Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Ako neko uhvati za guzu/grudi/dolje djevojku, sta raditi? M i Z odgovori
Z: Produziti kao da nista nije bilo 4 2.27%
Z: Treba ga izruziti, "hvatacu" je na cast 1 0.57%
Z: Treba mu puci samarcinu i ispsovati ga 41 23.30%
Z: Moj momak treba ubiti boga u njemu od batina 10 5.68%
M: Produziti kao da nista nije bilo 7 3.98%
M: Izruziti ga i produziti, sramota je njegova. 15 8.52%
M: Puci mu samarcinu i ispsovati ga 25 14.20%
M: Ubiti boga u njemu od batina 73 41.48%
Glasovatelji: 176. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2010., 16:43   #21
ja sam glasao za zadnju opciju jer je tema pitala ako je netko hvata za guzicu, sisu, pičku. da se netko krza ili nešto, drugačiji bi bio odgovor. anketa je tražila ekstremitet, pa sam sukladno sa time i glasao.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 13.01.2010., 16:43   #22
Ja bih, recimo, samo stao sa strane i promatrao efekat od tog.
Zašto da ja mlatim idiota kad je puno veće poniženje pustiti da ga umlati cura koju je zašlatao?
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Old 13.01.2010., 16:45   #23
Quote:
VolumeUp kaže: Pogledaj post
A šta u situaciji kad je lik 2m 100kg i uhvati žensku za dupe a dečko neki ligtweight kategorije? Mislite da je pametno zbog ega završit na šivanju arkade
to sto je veci znaci da se treba maknuti sa mjesta gdje ce pasti (kao kada ispilas stablo)

vjerujem da bi bolja polovica reagirala prije mene (samar, noga u jaja i sl.) jer bi ja bio presokiran da reagiram na vrijeme.
ako bi vidio da njena reakcija nije polucila uspjeh ili da je nezadovoljna jer nema dovoljno tesku ruku lijepo bi uhvatio dripca i rekao mu da se posere i pojede svoj izmet jer bi ga u protivnom kao bacac koplja lansirao u najblizu traumatolosku jedinicu.

(a sto cete, homo balkanikus primitivus)
__________________
Be your friend's true friend. Return gift for gift.
Repay laughter with laughter again, but betrayal with treachery.
ivaniv is offline  
Old 13.01.2010., 16:46   #24
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Ja bih, recimo, samo stao sa strane i promatrao efekat od tog.
Zašto da ja mlatim idiota kad je puno veće poniženje pustiti da ga umlati cura koju je zašlatao?
i tu ima istine ako imaš ženturdaču koja ne jebe ni 5%. bi li i dalje stajao i gledao da joj đubre vrati?

jer, vidio sam i takve stvari.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 13.01.2010., 16:47   #25
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
pošto se mogu stavit u tu light kategoriju, vjerojatno bi mu zubima jaja odgrizao.
Vidiš, to je muško

Gogi, sve si mi draži
kiss me is offline  
Old 13.01.2010., 16:48   #26
Quote:
strooja kaže: Pogledaj post
U situaciji da neko na ulici, u autobusu, klubu, kaficu, uhvati vasu ljepsu polovinu za grudi/guzu, ili jos gore, "dolje", kako ocekujete da jaca polovina treba reagovati?

Skakljiva su to pitanja ega i ponosa, ostati indiferentan znaci posramiti djevojku a najvise sebe, pokazati da ti ili nije stalo do nje, ili da si kukavica koja pogne glavu pred svakom prijetnjom i nije sposobna izboriti se za sebe.
Ako se odreaguje, male sanse su da ces reagovati zdravorazumski, adrenalin skoci, navuce se pomracina na oci, i svasta moze da bude. Ispadas divljak, primitivac, neuravnotezena osoba. AKo nista ne uradis, ne valja, ako nesto uradis ne valja, cini se da je ovo lose-lose situacija

Ovdje su razmotrene ukratko tri opcije ponudjene u glasanju:

Opcija 1 - Ako muskarac bude civilizovan, izgrdi "napadaca" i zavrsi na tome, ispada "pickica" koja ne zna braniti svoju djevojku. Realno gledano, sav stid i sramota idu na osobu koja je uhvatila djevojku, najpametnije rjesenje je skloniti se dalje od budale, cistog obraza i cistih ruku. Moguca opcija je pozivanje policije i prijava seksualnog zlostavljanja, cime se napasnik propisno kazni, dobije sta je zasluzio, a musko ne ispadne "pickica".

Opcija 2 - Srednja upotreba sile. Odvaliti napadacu samarcinu, ukoliko ne uzvraca i ne dolazi do tucnjave, ispsovati ga i i udaljiti od djevojke, isjterati iz busa, lokala, cega god, prijaviti zastitarima. Ukoliko uzvraca, rizik od noza, vatrenog oruzja, i izvlacenja debljeg kraja u batinanju. ALi barem nisi povio rep, sto bi rekli.

Opcija 3 - kao pravi muskarac, pretuci napadaca kao vola u kupusu. Ispao si momcina u ocima priglupih djevojaka, zavrsio sa krivicnom prijavom i rizikujes da te napadac izbode nozem ili upuca na licu mjesta ili trazeci osvetu kasnije, ili da sam izvuces deblji kraj prilikom tucnjave.
+



ovisi o curi... ako se obukla ko kakva droljetina minica, dekolte dopicnjak mrezaste carape i.t.d onda je normalno da ce je muski gledat i prilazit joj jer nam je to u krvi, znaci da je to sama izazivala pa bi ja tom momku jos platia pice i isa sa njin vatat druge tete i varat ovu svoju glupacicu, ako jhe cura pristojna i neko to nbapravi jer zna da ima momka pa zeli provocirat a ona mu se odupirala a on bia uporan e U TOM LIKU TRIBA UBIT BOGA I SE OSTALO... jako jednostavno
f@ust is offline  
Old 13.01.2010., 16:48   #27
Quote:
ivaniv kaže: Pogledaj post
to sto je veci znaci da se treba maknuti sa mjesta gdje ce pasti (kao kada ispilas stablo)

vjerujem da bi bolja polovica reagirala prije mene (samar, noga u jaja i sl.) jer bi ja bio presokiran da reagiram na vrijeme.
ako bi vidio da njena reakcija nije polucila uspjeh ili da je nezadovoljna jer nema dovoljno tesku ruku lijepo bi uhvatio dripca i rekao mu da se posere i pojede svoj izmet jer bi ga u protivnom kao bacac koplja lansirao u najblizu traumatolosku jedinicu.

(a sto cete, homo balkanikus primitivus)
e vidiš, ja sam siguran da moja polovica ne bi tako reagirala, nego bi rekla, jebote koja budala, nafrnjila bi nos i pokušala me odvući od tamo. ona se sigurno ne bi okrenula i napravila lom jer je takva, povučena u neku ruku.

zato sam ja dovoljno otvoren i za sebe i za nju zajedno.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 13.01.2010., 16:48   #28
Quote:
VolumeUp kaže: Pogledaj post
A šta u situaciji kad je lik 2m 100kg i uhvati žensku za dupe a dečko neki ligtweight kategorije? Mislite da je pametno zbog ega završit na šivanju arkade
bravo, em bi izgubio "obraz" em curu sve u jednom potezu - osim naravno ako cura nije retaj..

jebes muskarca koji bi u navedenoj sit. kalkulirao
__________________
Tko više želi, više daje;
IVAN KUŠAN
Margery Daw is offline  
Old 13.01.2010., 16:49   #29
Quote:
Margery Daw kaže: Pogledaj post
bravo, em bi izgubio "obraz" em curu sve u jednom potezu - osim naravno ako cura nije retaj..

jebes muskarca koji bi u navedenoj sit. kalkulirao
baš to.

ak je jači, nije brži, ak je brži, ne zna put. to je sva filozofija. i udaraj žmireći.

:Sučemrukave:
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 13.01.2010., 16:50   #30
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
ja sam glasao za zadnju opciju jer je tema pitala ako je netko hvata za guzicu, sisu, pičku. da se netko krza ili nešto, drugačiji bi bio odgovor. anketa je tražila ekstremitet, pa sam sukladno sa time i glasao.
Sorry, znam da nije tema i nemoj me tuci , ali vec sam u dva navrata danas vidjela da pises ekstremitet umjesto ekstrem.
Ekstremiteti su udovi.

OT: agresivnu reakciju svoga decka opravdala bih jedino da sam ili da smo oboje u zivotnoj opasnosti.

Osoba koja me nicim izazvana lovi za intimne dijelove tijela ne zasluzuje ama bas nikakvu paznju. Uputim mu "seljacino neodgojena" pogled, okrenem se i odem.

Cemu batine, cemu uopce trositi IKAKVU energiju na takve i njemu slicne? Evo, neka mi netko da smislen i logican argument zasto bi se uopce ijedne sekunde bavio nekim idiotom? (dakle, NISMO u nikakvoj opasnosti osim eventualno od njegove gluposti)
Hatsepsut is offline  
Old 13.01.2010., 16:51   #31
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Ja bih, recimo, samo stao sa strane i promatrao efekat od tog.
Zašto da ja mlatim idiota kad je puno veće poniženje pustiti da ga umlati cura koju je zašlatao?
istina. ali sto ako joj on uzvrati?
jer, ne zaboravimo, radi se o kretenima.
i dalje bi stajao sa strane?

heh..gogsic me prestigao
__________________
svi cemo umrijeti.
nata_lie is offline  
Old 13.01.2010., 16:52   #32
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
Sorry, znam da nije tema i nemoj me tuci , ali vec sam u dva navrata danas vidjela da pises ekstremitet umjesto ekstrem.
Ekstremiteti su udovi.

OT: agresivnu reakciju svoga decka opravdala bih jedino da sam ili da smo oboje u zivotnoj opasnosti.

Osoba koja me nicim izazvana lovi za intimne dijelove tijela ne zasluzuje ama bas nikakvu paznju. Uputim mu "seljacino neodgojena" pogled, okrenem se i odem.

Cemu batine, cemu uopce trositi IKAKVU energiju na takve i njemu slicne? Evo, neka mi netko da smislen i logican argument zasto bi se uopce ijedne sekunde bavio nekim idiotom? (dakle, NISMO u nikakvoj opasnosti osim od njegove gluposti)
hvala na ispravci, prihvaćam.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 13.01.2010., 16:53   #33
nema mi lijepšeg osjećaja nego kada imam potpunu slobodu dok smo vani, tko mi i priđe nedolično ošine ga pogled mog dragog, ali ja sama biram do koje mi mjere mogu prići.
starky20 is offline  
Old 13.01.2010., 16:53   #34
Quote:
f@ust kaže: Pogledaj post
+



ovisi o curi... ako se obukla ko kakva droljetina minica, dekolte dopicnjak mrezaste carape i.t.d onda je normalno da ce je muski gledat i prilazit joj jer nam je to u krvi, znaci da je to sama izazivala pa bi ja tom momku jos platia pice i isa sa njin vatat druge tete i varat ovu svoju glupacicu, ako jhe cura pristojna i neko to nbapravi jer zna da ima momka pa zeli provocirat a ona mu se odupirala a on bia uporan e U TOM LIKU TRIBA UBIT BOGA I SE OSTALO... jako jednostavno
ma ti si idiot.

pod cijenu kartonceka.
__________________
svi cemo umrijeti.
nata_lie is offline  
Old 13.01.2010., 16:54   #35
ko se vidija tuc zbog zene, pa ima ih 300000000 jebote jedna vise manje!!! a ako mi se tuce nades stogod pametnije
f@ust is offline  
Old 13.01.2010., 16:54   #36
Quote:
VolumeUp kaže: Pogledaj post
A šta u situaciji kad je lik 2m 100kg i uhvati žensku za dupe a dečko neki ligtweight kategorije? Mislite da je pametno zbog ega završit na šivanju arkade
Decko u dzepu ima sprej suzavac, zašprica tipa, udari ga par puta šakom i doviđenja..
boemzg is offline  
Old 13.01.2010., 16:54   #37
Ja se ne bih bunio da mene neka teta uhvati za guzu i cice..
Ali da to muškarci rade u nekim "zrelijim" godinama..to mi je blago rečeno idiotski.

Jednom sam vidio kako je neka ženska zviznula tipa dr. martens opancima u bubrege zbog toga. i to je ok od nje..
Chansomps is offline  
Old 13.01.2010., 16:57   #38
Quote:
f@ust kaže: Pogledaj post
+



ovisi o curi... ako se obukla ko kakva droljetina minica, dekolte dopicnjak mrezaste carape i.t.d onda je normalno da ce je muski gledat i prilazit joj jer nam je to u krvi, znaci da je to sama izazivala pa bi ja tom momku jos platia pice i isa sa njin vatat druge tete i varat ovu svoju glupacicu, ako jhe cura pristojna i neko to nbapravi jer zna da ima momka pa zeli provocirat a ona mu se odupirala a on bia uporan e U TOM LIKU TRIBA UBIT BOGA I SE OSTALO... jako jednostavno
Quote:
nata_lie kaže: Pogledaj post
ma ti si idiot.

pod cijenu kartonceka.
draga, nemoj se uopće živcirati, ovo je očito dijete koje izlazi na mandarina partije. pusa
starky20 is offline  
Old 13.01.2010., 16:57   #39
Quote:
boemzg kaže: Pogledaj post
Decko u dzepu ima sprej suzavac, zašprica tipa, udari ga par puta šakom i doviđenja..
Bog mi podariše noge, ruke, glavu, zube. jebote, da ne bi u ovoj krizi još kupovao kojekakve preparate i poluhladna oružja
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 13.01.2010., 16:58   #40
ja mislio da zene zagovaraju jednakost, a ispada da im tu treba braniti cast....

jest slabiji (fizicki, generalno) su spol, ali valjda je elektrošoker izmisljen sa razlogom
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger