Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2024., 10:00   #1
Biti vještica

Imate li u svojoj okolini onu neku osobu koja vas tjera da radite ono što vam se ne da i da date sve od sebe
Onu majku koja kvoca da sredite sobu, da pokupite robu koju ste svukli sa sebe i bacili na pod...onu ženu koja ti na miru ne da da legneš i da spavaš a tebi je baš da nakon ručka digneš noge i ne radiš ništa
Onu ljubavnicu koja te tjera na putovanja a tebi je baš dobro što zujiš i što ti život prolazi bez ikakvog smisla
I te cigarete ti baš dobro pašu i baš te briga što onaj dolje sve češće spava, jer k vragu i seks
Rosemary84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2024., 10:05   #2
Ha??
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2024., 13:44   #3
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Ha??
Ma pita ima li ekipa ovdje ženu u svom životu?
__________________
Pikova dama
Nataša Rostova is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2024., 21:45   #4
..ja mislin da je potrebna prirodna ravnoteza u prostoru i vremenu ..isto ki sto lesinar pojide crva ,tako postoje i pichnije radi nekog balansa da bi mi vise znali cijeniti mir i tisinu bez kvocanja i prigovaranja
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2024., 23:00   #5
Quote:
Rosemary84 kaže: Pogledaj post
Vidim da je neiskusni vlasnik opet ostavil predug lanac.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2024., 10:12   #6
Opa, BDSM frajer, lajkam
Rosemary84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2024., 12:23   #7
Quote:
Rosemary84 kaže: Pogledaj post
Opa, BDSM frajer, lajkam
..metni sliju
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2024., 14:02   #8
Quote:
Rosemary84 kaže: Pogledaj post
Eto, opet bi nesreća navlačila vodu na svoj mlin, a sve zbog toga što neiskusni vlasnik i dalje ne zna podesiti duljinu lanca.
Aj zakokodači vlasniku nek mi se javi da bi mu proslijedil smjernice ispravljanja dresure.

Iš, iš.

__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2024., 09:27   #9
Quote:
Rosemary84 kaže: Pogledaj post
Imate li u svojoj okolini onu neku osobu koja vas tjera da radite ono što vam se ne da i da date sve od sebe
Onu majku koja kvoca da sredite sobu, da pokupite robu koju ste svukli sa sebe i bacili na pod...onu ženu koja ti na miru ne da da legneš i da spavaš a tebi je baš da nakon ručka digneš noge i ne radiš ništa
Onu ljubavnicu koja te tjera na putovanja a tebi je baš dobro što zujiš i što ti život prolazi bez ikakvog smisla
I te cigarete ti baš dobro pašu i baš te briga što onaj dolje sve češće spava, jer k vragu i seks
Sjećam se jesenjih/proljetnih štihanja bašče (vrta).Nekih 150m2 (hvala Bogu), a moram na nogomet? Brižna majka hoće duboko kopanje pa je otac navario dodatak od cca 10 cm da ide dublje? Onda ja to na brzinu odradim pa da mogu sutra na nogomet/basket (bilo što samo nek je lopta tu). To mi je bilo dosta, onako...ali što se mora nije teško. Dobro, bilo je tu i betoniranja, zidanja, svega, ali bašča je bila konstanta 2 puta godišnje (i danas je). Sad nemam takvih problema. Sa ženom se lako dogovorim, ali da teglim, teglim. Imam tu sreću da mi nije ništa teško i navikao sam na fizičke napore. Teže mi je biti u kući satima. Kako god, zahvaljujući godinama neću još dugo.
lastman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger