Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2014., 09:47   #241
Quote:
sandra555 kaže: Pogledaj post
Odlična serija. I meni bolja ova druga sezona.
Jel se zna koji je to tip koji je ubio Gertrudu?
Na kraju izgleda da nismo saznali tko je glavni ubojica

Inače seriju imate za skinuti na "piratskom zaljevu" - traži Bron
Ne zna se. Mozda ce treca sezona biti nastavak :nezna:
Zlatica Blatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 13:14   #242
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
Getrud mi je od samog starta bila sumnjiva, baš ima nešto zlokobno u sebi, al s druge strane ima i najljepši danski : D
Vidiš,meni je baš nekako blago djelovala.Ono,kao žena iz susjedstva.
Dok sestra od muža ( već sam zaboravila imena ) ima baš neku led-ledeni-brrr facu,skuliranu,onako plava...ma brrrr,dok mi je gertuda jedina djelovala kao da bih mogla popit kavu s njom,a da sam sigurna da me neće otrovat.
Baš me je preveslala.
Quote:
Zlatica Blatica kaže: Pogledaj post
Meni je to sivilo super i bas se uklapa. Muzika je genijalna.
Jes,jes...uvodna špica je mrak.:klap:
Samo,ne bih preporučila slušanje više od jednom dnevno.. ne gine ti sivilo i depra.
Quote:
Azzura kaže: Pogledaj post
She said Sagin poremećaj dolazi do izražaja kasnije, tako da to što se laganja tiče može proći apropo Martina, oh da...baš glupasto od njega (posebno, kako kažeš, zbog 25-oro djece : rofl: )
Nisam baš upućena u definiciju Asperbergovog sindroma ( premda sam bila sigurna da,pošto spada u grupu autizma,da se s takvom bolešću rađaš ) niti sam stručnjak,ali kako s ovom ,tobože današnjom sviješću prouzročenom tom bolešću kaže danas da je onda,u prošlosti lagala i krivotvorila,te zakonski prave zdrave ( to je isto posebno pitanje ) roditelje dala zatvoriti?
Što bi trebalo značiti da danas,u vremenu koje ide u seriji, tu istu stvar ne bi ponovila,jer je sada bolesna?Ali,zašto onda ako zna tako nešto i zna da je to laž i manipulacija,makar se i dogodila u prošlosti,ne pritvori i prokaže samu sebe?Zašto pravi selekciju po lažima i po onima od koga stiže?
Not fer.
Što bi sad spriječilo Martina da oda njenu tajnu?S obzirom da smo vidjeli rigoroznost šefa danske policije prema Rasmusenu ( valjda mu je to ime ) ,onda bi sigurno i Saga prošla kroz neka kaznena gonjenja?
Quote:
Azzura kaže: Pogledaj post
vezano za onaj upad u hotel, onako bez zaštite, a znaju da virus samo što nije...baš bezveze...bilo mi je jako žao njihove kolegice da je onako završila, ma čak mi je sinoć bilo i po prvi put žao Victorie
Totalno scenaristički glupo.Srljali su svi tamo,trčali po tim hodnicima lijevo desno,i na kraju ova ode u toalet i suoči se na metar dužine s virusom.:klap:
I da ova nije pljunula na nju,zarazila bi se u onoj omanjoj prostoriji.
Mislim,dijete iz 2-og osnovne bi navuklo na usta nešto ili se ne bi uopće približavalo.
Čak je i GoogleSaga zakazala.
Quote:
Azzura kaže: Pogledaj post
..da su barem ostavili još jednu za ovu sezonu da večeras doznamo tko je mistični čovjek koji je riješio Gertrudu...
Kako sam popušila s Gerturdom,ovaj put se neću smesti,i tipujem da je muškarac-ubojica =Jakob.
On je jedini tamo napitomiji,najmirniji i najdobroćudniji od muških.
__________________
.
She said is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 01:14   #243
Quote:
She said kaže: Pogledaj post
Vidiš,meni je baš nekako blago djelovala.Ono,kao žena iz susjedstva.
Dok sestra od muža ( već sam zaboravila imena ) ima baš neku led-ledeni-brrr facu,skuliranu,onako plava...ma brrrr,dok mi je gertuda jedina djelovala kao da bih mogla popit kavu s njom,a da sam sigurna da me neće otrovat.
Baš me je preveslala.

Jes,jes...uvodna špica je mrak.:klap:
Samo,ne bih preporučila slušanje više od jednom dnevno.. ne gine ti sivilo i depra.

Nisam baš upućena u definiciju Asperbergovog sindroma ( premda sam bila sigurna da,pošto spada u grupu autizma,da se s takvom bolešću rađaš ) niti sam stručnjak,ali kako s ovom ,tobože današnjom sviješću prouzročenom tom bolešću kaže danas da je onda,u prošlosti lagala i krivotvorila,te zakonski prave zdrave ( to je isto posebno pitanje ) roditelje dala zatvoriti?
Što bi trebalo značiti da danas,u vremenu koje ide u seriji, tu istu stvar ne bi ponovila,jer je sada bolesna?Ali,zašto onda ako zna tako nešto i zna da je to laž i manipulacija,makar se i dogodila u prošlosti,ne pritvori i prokaže samu sebe?Zašto pravi selekciju po lažima i po onima od koga stiže?
Not fer.
Što bi sad spriječilo Martina da oda njenu tajnu?S obzirom da smo vidjeli rigoroznost šefa danske policije prema Rasmusenu ( valjda mu je to ime ) ,onda bi sigurno i Saga prošla kroz neka kaznena gonjenja?

Totalno scenaristički glupo.Srljali su svi tamo,trčali po tim hodnicima lijevo desno,i na kraju ova ode u toalet i suoči se na metar dužine s virusom.:klap:
I da ova nije pljunula na nju,zarazila bi se u onoj omanjoj prostoriji.
Mislim,dijete iz 2-og osnovne bi navuklo na usta nešto ili se ne bi uopće približavalo.
Čak je i GoogleSaga zakazala.

Kako sam popušila s Gerturdom,ovaj put se neću smesti,i tipujem da je muškarac-ubojica =Jakob.
On je jedini tamo napitomiji,najmirniji i najdobroćudniji od muških.
Zaraziti se mogla tek kad ovoj dođe kraj, odnosno kad počne pljuvati krv, prije toga ne, a povez na ustima tada ne bi bio od nikakve koristi.

I ja sam popušila sa Gertrudom, ali mi je sada bar jasnije kako je mogla biti sa onakvim debilom.

Sagino psihičko stanje je stvarno zbrčkano pojašnjeno, zapravo, nije uopće pojašnjeno.
Kakva će biti 3. sezona bez Martina?

Serija mi je odlična, jedva sam čekala svaku slijedeću epizodu.
mimozica 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 18:40   #244
Nije mi sjela ova serija, što ne znači naravno da je loša. Dao bi joj neku sedmicu.
Rasplet prve sezone me razočarao. Kad je krenuo zaplet bio sam oduševljen, imao sam milijun teorija u glavi tko ili što stoji iza svega što se dešava, ali rasplet mi je bio totalno neuvjerljiv i imao sam osjećaj da ni pisac scenarija nije znao što bi pa je pronašao nekakvo alternativno rješenje. Pogledao prve tri epizode druge sezone i odlučio da je to sve što se tiče mene i ove serije.

Možda je problem što sve skandinavsko automatski uspoređujem sa Millenium trilogijom na čijem su valu zajahali znani i neznani, pa i ova serija duguje dosta Stieg Larssonu. I sve to nije loše i ima dobru kvalitetu, ova serija, romani Jo Nesboa i slično, ali Millenium je remek djelo kakvo se nikad neće ponoviti.
Born-to-Run is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 01:08   #245
ja želim ovo gledati! https://www.facebook.com/bachlaura/p...type=1&theater

večeras na 2.su prikazali jednu epizodu,koliko vidim ima već koja sezona za redom,obožavam te Skandinavce i njihove krimiće
__________________
http://http://Angels with silver wings,shouldnt know suffering...
yebra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 11:02   #246
Quote:
yebra kaže: Pogledaj post
ja želim ovo gledati! https://www.facebook.com/bachlaura/p...type=1&theater

večeras na 2.su prikazali jednu epizodu,koliko vidim ima već koja sezona za redom,obožavam te Skandinavce i njihove krimiće
gledala, ostala razočarana.
kad se sjetim koliko sam se namučila da skinem, za niš
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 13:16   #247
Odlična serija! Zadnje sam pogledao drugu epizodu druge sezone i stvarno sam oduševljen.

Saga

Sviđa mi se što su gledaocima već otkrili ko stoji iza onih maski, dakle nije sva misterija ostavljena za kraj kao u S01, ali to definitivno ne kvari gledanje.

How good is your Swedish? Just beyond this front page is the first page for the third season of The Bridge! Exciting, eh? We're in production right now and will keep you updated. Stay tuned.

friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2015., 10:51   #248
Snima se i ovdje Treća Sezona ... samo ćemo se načekti...
https://www.facebook.com/BronBroen
http://www.dr.dk/dr1/broen
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2015., 12:37   #249
Ja sam u dahu pogledala prvu sezonu, nisam ni znala da ima i druga! Meni je super serija, volim i te mračne, cijelo vrijeme sam nagadala ko bi mogao biti ! Malo je razočaravajuće kad se tkrije ubojica , ali po tom bi mogla usporediti s am verzijom Killing..ciejlo vrijeme se nesto događa i onda kraj paf..
Saga mi je , mora se čovijek nasmijati! Najbolja mi je bila kad je cijela ekipa sjedila za stolom i ona im se pridruži i pita Šta radite , a oni joj odgovore- razgovaramo, a veli ona ja danas imam menstruaciju
nety is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2015., 19:37   #250
Quote:
nety kaže: Pogledaj post
Ja sam u dahu pogledala prvu sezonu, nisam ni znala da ima i druga! Meni je super serija, volim i te mračne, cijelo vrijeme sam nagadala ko bi mogao biti ! Malo je razočaravajuće kad se tkrije ubojica , ali po tom bi mogla usporediti s am verzijom Killing..ciejlo vrijeme se nesto događa i onda kraj paf..
Saga mi je , mora se čovijek nasmijati! Najbolja mi je bila kad je cijela ekipa sjedila za stolom i ona im se pridruži i pita Šta radite , a oni joj odgovore- razgovaramo, a veli ona ja danas imam menstruaciju
I meni je smiješna kad takvo nešto opali iz vedra neba.
__________________
You ain't got the ÆØÅ ♫...
Lo-lee-ta is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2015., 12:33   #251
Krenula sam s drugom sezonom, ono što me oduševljava u toj seriji je što nema crno bijelog svijeta Niti je Martin supercop super heroj, pozitivac, niti je sve vezano uz radnju takvo Kad se samo sjetim onog iz prve sezone ..jeli se Stefan zvao, onaj soc radnik, brat od one beskučnice! S jedne strane pomaže a s druge strane je ubio ono čovjeka, muža od one žene koju je sklonio u sigurnu kuću
Netko je napisao da mu smeta što je tako sve sivo..e sad , ja baš tako i zamišljam te sjeverne zemlje...ima tu sigurno onih kaj tam žive pa neka nas slobodno isprave
nety is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 21:33   #252
Prvi S3 teaser :klap:

https://www.facebook.com/video.php?v...type=2&theater
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 19:24   #253
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Nema Martina
nety is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 19:36   #254
Quote:
nety kaže: Pogledaj post
Nema Martina
Neće ga ni biti uopće u 3 sezoni
Meni će biti čudno bez njega, ali bemu kad Bodnia sam nije htio glumiti dalje.
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 17:06   #255
Quote:
jazz0 kaže: Pogledaj post
Neće ga ni biti uopće u 3 sezoni
Meni će biti čudno bez njega, ali bemu kad Bodnia sam nije htio glumiti dalje.
Šteta!
S obziroma na obaveze ne stigemme više od ev 1 ep na dan pa sam na 6 ep 2 sezone!
Vrhunski odglumljene emocije u sceni gdje se kod mosta zahvaljuje Sagi!
Što se tiče nje i dalje preodlična, iako se slažem s jednim od postova da je sad ono prvotno oduševljenje izostalo!
Tko će ga zamijeniti. jeli se zna s kim će Saga surađivati!?
nety is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 19:12   #256
Super izgleda trailer. Zna li se išta o radnji? Hoće se nadovezat na drugu sezonu?

Šteta za Martina, da.
passionfan is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 21:08   #257
Ovaj lik na 0:23 mi djeluje da bi mogao biti novi detektiv

Jedva čekam da počne
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 15:59   #258
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Ovaj lik na 0:23 mi djeluje da bi mogao biti novi detektiv

Jedva čekam da počne
Ja sa završila drugu..fakat odlična serija!
Totalno neočekivano na kraju! Martin u zatvor..do zadjeg sam mislila da će Saga možda prešutiti
Jedva čekam 3 sezonu! Dobili su me
nety is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 00:03   #259
Evo i ja zgotovih danas. Odlična serija. Prva sezona krasna, druga isto freaky shit, ali brate jesu je zakomplicirali. Previše likova, podpriča... po meni barem. Saznam kraj i skužim da uopće ne mogu prevrtjeti film u glavi i povezati tko je kad bio gdje i što radio i zašto. Trebam si složiti kolaž kao ovi u postaji.
Enivejz!
Saga i Martin su ljubav. Ona mi je teže sjedala u prvoj sezoni jer je malo umjetan lik, trebalo mi je da probavim tu njenu neobičnost (pomalo isforsiranu na trenutke - jel moguće da osoba od 30 + godina još nije svjesna nekih stvari?). ali u drugoj mi je bila baš taman.
Sporedni likovi isto jako dobri, uključujući kolege iz postaje, ženu Mette i dr. Negativac Jens fantastičan (taj kraj prve sezone mi je bio lagano isto forsiran, ali prebrodila sam to).
Veselim se sljedećoj sezoni, iako mi malo srce napuklo što neće biti Bodnie.

Spojleri za drugu!

Quote:
passionfan kaže: Pogledaj post
Ono što mi je glupo je da nisu prikazali tko je na kraju glavni mozak cijele ove operacije kojom su se bavili tijekom sezone. Totalni fail. Lice ubojice je ostalo zamračeno, samo smo vidjeli kako ubija Gertrude. Mislim da su izgledni kandidati onaj policajac što su ga makli sa slučaja ili čak i Sagin bivši momak. Ne vjerujem da je Martin. Ili je ubojica netko drugi oko koga će se vrtit priča u trećoj sezoni.
Meni se nekako vrti po glavi da je onaj Marcus, vlasnik broda, koji je cijelo vrijeme bio sav neki zbunjen i mutav. A mislim i da su spomenuli da poznaje Gertrude otprije. A ne znam, može biti bilo tko. Možda je Hans.
Inconnu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 18:11   #260
podigla temu predobrao da podijelim svoje oduševljenje- ,tek ljetos pogledala reprize prve sezone,tako je to kad imaš troje djece i dva posla
__________________
Bolje da žališ što jesi nego što nisi. Mark Twain
smucek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:00.