Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2006., 21:59   #21
Quote:
stela25 kaže:
Imam isto PCOS.
ja isto bašć smo se nasle...
inace sam vizažist, ali trenutacno radi financija radim sve zivo...
a na dan svadbe minimalizam, podloga, tekuci puder, malo rumenila, crna maskara, srebrna olovka i malo srebrnkastog sjenila na kapke... eto
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2006., 09:37   #22
Quote:
stela25 kaže:
E sad bi ti na to mogla reci

"Samo se srcem dobro vidi,
bitno je očima nevidljivo." mali princ
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2006., 10:54   #23
Quote:
flakey kaže:
a na dan svadbe minimalizam, podloga, tekuci puder, malo rumenila, crna maskara, srebrna olovka i malo srebrnkastog sjenila na kapke... eto
Tak se ja šminkam svaki dan....
Tempion is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2006., 11:22   #24
Quote:
Tempion kaže:
Tak se ja šminkam svaki dan....
i ja uglavnom... zato mi se to i najviše sviđa...
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2006., 09:47   #25
www.makeup-renata.com

Toplo preporučam Renatu, šminkala je moju frendicu za svadbu, šogoricu i mene će definitivno! Cura šminka samo kvalitetnom šminkom i kad svadba završi, šminka je na mjestu kao i u trenutku kada te našminkala.
Cijena je 300 kn + benzin (ovisi kud ide)

Ali zbilja je fenomenalna
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 22:17   #26
Quote:
meg kaže:
meni kod bozice ta sminka izgleda kao da su ti metnuli fasadu na lice. stil sminkanja i nije tako los, ali jebate zacamentiraju ti facu.


moj savjet: na frizuru odi u neki salon po zelji, a za sminkanje si uzmi jednog od boljih vizazista. naplacuju 500 kn, ali te predivno nasminkaju.

ja bum ziher uzela sasu jokovica, on sminka kao iz snova, a i tomo vrban isto nije los...


a i mislim da si ovaj topic trebala postaviti na kozmetici, dobila bi vise savjeta u svakom slucaju.
Imaš li možda GSM ili Tel. od Tome Vrbana, Ili možda nekakovu quite nice preporuku za stylish frizera i vizažista? Hića mi je radi vjenčanja (27.Svibanj).
POMOĆ!
 
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 22:29   #27
Sumnjam da će Joković ili Vrban pristati. Joković je izvrstan prijatelj od moje prijateljice i ona mi kaže da on na takve ponude doslovno "okrene očima".
Ali Simona, netko ju je spomenuo, je super šminkerica. Netko nudi njen broj, nju nazovi.
Pokondirena tikva is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 17:52   #28
Quote:
puma7 kaže:
Da li je netko možda zvao u Beauty centar Zdenka i pitao koliko košta šminkanje?

Zvala ja danas. 250 kn. Ugodno sam se iznenadila. Nije previše.
Paula K. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 19:26   #29
jel ima jos ko iskustva s Renatom koju je spomenula Marta? Probno sminkanje je gratis...
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 07:56   #30
Quote:
molly* kaže:
jel ima jos ko iskustva s Renatom koju je spomenula Marta? Probno sminkanje je gratis...
Ja ti samo mogu još reći da ti ona surađuje s Robertom Balaškom (Art studio - a on je zbilja profi)
I ako imaš priliku, riskiraj probno šminkanje jer ti neće biti žao! No, neću pretjerivati s hvalama da netko ne pomisli da ju reklamiram (ja sam samo zadovoljna "mušterija" :-)
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 09:23   #31
e a koliko prije vjencanja je dobro dogovoriti probno sminkanje? tjedan dana?
i znaci ta Renata dolazi doma i na probno sminkanje?
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 21:34   #32
Quote:
molly* kaže:
e a koliko prije vjencanja je dobro dogovoriti probno sminkanje? tjedan dana?
i znaci ta Renata dolazi doma i na probno sminkanje?
Iskreno, mislim da nema šanse da ti je slobodna..čim prije tim bolje jer ima jako puno dogovora, i dosta ju je teško uloviti. Da, dođe doma na probno šminkanje.
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 21:10   #33
a zna li netko neku dobru vizažisticu / vizažistu u Splitu???
eritrea is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2006., 11:36   #34
Ja vam preporucam toplo Martinu Knapic (sminka za Elite), ima cura strpljenja, a ideja za poluditi... Stvarno se trudi i na kraju izgledate mrak.. Mene je sminkala doduse za promociju i za svadbu na kojoj sam bila kuma i stvarno je izgledalo super. Da napomenem samo da sam imala zenski tjedan i bila sva popristavila... Mene je najvise strah tog umjetnog lica tone sminke i fasade, i sokirala sam se kad sam vidla kolko taj puder i cijeli make up izgleda prirodno na meni...
Ak ste zainteresirane samo recite, da vam na pm saljem brojcek..doduse ona je tu u Zg, nije u Splitu..
noklica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2006., 12:11   #35
Quote:
noklica kaže:
Ja vam preporucam toplo Martinu Knapic (sminka za Elite), ima cura strpljenja, a ideja za poluditi... Stvarno se trudi i na kraju izgledate mrak.. Mene je sminkala doduse za promociju i za svadbu na kojoj sam bila kuma i stvarno je izgledalo super. Da napomenem samo da sam imala zenski tjedan i bila sva popristavila... Mene je najvise strah tog umjetnog lica tone sminke i fasade, i sokirala sam se kad sam vidla kolko taj puder i cijeli make up izgleda prirodno na meni...
Ak ste zainteresirane samo recite, da vam na pm saljem brojcek..doduse ona je tu u Zg, nije u Splitu..

:-( hvala na savjetu.. da je bar u splitu... ali angažirala sam prijateljice da se raspitaju, pa će valjda nešto bit od toga.
__________________
jupilica.blog.hr
eritrea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2006., 10:34   #36
Noklice,

koliko naplaćuje i jel' to uključuje probno šminkanje?

Molim te posalji mi brojček na PM.

Hvala
zmaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2006., 09:17   #37
I ja čekam brojček od Martine
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 14:54   #38
Quote:
molly* kaže:
jel ima jos ko iskustva s Renatom koju je spomenula Marta? Probno sminkanje je gratis...

Mene je prosle godine Renata sminkala za jednu svadbu i bila sam prezadovoljna,a kaj je najbolje sminka traje cijelu noc.Sminkala je i moje frendice i one su bile super zadovoljne.Ugl. ja planiram nju uzet.
ayrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 14:58   #39
Quote:
ayrin kaže:
Mene je prosle godine Renata sminkala za jednu svadbu i bila sam prezadovoljna,a kaj je najbolje sminka traje cijelu noc.Sminkala je i moje frendice i one su bile super zadovoljne.Ugl. ja planiram nju uzet.
Baš mi je super da ima još zadovoljnih cura, super! I mene će ona šminkati! Hm, draga moja, ali vidim jedan problem, ako se ne varam ti se udaješ 09.09., a ja sam ju rezervirala za taj datum (ja + 4), i'm sorry :-(
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 15:00   #40
A joj... A od kud si ti? Hm...ak nist drugo bum nasla nekog drugog...
Necu se jos zbog toga sekirat.Al drago mi je zbog tebe!
ayrin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:12.