Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2008., 18:54   #1
Zavarivač - skupna tema

Dali je itko od vas radio kao zavarivač u Hrv. ili inozemstvu? Zanima me kolike su vam otprilike plaće bile i dali je teško nači posao kao zavarivač? Unaprijed hvala!
STRATOS is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 19:55   #2
Quote:
STRATOS kaže: Pogledaj post
Dali je itko od vas radio kao zavarivač u Hrv. ili inozemstvu? Zanima me kolike su vam otprilike plaće bile i dali je teško nači posao kao zavarivač? Unaprijed hvala!

U Hrvatskoj je zavarivač deficitno zanimanje. Puno firmi traži zavarivače.
__________________
ispod mojih urednih ladica, ti si miris vješto čuvane tajne
kiki-j-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 20:02   #3
a zašto radit tu ak može i vani radit isti posao za 5x veću plaću
-mobyXXL- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 18:38   #4
Navodno nije.
To bi bilo zanimljivo čuti od nekog zavarivača.
Manje više jedino bi oni znali kako je.
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 16:09   #5
u kojim je zemljama zavarivač deficitarno zanimanje?

U kojim je zemljama zavarivač deficitarno zanimanje? Eto, ako itko zna da mi odgovori. Hvala!
STRATOS is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 03:39   #6
Quote:
STRATOS kaže: Pogledaj post
U kojim je zemljama zavarivač deficitarno zanimanje? Eto, ako itko zna da mi odgovori. Hvala!
u hrvatskoj
spy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2008., 09:43   #7
Kao ima jedna navodno,metalno brdno bogata tu negdje.
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 12:38   #8
Quote:
STRATOS kaže: Pogledaj post
U kojim je zemljama zavarivač deficitarno zanimanje? Eto, ako itko zna da mi odgovori. Hvala!
Italija i Njemačka. Ako si argonac onda ti je i lova znatno veća. Mogućnost rada u tim zemljama i preko naših firmi.
berlusconi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 23:02   #9
Republika Petrijevci, Slavonski Brod, a i Hrvatska.
Cthulhu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2008., 12:46   #10
Republika Pešćenica.

Ozbiljno,zavarivač je deficitarno zanimanje u cijelom svijetu,frend mi je zavarivač i ima posla u cijeloj europi.
Prošli teren mu je bio jedna skandinavska zemlja,plaću je dobio 3500 eura.
Njufukasaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2008., 11:42   #11
Quote:
Njufukasaki kaže: Pogledaj post
Republika Pešćenica.

Ozbiljno,zavarivač je deficitarno zanimanje u cijelom svijetu,frend mi je zavarivač i ima posla u cijeloj europi.
Prošli teren mu je bio jedna skandinavska zemlja,plaću je dobio 3500 eura.
Moj sin je dobar zavarivac (argon) i ostalo. kako se moze otici direktno raditi za stranca, preko nasih je problem najcesce isplate.
marija1960 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 22:56   #12
POTREBNI ARGON VARIOCI SA ISKUSTVOM

Slovačkoj firmi potrebni argon varioci sa atestom za rad!
Plaćeno socijalno, zdrastveno i penziono, besplatan smeštaj u domu obiteljsko, tv, frižider itd. Dva obroka besplatno dnevno. Besplatan prevoz do Slovačke, tamo će te biti testirani (ispiti), ko položi dobija automaski ugovor prvo na tri meseca, a potom dve godine.
To je međunarodna firma koja radi od Engleske,preko skandinavskih zemalja i zemalja Azije.
Svi zainteresovani neka se jave!
pozdrav
igy internation is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2008., 11:32   #13
Quote:
berlusconi kaže: Pogledaj post
Italija i Njemačka. Ako si argonac onda ti je i lova znatno veća. Mogućnost rada u tim zemljama i preko naših firmi.
Mozete li mi odgovoriti koje su to firme. Hvala
marija1960 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 22:01   #14
belgija, nizozemska, finska, italija i njemačka koliko ja znam primaju hrvatske zavarivače za rad tamo. zagreb ti je pun firmi preko koje možeš ići. položiš u tjedan - dva kod njih atest i preko njih ideš. mislim da gotovo uvijek nude smještaj, ponegdje i 1-2 plaćena obroka. u nekim zemljama možeš povesti i svoju obitelj sa sobom, ukoliko ju imaš
__________________
close your eyes and stare into the dark
zaručena is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 23:01   #15
Hvala svima na odgovorima!
STRATOS is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 08:59   #16
Bilo bi zanimljivi vidjeti dali HZZ još uvijek nudi prekvalifikaciju za zavarivača.
Jel netko bio?
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 14:37   #17
Kolega mi ide preko HZZO-a na tečaj za zavarivača. Taj mi se njihov sistem ne sviđa. On ide preko firme Montaža ĐĐ. Caka je u tome da kad završiš tečaj, moraš ostati raditi za tu firmu par godina, a oni te bace negdje na teren za ne baš neku lovu. I još ti ne mogu atest izdati, zato jer nisu ovlašteni za to. Dok preko nekih drugih firmi radnici zarade puno više love kad su vani. Znam jednog lika koji u Italiji zarađuje 3 do 4 tisuće eura kao zavarivač.
__________________
Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.
TRAP-JAW is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2008., 11:36   #18
Quote:
TRAP-JAW kaže: Pogledaj post
Kolega mi ide preko HZZO-a na tečaj za zavarivača. Taj mi se njihov sistem ne sviđa. On ide preko firme Montaža ĐĐ. Caka je u tome da kad završiš tečaj, moraš ostati raditi za tu firmu par godina, a oni te bace negdje na teren za ne baš neku lovu. I još ti ne mogu atest izdati, zato jer nisu ovlašteni za to. Dok preko nekih drugih firmi radnici zarade puno više love kad su vani. Znam jednog lika koji u Italiji zarađuje 3 do 4 tisuće eura kao zavarivač.
Odgovorite mi ako mozete koja je to firma, hvala
marija1960 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 12:25   #19
Quote:
TRAP-JAW kaže: Pogledaj post
Kolega mi ide preko HZZO-a na tečaj za zavarivača. Taj mi se njihov sistem ne sviđa. On ide preko firme Montaža ĐĐ. Caka je u tome da kad završiš tečaj, moraš ostati raditi za tu firmu par godina, a oni te bace negdje na teren za ne baš neku lovu. I još ti ne mogu atest izdati, zato jer nisu ovlašteni za to. Dok preko nekih drugih firmi radnici zarade puno više love kad su vani. Znam jednog lika koji u Italiji zarađuje 3 do 4 tisuće eura kao zavarivač.
Bok dal mi možeš pomoči imam talijanski permesso na neodređeno vrijeme.Radio sam u Vicenzi 10 god kovanu bravariju.Pitaj svoga frenda dal zna za kakav posao u okolici Trsta imam kategorije c,c-e,cqc hvala ti unaprijed
ZWEKAN636 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 15:16   #20
Znači montaža.
Što traže od papira,ili to samo Montaža obućava.
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:56.