Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2009., 00:47   #81
Quote:
sheena66 kaže: Pogledaj post
uvijek treba imati ponosa ,,, ali mislim da si dosta puta u tome pretjerala
da si samo jednom pregrizla ponos .. vjerujem da bi tvoja priča imala drugačiji, sretniji kraj !

kad sam pročitala tvoju priču .. ostala sam PAF! ... i skroz, ali skroz navijala za vas

samo ovaj nastavak mi baš i nije jasan dopisuješ se s njegovom ženom? ona te prati? ... a odlučila si prekinuti kontakte s Njim i ostaviti to u prošlosti ... hmm
kao prvo, ja da sam njegova žena .. ne da bi te uhodila .. nego bi te poslala na mjesec bez povratne karte !!
kao drugo, ti ne želiš da njegova djeca pate .. ali patit će, to ti mogu reći sa 90% sigurnosti ... jer takav brak di žena natjerava bivšu a muž s njom ljubuje kad god može nema budućnost ... oni će se rastati, možda ubrzo ... možda za 10 godina .. možda zbog tebe, možda zbog neke treće -> ali jedno je sigurno, djeca će patiti tako da ti to nije nikakav izgovor

da sam na tvom mjestu .. borila bi se za tu ljubav, jer to što si ti napisala ne događa se često .. i vrijedno je svega, pa čak i povrijeđene djece !
ako nemaš snage to napraviti .. onda kreni dalje, ali stvarno dalje / pusti tu obitelj da žive kako su odabrali
ma on pripada samo njoj -romantičnojduši i bit će njen
__________________
Jer moj je život,igra bez granica .....
delfin19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 10:34   #82
ja se ne slazem s vama. da su trebali bit skupa bili bi.kladim se da ne bi uspjelo...
jako sebicno..to sto velis da bi trebalo tvoje dijete biti vase dijete: ocaj zivi da mi mama tak veli za nekog svog lika iz mladosti.onda to vise nije to tvoje dijete.
i on ima zenu i djecu...pa mislim, stravicno kolko ljudi mogu biti sebcni i zivjet u nekoj svojoj bajci. ajde da taj brak ne stima ni pod razno,a ako bar donekle stima bolje ti je da si na udaljenosti i nadjes nekog treceg.
ja vjerujem u bozju providnost, reci ce neki sudinu...i da je trebalo biti bilo je. a sad zasto je ovako bilo. da, glupo je ispalo..taj tvoj ponos...njegovo ne slusanje sebe vec frendova ili sta god....to nije bezveze vec DA VI NESTO NAUCITE iz toga. a ne da vratis proslost i da se ti tom covjeku vratis vec da NAUCIS i da dalje kroz zivot ides pametnija, no ne nuzno s njim ako je takva situacija.tako da ti ni on niste nista izgubili vec DOBILI. ako je njegov brak dobar a ime bozje maki se od tamo. svom starom bi zavrnula vratom da veli nama i mami ja se ocu rastat dosla mi ljubav iz mladosti. ono, di ti zivis covjece...ufffff
grdarija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 10:38   #83
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Kako što? Pa pjesma je maloumna i nelijepa. Mogao si neći neku bolju pjesmu o Malenoj, nije da ih nema.

jedina, malena, želim da...
...bez tebe ne mogu da spavam,
bez tebe više ja ne učim k'o pre...
i samo mogu još da lutam
i tako probam da zaboravim sve...




__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 11:11   #84
Quote:
grdarija kaže: Pogledaj post
ja se ne slazem s vama. da su trebali bit skupa bili bi.kladim se da ne bi uspjelo...
jako sebicno..to sto velis da bi trebalo tvoje dijete biti vase dijete: ocaj zivi da mi mama tak veli za nekog svog lika iz mladosti.onda to vise nije to tvoje dijete.
i on ima zenu i djecu...pa mislim, stravicno kolko ljudi mogu biti sebcni i zivjet u nekoj svojoj bajci. ajde da taj brak ne stima ni pod razno,a ako bar donekle stima bolje ti je da si na udaljenosti i nadjes nekog treceg.
ja vjerujem u bozju providnost, reci ce neki sudinu...i da je trebalo biti bilo je. a sad zasto je ovako bilo. da, glupo je ispalo..taj tvoj ponos...njegovo ne slusanje sebe vec frendova ili sta god....to nije bezveze vec DA VI NESTO NAUCITE iz toga. a ne da vratis proslost i da se ti tom covjeku vratis vec da NAUCIS i da dalje kroz zivot ides pametnija, no ne nuzno s njim ako je takva situacija.tako da ti ni on niste nista izgubili vec DOBILI. ako je njegov brak dobar a ime bozje maki se od tamo. svom starom bi zavrnula vratom da veli nama i mami ja se ocu rastat dosla mi ljubav iz mladosti. ono, di ti zivis covjece...ufffff
ponekad mi je smiješno kako ljudi sve doslovno uzmete.uopće nisam napisala svoju priču da se ovdje diskutuje o njoj sta je u redu a sta ne.zasto je sebično ako mi je kroz glavu proslo da bi moje dijete moglo biti nase dijete.

mislim hočete se neki igrati psihologa ali ovako da te pitam.imala si recimo ljubav zivota .voljela ga svim srcem .i udas se ,on se ozeni.sretnete se .pomislis pa to ej normalno .
svaka osoba bi pomislila e mogli smo biti skupa,dijete biti nase dijete.pa to je normalno .i kako si sama vidjela iz moje priče .sama govorim da nam očito nije bilo suđeno .
i uopće mi nije jasno odakle tebi da će se on rastati i ostaviti zenu.
mislim zaključujete nesto onako kako vama paše.


a to sto kazes ti bi svom tati vrat zavrnila ah ne pričaj gluposti.sta bi mu mogla da bi on nasao neku ? nista draga moja vjeruj mi ,apsolutno ništa.

smijesno mi je to sto zaključujete tako brzopleto.lijepo sam napisala u priči ta se desilo.da je palo par poljubaca i ništa više.
napisano je da smo telefone izbrisali....znači ako ti još nije jasno ja uopće nisam sa njim u kontaktu.znači sve je tako kako smo se dogovorili.
a sto smo se ljetos vidjeli slučajno.i to je lijepo napisano.
znači bila sam sa prijateljima ,bio je turnir u nogometu.znači vidio me,prišao mi ,pozdravili se ,bili pola sata skupa u istom drustvu.

znači nisam se maknula sa njim nigdje na samo ..i reci mi sta sam ja loše napravila ili on ....pa draga curo kako sam i napisala .nitko nam ne moze uzeti osječaje .on zive u nama.
a da i to.pa ko je rekao da ja zivim u proslosti.ja sam voljela i poslije njega i volim.
ali kako se kaze negdje tamo duboku u srcu on če uvijek biti
i mislim da nije to slucaj samo kod mene .ljudi koji su jako voljeli.mogu opet voljeti ali u jednom dijelu srca je netko i uvijek će biti
romanticnadusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 13:05   #85
Thumbs up

ljudi koji su jako voljeli.mogu opet voljeti ali u jednom dijelu srca je netko i uvijek će biti

micol is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 15:17   #86
ne velim ok je da ste odlucili da se ne vidjate vise. ali iz posta sam dobila dojam da ti zalis sto nije tako, da ste skupa.samo sam htjela reci.tako je kako je.ostala je lijepa uspomena i uvijek ces je imati i cuvati.ali da sadasnjost ne treba mijenjati.ipak smo mi ljudi prakticki hodajuce uspomene, zato smo u neku ruku i ljudi.nisam nista lose mislila.
imala sam i ja veliku ljubav. ali smatram da nije ok prema sadasnjem da gajim neke velike osjecaje. jer da je bio tolko velika ljubav, da smo sudjeni jedno za drugo bili bi skupa. zato treba dati drugim ljudima sansu i ne pola sebe, a drugu polovicu cuvat za nekog iz proslosti.nije ok.treba voljeti novog svim svojim srem a bivsi da ostanu samo lijepe uspomene
grdarija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 21:28   #87
romanticnoj dusi,,stvarnost ne postoji ,,,samo dogadjaji,,tuzni i u svakom suze iscekivanja,,,nasmij se tebi dolaze osmjesi i suze iskrice ljubavi,,
orah99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 23:44   #88
Malena
Secas li se one divne junske noci,ti i ja na klupi cekajuci izlazak Sunca.
Kada sam ti prvi put rekao da bih zeleo da ostatak zivota provedem sa tobom,
da mi je sa tobom svaki trenutak jedinstven i poseban.
Samo si me gledala,oci su ti bile sa sjajem,poseban pogled,dugo si me gledala
i rekla:Volela bih to,al jos je rano da pricamo o tome,najbitnije je to da se volimo......
Andjele moj mali svaki put kad te zagrlim,poljubim,osetim te,znam da i dalje zelim da sa tobom provedem ostatak zivota....
Da dan koji bi mi poceo bez tebe,sanjve ujutru,mazice i moje slatke nezne devojcice,nebi imao smisla,zelje za zivotom.


CMOKIC NA MOJE LEP OKE.........
D&M is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 00:22   #89
Quote:
D&M kaže: Pogledaj post
Malena
Secas li se one divne junske noci,ti i ja na klupi cekajuci izlazak Sunca.
Kada sam ti prvi put rekao da bih zeleo da ostatak zivota provedem sa tobom,
da mi je sa tobom svaki trenutak jedinstven i poseban.
Samo si me gledala,oci su ti bile sa sjajem,poseban pogled,dugo si me gledala
i rekla:Volela bih to,al jos je rano da pricamo o tome,najbitnije je to da se volimo......
Andjele moj mali svaki put kad te zagrlim,poljubim,osetim te,znam da i dalje zelim da sa tobom provedem ostatak zivota....
Da dan koji bi mi poceo bez tebe,sanjve ujutru,mazice i moje slatke nezne devojcice,nebi imao smisla,zelje za zivotom.


CMOKIC NA MOJE LEP OKE.........

Al će boljet kad te napuca (zla sam,znam)
__________________
...Welcome to forum.hr,where no server is available to handle your request!...
miss_devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2009., 21:46   #90
Quote:
miss_devil kaže: Pogledaj post
Al će boljet kad te napuca (zla sam,znam)
Pa ne mora se uvek desiti kraj neke veze,nisu sve ljubavi tuzne,a sto se tice Malene i mene iduce godine ce mo biti u braku.
Ne mislim da je brak neka garancija da ce mo biti zajedno do kraja zivota,
al sa druge strane ne vencava se sa svakim.
MALENA VOLIM TE
D&M is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2009., 23:04   #91
morat ću i ja..eto..baš mi se sviđa tema

bila je to srednja škola.. on je došao naknadno u naš razred.. sjedio je na nekim satima ispred mene i često smo se znali dopisivati.. bio je strašno inteligentan i humor mu nije bio na razini dječijeg kao kod svih ostalih dečkiju iz škole.. to su prve stvari koje su me osvojile.. imao je prilično puno životnog iskustva za nekog ko još nije bio ni punoljetan i nije imao dlake na jeziku i sve što bi pomislio to bi i rekao.. ko nije znao prihvatiti šalu, mogao mu je i zamjeriti, al to ga nebi diralo..
znali smo čak i sami bit po cijele dane na kavi, kao recimo za njegov rođendan.. tada mi je rekao da ne vjeruje u ljubav i ispričao mi svoju razočaravajuću ljubavnu priču.. tada sam izgubila hrabrost da mu priznam što zapravo osjećam.. ali on je to dakako znao..
tako je jednog dana, kad su me dvije naše legice iz razreda ucijenile da mu kažem ili će mu one reć, rekao da odlazi.. nisam u tom trenutku znala što reći a on je samo pokušavao me nasmijati.. "da si bar rekla prije.." odzvanja mi i danas u glavi i još se pitam što bi bilo da jesam..?
ispisao se iz škole i dolazio je još par puta.. svakim danom sam znala da ga sve više volim i nisam mogla dočekati da ga vidim..
prisjećajući se svih trenutaka koje smo proveli zajedno, znam da smo samo bili prijatelji, ali on je jedini kojeg sam ikad voljela i kojeg još volim i bojim se da nikad nikog neću više tako voljeti..
njega sad više nema.. u užasnoj automobilskoj nesreći, ostao je bez svog mladog života i to mi je bio do sada najteži udarac koji sam doživila..
baš sam danas posjetila njegov grob i svaki puta kad dođem, ne mogu suzdržati suze, iako je prošlo već godinu i pol dana.. naučila sam da vrijeme ne liječi rane..
znam da ću ga uvijek voljeti i nikad ga neću zaboraviti.. ponekad to i poželim jer previše boli.. ali lijepo se sjetiti opet onih trenutaka gledajući slike ili crteže koje mi je napravio u bilježnicama ili čitajući poruke koje sam sačuvala.. tada imam neopisiv osjećaj da je tu..
ne mogu dočekati da te opet vidim M. miss you <3
wania is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 19:07   #92
Ljubav!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Citava knjiga u jednoj reci,celi okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,vihor u jednom uzdahu,
grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu!

MALENA ti si meni i vise od svega ovoga,volim te!!!!!!!!!!!!!!
D&M is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 19:17   #93
Quote:
D&M kaže: Pogledaj post
Pa ne mora se uvek desiti kraj neke veze,nisu sve ljubavi tuzne,a sto se tice Malene i mene iduce godine ce mo biti u braku.
Ne mislim da je brak neka garancija da ce mo biti zajedno do kraja zivota,
al sa druge strane ne vencava se sa svakim.
MALENA VOLIM TE
Ajme, micek, što si ti zaljubljen.
__________________
"Nemoj jebat mamice." :)
Simple Fille is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 19:27   #94
Quote:
Simple_Fille kaže: Pogledaj post
Ajme, micek, što si ti zaljubljen.
Jesam jako puno,vec dve godine,ona je moja idealna polovina u svakom
smislu.
D&M is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 19:29   #95
Quote:
D&M kaže: Pogledaj post
Jesam jako puno,vec dve godine,ona je moja idealna polovina u svakom
smislu.
Pa lijepo.

Ionako nam je slab ovaj topik sa ljubavnim pričama.
__________________
"Nemoj jebat mamice." :)
Simple Fille is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 19:35   #96
Ne znam je li itko primijetio da je romantičnost obrnuto proporcionalna s poznavanjem pravopisa i gramatike. O stilu da i ne govorim. Idu li danas više djeca u školu? Uče li tamo hrvatski jezik i književnost? Većini ljudi koja ovdje piše ja ne bih dao da pišu ni u malom oglasniku.

Zadnje uređivanje Emericzy : 05.11.2009. at 19:45.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 19:36   #97
Pa da znas da si u pravu.U drugim temama jako puno se pise,a kad je rec o ljubavi svi su skrti na recima.
Il ne zele da priznaju da je njlepsi osecaj kad volis i kad si voljen.
Zivot ipak nema smisla bez ljubavi.........
D&M is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 01:41   #98
Quote:
wania kaže: Pogledaj post
morat ću i ja..eto..baš mi se sviđa tema

bila je to srednja škola.. on je došao naknadno u naš razred.. sjedio je na nekim satima ispred mene i često smo se znali dopisivati.. bio je strašno inteligentan i humor mu nije bio na razini dječijeg kao kod svih ostalih dečkiju iz škole.. to su prve stvari koje su me osvojile.. imao je prilično puno životnog iskustva za nekog ko još nije bio ni punoljetan i nije imao dlake na jeziku i sve što bi pomislio to bi i rekao.. ko nije znao prihvatiti šalu, mogao mu je i zamjeriti, al to ga nebi diralo..
znali smo čak i sami bit po cijele dane na kavi, kao recimo za njegov rođendan.. tada mi je rekao da ne vjeruje u ljubav i ispričao mi svoju razočaravajuću ljubavnu priču.. tada sam izgubila hrabrost da mu priznam što zapravo osjećam.. ali on je to dakako znao..
tako je jednog dana, kad su me dvije naše legice iz razreda ucijenile da mu kažem ili će mu one reć, rekao da odlazi.. nisam u tom trenutku znala što reći a on je samo pokušavao me nasmijati.. "da si bar rekla prije.." odzvanja mi i danas u glavi i još se pitam što bi bilo da jesam..?
ispisao se iz škole i dolazio je još par puta.. svakim danom sam znala da ga sve više volim i nisam mogla dočekati da ga vidim..
prisjećajući se svih trenutaka koje smo proveli zajedno, znam da smo samo bili prijatelji, ali on je jedini kojeg sam ikad voljela i kojeg još volim i bojim se da nikad nikog neću više tako voljeti..
njega sad više nema.. u užasnoj automobilskoj nesreći, ostao je bez svog mladog života i to mi je bio do sada najteži udarac koji sam doživila..
baš sam danas posjetila njegov grob i svaki puta kad dođem, ne mogu suzdržati suze, iako je prošlo već godinu i pol dana.. naučila sam da vrijeme ne liječi rane..
znam da ću ga uvijek voljeti i nikad ga neću zaboraviti.. ponekad to i poželim jer previše boli.. ali lijepo se sjetiti opet onih trenutaka gledajući slike ili crteže koje mi je napravio u bilježnicama ili čitajući poruke koje sam sačuvala.. tada imam neopisiv osjećaj da je tu..
ne mogu dočekati da te opet vidim M. miss you <3
...a jadno moje bit će za tebe još ljubavi i razočarenja sretno!
__________________
Jer moj je život,igra bez granica .....
delfin19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 19:00   #99
Quote:
delfin19 kaže: Pogledaj post
...a jadno moje bit će za tebe još ljubavi i razočarenja sretno!
heh hvala.. moram priznat sad sam već nekih 5 mj u vezi, ali kad ljudi kažu da samo jednom voliš, onda se moram složit, jer ja njega još uvijek volim, a sadašnjeg dečka ipak na neki drugi način..i ipak malo manje..ne mogu to opisat XD
wania is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 19:31   #100
Quote:
Toco1980 kaže: Pogledaj post
Sve prave i velike ljubavi su tužne....
potpisujem
__________________
Možeš zatvoriti oči - zbog stvari koje ne želiš vidjeti, ali ne i srce - zbog stvari koje ne želiš osjećati.
leptirica020 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger