Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2003., 00:55   #41
Quote:
Kiki kaže:
Ja koristim posebnu tekucinu za skidanje sminke s ociju (obicno onaj dvofazni likvid ili od Lancome ili Clarins...oba su za senzitivne oci, a sve skinu s ociju).
Nakon toga se umijem s Clarinsovim gelom za pranje lice i to je to.
Sve ode.
Znala sam da smo slične, ali fakat Kiki, ovo mi je isti routine. Samo za očiju koristim tekučinu od Lancome-a. Nisam nikad vidjela da Clarins ima posebnu tekučina za skidanje šminke oko očiju. A inače sam Clarins-freak!
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2003., 01:09   #42
Baš se idem umit Eucerinovim gelom.
Joj, još i leće skinut prije toga...
Baš mi ide na živce taj dio dana. volim se trackat kremicama, al ovo mi bas ide na živce jer se mora (mislim ne mora, al uzasno sam si bljak inače).
Ako sam dosta natrackala oči, onda još prije gela oči posebno očistim nečim od avona što nije ono dvofazno što se tu spominjalo nego nešto drugo.
evo,ja sad tipkam ovoliko samo da odgodim trenutak odlaska u kupaonu.
Pink Lemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2003., 01:19   #43
garnier sinergie gel za masnu kozu i kozu sklonu pristicima....s granulicama za piling (onj plavi). sve ode s njim...
matilda1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2003., 01:26   #44
Quote:
bloody sailor moon kaže:
a nečim rozim, aL peku oči maLo... a ne voLim ja skidat tu šminku, često ode spavati s njom jer sam preumorna
ovo bas nije pametno
oci i koza se trebaju odmoriti za vrijeme nocnog sna
ja sam znala dosci i u 10 ujutro sa tuluma, ali nikad - apsolutno nikad- nisam otisla u krevet sa sminkom.
__________________
Oh, if all the little raindrops were lemondrops and lollipops, oh, what a rain that would be!
Standing outside, with my mouth open wide Singing La la la la, la la la, la la la, la la la
Issa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2003., 01:29   #45
Quote:
Issa kaže:
ovo bas nije pametno
oci i koza se trebaju odmoriti za vrijeme nocnog sna
ja sam znala dosci i u 10 ujutro sa tuluma, ali nikad - apsolutno nikad- nisam otisla u krevet sa sminkom.
Slažem se.

Jedanput sam išla bez skidanja (jer sam bila pijana ko crna zemlja), i Bože sačuvaj kako mi je izgledalo lice ujutro. Koma. Nikad više!!
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2003., 04:39   #46
Cutie, Clarinsova tekucina za skidanje oko ociju se zove...Instant Eye Make-up Remover...heavy make-up, sensitive eyes.
Meni je dobar jer nije tolko masan ko Lancome skidac, a skine i maskaru i olovku i sve jednim potezom.
Probaj.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2003., 10:33   #47
maramice za skidanje šminke su mi definitivno postale proizvod bez kojeg ne mogu..najčešće su to niveine al eto sad imam lorealove i ok su..prije sam se strugala sa mlijekom pa tonikom pa gel za umivanje a sad maramice i poslije gel...a što se tiče spavanja sa šminkom nema šanse..pa ja je odmah skidam čim uđem u kuću..dakle ponekad i tri put dnevno..
alemka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2003., 17:55   #48
Ja sam jednom otishla spavati nashminkana i nakon toga sam tri mjeseca lezhala na dermatologiji...

Naravno da treba paziti da se kozha chisti, no ne mogu vjerovati da nitko nikad nije zaspao nashminkan

Meni se to znalo dogoditi...recimo vracam se u ranojutarnje sate kuci, povatam josh na stepenishtu, dok otkljuchavam vrata sam polugila, zavrshavamo u krevetu i zaspim obamrla nakon zhestokog sexa

Drugo jutro budim se with rakoon eyes...mno shto je to naspram takve noci
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2003., 18:07   #49
Quote:
Ja sam jednom otishla spavati nashminkana i nakon toga sam tri mjeseca lezhala na dermatologiji
ajd sad napisi koju sminku koristis ?

Inace, zaspala sam par puta sa sminkom ( uglavnom oni mladji dani , studentska opijanja i ja mrtva dolazim doma )

Mislim da nitko ne umre od jednom tu i tamo, problem je ako je to navika.

Od kad sam ovdje , nisam s sminkom zaspala, Boze sto ucine od mene !
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2003., 21:56   #50
Meni se isto zalomi par puta godisnje...To su one noci kad lijezes poluobucen, s lavorom i flasom vode kraj kreveta...

Ujutro obicno izgledam kao smrt na dopustu, a ako sam imala puder na licu zna se pojaviti i koji prist.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2003., 06:54   #51
ajde da vam jos malo nadodam:
ja se uvijek i istusiram prije kreveta. Nikad nejdem pijana u krevet jer mi se onda pocne vrtiti i jako mi je slabo, sav mi se mozak zarotira. Pa onda uglavnom sjedim na rubu kreveta par sati i buljim u prazno dok me prodje, skinem sminku, istusiram se i tek onda u krevet, cista i uredna spavam cijelu vjecnost.

Eto jednostavno nikad nisam otisla sa sminkom i neistusirana u krevet, ali bas nikad.
__________________
Oh, if all the little raindrops were lemondrops and lollipops, oh, what a rain that would be!
Standing outside, with my mouth open wide Singing La la la la, la la la, la la la, la la la
Issa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2003., 11:53   #52
zlato issa cekaj da rodis

Bit ces sretna da uopce odes u krevet
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2003., 15:05   #53
Re: cime skidate sminku?

1. L'Oréal Plénitude krpice za normalnu i mjesovitu kozu (ima za razne tipove koze), nemasne su i odlicno skidaju i sminku s ociju.
2. Krpice Diadermine i
3. Evian
su isto ok.

ostale mi se bas ne svidjaju.

poslije se ionako umijem (navika) i stavim kremu po potrebi.
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2003., 16:29   #54
Quote:
Winona1 kaže:
zlato issa cekaj da rodis

Bit ces sretna da uopce odes u krevet
Reche iskusna mama
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2003., 16:31   #55
Quote:
magic kaže:
Reche iskusna mama
ne moram roditi da bi to znala

Dosta sam ne nagledala frendica u zadnje vrijeme
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2003., 13:08   #56
L'Oréal ili Nivea visage mlijeko i tonik + sredstvo za skidanje sminke s ociju.
nina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2003., 15:13   #57
Hvala Bogu pa nemam problema s kožom. Maskaru prvo skinem vodom i prstima,a zatim cijelo lice dobro nasapunam s bilo kojim tekućim sapunom (dove, palmolive, fa...) i isperem s puno mlake vode. Poslije kremica i gotovo.
 
Odgovori s citatom
Old 20.05.2003., 15:16   #58
kaj ide maskara cistom vodom dole ?
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2003., 18:20   #59
Bi-facil od Lancoma - skidanje sminke
Pure Zone od Loreala - umivanje - ujutro i uvece

gotovo za 5 minuta a koza mi zahvalna

davno nekad sam cistila beby uljem - sve skupa 3 puta - oci su me tako pekle da sam odustala
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2003., 19:49   #60
Nivea visage gelovi za umivanje....imam sva tri pa kombiniram, ovisi kak mi je koza raspolozena koji dan
Alverde tonik od morkih algi
Na kraju par spric pospric sa Avene termalnom vodom

.....cica mica...
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:16.