Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2013., 15:41   #81
potrgale su mi se hlače

znam otprije da im je trajnost ahh ono..nekoliko nošenja il ako baš paziš max 10ak. 35 kn mi je bezobrazno preskupo. to je samo komad najlona, pobogu.
ne da mi se zamoravati u foliju...
zanima me ako znate di se mogu kupiti jeftine sauna najlonske hlače.
ako ne nađem, uskočit ću u 50litrene vreće za smeće.
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2013., 17:18   #82
Geomar hlace,kupila u Kozmu.
Dea007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2013., 12:37   #83
evo ja javljam svoje rezultate.Dakle, po zavrsetku tih mjesec dana, bilo je dosta bolje, ali cim sam napravila pauzu od dva tjedna( sto su mi preporucli u njihovoj tvrtci i u drogeriji) sve se vratilo na staro, znaci gorzno..Jucer sam opet pocela, al iskreno, sumnjam da ce mi pomoci..Bas sam zalosna, jer su svi to toliko hvalili, al ocito su svi bili na pola tretmana i nisu vidjeli kasnije sto se dogadja..
Ajd, onaj tracak nade ipak ostaje..da ce mi mozda ovaj drugi put uspijeti..
shakti28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2013., 23:11   #84
da li mi netko može reći koja drogerija (dm, kozmo, muller) ima najveći izbor Guam proizvoda i još bitnije - gdje su najpovoljniji?
hvala
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2013., 09:58   #85
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
da li mi netko može reći koja drogerija (dm, kozmo, muller) ima najveći izbor Guam proizvoda i još bitnije - gdje su najpovoljniji?
hvala
Ne zelim te razocarati, vec pomoci da ne gubis vrijeme..ja sam koristila Guam ove godine, rezultati su postepeno dolazili i izgledalo je bolje, ali cim sa prestala, kako pise da moras napraviti pauzu- sve se vratilo jos i gore!! Sad patim da budem naiskrenija..ljeto je , a ja izgledam bas grozno!!
shakti28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2013., 11:12   #86
Quote:
shakti28 kaže: Pogledaj post
Ne zelim te razocarati, vec pomoci da ne gubis vrijeme..ja sam koristila Guam ove godine, rezultati su postepeno dolazili i izgledalo je bolje, ali cim sa prestala, kako pise da moras napraviti pauzu- sve se vratilo jos i gore!! Sad patim da budem naiskrenija..ljeto je , a ja izgledam bas grozno!!
hvala puno!
ma davno sam koristila sve i svašta pa sam par godina pauzirala pa me opet sad uhvatilo da nešto poduzmem čisto iz grižnje savjesti (kao, trudim se) a ne zato što iskreno vjerujem da ti preparati rješavaju problem. mislim da sam hormonalno predodređena da budem više celilitasti tip nego neka bezsisna (bezmasna) atleta.
dakle, neću trošiti novce iako je situacija skoro ovakva
[SLIKA OBRISANA]
a nemam previše kila: sad u debljoj fazi 52,5 kg na 166cm visine

sa vježbanjem i bez vježbanja je situacija ista
a što se tiče prehrane, situacija je malo bolja kad totalno izbacim ugljikogidrate i industrijski prerađenu hranu
uglavnom, u pms-u zastranim sa junk foodom i razno raznim glupostima a 80% vremena hranim se isključivo meso-jaja-povrće-voće iz domaćeg uzgoja i sama kuham
od napitaka: već 15 godina svakodnevno litre zelenog čaja i zadnjih 5 godina povremeno ga zamjenim žutim čajem.
eto, ispovjedila se

Zadnje uređivanje leonidas27 : 13.07.2013. at 11:21.
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2013., 15:44   #87
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
hvala puno!
ma davno sam koristila sve i svašta pa sam par godina pauzirala pa me opet sad uhvatilo da nešto poduzmem čisto iz grižnje savjesti (kao, trudim se) a ne zato što iskreno vjerujem da ti preparati rješavaju problem. mislim da sam hormonalno predodređena da budem više celilitasti tip nego neka bezsisna (bezmasna) atleta.
dakle, neću trošiti novce iako je situacija skoro ovakva
[SLIKA OBRISANA]
a nemam previše kila: sad u debljoj fazi 52,5 kg na 166cm visine

sa vježbanjem i bez vježbanja je situacija ista
a što se tiče prehrane, situacija je malo bolja kad totalno izbacim ugljikogidrate i industrijski prerađenu hranu
uglavnom, u pms-u zastranim sa junk foodom i razno raznim glupostima a 80% vremena hranim se isključivo meso-jaja-povrće-voće iz domaćeg uzgoja i sama kuham
od napitaka: već 15 godina svakodnevno litre zelenog čaja i zadnjih 5 godina povremeno ga zamjenim žutim čajem.
eto, ispovjedila se
vrlo slicna situacija je sa mnom, ja se sad pouzdajem samo u plivanje i vjezbe 5 tibetanaca!
Mislila sam cak kupiti ultrazvucni aparat za skidanje celulita, masnoca, bora..nudi se za 800 kn preko kolektive, ali neci, iz principa necu vise toliko love bacati na to..
u potpunosti te razumijem, jer je moja situacija bas kao sa slike..
shakti28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 20:31   #88
dižem temu;

u dm su veliki popusti na njihove proizvode, ja sam kupila ovo blato

jel ima tko kakva iskustva s njime, i dali se može nanositi i na trbuh?
__________________
''There's a sucker born every minute'' p.t.b.
Rachela is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 21:15   #89
Pa kako, danas sam gledala bas Guam z DM-u, nije bio popust???
Dea007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 21:16   #90
Quote:
Rachela kaže: Pogledaj post
dižem temu;

u dm su veliki popusti na njihove proizvode, ja sam kupila ovo blato

jel ima tko kakva iskustva s njime, i dali se može nanositi i na trbuh?
Inace, ovo blato mene dosta neugodno pece na nogama, ne bi izdrzala na trbuhu.
Dea007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 21:22   #91
Quote:
Dea007 kaže: Pogledaj post
Pa kako, danas sam gledala bas Guam z DM-u, nije bio popust???
zbilja neznam..možda da probaš otic u neki drugi dm

ja sam ovu teglicu platila 90kn a inace je oko 130-140 kn..
__________________
''There's a sucker born every minute'' p.t.b.
Rachela is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 21:23   #92
Quote:
Dea007 kaže: Pogledaj post
Inace, ovo blato mene dosta neugodno pece na nogama, ne bi izdrzala na trbuhu.
neka pece, samo da djeluje
__________________
''There's a sucker born every minute'' p.t.b.
Rachela is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 10:44   #93
Planiram si uskoro kupit ovo blato nadam se da ce funkcionirati i da nece biti samo privremeno prikrivanje celulita. :/
nikoli24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 22:03   #94
Quote:
nikoli24 kaže: Pogledaj post
Planiram si uskoro kupit ovo blato nadam se da ce funkcionirati i da nece biti samo privremeno prikrivanje celulita. :/
evo ja se ipak opet odlucila za to njihovo blato..prosle godine izgleda da nisam zavrsila do kraja..izgleda da treba potrositi kile toga..e pa sad cu se drzati..ali u medjuvremenu pitam jel imao tko uspjeha??
Hvala
shakti28 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:34.