Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2012., 22:39   #41
Curke moje! Mi to odradili davnoooo ;-) I vjerujete mi uz dobru organizaciju sve prođe u najboljem redu! Trema naravno da je postojala...Ona neka ''pozitivna'' koliko god to čudno zvučalo. Ali jednostavno je sve nestalo onog trena kad sam ugledala svog muža pred vratima svoje kuće. Prepustite se i uživajte u svom danu jel sve prebrzo prođe!
Ivanzg05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 23:07   #42
Meni je ostalo jos misec ipo i jedva cekam.... u nekom sam emotivnom razdoblju,a nisam trudna, i svaki put kad nam cujem pjesmu ili neko spomene pir, meni suze na oci.... samo me strah da se ne rasplacem u crkvi da ne ispadne da placem od tuge hehe.... a stvarno sam sritna
udavaca- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 10:54   #43
sve praktične stvari oko pira smo rješili pa me sad ova tema baš zainteresirala..... ja baš iman jako glup i nadam se bezrazlozan strah od toga da ja i on nećemo uspit....... nemam pojma,nekako se jos uvik ne opterećujem pirom i svim sitnicama, al tu i tamo mi proleti kroz glavu sad kad je do pira doslo i kad je to to, kao sta ako smo si sad tako super i ludi jedno za drugim pa to za neki određeni broj godina prođe a imali veliko slavlje, svi nam čestitali, nosili poklone, želili sreću i onda naša ljubav propadne.baš sam priji o tom govorila,tvrdi ona da je to normalno i ja se nadan da je,jedino mi je to utjeha
stellamares is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 11:06   #44
ja nemam strah od nase ljubavi jer znam da je to to a i oko mene su ljubavi dosta sretne, imas li ti mozda nesretne primjere oko sebe.. to zna utjecat na psihu.. mene je takodjer jako strah da cu se rasplakat i da necu moci prestat i dace se moji plakat kad me vide, strah me da ce mi sminka pocet curit po cvuda i da cu se rastopit u 8 mj ispod silnog materijala haljine...
nirvanalna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 11:29   #45
ni ja se nebojim za našu ljubav...znamo da je to to...al se bojim da ću se od nervoze i izbuđenja srušiti
imam naviku padti u nesvjet..
ticker broji broji....
gdje ću s tremom kad bude samo mjesec do pira?!
Crnileptir00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 11:35   #46
kad bude mjesec do pira.. zatrpat cemo ovaj topic i sve ce biti super

nadam se da me na taj dan vise niceg nece biti strah... najvise se bojim straha.. da cu drhtit da necu moci nis izgovorit i da ce mi past prsten od dragog
nirvanalna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 11:45   #47
ajde nirvana pa to bi bilo baš simpa....zamisli kako se saginjete i tražite ga...baš bi bilo lijepo za snimku...
bilo bi baš simpa za 10 godina gledati snimku i smijat se....trebamo naše strahove pretvoriti u komediju..
Crnileptir00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 11:57   #48
da mrak.. nadam se da ce mi se pri saginjanju rasparati haljina i puknut peta to bi tek bilo super i onda da padnem s glavom maticaru na pimpek )
nirvanalna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 12:17   #49
a nemoj sada pretjerivati
toga nek te bude strah..
Crnileptir00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 12:41   #50
Baš kao i ostali pa tako i ja imam strahove pred vjenčanje. Jedan od najvećih mi je da ću biti u tolikoj tremi pa se neću moći opustiti, ni ništa pojesti i popiti. Nadalje cijelo vrijeme me brine da ću nešto zaboraviti ili neću stići organizirati. Ali svakako mi je najveći strah da ću se silno rastužiti kada počne muzika jer mi fali moj tata, baš kao što mi fali svakoga dana, sigurna sam da bi bio ponosan kad bi me vodio do oltara, ali to nažalost nikada neću doživjeti. Bojim se kada pogledam mami u oči da ću tada vidjeti njenu radost ali i tugu za njim.
buhac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 11:17   #51
Quote:
nirvanalna kaže: Pogledaj post
ja nemam strah od nase ljubavi jer znam da je to to a i oko mene su ljubavi dosta sretne, imas li ti mozda nesretne primjere oko sebe.. to zna utjecat na psihu.. mene je takodjer jako strah da cu se rasplakat i da necu moci prestat i dace se moji plakat kad me vide, strah me da ce mi sminka pocet curit po cvuda i da cu se rastopit u 8 mj ispod silnog materijala haljine...
ma nemam ni ja,roditelji super,obitelj,braća sestre... svi su odlično.jedino ima on jednu tetu,stariju ženu u inozemstvu koja se razvela.možda da je ipak ne pozovemo da nam ne donese nesreću??? ma ja mislim da je to samo moj pesimizam,previše nas lošim stvarima bombardiraju danas,previše američkih filmova sa razvedenim parovima,pa čak i ovde tema na forumu Život u dvoje ima podteme Vjenčanja i Rastave (tome se uvik nasmijem - mi smo prošlost ovih drugih,a oni u možda nasa budućnost ). oću reć, bilo je ljudi koji su bili sretni ko mi,pa je na kraju opet nekako zbog nečeg puklo. volila bi da mogu znat razloge unaprid pa da idem metodom bolje spriječiti nego lječiti. al to je nemoguće,naravno. valjda me zato prolaze ti strahovi. sad smo toliko sretni da nam se možda jednog dana "vrati". ma gluposti, paranoična mlada a najlakše mi je to podilit sa skupinom ostalih (paranoičnih) mladenki
stellamares is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 12:32   #52
Stellamares-sad si mi s ovom rečenicom malo dala misliti: ''tome se uvik nasmijem - mi smo prošlost ovih drugih,a oni u možda nasa budućnost''. Ali,mislim da ne bismo smjeli tako razmišljati. Ja se isto ne plašim svoje ljubavi prema njemu. A,što se tiče strahova pred vjenčanje,ja ću to riješiti čašicom-dvije jer inače ne volim velika vjenčanja,pa još kad svi tako gledaju u tebe,ajme meni Ja se najviše plašim onog prvog ulaska u salu kad te svi željno iščekuju,a ono kamere i fotići upereni u tebe. Uh...
__________________
Obale tvoje plavetne srce su moje vezale, ljubavlju koju ti jedini znaš...
Pčelica0207 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 12:56   #53
Svi strahovi oko "formalnih" stvari vezanih za vjenčanje su mi bezveze... hoće li cvijeće biti svježe, šta će pričati selo... Mene je samo strah da će me previše "prati" emocije i da ću se rasplakati za vrijeme samoga čina u crkvi... a ništa, prošle godine se napravilo toliko raznih voćnih likera da ću ih sve morati isprobati na sam dan vjenčanja, neposredno prije odlaska u crkvu, budući nisam stigla prije!
Samozatajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 13:15   #54
Slažem se s tobom oko ovakvih stvari. A i nema veze ako bude koja suzica,srećom pa je danas šminka postojana. A,vidim nisam jedina koja će se malo opustiti uz ''čašicu'' prije crkve Ali,pazi da ne pretjeraš.
__________________
Obale tvoje plavetne srce su moje vezale, ljubavlju koju ti jedini znaš...
Pčelica0207 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 14:39   #55
Hm... pokušat ću pravilno dozirati piće...
Samozatajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 15:38   #56
ja sam inače malo pre-emotivna... mene strah da neću moći zaustaviti suze kad dođu po mene, i da zbog suza neću moći ništa reći kod matičara...
__________________
"Volim te ne zbog toga što si ti, već zbog toga što sam ja kad sam pored tebe." Gabriel Garciá Márquez
DaisyD is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2012., 15:48   #57
S obzirom da sam ja "control freak" i svaki događaj pokušavam unaprijed predvidjeti bojim se da mi nešto ne promakne...

Čega se bojim, bojim se da će nas tip od kojeg smo iznajmili vanjsku terasu- šator u zadnji čas zaj....i staviti nas na manju i onda neće biti željeni Woow efekt!

Bojim se da će nas probati preveslati u litrama cuge koji će gosti popiti

Bojim se da ću biti pre debela za vjenčanicu koju sam si kupila.

Bojim se da će taj dan padati prokleta kišurina i onda ćemo morati ići u glupu salu !


Hahahah e da i bojim se da ću se tak napiti da će me poslje kamerman morati rezati sa snimki
Kratka Kavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2012., 18:02   #58
Quote:
Kratka Kavica kaže: Pogledaj post
S obzirom da sam ja "control freak" i svaki događaj pokušavam unaprijed predvidjeti bojim se da mi nešto ne promakne...

...
ovo kao da je izašlo iz mojih usta...
__________________
"Volim te ne zbog toga što si ti, već zbog toga što sam ja kad sam pored tebe." Gabriel Garciá Márquez
DaisyD is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2012., 10:31   #59
Mene je strah da:
- ce svadba ispasti cirkus
- ce ljudi popadati u more
- mi se moja vjencanica onda vise nece svidati
- ce padati kisa
- da necemo imati novaca da sve platimo (iako stedimo ko ludi i znam da cemo financijsku konstrukciju imati svu sredenu do svadbe) - iracionalan strah
- necu prestati plakati
- ce biti dosadno i da se ljudima nece svidjeti
- da svojoj ljubavi necu biti zgodna
kyra_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2012., 12:07   #60
moj najnoviji strah je da mi nitko neće doći... ma ne baš nitko nego od 250 pozvanih da će doći samo 50 najbližih... a ja se toliko trudila!
baš sam maloprije gledala svoj ticker i ustanovila da imam još 5mj do svadbe... frka kreće!!!
__________________
"Volim te ne zbog toga što si ti, već zbog toga što sam ja kad sam pored tebe." Gabriel Garciá Márquez
DaisyD is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:55.