Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2020., 17:19   #1
Cool Radari na autoputu od Istre prema Splitu

Pozdrav svima,
Kako čitam fiksni radari su na Jadranskoj magistrali, a na autoputu radara nema. Na autoputu voze Provide sa A6 ili BMW 330d, tako barem čitam. Kakva su vaša izkustva? Inače vozim po propisima ali tu i tamo malo nagazim ako je mogučnost. ��
Katunga is offline  
Old 24.07.2020., 08:49   #2
Imas posebnu temu o kamerama na automobilima, nisi trebao otvarati novu.

Nema radara na autocestama, u planu je staviti sustav koji mjeri prosjecnu brzinu Znaci ne klasicni radar nego sustav sa puno kamera koje snimaju prijedjene dionice i vremensko razdoblje u kojem je prijedjeno. Ako se ispostavi da je dionica vremenski prijedjena prebrzo onda ide kazna. No to jos nije postavljeno, ne znam kada je u planu.

Presretaca po Dalmatini nema previse, bar ih ja nisam puno vidio. Najvise sam ih vidio od Karlovca do Bosiljeva ali to je mozda samo moje iskustvo. Takodjer, treba paziti na Kalmetini, dionici brze ceste izmedju izlaza Zadar 2 i luke Gazenica, tu redovno patroliraju.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Old 24.07.2020., 09:22   #3
Babarej, nisam pronašao več otvorene teme tako, da se izvinjavam, može admin prebacit ako ide...
Ali svakako hvala na komentaru. Znači ako nema gužve, može se iči malo iznad ograničenja i sa malo sreče nema panike. Pozdrav svima.
Katunga is offline  
Old 24.07.2020., 09:44   #4
A slusaj, neko pravilo je da ako vozis do 154 km/h tamo gdje je ogranicenje 130 km/h nitko te nece dirati. Problem je sto ima dosta dionica koje su ogranicene na 100, 110, 120 km/h pa je tu opasnost od kazne ako se covjek zaigra. Tu najvise mislim na tunele ali ima i bez njih nelogicnih ogranicenja.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Old 24.07.2020., 11:54   #5
hvala babarej


za ostala pitanja oko radara i kamera posjetiti temu
Opal Zg is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:35.