Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2011., 02:03   #41
Ljudi uzeo sam totalTv koji je sad kod b-neta, i zanima me kako naći ove besplatne FTA kanale? Gdje se mogu naći frekvencije za pojedini kanal, npr za Rai uno?
oktavian is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 18:16   #42
Ljudi uzeo sam totalTv koji je sad kod b-neta, i zanima me kako naći ove besplatne FTA kanale? Gdje se mogu naći frekvencije za pojedini kanal, npr za Rai uno?

Prvo moraš znati sa kojih satelita želiš free programe i koliko lnb-a imaš na anteni. Total ti je na 16 st., a Rai uno koji si naveo na 13st. Idi na stranicu kingofsat i tamo imaš detaljan popis programa pa vidi na kojim su satelitima. Uz total postavljaju ili 13 ili astru sa 19,2st. Ovisi. A,možeš imat i više toga samo to je već druga priča. Proguglaj malo satelitski forum....
igor976 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 13:07   #43
pitanje za one koji imaju totaltv b.net....interesira me da li tko od vas ima u ponudi kanala i maked.program ALFA TV koji prenosi i utakmice španjolske primere,pa me interesira kakva je kvaliteta slike tog programa i da li se može gledati taj program i u hrvatskoj za vrijeme utakmica,mislim da ga neprekidaju??....hvala
s14nj11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 01:34   #44
Toliko sam razočaran zbog B-NETA , TOTAL TV-a Dali je moguće da oni mogu tebi podići cijenu zbog naših programa HRT,NOVE,RTL???Za 20 kn????
A iti da su obavjestili (barem mene) !!!! Hoću da raskinem ugovor i sada me opterecuju da moram platiti svih 20 mjeseci koliko je ostalo!!!S tim da sam potpisao ugovor sa TOTAL-TV HR , anikakvim B_NETOM!!! Mislim da je to pljačka !!!Kkava Vi imate iskustva??????
potrosackikod is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 07:11   #45
t-com je besramno i naprasno maknuo sportske kanale iz osnovnog paketa nakon što su se godinama tamo nalazili i nisu se dodatno plaćali, i nikom ništa...oni mogu šta hoće jer je narod jedna velika tusta ovca...

ne možeš ništa, sigurno si u ugovoru potpisao da oni mogu mijenjati uvjete usluge, samo nisi shvaćao što potpisuješ, kao niti većina...
MytByte is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 08:58   #46
Bok svima,

Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
t-com je besramno i naprasno maknuo sportske kanale iz osnovnog paketa nakon što su se godinama tamo nalazili i nisu se dodatno plaćali, i nikom ništa...oni mogu šta hoće jer je narod jedna velika tusta ovca...

ne možeš ništa, sigurno si u ugovoru potpisao da oni mogu mijenjati uvjete usluge, samo nisi shvaćao što potpisuješ, kao niti većina...
Tako je to i vani... procitaj si Dvorakovu kolumnu u Bug-u... u USA su tako povecali cijene za nekoliko milijuna korisnika i isto tako nikome nista...
HasoMujo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 09:17   #47
Quote:
HasoMujo kaže: Pogledaj post
Bok svima,



Tako je to i vani... procitaj si Dvorakovu kolumnu u Bug-u... u USA su tako povecali cijene za nekoliko milijuna korisnika i isto tako nikome nista...
ma da, zato jer uvijek u ugovoru piše da zadržavaju pravo promjene, i kada to potpišeš, zaista se nikoga ne može "čepiti" jer si to svjesno potpisao ...ali ovo nije US of F***ing A...

pa oni su svijetu nametnuli liberalni kapitalizam, a Hrvati su ga prigrlili i "unaprijedili" tako što su na selektivni liberalizam uveli i bezakonje...opet ode ja u politiku, pardonček...
MytByte is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 09:46   #48
Mislim da negdje u zakonu stoji da možeš raskinuti ugovor bez naknade ako on postane nepovoljan za tebe od prvobitnog potpisanog. Samo neznam točno u kojem. Zakon o elektroničkim komunikacijama ili tako nešto.
Rapidshare202 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 10:58   #49
Da, naravno, ako i druga strana to vidi na taj način...ako ne, tužba, parničenje i kada/ak izađeš iz toga kao pobjednik, rezultat neće imati nekog smisla...

Naravno da, kad čovjek uzima uslugu poput maxtv-a, pazi da ponuda sadrži elemente koji ga zanimaju jer prosto je nemoguće tvrditi da je netko uzeo maxtv nediskriminantno zbog ama baš SVIH kanala u ponudi i da mu je svejedno kaj gleda, i čak ako si potpisao da oni zadržavaju pravo izmjene, mislim da bi na sudu to palo, i da bi se ustvrdila naknadna nepovoljnost ugovora, ali treba do suda doć, a t-com računa na to da se nitko neće ići parničiti zbog nekoliko skinutih kanala..
MytByte is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 19:42   #50
Dobio sam danas bnet total tv, ali nisam bio kod kuće kada su ga instalirali pa me zanima da li redoslijed programa mora biti ovakav kakav jest ili mogu resetirati reciver pa posložiti programe kako meni odgovara?
sinisa2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 20:42   #51
Quote:
potrosackikod kaže: Pogledaj post
Toliko sam razočaran zbog B-NETA , TOTAL TV-a Dali je moguće da oni mogu tebi podići cijenu zbog naših programa HRT,NOVE,RTL???Za 20 kn????
A iti da su obavjestili (barem mene) !!!! Hoću da raskinem ugovor i sada me opterecuju da moram platiti svih 20 mjeseci koliko je ostalo!!!S tim da sam potpisao ugovor sa TOTAL-TV HR , anikakvim B_NETOM!!! Mislim da je to pljačka !!!Kkava Vi imate iskustva??????
otkud ti to?
zealotic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2011., 19:46   #52
Podjeliili su letak negdje u prvom mjesecu zajedno sa računima. Pisalo je da ide povećanje cijene.
Rapidshare202 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 17:56   #53
Quote:
sinisa2 kaže: Pogledaj post
Dobio sam danas bnet total tv, ali nisam bio kod kuće kada su ga instalirali pa me zanima da li redoslijed programa mora biti ovakav kakav jest ili mogu resetirati reciver pa posložiti programe kako meni odgovara?
mozes ih sloziti u favorite, glavnu listu nemozes dirati ali mislim da kad ucitavaju noce programe da i to ode kvragu
__________________
Live long and prosper !
HAL_9000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 09:34   #54
Quote:
Rapidshare202 kaže: Pogledaj post
Podjeliili su letak negdje u prvom mjesecu zajedno sa računima. Pisalo je da ide povećanje cijene.
je povečala se cjena pretplate ..
masograd is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 18:32   #55
Quote:
potrosackikod kaže: Pogledaj post
Toliko sam razočaran zbog B-NETA , TOTAL TV-a Dali je moguće da oni mogu tebi podići cijenu zbog naših programa HRT,NOVE,RTL???Za 20 kn????
A iti da su obavjestili (barem mene) !!!! Hoću da raskinem ugovor i sada me opterecuju da moram platiti svih 20 mjeseci koliko je ostalo!!!S tim da sam potpisao ugovor sa TOTAL-TV HR , anikakvim B_NETOM!!! Mislim da je to pljačka !!!Kkava Vi imate iskustva??????
ista stvar!ja sam tako ljuta na njih,na muža koji je s njima potpisao-pa nije pratio sve detalje...sad kad ih zoveš ne možeš nikako dobit ono što tražiš...npr.tražim da mi se pošalje cjenik usluga-evo ima mjesec dana-mislite da sam ga dobila!!!!!!!!!!!!!!
d mol is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 19:31   #56
Mogli ste raskinuti.. koga muljate? Trebalo je faksirati zahtjev da više ne želite zbog promjene cijena i to je to. Uostalom to ste dobili i na pismeno od njih s računom, a to piše i u ugovoru. Samo treba čitati. Bio je postavljen rok do kad je to trebalo napraviti..

Osobno sam za baku i dedu to pisao.. faksirao.. odnio receiver i karticu i to je bilo to.
ThemB is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 23:32   #57
Quote:
ThemB kaže: Pogledaj post
Mogli ste raskinuti.. koga muljate? Trebalo je faksirati zahtjev da više ne želite zbog promjene cijena i to je to. Uostalom to ste dobili i na pismeno od njih s računom, a to piše i u ugovoru. Samo treba čitati. Bio je postavljen rok do kad je to trebalo napraviti..

Osobno sam za baku i dedu to pisao.. faksirao.. odnio receiver i karticu i to je bilo to.
oprosti-NISMO to dobili poštom....zato i jesan ljuta ka pas...niko ništa ne šalje-nemam ni osnovno šta trebam imati-imam samo svoj primjerak ugovora,nije mi ni cjenik ostavio-niti di u ugovoru stoji da smo s njima vezani dvi godine!!!a sad mi to kažu i ako hoću raskinut ranije da imam platit penale-čas 3800kn-čas 1600kn-ovisno koji operater se javi

obični cjenik nisu u stanju mailat u roku od preko mjesec dana....
d mol is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 08:40   #58
Thumbs down

Quote:
d mol kaže: Pogledaj post
oprosti-NISMO to dobili poštom....zato i jesan ljuta ka pas...niko ništa ne šalje-nemam ni osnovno šta trebam imati-imam samo svoj primjerak ugovora,nije mi ni cjenik ostavio-niti di u ugovoru stoji da smo s njima vezani dvi godine!!!a sad mi to kažu i ako hoću raskinut ranije da imam platit penale-čas 3800kn-čas 1600kn-ovisno koji operater se javi

obični cjenik nisu u stanju mailat u roku od preko mjesec dana....
Potpisujem nista nije doslo postom
BundyR is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 09:22   #59
Onda su vas zajebali.. što da vam kažem

Pisalo je s stražnje strane računa ako se ne varam.. a i došla je obavijest o preuzimanju od strane bnet-a.
ThemB is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 13:28   #60
Quote:
ThemB kaže: Pogledaj post
Onda su vas zajebali.. što da vam kažem

Pisalo je s stražnje strane računa ako se ne varam.. a i došla je obavijest o preuzimanju od strane bnet-a.
Ma ja nemam namjeru odjavljivat (nisam imao namjeru),ali nije korektno da ljudima ne salju obavijest .
BundyR is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:09.