Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2008., 14:33   #1
Akupunktura kao priprema za porod i pri porodu

hello, vjerojatno je vec bilo rasprava o dr. bobic...
mene zanima dali netko ima broj telefona na koji se doktorica moze dobiti, jer sam cula da radi akupunkturu za trudnice i da je dobra stvar pa ako netko nesto zna neka pomogne,inace sam u 25. tjednu trudnoce
vsuler is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 14:40   #2
nazovi osječki kbo- traži ginekologiju i tamo će ti reći kako točno do nje, uglavnom akup. za porod ide od 36og tjedna, donosiš uputnicu od svojeg ginekologa.
Tatsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 14:57   #3
Quote:
Tatsha kaže: Pogledaj post
nazovi osječki kbo- traži ginekologiju i tamo će ti reći kako točno do nje, uglavnom akup. za porod ide od 36og tjedna, donosiš uputnicu od svojeg ginekologa.
sta stvarno mozete ic na akupunkturu preko uputnice
To je fenomenalno al nisam cula da se i u Splitu moze
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 15:09   #4
da, to je jedna od "običnih" doktorica na ginekologiji, jedina spremna na porod na stolici (maloj ili velikoj), ona koristi lopte i takvu pomoć pri porodu, radi akupunkturu za smanjivanje boli na porodu i radi akupunkturu (oko 32.tj) za okretanje bebe za porod, uglavnom sve na uputnicu
Tatsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 15:25   #5
Quote:
Tatsha kaže: Pogledaj post
da, to je jedna od "običnih" doktorica na ginekologiji, jedina spremna na porod na stolici (maloj ili velikoj), ona koristi lopte i takvu pomoć pri porodu, radi akupunkturu za smanjivanje boli na porodu i radi akupunkturu (oko 32.tj) za okretanje bebe za porod, uglavnom sve na uputnicu
Svaka čast...
amfibija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 15:27   #6
hvala na informaciji!
vsuler is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 15:45   #7
Quote:
amfibija kaže: Pogledaj post
Svaka čast...
da, još da mogu porod tempirati kad ona bude dežurna
Tatsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 11:50   #8
meni je baš žao što na kraju nisam mogla na akupunkturu-došla sam kod dr.bobić,baš sam se veselila činjenici da se kod nas tako nešto može dogovoriti i to ono,na uputnicu,ali kako sam imala problema s venama u trudnoći,odustale smo od tretmana jer igle su trebale ići na više mjesta na kojima su meni vene bile problematične (na nogama) pa je postojala opasnost od krvarenja i tak
molila bih vas koje prođete tretman da jednom kad stignete napišete kak vam je bilo, je li vam pomoglo i općenito jeste li zadovoljne
disident is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 11:58   #9
ja ne vjerujem da ću ići jer mi taman tjedni za akup padaju za božić i ng
Tatsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 17:53   #10
mene je dr.bobić porađala, i mogu reći samo pohvalne riječi za nju.
bila je ustvari neka mlađa specijalizantica na porodu i ona.
a za akupunkturu sam čula da je super, a sad koliko stvarno pomogne ne znam.
Ladybug is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 12:22   #11
Ja bih akupunkturu svakome preporucila.
Prvi porod mi je bio induciran u 42+3, trudove nisam dobivala.....porod jako tezak, dug.......
Prije drugog i treceg poroda sam isla na akupunkturu kod babice, od 36tj.
Porodi su isli vrlo brzo, oko 3-4 sata, porodila sam se 100 put lakse i brze nego prvog puta, i uvjerena sam da je tu dosta toga akupunktura ucinila, zbog same cinjenice sto mi je i ona protiv strasnih grceva u trudnoci pomogla !

Da sad imam mogucnost isla bi opet bez razmisljanja, ali cisto sumljam da to kod nas rade, dakle, ako razmisljate o tome bili ne bili li, a imate mogucnost, obavezno to iskoristite, naskodit vam nece, moze vam samo zaista pomoci, kazem vam meni je ! Itekako !
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 22:33   #12
moja mama je mene rodila na taj način prije 27 godina, jel zna u kojoj bolnici u zagrebu imaju akupunkturu?
Kayla3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 22:37   #13
šta je ovo? ima li kakav link?
daj napišite nešto više o ovoj akupunkturi. pa prvi put čujem al mi dobro zvuči.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 21:47   #14
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
šta je ovo? ima li kakav link?
daj napišite nešto više o ovoj akupunkturi. pa prvi put čujem al mi dobro zvuči.
http://www.akupunktura.hr/

imaš još na netu na google upišeš pojam
Kayla3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 16:25   #15
ja danas upravo bila.ništa strašno a nadam se da će pomoći.dr. Bobić je jako ugodna i možete se s njom konzultirati na br 031/512-322.najbolje zvati ujutro od 8-9h.
adri.os is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 17:42   #16
Quote:
adri.os kaže: Pogledaj post
ja danas upravo bila.ništa strašno a nadam se da će pomoći.dr. Bobić je jako ugodna i možete se s njom konzultirati na br 031/512-322.najbolje zvati ujutro od 8-9h.
A koliko si trudna. Ja sam u 29 tj. i dr mi je preporučila da odem kod nje. Navodno imaju jako dobre rezultate u smislu bržeg otvaranja i skraćivanja samog poroda. Imam još malo vremena za razmišljanje pa prikupljam info.

Ako je neko već bio i obavio i porod ajd molim vas napišite svoja iskustva. Jel vam pomoglo, jel bi opet?
Mar@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 15:42   #17
Quote:
Kayla3 kaže: Pogledaj post
moja mama je mene rodila na taj način prije 27 godina, jel zna u kojoj bolnici u zagrebu imaju akupunkturu?
na sv.duhu radi doktorica Franić akupunkturu za lakši porod. samo nisam upućena da li se plaća ili ne.
anđeo-s-rogićima is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 09:49   #18
evo da malo dignem temu. ne znam kako je sad u hr, ali vidim da se akupunktura radila. mislim ova prije i za vrijeme poroda. iz prve ruke mogu rec da se isplati pokusat, ja sam uvjerena da je meni pomoglo, a pogotovo je dobra kod prvorotkinja. skrati fazu otvaranja, tako da ako recimo brojite minute do epiduralne, brze prodje. sala mala, ne steti, a zbilja moze pomoc. isplati se razmislit.
__________________
And I'm floating in a most peculiar way
aniano is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2012., 16:28   #19
i ja bih podigla temu.

10.10 idem na prvi tretman....
Evil-smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2012., 20:24   #20
Quote:
Evil-smile kaže: Pogledaj post
i ja bih podigla temu.

10.10 idem na prvi tretman....
gdje ideš? u Zg-u? ja sam dosta puta koristila akupunkturu za tretiranje nekih stanja. ali porod, tko zna...
Ljelja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:45.