Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2016., 19:13   #21
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Odustani od toga.
Odlaskom na vjencanje priznajes ''moralnost', legitimnost'' ovakog nakaradnog cina, na tebi je...nitko te ovdje ne pozna osobno, no ja bio bih jako razocaran da mi to napravi bliska osoba.
Znam da nije tema o tome, no ne mogu prijeci preko ovoga, tu su u pitanju ljudska prava.

U biti sad kaj jos jednom razmislim, fakat je greska otici...to nista ne mijenja za nju, sirotica ce se udat i sjebat si zivot.
Jeboga Yuna pa zena si, nemoj dopustit blacenje svog spola.
I meni je prvo bilo katastrofa kad sam čula, al kad sam malo više pričala s poznanicima o tome shvatila sam da je to kod njih skroz normalno i nisu ni jedan ni drugi žalosni.
Mladenac je presretan jer ženi djevicu, ostalo mu ama baš ništa ništa nije važno, a ona je pak sretna kaj će se udajom odselit iz Bosne u Hrvatsku i biti materijalno zbrinuta cijeli život. Inače nebi stalno stavljala slike s njim na fejs.
Nama je to sjebano, ali njima skroz normalno...

Quote:
OneHitWonder kaže: Pogledaj post
sad vidim da je u bosni, i da je obicna svadba kod maticara...obuci se kako bi za bilo koju drugu svadbu.
kod njih je znaci tradicionalno da je mladozenja dobro potkovan? ne mogu vjerovati da je ugovorena svadba...nije to bas normalno.
Hvala na detaljnom opisu, onda ću neku haljinu u razini koljena ili malo iznad i tak niš posebno, samo da je pristojno.

Da, da, tko želi oženit mladu djevicu mora bit dobro potkovan, tako mi je objašnjeno. Zato je ovaj išao par godina radit u Švicarsku na bauštelu pošto inače nije iz bogate familije, ali sad ima 4-5 nula na računu, gotovu kuću i mercedesa pa može. Jbg kad je muškim muslimanima to najvažnije, a curama da budu materijalno zbrinute. Valjda računaju da ljubav dolazi automatski s vremenom...
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2021., 19:53   #22
Upravo sam otkrila ovu temu i zaista me zanima kako je na kraju vjenčanje prošlo i je li se brak održao.
zdravkica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:44.