Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2017., 08:42   #2441
Quote:
littlebluelamb kaže: Pogledaj post
Da vas malo obradujem, vidim jedna kolegica piše da APN ide na kolektivni godišnji ovaj tjedan. Pitala sam sad otkud joj informacija, nadam se da nije istina
Jel zvao tko APN ili su stvarno cijeli tjedan na kolektivnom godišnjem odmoru?
Patrik Topnik is offline  
Old 02.11.2017., 08:47   #2442
Da se javim i pozdravim sa svima, upravo vidim da je gruntovnica odradila svoje i da sam upisan kao vlasnik.

Kompletan zahtjev predan u banku 31.8. (predan u APN prvog dana 4.9.), upis vlasništva 31.10. Ravno 2 mjeseca.

Sretno svima!
*Pale is offline  
Old 02.11.2017., 09:12   #2443
Koliko traje taj upis banke za gruntovnicu? predali smo prekjučer, naglasili da treba žurno do danas, NAJKASNIJE sutra ujutro. Sad vidim da još ništa.
minipanda is offline  
Old 02.11.2017., 09:17   #2444
Quote:
minipanda kaže: Pogledaj post
Koliko traje taj upis banke za gruntovnicu? predali smo prekjučer, naglasili da treba žurno do danas, NAJKASNIJE sutra ujutro. Sad vidim da još ništa.
isto predao u utorak, danas su rekli da osobno dođem isključivo između 12:00-13:00h po papire, ako želim osobno preuzimati.
ako ne dođem u to vrijeme šalju poštom i onda se to sve oduži
rekli su da odmah uzmem 20 kn biljega da preuzmem novi vlasnički koji onda nosim u banku i nakon toga može isplata
sqwer is offline  
Old 02.11.2017., 09:20   #2445
To isto tu u zg?
Mogli bi onda i mi tak otić možda i naše bude gotovo.
minipanda is offline  
Old 02.11.2017., 09:26   #2446
Quote:
minipanda kaže: Pogledaj post
To isto tu u zg?
Mogli bi onda i mi tak otić možda i naše bude gotovo.
nije zg..kutina..
ali koliko se sjećam ljudi u zg su to rješavali u istom danu
sqwer is offline  
Old 02.11.2017., 09:32   #2447
ma tu u zg se vuku kao puzevi. kazem sluzbenici u utorak:"trebamo to hitno,pozurnica sta god, za cetvrtak, eventualno petak ujutro"
jedno 3 min je gledala bez slike i tona i onda kao.. "aha, a da...popunite ovo...." aj bok.
minipanda is offline  
Old 02.11.2017., 09:46   #2448
Quote:
minipanda kaže: Pogledaj post
Koliko traje taj upis banke za gruntovnicu? predali smo prekjučer, naglasili da treba žurno do danas, NAJKASNIJE sutra ujutro. Sad vidim da još ništa.
Sto ste sve predali od papira u gruntovnucu?%
Alexandra sweet is offline  
Old 02.11.2017., 09:49   #2449
Iskreno ja nemam pojma, mislim da onaj ugovor od solemnizacije? nemoje me drzat za rijec, to je muz tamo davao a ja stajala kao tutlek
minipanda is offline  
Old 02.11.2017., 09:50   #2450
Quote:
Patrik Topnik kaže: Pogledaj post
Jel zvao tko APN ili su stvarno cijeli tjedan na kolektivnom godišnjem odmoru?
Nisu na kolektivnom,mene su maloprije zvali.
__________________
...nikad se ne vracaj proslosti,jer ono sto si odbacio u proslosti vjerojatno se nije nimalo promijenilo...
petra_k is offline  
Old 02.11.2017., 10:27   #2451
Šta su ti rekli petra_k? Ti si isto bila nadopuna, ako se dobro sjećam? Ja sam ih bila zvala u utorak i rekli su da nismo još na redu, predali 24.9., obrađeni 6.10., nadopuna bila 18.10
chanelgirl is offline  
Old 02.11.2017., 11:24   #2452
ja ću ponoviti pitanje. ima li još netko da više od 3tj čeka povratak ugovora iz apna u banku? nitko ne daje odgovor gdje je ugovor zapeo. 11.10.predan u banku (glavni ugovor), saznali smo da je 16.10.stigao u apn radi aljkavosti službenice banke. svejedno danas je 2.11., a nama odgovora niti iz banke niti apna. makar da kažu tu je i tu je, bit će tad i tad. ništa. izluđena sam već.
Irena K is offline  
Old 02.11.2017., 11:30   #2453
Pozdrav ljudi,
evo uključujem se i ja u ovu priču ali za 2018.godinu.
Isprike unaprijed ako je bilo, nisam stigao pročitati cijelu temu (obećavam da ću svih 120+ str).

Zanima me da li negdje piše kako ide za 2018., kada će se moći predavati zahtjevi itd. Da li je to već definirano ili će se tek definirati? Ne nalazim ništa na webu osim neki datum 31.07.2018. sad ne znam da li su to zahtjevi za 2018., ili ?

Hvala puno...
Raptor' is offline  
Old 02.11.2017., 11:32   #2454
Quote:
Raptor' kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi,
evo uključujem se i ja u ovu priču ali za 2018.godinu.
Isprike unaprijed ako je bilo, nisam stigao pročitati cijelu temu (obećavam da ću svih 120+ str).

Zanima me da li negdje piše kako ide za 2018., kada će se moći predavati zahtjevi itd. Da li je to već definirano ili će se tek definirati? Ne nalazim ništa na webu osim neki datum 31.07.2018. sad ne znam da li su to zahtjevi za 2018., ili ?

Hvala puno...
do sada je ova subvencija bila svake 4 godine( 5)..
mislim da neće biti novih prijava u 2018 godini, barem nije najavljeno.
samo su osigurana sredstva za ove kredite koji su odobreni u 2017 godini i sve kvote su ispunjene
sqwer is offline  
Old 02.11.2017., 11:39   #2455
Quote:
Irena K kaže: Pogledaj post
ja ću ponoviti pitanje. ima li još netko da više od 3tj čeka povratak ugovora iz apna u banku? nitko ne daje odgovor gdje je ugovor zapeo. 11.10.predan u banku (glavni ugovor), saznali smo da je 16.10.stigao u apn radi aljkavosti službenice banke. svejedno danas je 2.11., a nama odgovora niti iz banke niti apna. makar da kažu tu je i tu je, bit će tad i tad. ništa. izluđena sam već.
Naš je poslan 12.10. u APN i isto još ništa...
Mene brine što je u predugovoru pisalo da će isplata biti do 31.10. E sad, prodavatelj ne pravi problem, bankar kaže da isto nema problema, kad se bude pravio ugovor napisat će se novi datum ali navodno da APN traži novi predugovor s novim datum. Jel zna tko šta o tome?
Patrik Topnik is offline  
Old 02.11.2017., 12:25   #2456
Quote:
Patrik Topnik kaže: Pogledaj post
Naš je poslan 12.10. u APN i isto još ništa...
Mene brine što je u predugovoru pisalo da će isplata biti do 31.10. E sad, prodavatelj ne pravi problem, bankar kaže da isto nema problema, kad se bude pravio ugovor napisat će se novi datum ali navodno da APN traži novi predugovor s novim datum. Jel zna tko šta o tome?
dok sam se žalila zvali iz banke da je stigao, ide na potpis direktoru i kroz 2h možemo na solemnizaciju. ama Bogu hvala! nisam posve upratila daljnje postupke ali samo nek se privodi kraju.....
Irena K is offline  
Old 02.11.2017., 13:24   #2457
Quote:
sqwer kaže: Pogledaj post
do sada je ova subvencija bila svake 4 godine( 5)..
mislim da neće biti novih prijava u 2018 godini, barem nije najavljeno.
samo su osigurana sredstva za ove kredite koji su odobreni u 2017 godini i sve kvote su ispunjene
Kako ne?
http://www.mgipu.hr/default.aspx?id=49183
2.pitanje... Samo ne znam što znači ovo: "treba računati na četverogodišnje subvencioniranje kredita po odobrenim zahtjevima"
Raptor' is offline  
Old 02.11.2017., 13:39   #2458
Quote:
Raptor' kaže: Pogledaj post
Kako ne?
http://www.mgipu.hr/default.aspx?id=49183
2.pitanje... Samo ne znam što znači ovo: "treba računati na četverogodišnje subvencioniranje kredita po odobrenim zahtjevima"

To su sredstva koja su osigurana za ove kredite. Ne piše da će ići novi natječaj
sqwer is offline  
Old 02.11.2017., 15:13   #2459
Quote:
chanelgirl kaže: Pogledaj post
Šta su ti rekli petra_k? Ti si isto bila nadopuna, ako se dobro sjećam? Ja sam ih bila zvala u utorak i rekli su da nismo još na redu, predali 24.9., obrađeni 6.10., nadopuna bila 18.10
Da i dalje nemaju dobru nadopunu,odnosno da nemaju izjavu originalnu nego samo kopiju koju je bankarica poslala s nadopunom (troskovnikom). Nisu imali uopce izjavu,a bankarica veli da je troje ljudi provjeravalo kad se slal zahtjev da ima sve papire....uglavnom netko je negdje zagubio moju originalnu izjavu...jurila sam biljezniku po ovjerenu presliku i u auto za zg predati osobno,jer da nisam nebi se uopce moj zahtjev sutra na povjerenstvu uvazio nego odbacio uglavnom kaos....
__________________
...nikad se ne vracaj proslosti,jer ono sto si odbacio u proslosti vjerojatno se nije nimalo promijenilo...
petra_k is offline  
Old 02.11.2017., 17:30   #2460
Dakle vako stoje stvari...ugovor mi je potpisan u pon u APN- (nezz jeli dosao do banke) Tako sam javio i bankarici da je potpisan i ona je rekla da ce danas poslati aneks u APN (nadam se da je)..
Kada dode ugovor do banke,dali se moze ici na solemizaciju ili se mora cekati i taj aneks? (koliko se on cca ceka ako netko zna)
Banka je Erste i kredit je u EUR
HVALA
bladeog is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:52.