Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2005., 22:10   #1
Smile Učiteljski fakultet - Zagreb

Hello!!!Zanima me literetura za prijemni na Učiteljskoj, za odgojitelja.Ne znam iz čega da učim i šta da učim.
 
Odgovori s citatom
Old 16.03.2005., 14:18   #2
uchi hrvatski,pitnja za maturu.to ti je najsigurnije.ja cu isto probati na uciteljsku
 
Odgovori s citatom
Old 20.03.2005., 12:56   #3
na prijemnom ti je ... hrvatsi i opća kultura ( povijest , filozovija...) ne sjećam se točno... ali.. tako nekako..
Najbolje ti je posjetiti stranice.. ukucaj na tražilici učiteljska akadamija ili visok učiteljska škola...
e da, ako nisi završila opću gimnaziju onda moraš polagati razliku predmeta 8 glazbeni i likovni).. barem se je to tako kod nas polagalo...
i ako ne uspiješ ništa naći javi mi se na Pm pa ću ti dati broj faksa gdje ja studiram ,mislim da oni šalju pitanja na kućnu adresu ( ti njima faksiraš uplatnicu) od prijemnih ranijih godina..
sve u svemu, nije se teško upisati, faks traje kratko i koliko slušam od svojih kolega, nije ni tako strašno teško
mala_crvenkapica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2005., 15:25   #4
Ima netko da studira u Petrinji? I gdje se polazu glazbeni i likovni? Mene zanima ova u petrinji vele da se jaaaako lako upisat,jer nije velika navala ko na ovu u Zagrebu.
Shadowfax is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2005., 17:09   #5
ja studiram u 53nji...
navala nije velika...
samo što se jako puno ljudi upisuje preko veze...
tako da...
a tamo se polaže razlika....
nije teško položiti...
mala_crvenkapica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2006., 21:30   #6
Pedagoški fakultet

Pa, ovako... Idemu ekonomsku skolu, maturant sam, a jedan od favorita mi je pedagoski fakultet. No, nisam imala predmete koji su potrebni za prijemni- likovni i glazbeni. Zanima me sljedece- da li se MORA imati te predmete da bi upisao taj faks, ili su oni samo od koristi za prijemni (dakle, mogu ih i sama nauciti...ako mogu, i odakle...?)

Unaprijed hvala
Belle is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2006., 11:34   #7
..naravno da ih ne moras imati, al ih polazes uz prijemni..posebno ta dva predmeta, bar je tak bilo kad sam ja upisivala..najbolje ti je nabaviti knjige iz gimnazije..
..najbolje ce ti biti da odes u referadu i tamo pitas..radi ti od 10.30-12-30 h, jer su se neke stvarcice mjenjale pa da te ne zeznem
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2006., 20:10   #8
hvala
Belle is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2006., 15:50   #9
Quote:
Belle kaže:
Pa, ovako... Idemu ekonomsku skolu, maturant sam, a jedan od favorita mi je pedagoski fakultet. No, nisam imala predmete koji su potrebni za prijemni- likovni i glazbeni. Zanima me sljedece- da li se MORA imati te predmete da bi upisao taj faks, ili su oni samo od koristi za prijemni (dakle, mogu ih i sama nauciti...ako mogu, i odakle...?)

Unaprijed hvala
Zavisi da li želiš na predškolski ili razrednu nastavu. Prije dvije godine se na predškolskom nije polagao niti likovni niti glazbeni bez obzira imala to u srednjoj ili ne. Ali, raspitaj se, od ove godine je bolonja...
seagirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2006., 22:28   #10
neznam sta zelis predskolski ili razrednu...ja sam na prvoj godini predskolskog, imali smo otpjevia neku pjesmicu, lupkati u taktu i profa odsvira neki ton na klaviru, moras ponovit glasom, iz tzk motoricki test, test opce kulture i iz likovnog nacrtat nesto sto stave pred tebe...mislim da je to bilo sve...i da, trebas ici na lijecncki prije svega...
ma nije nista tesko, sve je to lako.
maja beba is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2006., 23:31   #11
ja sam ti išla na razrednu i tam je bio sam test opće kulture i opće obavještenosti (ako se dobro sjećam) i nije bio neki problem... ali ovisi za koju se nastavu odlučiš...na engleskom di sam se ja projavila je bila strašna gužva....i kolko je god bio dobar prijamni...
__________________
April skies and white lies
enie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 14:25   #12
Smile Učiteljski fakultet - Zagreb

Ici cu na prijemni na taj faks, ali stranica im ne radi.. ustvari radi na pola, nema informacije za dutum od kad do kada se dolazi prijavit za prijemni.. da li itko zna vise informacija?? nema ni telefon da nazovem!
Ofca02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 14:46   #13
http://www.step.hr/std-info/buduci-s...kademija.shtml

Tamo imaš i broj telefona i mail.
__________________
"My life wasn't as glamorous as my webpage made it look."
Leela
krokodajl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 16:50   #14
Taj link bas i nije pouzdan jer je starijeg datuma, naime pise da predskolski odgoj traje 4 semestra a sad po bolonji traje 6. Isto tako prijemni je drugaciji. Ofca, preporucujem ti da proucis vodic za brucose http://www.unizg.hr/fileadmin/rektor.../Vodic2006.pdf
Tamo imas i kontakt osobu, mislim da se moze otici i na razgovor kod te zene za vise informacija.
Isto namjeravam otici na prijemni za predskolski odgoj, tako da cu ici u ponedjeljak kod te zene ako ce me primit, javim ak saznam kaj pametnog. Isto tako ako ima netko tko bi mi mogao dati neke informacije o prijemnom (ovom novom) i faxu opcenito iz prve ruke, bila bi jaaaako zahvalna. Moze na pm, tu sam vec ofci preuzela topic posto sam i sama takav htjela otvorit.
Ne se ljutit ofcica
__________________
"The pretence is not what restricts me, it's the circles inside...."
-kitten- is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 17:00   #15
Ondak sori na dezinformaciji, ali bar telefon imaš!
__________________
"My life wasn't as glamorous as my webpage made it look."
Leela
krokodajl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 17:14   #16
Quote:
-kitten- kaže:
Taj link bas i nije pouzdan jer je starijeg datuma, naime pise da predskolski odgoj traje 4 semestra a sad po bolonji traje 6. Isto tako prijemni je drugaciji. Ofca, preporucujem ti da proucis vodic za brucose http://www.unizg.hr/fileadmin/rektor.../Vodic2006.pdf
Tamo imas i kontakt osobu, mislim da se moze otici i na razgovor kod te zene za vise informacija.
Isto namjeravam otici na prijemni za predskolski odgoj, tako da cu ici u ponedjeljak kod te zene ako ce me primit, javim ak saznam kaj pametnog. Isto tako ako ima netko tko bi mi mogao dati neke informacije o prijemnom (ovom novom) i faxu opcenito iz prve ruke, bila bi jaaaako zahvalna. Moze na pm, tu sam vec ofci preuzela topic posto sam i sama takav htjela otvorit.
Ne se ljutit ofcica
ti slobodno meni prosljedi informacije pa se ofcica nece ljutit
Ofca02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2006., 19:43   #17
Danas sam zvala kontakt osobu na faksu da pitam koji su dokumenti potrebni za prijavu prijamnog ispit. Potrebno je: domovnica, rodni list, svjedodzbe sve 4 godine i maturalna svjedodzba. Rekla mi je da potvrda o mjestu prebivalista iz mup-a nije potrebna.
Jedina stvar koja mi je cudna je to da mi je rekla da nije bitno kojeg datuma su domovnica i rodni list jer kad sam se upisivala prije 4 godine na neki drugi faks znam da su inzistirali da rodni list ne smije biti stariji od 6 mjeseci.
Da li netko zna da li je i sada tako pa sam od ove zene dobila krivu informaciju?
Inace rok prijave za prijamni je do 5.7., a u novinama ce ovih dana izaci natjecaj za upise i tamo bi trebalo pisati kojeg ce se tocno datuma odrzati prijamni, gdje ce biti i u koliko sati.
Ako netko zna tocno kojeg datuma ce to izaci u dnevnim novinama neka javi jer ja nisam jos uspjela doci do te informacije a nije ni zena znala tocno.
I jos jedno pitanje - da li se neka cifra koja se placa za prijamni ispit placa kada se dodu predat papiri? I koliko bi to moglo biti novaca? Znam da je prije par godina bilo oko 200 kn, al nisam ziher.
Pozdrav!
__________________
"The pretence is not what restricts me, it's the circles inside...."
-kitten- is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2006., 20:34   #18
evo danas je napokon stiglo na sluzbene stranice www.uazg.hr vise informacija o prijemnom i o prijavi za prijemni
Ofca02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 12:31   #19
konacno!
__________________
"The pretence is not what restricts me, it's the circles inside...."
-kitten- is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2006., 14:14   #20
dali netko zna jeli se naknadn polaže glazbena i likovna kultura te kada za predškolski odgoj
joey_hr is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:21.