela razmišljati o tome čega je mene sve strah vezano za svadbu...

nemam tremu od vjenčanja u pravom smislu riječi, ono da me strah udaje, znam da je on pravi i da će nam brak biti super,
još se nisam počela baviti tehničkim detaljima pa nemam brigu oko sjedenja i cipela to će mislim doći na red za pol godine...
ali imam glupe neke strahove na razini da će se netko posvađati na svadbi (oboje imamo malo šašavu obitelj)
da će nam ispasti frka s plaćanjem, malo se čak krivo osjećam što računam na kuverte za plaćanje restorana, ali ja zbilja ne znam kako bi si čovjek inače izfinancirao svadbu - ovo je pomalo i iracionalan strah, jer imamo ušteđevine i starci mogu uletit s nešto love ako usfali, ali već imam crne misli da će mi financijski krah banaka pojesti ušteđevinu...
i imam još jednu glupu paranoju ono fakat glupu, sramim se koliko je glupo...
kako je svadba dosta daleko brine me ako slučajno ostanem trudna da ću morat pomicat datum i sve nabrzaka organizirati ili ići s trbuhom pred oltar, što mi se nekako u mojoj glavi čini kao mali neuspjeh jer kao mi se vjenčavamo iz ljubavi, a ne zato kaj moramo i kao na kraju bi ipak ispalo da se sa trbuhom udajem, glupo kažem vam ... iako bi zapravo beba bila totalno dobrodošla
hooray is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 12:56   #14
heheehe kako si me sad nasmijala s tom trudnocom.. ja toliko jako zelim bebu da me bas briga sto ce drugi mislit.. i svaki dan ga nagovaram, ali moj dragi ima tvoj strah
mi imamo kompromis.. radit cemo bebu 1.8. a svadba je 11.8 tako da je mene vise strah da ce meni biti zlo i da se necu moci napit ko covjek
nirvanalna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 12:59   #15
Moje fobije:

- da nećemo imati dosta para da sve poplaćamo
- da će biti bezveze, tj. jadna atmosfera
- da si neću biti lijepa (znate ono kad se probudite ujutro i što god napravite od sebe nikako si ne izgledate dobro)
- da će se dogoditi nešto neočekivano zbog čega ćemo morati odgoditi svadbu (to mi je najveći strah...dosta sam pesimistična)

@ nirvanalna

Mučnine ti (koliko ja znam) dođu tek nakon nekih mjesec dana odkako si trudna tako da nemaš brige.
ilea avis is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:10   #16
heh.. mozda sam ja prepesimisticna.. znate kaj cure mene je najvise strah da ce mi moja svekrva i sogorica sve upropastiti.. jer su vec puno toga uspjele.. i stalno rade na tome, i radi njih se cesto osjecam ruzno,bezvrijedno i kao glupaca.. moja svekrva je zadnji put rekla kad smo pricali o mojoj haljini: nadam se da ces smrsaviti koju kilu jer to nece dobro stajati na tebi i onda kaze za svoju kcer.. vidi kako je ona lijepa.. biti ces prekrasna u svim haljinama.. kako netko moze biti takav i bojim se da ce tamo cijelo vrijeme naglasavati kako je ona prekrasna,a nije nista posebno i to izgleda smjesno kad ovako napisem ali nemogu si pomoci zbilja mi dodatno rade presing na sve..
nirvanalna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 14:43   #17
ajme užas pa kako ti može tako nešto reći?!?!
prilično sam sigurna da ti šogica uopće nije toliko lijepa

inače ja sam sklona debljanju i uopće ne planiram neke posebne dijete prije vjenčanja, zauzmi stav da te boli đon za težinu
i izaberi haljinu u kojoj se sviđaš sama sebi i zakoju ne moraš mršaviti, ako slučajno smršaviš svaka haljina se da suziti
okruži se ljudima koji su pozitivni, kad god te ova uspije ubit u pojam nazovi frendicu da ti malo laska ili dragog da ti kaže kako te voli

ja šivam haljinu i predvidjela sam takav kroj da mogu i dobit koju kilu i još uvijek će dobro stajat i gotovo
ne dam se puno smetati
hooray is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 15:08   #18
go hooray

da u pravu si i ko veli da su samo mrsavi ljudi lijepi
nirvanalna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 15:22   #19
eto vidiš, svi mogu biti lijepi,
za početak kako ljepota počinje iznutra, prvo treba fino jesti a onda treba biti i dobre naravi i malo volit sam sebe
hooray is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 15:25   #20
Nirvanalna pa to je grozno! Koje guske!

Ali mogu ti sa sigurnošću reći da osobe poput njih takve stvari govore iz čiste ljubomore i zavisti. Nedaj da te takvi ljudi deprimiraju, možeš im se samo nasmijati, i žaliti ih.
ilea avis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:25.