Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.12.2014., 10:07   #1621
Tema je predugacka, pa cete mi oprostiti ako vec pitam stvari na koje ste odgovorili.
Kupio sam WD TV prije nekoliko dana ...
Od svih filmova iz kolekcije na HDDu za sada samo na jednom uspjesno procitao hrvatski titl sa svim slovima ... ?!?!??!? Na svim ostalima ne vidu se slova s kvačicama .Jel postoji neka caka s tim ili ?!?!?
Takodjer bih volio probato odgledati neki film s DTS ili Dolby Digital zvukom.
Ovo sto sada gledam su Blu Ray Ripovi cca 2 GB ali imaju AAC zvuk tako da receiver mi reproducira zvuk u Dolby Digital II formatu.
Koliki su fajlovi Blu Ray ripova s DTS soundom !?
Please help
Hvala
MengRen is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 15:21   #1622
Media playeri

Moraš u setupu promjeniti encoding opciju da bi ti normalno prikazivao HR slova...



1080p BR-rip sa DTS-om je najmanje 7-8 GB...

Zadnje uređivanje DeeJay Dee : 26.12.2014. at 16:22.
Jonathan Archer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 15:25   #1623
Media playeri

Da, ta encoding opcija mi je promaknula ...



Sad cita bez greske

Hvala ....

Zadnje uređivanje DeeJay Dee : 26.12.2014. at 16:22.
MengRen is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 08:08   #1624
Koji media player kupiti do 700 kn da cita 3d filmove ?
zloglasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 10:38   #1625
Mislim 3d sbs i srt zajedno s njim.
zloglasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 15:39   #1626
Dobro pitanje...već sam htio napisati "bilo koji" kad si spomenuo .srt
MytByte is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2014., 00:10   #1627
Pozdrav!
Evo nekako se zadnje vrijeme vrtim oko wd live playera pa me zanima da li mi preporučujete istog ili ima neka druga alternativa...nije mi važan streaming preko neta niti da ima ugrađen hd,ja bih samo gledao filmove i slušao muziku preko usb sticka.Znači,usb stick i da mi čita što više vrsta datoteka!
Unaprijed hvala na odgovorima!
dlukace is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2014., 05:25   #1628
Za to je i više nego dobar. Koristim ga za gledanje videa, tu i tam odem na youtube il radio i za te potrebe radi bez greške. Ne sjećam se da mi nije neki video očitao. Pretpostavljam da je s muzikom ista stvar. Svakako preporuka
Ipolit is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 16:54   #1629
Ja se nakon praznika vratio svom media playeru !
Moram priznati da sam odusevljen s njim ....
Napokon kroz optiku potekao i DTS audio zapis !!

Svakako preporuka
MengRen is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2015., 00:43   #1630
Zna li netko koji media player ima deezer aplikaciju? Mislim na uređaje koji nisu android. Negdje sam vidio da wdtv live ima pa isto tako i da nema deezer pa sam zbunjen. Hvala
zdgrunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2015., 10:02   #1631
ima WD live al mislim da moraš imat account...
osim YT i net radia vTuner nijedna druga usluga sa WD live ne vrijedi ni pišljive boe...
pandora ne radi u Hr,
live 365 traži plaćeni acc,
accuweater totalna glupost,
fejs, flicker i flingo totalno neupotebljivi...
k-kekec is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2015., 11:57   #1632
Ja imam Deezer account tako da mi to nije problem, samo me zanima koji uređaj to podržava da ga spojim na pojačalo zbog glazbe.
Ima li tvoj wd live deezer? Koja je generacija uređaja u pitanju?
zdgrunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2015., 12:58   #1633
otvaraju li wd i mede8er vob datoteke i video_ts foldere cijelih dvda izripanih na komp jer imam pozamašnu kolekciju takvih?
__________________
"...here's to your fuck, Frank!"
punkrockos is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 09:39   #1634
Quote:
zdgrunf kaže: Pogledaj post
Ja imam Deezer account tako da mi to nije problem, samo me zanima koji uređaj to podržava da ga spojim na pojačalo zbog glazbe.
Ima li tvoj wd live deezer? Koja je generacija uređaja u pitanju?
ima deezer. WD live 2nd gen (since 2010)

Quote:
punkrockos kaže: Pogledaj post
otvaraju li wd i mede8er vob datoteke i video_ts foldere cijelih dvda izripanih na komp jer imam pozamašnu kolekciju takvih?
WD live da. al ne vidim korist odn. ja to sve izbrisao i potražio u mkv formatu jer je razlika u slici na plazmi očita.
k-kekec is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 15:01   #1635
pozdrav svima
unaprijed isprika ako ponovim već postavljeno pitanje, ali posto tema ima preko 100 stranica, jednostavno ne stignem sve iscitati i pronaci odgovor na moje muke.
Nedavno sam kupio Android media player te me zanima vaše mišljenje koji alat/software koristiti kako bi filmove koji mi se nalaze na laptopu mogao preko spomenutog playera playat na TV? Šta složiti na laptop ( win 7 ) a šta na Android? Za info, na njmu je vec složen xbmc, pa da li se eventualno preko njega može napraviti neki spoj sa win mašinom?
Ako na forumu već postoji odgovor na moje pitanje, javite link i sorry na spamu.
Hvala na odgovorima

Karlo
Karlo_ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 17:15   #1636
pa ak na PC-u imaš XBMC pretpostavljam Kodi.
Zakaj onda nebi isto napravil i na androidu

koliko ja vidim to bi trebalo ić bez brige...
Kaj nije fora da u jednom i drugom upališ UPnP i onda u biti na oba imaš isto, po logici stvari bi to tak moralo šljakat...

Zadnje uređivanje The Best F1 Driver : 30.01.2015. at 18:10. Reason: EDIT: uredio link...prvi je bio na F1 vijesti :zubo:
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 09:06   #1637
Pročitao sam dosta toga oko media playera i moram priznati da i dalje ne znam što uzeti.
Izgleda da ono što mene zanima, ne zanima većinu ljudi pa stoga i nije lako naći takav model.
Naime, ja bi želio imati media player za spajanje na TV, kojemu je prva i osnovna funkcija da se preko njega mogu WI-FI-em spojiti na Internet i Youtube, želio bih da ima najobičniji RCA audio output da ga mogu spojiti na HI-FI i jedan USB priključak za plejanje vanjskih sadržaja.
Postoji li tako nešto?
Hvala
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 09:30   #1638
Imate dečki rabljenih Popcorna na njuški po dobrim cijenama. Puno bolje od android rješenja.
zpelko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 13:21   #1639
ma ne samo popcorna, ima i jeftinijih a provjerenih...al ne znam čemu se toliko pale na Androjid....valjda da mogu slat mjuzu sa mobitela

nije li Mede8er 500/600/1000 sa wi-fijem i da ima YT...WD live ima odličan YT al nema Wi-fi...
a internet da radi kao na PCu zaboravi. jedino je PC za 100% čist intener. sve ostalo je gubljenje vremeena i živaca
k-kekec is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 14:22   #1640
Quote:
k-kekec kaže: Pogledaj post
ma ne samo popcorna, ima i jeftinijih a WD live ima odličan YT al nema Wi-fi...
Ima

U biti je WD live preporuka za sve kaj traži. Čita sve. YT je ok, možda malo prespor search bar, ali možeš shareati video sa mobitela sa Androidom direktno na WD pa je brži search preko moba. Internet IMO stvarno nije praktičan preko media playera.
morpheus2410 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:23.