Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2017., 15:28   #2481
riješili solemnizaciju, 3850kn za 745.000kn kredita. Bogu hvala.
zakasnili u zk pa nas to čeka idući tjedan.
Irena K is offline  
Old 03.11.2017., 15:35   #2482
koliko ste dugo čekali na vraćanje potpisanog aneksa? nama je jučer bankarica poslala aneks u APN i sad OPET čekanje....
Gamix is offline  
Old 03.11.2017., 16:53   #2483
Oni koji jos cekaju odobrenje zahtjeva,jeste zvali danas? Meni danas odobren zahtjev
__________________
...nikad se ne vracaj proslosti,jer ono sto si odbacio u proslosti vjerojatno se nije nimalo promijenilo...
petra_k is offline  
Old 03.11.2017., 17:28   #2484
Quote:
Sonja0001 kaže: Pogledaj post
da li agent za nekretnine mora biti prisutan na solemnizaciji ugovora o kreditu
naša agentica je bila, tražili su iz agencije + odmah je pokupila potrebne papire da nam nosi na gruntovnicu i to, ali nigdje ne piše da baš mora
melodies moon is offline  
Old 03.11.2017., 17:45   #2485
Aneksi Erste

Ekipa, je li netko zna zbog cega su danas zapeli aneksi u Apn-u ?
Inace su jucer dosli a nisu jos potpisani, kao trebali bi biti u ponedjeljak. Samo se pitam koji ponedjeljak, uzas. Trebaju konjski zivci za sve skupa.
Yellowroad is offline  
Old 03.11.2017., 17:57   #2486
Quote:
Yellowroad kaže: Pogledaj post
Ekipa, je li netko zna zbog cega su danas zapeli aneksi u Apn-u ?
Inace su jucer dosli a nisu jos potpisani, kao trebali bi biti u ponedjeljak. Samo se pitam koji ponedjeljak, uzas. Trebaju konjski zivci za sve skupa.
Ma svi su malo pogubljeni..jucer me zove iz banke da su u utorak poslali aneks na potpis..mi danas zovemo apn da vidimo jel mozda vec potpisan i kaze zena da je potpisan u ponedjeljak i vracen u banku..tko tu koga..
Patrik Topnik is offline  
Old 03.11.2017., 19:24   #2487
Quote:
Gamix kaže: Pogledaj post
koliko ste dugo čekali na vraćanje potpisanog aneksa? nama je jučer bankarica poslala aneks u APN i sad OPET čekanje....
pbz je išao po drugom principu pa smo toga pošteđeni. samo je direktor pbza potpisao, takav dog imaju s apnom, ali računaj do 5 dana uz poštu i potpis te povratak nazad. nadam se radi vas ne dulje od toga.
Irena K is offline  
Old 04.11.2017., 08:00   #2488
Zaboravih pitat, oni koji su u pbz-u, kak ide to s osigiranjem? Odmah se nema cifra uplati ili kako?
minipanda is offline  
Old 04.11.2017., 09:22   #2489
Quote:
minipanda kaže: Pogledaj post
Zaboravih pitat, oni koji su u pbz-u, kak ide to s osigiranjem? Odmah se nema cifra uplati ili kako?
ponude ti generali ili croatia osiguranje
generali prva godina besplatno ostalo plaćaš mislim da oko 50€, croatia osiguranje kroz sve godine 30% popusta pa ispadne povoljnije nešto
ja sam u četvrtak kada sam donio papire sa gruntovnice uplatio osiguranje odmah
sqwer is offline  
Old 04.11.2017., 10:58   #2490
Aha tenks na info. Nosimo papire sa gruntovnice u ponedjeljak sad,pa cemo onda vidjet. Uplata bi navodno u utorak morala bit po nekom njihovom roku,valjda nije prekasno ,nije nasa krivnja nego gruntovnica spora.
minipanda is offline  
Old 04.11.2017., 11:23   #2491
Da li ima neka dobra duša od ovih koji grade da mi dostavi troškovnik? Obrišite sve osobne podatke slobodno, zanimaju me samo okvirne cijene, i kako izgleda to. Naime budući da ovih kredita više ne bude, namjeravam se prijaviti za kredit za subvenciju građevinskog materijala preko APN-a.

Može na pm, pleasee ljudi, hvalaaa
Raptor' is offline  
Old 04.11.2017., 12:47   #2492
Moze pomoc

Ljudi moji,ja bi zamolio nekoga da mi da informaciju bilo kakvu..nasa agonija traje predugo vec..od 08.08. (ali to je sad nebitno)
Dakle taj famozni ugovor je potpisan od APN-a u pon.,aneks slozen i poslan u cet.,kupoprodajni ugovor je vlasnik dao u banku isto u cet...
I kaj sad,koliko jos??Zivci na izmaku...hvalaa
bladeog is offline  
Old 05.11.2017., 15:10   #2493
Quote:
bladeog kaže: Pogledaj post
Ljudi moji,ja bi zamolio nekoga da mi da informaciju bilo kakvu..nasa agonija traje predugo vec..od 08.08. (ali to je sad nebitno)
Dakle taj famozni ugovor je potpisan od APN-a u pon.,aneks slozen i poslan u cet.,kupoprodajni ugovor je vlasnik dao u banku isto u cet...
I kaj sad,koliko jos??Zivci na izmaku...hvalaa
Nemaš još puno. Ostaje ti da se prikupi sva ta dokumentacija natrag u banci, onda ih nosiš javnom bilježniku na solemnizaciju, pa nakon toga na gruntovnicu. Oboje možeš riješiti u jednom danu, jedino ti na gruntovnici može potrajat i nekoliko dana dok ne izdaju rješenje. Nakon toga bi trebala ići isplata i kraj agoniji. Daleko ste dogurali, još malo stisnite i

Mene pak zanima kako će se podmirivati polovica mjesečne rate kredita? Jel uzmu sve meni s računa, pa onda država uplaćuje meni polovicu, ili pak banka tereti pola meni a pola direktno od države? Ni u banci mi nisu znali odgovoriti a vidim da je u otplatnoj listi plan terećenja kao da nema državne polovice uopće...
watson87 is offline  
Old 05.11.2017., 17:02   #2494
Drzava banci na pocetku godine isplacuje cijeli iznos za tu godinu, a ti poslije placas pola..
assassinst is offline  
Old 05.11.2017., 17:12   #2495
Quote:
assassinst kaže: Pogledaj post
Drzava banci na pocetku godine isplacuje cijeli iznos za tu godinu, a ti poslije placas pola..
Meni već ovaj mjesec sjeda prva rata. Za ovu godinu su sredstva već uplaćena bankama od države?
watson87 is offline  
Old 06.11.2017., 09:30   #2496
Gdje ste sve (Zagreb) išli da prebacite režije na svoje ime, i što treba od dokumenata?
Ivana Lena is offline  
Old 06.11.2017., 10:45   #2497
Quote:
watson87 kaže: Pogledaj post
Meni već ovaj mjesec sjeda prva rata. Za ovu godinu su sredstva već uplaćena bankama od države?
ako je prve 4god 50% rate onda se od 1.rate plaća polovina iznosa.
Irena K is offline  
Old 06.11.2017., 10:46   #2498
obavili zk. kak dugo se čeka uknjižba banke, koliko se čeka isplata cca? zk javlja klijentu da je uknjiženo?
Irena K is offline  
Old 06.11.2017., 11:17   #2499
Quote:
Ivana Lena kaže: Pogledaj post
Gdje ste sve (Zagreb) išli da prebacite režije na svoje ime, i što treba od dokumenata?
I mene ovo zanima, i zanima me kad se mogu prijavit na adresu već?

Naša agonija sutra zavšrava, isplata i to je to.
minipanda is offline  
Old 06.11.2017., 11:30   #2500
Quote:
minipanda kaže: Pogledaj post
I mene ovo zanima, i zanima me kad se mogu prijavit na adresu već?

Naša agonija sutra zavšrava, isplata i to je to.
kak dugo ste čekali zk? jel morate biti prisutni kod isplate?
Irena K is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:10.